Różne osobowości jednej postaci

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 28 kwie 2006, 13:32
Lokalizacja: opoczno

Różne osobowości jednej postaci

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paulincia »

Jaka postać według was ma dwie lub więcej "twarzy"? Która potrafi udawać aniołka, choć jest jego przeciwieństwem? Swoją odpowiedź zinterpretujcie.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Stephanie -potrafi być dobra, kochająca oraz wredna i zaślepiona uprzedzeniami.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
M@rek

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rek »

Kimberly - niby aniołek, a jednak wtrąca się w związek Ricka i Amber wiedzac że nie ma szans.
Kacia

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacia »

też pomyślałam o Kim i żeczywiście ona taka jest!!! (głupia)
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 28 kwie 2006, 13:32
Lokalizacja: opoczno

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paulincia »

M@rek pisze:Kimberly - niby aniołek, a jednak wtrąca się w związek Ricka i Amber wiedzac że nie ma szans.
pisząc ten temat pomyslałam o tym samym:)
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Adex-fan Brooke pisze:Stephanie -potrafi być dobra, kochająca oraz wredna i zaślepiona uprzedzeniami.
Zgadzam się. Stephanie potrafi manipulować. Jest po prostu hipokrytką zaslepioną własnym "widzi mi się". Ale przykładów nie podam, bo musiałbym spoilerować....
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

Cóż Brooke - kochająca, miłosierna, wredna i wyrachowana!
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Sally-wyrafinowana,twarda,bezlitosna,z drugiej strony wrażliwa,czuła i zagubiona...
If you can't beat them, join them...
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

Taylor - egoistka, wyrachowana, zła, paskudna, ale i uczuciowa oraz dobra na swój sposób.
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Kingsajz pisze:Taylor - egoistka, wyrachowana, zła, paskudna, ale i uczuciowa oraz dobra na swój sposób.
Egoistka,zła,wyrachowana? Co to za kłamstwa Kingsajz? Większej głupoty nie słyszałem :evil:
If you can't beat them, join them...
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Dylan - sympatyczny, koleżeński, pomocny, pilny student - a z teściową się całował i jeszcze mial czelność się fochać jak Jessica zaczęła się spotykać ze Sly'em...
Brooke
Posty: 1061
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:10
Lokalizacja: :)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooke »

Kingsajz pisze:Taylor - egoistka, wyrachowana, zła, paskudna, ale i uczuciowa oraz dobra na swój sposób.
Bez przesady egoistka na dodatek wyrachowana. Nie jestem jej fanką, ale nie zgadzam się z tą opinią
[you] Jesteś fanem B&B zajrzyj tutaj =>
http://modanasukces.boo.pl/Forum/
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Brooke pisze:
Kingsajz pisze:Taylor - egoistka, wyrachowana, zła, paskudna, ale i uczuciowa oraz dobra na swój sposób.
Bez przesady egoistka na dodatek wyrachowana. Nie jestem jej fanką, ale nie zgadzam się z tą opinią
Kingsajz,idz po rozum do Boga,człowieku! Takie oszczerstwa i nieprawdy,herezje! Nic dodać nic ująć! :twisted: :twisted: :twisted:
If you can't beat them, join them...
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

O Jezu, ale atak robicie niepotrzebny. To jest opinia Kingsajza i nikt mu nie ma prawa mówić co ma myśleć. Mnie też bawi jak ktoś mi próbuje wmówić, że mylę się popierając Brooke - bo to niczyja sprawa tylko moja.
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Martin - fan Bree pisze:O Jezu, ale atak robicie niepotrzebny. To jest opinia Kingsajza i nikt mu nie ma prawa mówić co ma myśleć. Mnie też bawi jak ktoś mi próbuje wmówić, że mylę się popierając Brooke - bo to niczyja sprawa tylko moja.
Zgadza się,ale to JEGO wymysł! Niech ucieka przed moją ręką,nie zamierzam marnować czasu na takie BŁĘDNE spostrzeżenia imające się persony Taylor!
If you can't beat them, join them...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mailo i 0 gości