Constantine Parros

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Dawidek
Administrator
Posty: 9844
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Mnie by ta para nie przeszkadzała. Felicia poskromiłaby zapędy faceta w kierunku Phoebe. Bo Phoebe i Constantine do siebie nie pasują.
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Nie lubię go :?
Rozumiem, że bardzo polubił Phoebe i chcę dla niej dobrze - albo i nie :roll:
Właściwie to jedyne co robi, to idiotyczne spiskowanie z Ridgem, które przecież tak naprawdę nie powinno go interesować ::kwasny::
Niech trzyma się z dala od Forresterów - strasznie przynudza, a jeszcze kiepsko gra :roll:
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2886
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Dla mnie Constantine jest strasznie nijaki, pasuje do nudnego trójkątu z Phoebe i Rickiem. :roll: Dziwne, że Ridge tak szybko się do niego przekonał, choć prawie go nie znał.
Tak na marginesie, to zauważyłem, że jego firma nosi nazwę "Boldface records" - nawiązanie do tytułu serialu. :)
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Ostatnio faktycznie nic ciekawego nie ma z Constantine'm. Mógłby coś nowego zaśpiewać. Lubię jego piosenki. :)
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Para Constantine/Felicia w końcu się rozkręca. :P Zaliczyli już parę pocałunków. Śmiesznie byłoby zobaczyć ich razem w łóżku. :lol:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości