Przeszłość

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5054
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 6

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Adex-fan Brooke pisze:
mailo pisze:
DeaconFan pisze: uratował np. Felicię przed gwałtem.
A później chyba sam zgwałcił Jessickę (?)
Oj mailo jednak nie oglądałeś video, które zamieściłem na YouTube bo byś nie pytał ::chytry:: ::jezyk::
Tak Sly atakował Taylor 2 razy i Jessice zgwałcił.
No czyli dobrze pamietałem nie musze nic oglądać ::jezyk:: Pamietam nawet, że chodził zamaskowany i nikt na początku nie wiedział, że to on.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Pytanie do osób dobrze pamiętających odcinki z 1989 roku:

czy Bobbie Eakes (Macy) i Clayton Norcross (Thorne nr 1) mieli w serialu choć jedną wspólną scenę? Coś mi świta, że tak, ale nie jestem pewien. Bo Macy pojawiła się w serialu chyba jeszcze za czasów pierwszego Thorne'a?
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
kubeczek
Posty: 1807
Rejestracja: 02 paź 2007, 21:33
Lokalizacja: PL

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubeczek »

DeaconFan pisze:czy Bobbie Eakes (Macy) i Clayton Norcross (Thorne nr 1) mieli w serialu choć jedną wspólną scenę? Coś mi świta, że tak, ale nie jestem pewien. Bo Macy pojawiła się w serialu chyba jeszcze za czasów pierwszego Thorne'a?
Tak, mieli jedną. Chyba w jakimś barze lub restauracji rozmawiali.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

kubeczek pisze:Tak, mieli jedną. Chyba w jakimś barze lub restauracji rozmawiali.
No! Właśnie kojarzyłem coś takiego! Dzięki. Fajnie, jakby ktoś dał linka do tej sceny, jeśli jest gdzieś w necie. :wink:

Niestety zapominam już o wielu rzeczach z przeszłości, podczas gdy kiedyś takie fakty były mi znane...
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Potwierdzam, że Eakes była już za czasów Norcrossa. Oglądam odcinki na kanale Marek Logan i był ten aktor nawet w tym samym odcinku co Bobbie (teraz oglądam epizody z udziałem Trachty). Tak na marginesie - wtedy Sally bardziej chciała swatać swoją córkę z Ridge'm. Nie kojarzę żadnej wspólnej sceny, być może była w odcinku, którego nie ma w zasobach na wyżej podanym kanale.
paw
Posty: 540
Rejestracja: 04 gru 2014, 14:48
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paw »

Czy mógłby ktoś w związku z powrotem Karen -co prawda nie wiem na jak długo :) -przypomnieć w skrócie jej losy w Modzie, jak to było , że została znalezione w barze , a teraz jest bogatą siostrą Billa ,ale głównie chodzi mi o jej losy po przyjeździe do miasta, gdy nikt jej nie znał. Dzięki z góry.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Blake wyszukał Karen w barze i sprowadził aby rozdzieliła Taylor i Ridge'a, za jego namową przerobiłą się na Caroline z wyglądu, Ridge doznał szoku, ale chemii między nimi nie było, sama Karen zainteresowała się bardziej Thorne'm i no trochę walczyła o niego z Macy (bójka na jedzenie), Karen była też porwana przez Blake'a, który oszalał, Bill i Thorne ją uratowali, wjechali nawet autem przez bramę. Bill i Karen nawiązali poprawną relację jako córka&ojciec, przy tym Karen utrzymywała kontakt ze swoją adopcyjną matką oraz zaprzyjaźniła się z Brooke od której chyba przejęła Connora. Jakoś tak to było, że na ciążę go złapała i brali już ślub, ale okazało się, że jednak nie była w ciąży tylko chyba bała się przyznać i ktoś ją zdemaskował gdy już byli gotowi do ślubu... Później chyba wyjechała, jak ktoś pamieta detale lepiej lub jeśli coś pomyliłem to napiszcie.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
paw
Posty: 540
Rejestracja: 04 gru 2014, 14:48
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paw »

Czy wie ktoś może w którym odcinku lub okolicach była taka dość wtedy zaskakująca scena seksu Marcusa i Amber- po czasie okazało się , że wtedy się poczęła Rose?
bosskicinu
Posty: 797
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:06
Lokalizacja: Białystok

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bosskicinu »

Był to odcinek 5984. Jednak Amber juz wtedy wiedziała że jest w ciąży wobec tego poczęcie Rosie musiało być dużo wcześniej
paw
Posty: 540
Rejestracja: 04 gru 2014, 14:48
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paw »

A była tamta scena pokazana?
bosskicinu
Posty: 797
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:06
Lokalizacja: Białystok

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bosskicinu »

paw
Posty: 540
Rejestracja: 04 gru 2014, 14:48
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paw »

Tą znam , ale właśnie chodziło o wcześniejszą bo taką kojarzę trochę. Ale może jej nie było nie wiem :)
Forrester
Posty: 887
Rejestracja: 27 sie 2005, 20:03
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Forrester »

DeaconFan pisze:Może się mylę, ale wydaje mi się, że jak Bill Sr regularnie występował to nie było mowy o jego miłości do Stephanie. Oni tylko się przyjaźnili. Zdaje mi się, że ta wiadomość o miłości Billa do Stephanie wypłynęła dopiero w obecnych odcinkach.
To chyba jakiś żart :) Kochał swoją żonę Marion, potem romansował m.in. z Margo, Donną, Darlą i Julie, ale relację ze Stephnie zawsze miał przyjacielską (do tego pomagał jej nieraz w brudnych interesach). Ta miłość to chyba na potrzebę chwili zejścia ze sceny :)
"Moda na sukces" - serial, który nigdy nie będzie miał swojego końca.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Forrester pisze:Ta miłość to chyba na potrzebę chwili zejścia ze sceny
No tak, to przykład tzw. rewrite'u. Na potrzeby chwili scenarzyści zmieniają dobrze znaną widzom historię...
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Elmoo
Posty: 1823
Rejestracja: 28 wrz 2013, 22:01
Lokalizacja: Szczecin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Elmoo »

https://www.youtube.com/watch?v=XkxyU2knwMo
Pamiętam tę scenę jak ją oglądałem w dzieciństwie, Kimberly przyszła zakapturzona i Brooke na początku nie rozpoznała jej - zgadywała, że to Stephanie albo Sally. Potem Kimberly zdjęła kaptur i zaczęła rozwalać wszystko jakimś kijem chyba, aż w końcu zaczęły się kłócić i jedna wypchnęła drugą w szybę. :lol: Ah, te stare, pokręcone sceny.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości