Z jaką postacią się utożsamiacie? Komu kibicujecie?

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Freez
Posty: 76
Rejestracja: 10 gru 2014, 19:39
Lokalizacja: Polska

Z jaką postacią się utożsamiacie? Komu kibicujecie?

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Freez »

Nie wiem, który dział, więc założyłem w tym.. Moda leci tyle lat wpierw w Publicznej, teraz na Playerze, że można by się utożsamić z niektórymi bohaterami serialu, i tu pytanie do was kto?

Dla mnie takim bohaterem jest Thomas, ponieważ wiekowo przynajmniej jest podobny do mnie ( chyba, że trochę starszy) nie podzielałem jedynie jego podniecenia względem Brooke, a wszystkie inne poczynania myślę, że bym postąpił tak samo, albo i podobnie, bacznie zwracam uwagę na poczynania tej postaci.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11904
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Trudno powiedzieć czy do końca i całkowicie się utożsamiam/utożsamiałem z tymi postaciami, ale generalnie to zawsze kibicowałem Deaconowi i Thorne'owi - oni zawsze byli dla mnie najlepszymi męskimi postaciami w serialu i to się nie zmieniło. Zawsze potrafiłem się postawić w ich sytuacji, dzieliłem z nimi jako widz cierpienia, troski i radości. Na pewno w jakiś sposób utożsamiałem się też niegdyś z postacią C.J.'a.

Daleko mi natomiast np. do Ridge'a (który często zachowuje się jak nadęty bufon i nie sposób mu kibicować). :roll:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Wychowałem się na intrygach Stephanie Forrester, więc umiem knuć jak ona... ::loll:: :wink:

A tak z mniejszym przymrużeniem to oczywiście kibicuję zawsze Taylor i bardzo się cieszę, że miałem okazję spotkać grającą ją Hunter Tylo. Wiem, zaskoczyłem was. :lol: :D Do niej mi najbliżej dlatego ją tak bardzo lubię. :D Ludzie mówią, że potrafię wysłuchać i doradzić, a kiedyś nawet myślałem czy nie iść na studia - psychologię/psychiatrię.

W obecnych odcinkach kibicuję też Rickowi bo lubię w tej roli Jacoba Younga. Kiedyś do tej listy można by dopisać Owena, Macy, Caroline czy Thorne'a.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Mamy już podobny temat i myślę, że spokojnie możemy się tam przenieść: http://www.forummns.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0\

Freez, ze względów technicznych, proszę o skopiowanie swojego drugiego akapitu Twojego posta. Potem przeniosę dwa pozostałe posty. :wink:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości