Jak trafiłeś/-aś na to forum?

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Jak trafiłeś/-aś na to forum?

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Zakładam nowy temat ( , który według mnie powinien zostać przyklejony tak jak np regulamin ) , w którym będziemy pisać skąd i jak znaleźliśmy tutaj , na tym wspaniałym i największym forum o Modzie na sukces.

Ja , chyba tak jak większość osób zarejestrowanych wieki temu znalazłem to forum ze strony www.mns.friko.pl , a strone znalazłem poprzez google. :wink:


PS : Dawidku przyklej temat . :wink:
Ostatnio zmieniony 06 gru 2014, 22:46 przez Robi, łącznie zmieniany 2 razy.
GL Forever
Posty: 1815
Rejestracja: 16 sty 2007, 15:27
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GL Forever »

Trafiłem tu dzięki użytkownikowi o nicku Alexander. :zeby: Dzięki Alex ! Ewentualnie wcześniej już tu wszedłem przez stronę, którą Podałeś w swoim poście, Robi.
Donna23
Posty: 248
Rejestracja: 01 wrz 2007, 21:08
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Donna23 »

Ja trafiłam przez google. :D
kubeczek
Posty: 1807
Rejestracja: 02 paź 2007, 21:33
Lokalizacja: PL

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubeczek »

U mnie to jest tak-Wpisałem w wikipedii moda na sukces,i jak zjechałem na sam dół była strona www.mns.friko.pl(teraz zlikwidowali) i jak większość osób dotarłem ze strony na forum.Na początku odwiedzałem to forum przez jakiś rok,może dwa z ukrytego,a jak zlikwidowali stronę,to jakoś mi nie chciało wejść z gościa tylko pisało,żebym się zarejestrował,zrobiłem to i tak tu jestem :D
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Ja znalazłem forum MNS (jeszcze w starej wersji, takie białe forum, bez zabezpieczeń, rok 2002) na stronie MNS, ale jeszcze wtedy o innym adresie, a mianowicie przed przejściem na serwis friko.pl, www.moda-na-sukces.prv.pl, czy jakoś tak. :) Wszedłem na forum, poczytałem parę postów, napisałem parę, potem odszedłem. I wróciłem w 2003. :P I wtedy tylko czytałem, a zacząłem już stale pisać w 2005 roku. :D I tak zostało do dziś. 8)
If you can't beat them, join them...
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Ja znalazłem się tutaj poprzez stronę www.mns.friko.pl a ją znalazłem przez google. Na początku tylko czytałem, potem postanowiłem się zarejestrować ale wciąż tylko czytałem, potem pisałem coś od czasu do czasu a od jakiegoś czasu wchodzę tu codziennie (jeśli nic mi nie przeszkodzi).
Beja
Posty: 1289
Rejestracja: 06 cze 2007, 17:59
Lokalizacja: Bełchatów

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beja »

A ja trafiłam tu z Wikipedii, ze strony Mody na sukces. Na samym dole strony był link bodajże do MNS Site, a stamtąd na forum.
Misia
Posty: 1558
Rejestracja: 10 wrz 2006, 23:05
Lokalizacja: małopolska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Misia »

Ja w googlach wpisałąm moda na sukces i przez nie trafiłam.Pamiętam ,ze przez pół dnia(to była niedziela bodajże)siedziałam wgapiona w ekran kompa.Oglądałam zdjęcia,i w ogóle to był jakiś szok,ze tyle tego jest :shock: :D
Team Hunter:)A jak!
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Również trafiłem poprzez stronę MNS Site ( a tę stronę znalazłem tak, że kiedy mi założyli Internet, to całe dnie siedziałem przed kompem i szukałem różnych głupot i tak w wyszukiwarce wp.pl - bo o czymś takim jak Google nie miałem pojęcia jeszcze wtedy ::loll:: - wpisałem słowo "moda" i wyświetliły mi się różne takie podteksty i było moda "na sukces" więc tam kliknąłem i chyba pierwszy wynik to była właśnie strona MNS Site. Przeglądałem ją kilkanaście dni, i zachwycałem się tymi spoilerami ::loll:: "Brooke prześpi się ze swoim zięciem" - to było coś niesamowitego :lol: ), a na magiczną ikonkę FORUM kliknąłem dopiero wtedy, kiedy przeczytałem wszystkie informacje zamieszczone na stronie. I te spoilerowe i wydarzenia z przeszłości.

I też na początku nic nie pisałem, bo się jakoś bałem ::loll::
To wszystko było dla mnie takie nowe, do tej pory w ogóle nie wiedziałem co to jest "forum internetowe" :lol:
Basienka
Posty: 60
Rejestracja: 01 wrz 2007, 12:27
Lokalizacja: polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Basienka »

a ja już nawet nie pamiętam jak tu trafiłam. to było tak dawno. ;p.
Dawidek
Administrator
Posty: 9848
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 18
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Mam dylemat, co z tym tematem zrobić. :D ::plask wczolo:
Nie jestem entuzjastą "przyklejania" tematów, na razie wstrzymam się z tym krokiem.
Pierwszą myślą, jaka mi się nasunęła, to.... likwidacja tematu. Pamiętam, że część osób pisała o tym, jak znalazła to forum w wątku "Jestem nowy ...", ewentualnie można by pisać w temacie "O "MnS" w polskim internecie". Wstrzymam się na razie z decyzjami dotyczącymi tego tematu i niech na razie on funkcjonuje. Decyzja zapadnie po przemyśleniu sprawy.

A żeby nie odbiegać od tematu, że o forum dowiedziałem się ze strony MnS Site, a o tej stronie wiem dzięki Google. Z początku tylko wchodziłem na stronę o serialu, by sprawdzić aktualizacje. Dopiero po ponad roku odważyłem się wejść na forum. Zarejestrowałem się już przy pierwszej wizycie. :wink:
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Damians pisze:Również trafiłem poprzez stronę MNS Site ( a tę stronę znalazłem tak, że kiedy mi założyli Internet, to całe dnie siedziałem przed kompem i szukałem różnych głupot i tak w wyszukiwarce wp.pl - bo o czymś takim jak Google nie miałem pojęcia jeszcze wtedy ::loll:: - wpisałem słowo "moda" i wyświetliły mi się różne takie podteksty i było moda "na sukces" więc tam kliknąłem i chyba pierwszy wynik to była właśnie strona MNS Site. Przeglądałem ją kilkanaście dni, i zachwycałem się tymi spoilerami ::loll:: "Brooke prześpi się ze swoim zięciem" - to było coś niesamowitego :lol: ), a na magiczną ikonkę FORUM kliknąłem dopiero wtedy, kiedy przeczytałem wszystkie informacje zamieszczone na stronie. I te spoilerowe i wydarzenia z przeszłości.

I też na początku nic nie pisałem, bo się jakoś bałem ::loll::
To wszystko było dla mnie takie nowe, do tej pory w ogóle nie wiedziałem co to jest "forum internetowe" :lol:
Ja tak samo ::loll:: A jak przeczytałem o śmierci Taylor to byłem w ogromnym szoku. Albo to wszystko o Morgan. Jeszcze większe "szoki" przeżywałem kiedy dostałem się na forum. Jak poznawałem kolejne coraz to bardziej szokujące spoilery.
fanka mns
Posty: 254
Rejestracja: 19 lut 2006, 15:49
Lokalizacja: Bayern

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fanka mns »

Na forum trafiłam lata temu, było to jeszcze forum Kasi Megan, tam najpierw czytałam (tak, jak większosc), potem pisałam i tak zostało. ::ok:: Następnie była przeprowadzka tutaj i teraz głównie czytam :D

Od początku pamietam Adexa z jego nieocenionymi spoilerami, i jeszcze wiele innych ciekawych osób ::chytry::
Martin Rode
Posty: 992
Rejestracja: 14 paź 2005, 17:49
Lokalizacja: Europa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Martin Rode »

Na forum trafiłem jakos tak na początku 2003 roku i zarejestrowałem się od razu. Wtedy forum wyglądało tak jeszcze inaczej. Czym jest MNS wiedziałem, bo oglądałem ją na ZDF. Ale nie znałem przyszłości dalekiej, ponieważ na ZDF były wtedy odcinki z 1997 roku, a nie chciałem wiedzieć, co będzie dalej:) Na forum udzielałem się rzadko, tak też jest nadal! :lol:
Dawidek
Administrator
Posty: 9848
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 18
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Postanowiłem nie likwidować tematu. Będzie on funkcjonował. Więc można spokojnie pisać w tym temacie. Mam nadzieję, że będą tu prowadzone ciekawe rozmowy. Nie zostanie on przyklejony.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości