Tajemnice Palm Springs (Hidden Palms)

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Goku
Posty: 4694
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin

Tajemnice Palm Springs (Hidden Palms)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Obrazek

Serial opowiada o nastolatku pochodzącym z bogatej rodziny, którego życie zmienia się kompletnie jednej nocy, w której na jego oczach ojciec popełnia samobójstwo. Rok po tym wydarzeniu Johnny Miller wraz z matką i ojczymem przeprowadza się do Palm Springs. Miasto wygląda jak raj na ziemi, jest tam wiele pól golfowych, basenów, ekskluzywnych restauracji i dyskotek. Z biegiem czasu Johnny odkrywa sekrety i kłamstwa swoich sąsiadów oraz zagmatwaną historię poprzedniego mieszkańca jego domu. (źródło: wikipedia.pl)

Serial Kevina Williamsona, tego samego, który wcześniej stworzył "Dawson's Creek", a teraz tworzy "The Vampire Diaries" :).

Niestety, doczekał się tylko 8 odcinków, bo głupie The CW wyemitowało go w wakacje, gdy nie miał szans na wysoką oglądalność :/.

Niemniej zdecydowanie polecam! Pochłonąłem wszystkie 8 odcinków w 2 dni(i to w tygodniu, po szkole) i bardzo mi się ten serial spodobał. Poza tym, że porusza problemy typowe dla seriali młodzieżowych, posiada też naprawdę ciekawą tajemnicę, której kolejne elementy poznajemy z każdym następnym odcinkiem :). Myślę, że gdyby nie został skasowany, mógłby wyewoluować w jeden z najlepszych seriali młodzieżowych, zapewne dużo lepszy niż np. "Gossip Girl" czy "90210". Choć z drugiej strony wtedy moglibyśmy nie mieć "The Vampire Diaries", bo Williamson byłby pochłonięty tworzeniem tego serialu ;).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość