| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Domy mody
Autor Wiadomość
Marcus 

Wysłany: 2015-09-12, 21:13   

Co do podziału 49% udziałów które zostały Ericowi i Stephanie po przejęciu 51% przez Brooke, to zacytuję sam siebie z 2007 roku :wink: :
Marcus napisał/a:
Czyli jednak Ridge, Thorne, Kristen i Felicia dostaną po 9,8% a Rick i Bridget po 30,4% "placka Forresterów" ::jezyk::

Te po 30,4% Ricka i Bridget to chyba miałoby być razem ze spadkiem po Brooke ::jezyk::

bosskicinu 

Wysłany: 2016-01-04, 12:04   

Z powodu natłoku młodzieżowego wątku H/L/S zupełnie zapomniałem jak to wreszcie wyszło z tymi udziałami, które posiada Thomas (które przepisała mu Stephanie w zamian za kłamstwo) ?

Thorne swego czasu uświadomił Taylor, że ma ona prawo decydować o udziałach syna. Thomas tak jakby ma 30 % (chociaż formalnie tych 25 tak naprawdę nie ma bo Stephanie jeszcze żyje ?)

Dodać jeszcze udziały Steffy, która ma 25 % czyli łącznie dzieci Taylor posiadają pakiet kontrolny więc w każdej chwili mogą przeprowadzić zmiany w firmie ? Jakby ktoś mógł to niech przypomni jak to działa :)

Marcus 

Wysłany: 2017-02-04, 21:50   

Przez kilka miesięcy nie oglądałem MnS dlatego mam pytanie - jak obecnie przedstawia się rozkład udziałów w Forrester Creations ?

Pottermaniack 
Team Hunter

Wysłany: 2017-02-05, 13:35   

Największym udziałowcem jest Eryk, ma 37,5 procenta udziałów i stanowisko dyrektora generalnego. Następnym udziałowcem jest Steffy, ma 25 procent i Ridge, który ma 20 procent. Bill odkupił 12,5 procenta udziałów od Donny, które uzyskała po rozwodzie z Erykiem. Listę udziałowców zamyka Thomas z 5 procentami udziałów.

Marcus 

Wysłany: 2019-03-26, 21:13   

Gdyby tak się zastanowić, to Ridge-Steffy-Thomas (razem 50% udziałów) nie mogli odwołać Ricka wspieranego przez Erica (37,5% udziałów) bo nie mieli większości co najmniej 51% udziałów. Czyli gdy teraz Ridge został oficjalnie CEO, to chyba już nie potrzebują udziałów Billa (12,5%), bo to teraz Eric nie ma większości żeby odwołać Ridge'a, nawet gdyby jakimś cudem Bill zmienił zdanie i miał koalicję z Ericem/Rickiem.

Dawidek 

Wysłany: 2019-03-26, 22:35   

Wydaje mi się, że samo 50% nie daje żadnej władzy i dlatego Ridge posłużył się udziałami Billa, tylko po to, by przegłosować zmiany we władzach firmy. Gdyby mieli tylko te 50%, to jest to za mało. Gdyby Bill zawarł sojusz z Rickiem, to druga strona nie miałaby wystarczających "szabel", by dokonać zmian w kierownictwie i Rick pozostałby dyrektorem generalnym. Problem powstanie, jak Bill się wycofa i nie będzie wspierał żadnej ze stron. Wtedy nikt nie ma większości. Ridge musiałby układać się z Ericem. Teraz tego problemu nie ma, bo Liam mający udziały ojca, wspiera byłą żonę.

B@r 
CEO Forrester Creations

Wysłany: 2020-06-27, 11:01   

W temacie galerii Sally pojawił się wątek jak ta postać pojawiła się w serialu. Opowiedziałem tam o początkach Clarke'a, ale w sumie dyskusja na ten temat tutaj będzie właściwsza. :D

Cytat:
Marzeniem Sally jest znaleźć się w elicie Beverly Hills. W styczniu 1989, Sally spotyka się w Cafe Russe ze swoim byłym pracownikiem, projektantem Clarkiem Garrisonem. Mężczyzna jest obecnie mężem Kristen Forrester i pracownikiem Forrester Creations. Prosi ją o pożyczenie mu 100 tys. dolarów. Sally zgadza się, ale w zamian żąda kradzieży sześciu projektów Forresterów. Garrison zgadza się i dostaje czek. Wkrótce, chce go zwrócić Sally, ale ona nie przyjmuje go i nadal żąda projektów Forresterów. Clarke na jej oczach pali czek. Sally pokazuje mu wówczas taśmę, na której nagrała jego obietnicę kradzieży projektów. W lutym 1989, Sally nadal szantażuje Clarke'a. Nasyła na niego bandytów, którzy atakują go na ulicy.

Jak chcecie więcej poczytaćo Sally i jej rywalizacji z FC to zapraszam do tej lektury – https://modanasukces.fandom.com/pl/wiki/Sally_Spectra

Odpowiedz do tematu