Powrót do Edenu (Return to Eden)

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Ryan Lavery

Powrót do Edenu (Return to Eden)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Jestem ciekaw czy oglądaliście dziś pierwszy odcinek "Powrotu do Edenu". Jak wrażenia? Greg ożenił się ze Stephanie tylko i wyłącznie dla pieniędzy, a za jej plecami, romansował z "najlepszą przyjaciółką" Stephanie, Jilly Stewart. Zobaczcie do jakich akcji potrafi zmusić pogoń za pieniądzem... Greg nie wahał się zabić Steph, byle tylko dobrać się do jej majątku.....
Postaram się znaleźć w internecie jakieś video z tego serialu....... Ale polecam Wam, oglądajcie - warto!
Ostatnio zmieniony 26 cze 2010, 22:35 przez Ryan Lavery, łącznie zmieniany 2 razy.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

W internecie raczej nic nie znajdziesz o Powrocie do Edenu. Swego czasu dużo szukalem, ale nic nie znalazłem.
Dzisiejszy odcinek to taka namiastka tego co nas czeka :wink: Właśnie obejrzałem sobie teraz 2 odcinek, i serdecznie polecam. Stephanie spotka na swojej drodze kogoś, kto stanie się bardzo ważną osobą w jej życiu.
Dla wszystkich którzy dzisiaj przegapili, jutro jest powtórka o godz. 6:00(rano) :mrgreen:
Przedstawiam wam kilka fotek z dzisiejszego odcinka i z przyszłych..... Zobaczycie jaka Stephanie stanie się modna i ładna.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Oglądaliście dzisiejszy odcinek? Świetny, prawda? Dan zaprzyjaźnił się ze Stephanie i przepięknie zoperował jej twarz... Dzisiejszy odcinek w ogóle zawierał sporo wzruszających scen, a Greg już powoli kładzie łapy na majątku Stephanie.............. Naprawdę warto oglądać :D Ja oglądałem ten serial w 1996 na Polsacie, od tego czasu za nim przepadam....
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Dan to bardzo dobry człowiek :wink: Stephanie teraz bardzo ładnie wygląda! Bardzo korzystna metamorfoza- zarówno wyglądu jak i charakteru.
Ale trzeba przyznać,że Stephanie jest bardzo silna. Przeszła ciężką operacja, a teraz spotyka sie z Gregiem, Jilly jak gdyby nigdy nic.
Najlepsze jest to,że Greg się w niej zakocha :lol: 8) I nadejszie słodka zemsta Stephanie "Tary".

Z dzisiejszego odcinka szczególnie podobało mi się spotkanie Tary i Jilly.
Jilly popadła w alkoholizm, niby jest z Gregiem ale widac,że targają nią wyrzuty sumienia. Szczególnie z ostatnim odcinki 1 sezonu Jilly to udowodni.
Spotkanie Dana i Tary też bardzo ciekawe. I spotkanie Grega i Tary również. Fajne zaloty robi do niej :lol: Stephanie dobrze to sobie obyśliła. Rozkochać go w sobie i się zemścić.

Zamieszczam video ze spotkania Tary(Stephanie) i Jilly.

Obrazek
http://rapidshare.de/files/6861651/StephJilly.wmv.html

Jeśli chcecie to zrobię jeszcze jakieś filmiki :D
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Jasne, że chcemy B@r!!! :D To video jest świetne. Jilly ma coraz większe problemy z alkoholem... Poza tym "uczucie" które łączyło ją z Gregiem powoli wygasa ze strony Marsdena.... Bardzo fajne video przygotowałeś! To pierwsza konfrontacja Jilly i Stephanie od momentu wypadku....
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Opisy odcinków które już zostały wyemitowane :wink:

Stephanie Harper wychodzi za mąż po raz trzeci, za Grega Marsdena. Mąż szybko nawiązuje romans z jej przyjaciółką, Jilly Stewart. Wszyscy troje wyruszają do posiadłości Eden, którą Stephanie odziedziczyła po ojcu. Chcąc pozbyć się Stephanie, kochankowie pozorują wypadek, wypychając ją z łodzi. Okaleczoną przez krokodyla kobietę ratuje samotnik Dave Welles. Kobieta cierpi na zanik pamięci. Dave nazywa ją Tarą. Dając jej znalezione przez siebie opale, wysyła ją do Darwin. W drodze Stephanie odzyskuje pamięć.
Stephanie ukrywa swoją tożsamość. Przedstawia się jako Tara Welles. Sprzedaż opali pozwala jej sfinansować pobyt w klinice chirurgii plastycznej na wyspie. Doktor Dan Marshall przeprowadza szereg operacji, które zmieniają okaleczoną kobietę w piękność. Budzi się w nim uczucie do tajemniczej pacjentki. Po kuracji Tara wyjeżdża do Sydney i rozpoczyna karierę modelki.
Tara Welles odnosi wielki sukces w świecie mody. Żyje samotnie. Nikt nie rozpoznaje w niej Stephanie Harper. Greg Marsden chce przywłaszczyć majątek żony i występuje o uznanie jej za zmarłą. Tara doprowadza do przypadkowego spotkania z Gregiem, który zaczyna zabiegać o jej względy. Jilly jest zazdrosna. Tymczasem Dan przybywa do Sydney w poszukiwaniu Tary.

[ Dodano: 2005-10-31, 14:12 ]
Uwaga!
Od 2 listopada nowe odcinki Powrotu do Edenu będą o godzinie 17:10.
Natomiast powtórki o godz. 9:35.
Jak dla mnie korzystna zmiana :wink:
gregi
Posty: 650
Rejestracja: 13 wrz 2005, 10:12
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gregi »

a mi własnie te godziny niebardzo pasują :?
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Mi pasowałoby jakby dawali dwa odcinki na tydzień w weekend -chyba ostatnio jakoś tak dawali -mogłem wtedy oglądać :evil:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Oglądaliście dzisiejsze odcinki? Rano, doczekaliśmy się konca pierwszej serii odcinków. Stephanie ujawniła się Gregowi i Jilly i ostrzegła, że policja wie o ich występku. Wściekły Greg, znów chciał zabić Stephanie. Jednak sam został postrzelony w ramię. Pijana jak zwykle Jilly, stanęła w obronie Stephanie. A może sama miała dość krętactw Grega i obawiała się, że i ją zabije? Możliwe też, że dręczyło ją sumienie....
Po południu, TVN7 (jedna z moich ulubionych stacji) wyemitował pierwszy odcinek drugiej, i jak dotąd ostatniej serii, która została nakręcona. Dowiadujemy się, że od incydentu z Gregiem minęło już siedem lat. Jilly wyszła z więzienia i dowiedziała się, że jest przyrodnią siostrą Stephanie. Wow! Ledwo co wyszła z kicia, a już knuła intrygi (próba uwiedzenia Dennisa, sfabrykowane zatrucie się lekami, wizyta u Jake'a). Swoją drogą, Peta Toppano przypomina mi trochę Alexis. Przyznajcie podobieństwo tych dwóch demonicznych postaci jest spore. Ale moją ulubienicą - w drugiej serii - jest zdecydowanie Sas. Ta aktorka jest moim zdaniem przepiękna. Miła na buzi i w dodatku śliczna kobieta... Ciekawe też występki ma Dennis. Podoba mi się jego sarkazm :D

Nie chcę być natrętny, ale może umieścilibyście jakieś scenki z dzisiejszego odcinka.. Mnie najbardziej podobała się najpierwsza scena - kiedy Stephanie mdleje, potem spotkanie z Jilly aż wreszcie "gorąca scenka" pod prysznicem Dennisa i Jilly....
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Staram się pilnie śledzić ten serial (nagrywam a potem oglądam w wolnym czasie) - 2 seria wydaje się fajniejsza -luksus, akcje -całkiem fajny serial -jedyne co dziwne to czasem zachowania bohaterów np. jak Stephanie głupio obmyśliła te zemstę i mało co nie umarła sama, nagle Jilly jest siostrą Stephanie po 7 latach i też tak dziwnie się zachowuje - jednak fajny z niej czarny charakter -wcale nie przypomina mi tej pierwszej odtwórczyni roli.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Nikt już nie pamięta o tym świetnym serialu? :(

Dla przypomnienia podsyłam video z Tarą/Stephanie.

Tara na wybiegu. :D

Obrazek
http://rapidshare.de/files/20977030/Tara.wmv.html
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

Ale tapeta! Masakra! Cóż zadna stacja nie powtarza narazie tego serilu.
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Jasne, że pamiętamy o Return To Eden. Świetna scenka - dzięki. A mógłbyś załadować tą, w której odbywa się wielkie show Tary (Jilly ubrana w czerwoną, piękną suknię) a nagle ku zdziwieniu wszystkich ukazuje się Stephanie (ściąga z głowy nakrycie). Tej scence towarzyszyła fajna muzyczka. I sam moment był spektakularny. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Masz rację Martin ta muzyczka była super -fodała uroku tej scenie. :)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Retuern To Eden wczoraj na mininova dodana cześć 1 i 2 :) Jeśli ktoś chce niech ściąga.
Nobody does it better
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości