Sofia Alonso

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Mikiks
Posty: 1518
Rejestracja: 12 gru 2006, 17:08
Lokalizacja: Ruda Śląska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mikiks »

Ona w ogole nic nie robi... bez sensu, że tak lekkomyślnie usuwają fajne postacie.
Beja
Posty: 1289
Rejestracja: 06 cze 2007, 17:59
Lokalizacja: Bełchatów

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beja »

Muszą co jakiś czas usuwać niektóre postacie, żeby móc na ich miejsce wprowadzać nowe i interesujące. Przecież nie mogą zwiększać obsady w nieskończoność kierując się np. sentymentami. :roll:
MrPukwa
Posty: 430
Rejestracja: 22 gru 2007, 18:04
Lokalizacja: Księżyc

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MrPukwa »

Beja pisze:Przecież nie mogą zwiększać obsady w nieskończoność kierując się np. sentymentami. :roll:
Nie wypłącili by się gdyby musieli pokazywac ciagle wszystkich bohaterów. ::loll:: A na chlebek trzeba robić...
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Sofia może jedynie swoją urodą przyciągać , bo akcji z nią niestety nie ma. Tylko na początku jej przygody z B&B miała akcje , a mianowicie walkę o Tony'iego . Teraz jej nawet nie ma w czołówcę .
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

No i Sofia wróciła po długiej nieobecności. Jak widać, nadal jest modelką w Spectrze. :) Zmieniła zdaje się kolor włosów. Szkoda tylko, że jej pozycja w serialu tak spadła. Kiedyś zapowiadała się na niezłą, niebezpieczną intrygantkę (gdy walczyła z Kristen o Tony'ego), potem stała się już tylko przyjaciółką Dominguez'ów, wypadła z czołówki, przeszła na recurring... A teraz już właściwie robi za rekwizyt w rękach projektantów, zwykłą modelkę. Dzisiaj nawet zresztą słowem się nie odezwała. ::ysz:: Jakbym nie wiedział wcześniej, że dziś będzie na TVP1 i jakby jej Clarke nie nazwał "Sofia", to bym chyba nawet nie skapnął się, że to ona. :lol:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

DeaconFan pisze:Jakbym nie wiedział wcześniej, że dziś będzie na TVP1 i jakby jej Clarke nie nazwał "Sofia", to bym chyba nawet nie skapnął się, że to ona.
Ja tak samo. Nawet jej nie poznałem.
Mikiks
Posty: 1518
Rejestracja: 12 gru 2006, 17:08
Lokalizacja: Ruda Śląska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mikiks »

Co z tego, że sie pojawiła? Nawet nikt nie zwracał uwagi na jej ubranie, a co dopiero na nią... I do tego nie mówi... masakra... Ale mi "powrót" :P
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Też gdybym nie znał spoilera, z eona się dziś pojawi, w ogóle bym jej nie poznał.
Szkoda, bo mogła być z niej fajna postać, a taką ją zmarnowali. Nawet się nie odezwała :? :?
Sexy Secret
Posty: 227
Rejestracja: 24 paź 2008, 20:10
Lokalizacja: L.A

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sexy Secret »

Dzisiaj było ostatnie wystąpienie Sofii w B&B :( :( :( A pamiętam jak zadebiutowała dwa lata temu u nas - jakie było moje wyczekiwanie z niecierpliwością na nią , fakt zmarnowali tą postać . Ale chociaż miała ładne pożegnanie jako jedyna z B&B była jak były napisy a na samym końcu tylko ją pokazali :D Bye Bye Sofia :cry: :cry: :cry:
Jezioro ma Twój zapach i Twój smak - nawet nie wiesz jak bardzo mi Cię brak - wspomnienia palą mnie jak słońce - wspomnienia jak lawa gorące - uciekam przed nimi tak co noc.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości