Jak zaczęła się Twoja przygoda z "MnS"?

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
cmk
Posty: 1090
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:44
Lokalizacja: Polska
x 3

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmk »

Nie wiedzieć czemu w 2007 roku odwiedziłem stronę internetową telewizji CBS. 5000 jubileuszowy odcinek był odblokowany dla widzów z całego świata, w przeciwieństwie do pozostałych epizodów dostępnych tylko na terytorium USA.

I tak zaczęło się moje zainteresowanie serialem. Zobaczyłem siwą Stephanie, potem dotarłem do ujęć z Hunter Tylo. MnS była oglądana w moim domu od zawsze, ale jakoś nigdy specjalnie mnie serial nie zainteresował. Wiedziałem jednak, że Taylor Forrester była w serialu nieżywa, a tu w odcinku amerykańskim znowu się pojawiła :)

Stale zacząłem oglądać odcinki online mniej więcej w momencie pojawienia się Marcusa i Steffy. W międzyczasie okazjonalnie obserwowałem co się dzieje na TVP1 i w efekcie znam fabułę serialu mniej więcej od momentu poczęcia R.J'a :)
Kojarzę ponadto wątki bliźniaczki Amber, gruźlicy Taylor, pierwszej śmierci Taylor, bo o tym chyba ciotki opowiadały jak byłem mały :)
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Cmk, prawdę mówiąc, straciłeś bardzo dużo, żałuj, żałuj. :wink: Ja serial oglądam właściwie od początku emisji na TVP. Chyba jakoś od 20 odcinka. Oczywiście wszystko zaczęło się od mojej babci, która oglądała od 1 odcinka.
Bartus610
Posty: 214
Rejestracja: 30 paź 2011, 10:41
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartus610 »

Ja serial oglądałem od kiedy sięgam pamięcią czyli od 1998 roku ale niestety nie pamiętam już jakie wtedy były wątki :D Też oglądałem z babcią , dla niej to był ulubiony serial :)
matti05

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matti05 »

Witam! :wink:
Moja przygoda z Modą na sukces zaczęła się od 2005 r. Wtedy pierwszy raz widziałem scenę w telewizji Amber gdzie trafiła do szpitala razem z Rickiem gdy potrzebował nowej nerki. Po prostu samo mnie zachęciło do oglądania przypadkowo przełączając na TVP1 :wink: .Jak też babcia przyjeżdżała to razem z nią oglądałem :mrgreen: . Z biegiem czasu zaczęło mnie to interesować więc oglądałem co odcinek i spodobał mi się serial :lol: . Od marca 2012 zrobiłem sobie przerwę w serialu między innymi była zbyt wczesna nadawania godziny. :roll: Powróciłem do oglądania na początku stycznia 2013 i do dziś oglądam co odcinek. Staram się też w TV :) .
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Fajnie, że coraz więcej młodych ludzi przekonuje się do "MnS". Świetnie Matti. :D
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2889
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 8
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

To pokazuje że nowe odcinki, które nam "starym wyjadaczom" mogą się nie podobać, lub podobać w umiarkowanym stopniu, mogą przyciągnąć nowych widzów. Szkoda że TVP1 nie umie albo nie chce(raczej jednak na pewno jedno i drugie :wink: ) tego zrozumieć, nie przywracając starej godziny i nie pokazując serialu we wakacje.
matti05

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matti05 »

Dawidek pisze:Fajnie, że coraz więcej młodych ludzi przekonuje się do "MnS". Świetnie Matti. :D
Dziękuje Dawidzie :lol: .Bardzo lubie "MnS" :lol:
BeLieF pisze:To pokazuje że nowe odcinki, które nam "starym wyjadaczom" mogą się nie podobać, lub podobać w umiarkowanym stopniu, mogą przyciągnąć nowych widzów. Szkoda że TVP1 nie umie albo nie chce(raczej jednak na pewno jedno i drugie :wink: ) tego zrozumieć, nie przywracając starej godziny i nie pokazując serialu we wakacje.
W tym roku powinni emitować odcinki we wakacje skoro we wrześniu będziemy obchodzić 20-lecie serialu. A przywrócenie godziny na 16:30 nie ma co liczyć :cry: .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości