Prawo Agaty

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Grisza
Posty: 1042
Rejestracja: 26 wrz 2010, 00:37
Lokalizacja: Kudowa Zdrój

Prawo Agaty

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grisza »

Nowy serial TVN Prawo Agaty Niedziela: 21:00 ( Dziś był wyjątek 2 odcinki)

gata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. Niestety ląduje na bruku wyniku kilku nieprzyjemnych wydarzeń. W związku z tym musi rozpocząć swoje życie od nowa. Ta trzydziestoparoletnia kobieta została jednak bez środków do życia. Brakuje jej pomysłów na siebie. Od czego jednak są przyjaciele? Idąc za radą przyjaciółki - Doroty (Daria Widawska). wraz z nią wynajmuje lokal. Kobiety zaczynają pracować na własną rękę. Dla Agaty zajęcie to jest nowością. Poznaje zupełnie nowych ludzi. Pozna też ich problemy i codzienne sprawy które będą się różniły od tych, którymi się zajmowała do tej pory. Agata między innymi zmierzy się z problemami Doroty i jej męża Wojtka (Tomasz Karolak) oraz wpląta się w trójkąt zawodowo-emocjonalny między nią, Dębskim (Leszek Lichota) i jego życiowa partnerką panią prokurator Marią Okońską (Małgorzata Kożuchowska).


Ja oglądałem pierwsze dwa odcinki. Uważam że są bardzo dobre, znów TVN zrobił , coś fajnego. Scenariusz ciekawy, bardzo interesujący. Sama główna bohaterka przeszła moje oczekiwania. Myślałem ze będzie to druga Magda M ale Agata jest bardziej zwariowana , luksusowa,a nawet śmieszna i twarda. Ten serial ma potencjał i zachęcam do oglądania bo jest co
Grisza :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości