W dniach 20 - 21 kwietnia (sobota - niedziela) planowane są prace techniczne. Forum będzie działało, lecz mogą pojawiać się komunikaty o błędach, strona w całości lub części może się nieprawidłowo wyświetlać.

Agnes Jones/Sandy Sommers

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

Agnes Jones/Sandy Sommers

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Sądzę, że warto aby nasza surogatka doczekała się w dziale niespoilerowym w końcu własnego tematu. :P
Akcja ostatnich odcinków toczy się w dużej mierze wokół niej. Czy Agnes czuje coś do Nicka? Kto zgwałcił ją w przeszłości? Tutaj możemy dzielić się swoimi spostrzeżeniami. :wink:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Grisza
Posty: 1042
Rejestracja: 26 wrz 2010, 00:37
Lokalizacja: Kudowa Zdrój

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grisza »

Wydaje mi się, ze właśnie Nick trochę pogubił się w tym wszystkim. Owszem można komuś pomóc, ale nie zaniedbywać żonę i firmę. Wydaje mi się, ze teraz Bridget zeszła na drugi plan. Po za tym Nick ma wielkie serce, pomagał już wielu kobietą. Taylor, Katie i były romanse!
Agnes nie, wiem też czemu straszne mnie denerwuje, oczywiście to okropne co przeszła, ale gra taką niby zagubioną, głupią, nawet czasami ciemną kobietę.
takie jest tylko moje zdanie...
Grisza :)
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Grisza pisze:Po za tym Nick ma wielkie serce, pomagał już wielu kobietą.
O tak. :lol: Katie to w 2008 roku kiedy ta była umierająca pomógł aż za bardzo. :lol:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
bosskicinu
Posty: 797
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:06
Lokalizacja: Białystok

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bosskicinu »

Coś mi sie zdaje, że między Nickiem a Agnes coś więcej wyniknie. Jednak mam nadzieje, że nie bo nie chce, aby ktoś znowu niszczył małżeństwo Nicka i Bridget. Oni za wiele przeszli, 2 razy już byli małżeństwem i 2 razy się rozwodzili i to z winy Nicka, bo on najpierw latał za Brooke a później "wspierał" Katie i wiadomo jak to się skończyło. Jeżeli te małżeństwo znowu ma się rozpaść to nie chce, żeby to było z winy Nicka tylko jak coś to teraz z winy Bridget, że to ona by zdradziła męża pierwszy raz - to mogłoby być ciekawe ;)
anita42
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja 2007, 08:50
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: anita42 »

Dla mnie ta postać jest jakaś bezpłciowa - ani ładna, ani interesująca :| Poza tym wkurza mnie to jej potrząsanie głową po każdej wypowiedzi.
Despina
Posty: 687
Rejestracja: 20 kwie 2011, 21:59
Lokalizacja: Miami

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Despina »

Dawno chyba w serialu nie było tak fatalnej postaci, nie dość że mdła i nic niewnosząca to jeszcze wredna na dodatek ::ysz::
Dawidek
Administrator
Posty: 9838
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Akurat Agnes lubię, to postać, która wiele nie wnosi - są tylko umizgi do Nicka, jednak dziewczyna jest dość sympatyczna. Jedynie, co mogę jej zarzucić, to jej stosunek do Bridget.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5119
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Dawidek pisze:, która wiele nie wnosi - są tylko umizgi do Nicka.
Zgadzam się, że nudnawa. Poza tym aktorka jakoś kiepsko gra. Może to w tym leży problem?
Elmoo
Posty: 1824
Rejestracja: 28 wrz 2013, 22:01
Lokalizacja: Szczecin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Elmoo »

A mi ta aktorka przypomina Magdalenę Walach. :D
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2886
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Despina pisze:Dawno chyba w serialu nie było tak fatalnej postaci, nie dość że mdła i nic niewnosząca to jeszcze wredna na dodatek ::ysz::
Nic dodać, nic ująć. Aktorka ma na koncie Emmy, ale z takiej postaci wielkiej kreacji aktorskiej nie wyciągnie.
bosskicinu
Posty: 797
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:06
Lokalizacja: Białystok

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bosskicinu »

W 6001 odcinku Agnes wystąpiła w serialu ostatni raz.
Ogólnie podsumowując jej postać to uważam, że nie wiele wniosła. Chociaż gdy jej początki były dosyć ciekawe jako Sandy Sommers i wątek z Grahamem to potem totalnie przynudzała właściwie robiąc za tło. Jej związek z Nickiem też był drętwy i jakoś nie bardzo do siebie pasowali. Raczej nie będę za nią tęsknić...
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17538
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Nie będzie mi jej brak, nudziara.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9838
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Początki były obiecujące, wątki z Grahamem i Bridget, potem nie miała własnych 5 minut, generalnie przydałoby się, gdyby dano jej jakiś własny wątek. Niestety, nie nastąpiło to.
Ciekawe teraz, czy wyjaśnią jakoś jej zniknięcie. :wink:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości