Clarke Garrison

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11905
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Dzisiaj w końcu wspomniano coś o Clarke'u. :) Ciekawe jaką to szykuje niespodziankę na przyjęcie urodzinowe Alexandrii... :P
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Clark został klaunem, bardzo fajnie mu to wyszło. Szczególnie Stephanie z tym gąbkowym nosem wyglądała świetnie :D :mrgreen:
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Ja go nie lubię. Zawsze działał mi na nerwy. ::kwasny::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Damians pisze:Clark został klaunem, bardzo fajnie mu to wyszło. Szczególnie Stephanie z tym gąbkowym nosem wyglądała świetnie :D :mrgreen:
No super jest i był też jako clown :D Szkoda tylko że nic nie powiedział ::kwasny:: nawet jak wychodził.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
anita42
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja 2007, 08:50
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: anita42 »

Może stracił głos i dlatego od jakiegoś czasu nie występuje ::bojesie:: Ogólnie Bucky jest świetny i lubię jak się pojawia, przypomina mi się, że kiedyś był jedną z głównych postaci, która nieźle mieszała :mrgreen:
fandantego
Posty: 547
Rejestracja: 17 paź 2009, 22:45
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fandantego »

Aktor grający Clarke'a od dłuższego czasu jest na tzw. umowie o dzieło. Nie ma stałej umowy. Jak widać występuje tylko gościnnie od czasu do czasu.
http://www.facebook.com/NajciekawszaPostac - oficjalny profil Plebiscytu Najciekawsza Postać "Mody na sukces"! Zapraszam!
DeaconFan
Moderator
Posty: 11905
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

W przypadku soap opera to się nazywa recurring status, Daniel McVicar jest od 2005 roku na recurringu i pojawia się gościnnie, inni aktorzy mają podpisany kontrakt na regularne występy.

Ja tam lubię Clarke'a, dawniej był ciekawą postacią, poza tym jest zabawny, jako clown wypadł świetnie - najlepsze było jak ściskał rękę z Ridge'm. :lol:
Dobrze, że w końcu się pojawił po długiej przerwie, jak funcjonował dom mody Spectra to jeszcze się co jakiś czas pojawiał, a teraz to już w ogóle nie wiadomo co robi, czym się zajmuje :roll:
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

B@r pisze:Ja go nie lubię. Zawsze działał mi na nerwy. ::kwasny::
Mi też. Nigdy go nie lubiłem. Pamiętam z jaką przyjemnością patrzyłem jak dusił go wąż podstawiony przez Morgan.
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Miło, że dzisiaj się pojawił, ale nie powiedział ani słowa ::plask wczolo:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Mareczek pisze:Miło, że dzisiaj się pojawił, ale nie powiedział ani słowa ::plask wczolo:
Może faktycznie miał coś z głosem ::kwasny::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Bic
Posty: 92
Rejestracja: 18 sty 2006, 16:22
Lokalizacja: Sopot

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bic »

Nie miał żadnej kwestii po prostu
Tylko Chuck Norris wie ile jest odcinków "Mody na sukces".
DeaconFan
Moderator
Posty: 11905
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Clarke jednak coś chyba mówił, jako clown takim śmiesznym głosem, dzisiaj to chyba było jeszcze widać na filmie z przyjęcia... :)
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
DeaconFan
Moderator
Posty: 11905
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Dzisiaj znowu był w końcu Clarke i tym razem więcej mówił :) , głównie o swojej koszulce. :lol:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Sexi Ricky
Posty: 763
Rejestracja: 09 sie 2008, 11:08
Lokalizacja: warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sexi Ricky »

Tak i o mamie hipisce :lol:
DeaconFan
Moderator
Posty: 11905
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Nareszcie wygląda na to, że Clarke wraca na dłużej do serialu. Dostał pracę w FC pod rządami Marone'ów. Ciekawe co robił jak przez rok był chyba bezrobotny po zamknięciu Spectry, ogólnie rzadko się pojawiał przez cały rok 2006, oby teraz go było więcej.
Co do jego pracy w FC, to to już będzie nie pierwszy raz kiedy jest tam projektantem. Z tego co pamiętam, pracował tam za panowania Granta i chyba także w zamierzchłej przeszłości? Ogólnie sądzę jednak, że już nie jest takim dobrym projektantem jak kiedyś, nie sądzę, żeby FC z nim jako głównym projektantem odniosło sukces...
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości