"MnS" w Polsce

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17491
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ja niezmiennie chciałbym aby Tvn emitował równolegle z Playerem obecne odcinki. Zwłaszcza rok 2017 super aby mogła większa część przypadkowych widzów oglądać zamiast głupich paradokumentów.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
mefifeniks
Posty: 38
Rejestracja: 02 mar 2015, 00:07
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mefifeniks »

Wy tu gadu - gadu o powrocie to tv. A ja jestem zdania że MNS , powinna być emitowana w Player w podobnej formule do holenderskiej, jak to ma miejsce w przypadku platformy streaminigowej Videoland czyli:
- Moda na sukces od pierwszego odcinka - sekcja 1
- Moda na sukces -bieżące odcinki z polskim lektorem .

Dodatkowo można by pomyśleć o trzeciej sekcji,
- "Moda na sukces expresowo z USA" (bieżące odcinki z USA z polskimi napisami- tłumaczenie odcinka przy napisach od dystrybutora to 22 minuty roboty )
Za dodatkową opłatą dla abonamentów +5/10 odcinków przedpremierowych, dla każdej ze sekcji.
steraf19

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: steraf19 »

mefifeniks pisze:Wy tu gadu - gadu o powrocie to tv. A ja jestem zdania że MNS , powinna być emitowana w Player w podobnej formule do holenderskiej, jak to ma miejsce w przypadku platformy streaminigowej Videoland czyli:
- Moda na sukces od pierwszego odcinka - sekcja 1
- Moda na sukces -bieżące odcinki z polskim lektorem .
Nie obraziłbym się aby na player czy na głównej stacji TVN-u emitowali od 1 odc.

A jeśli chodzi o powrót do telewizji, to najlepiej żeby wyemitowali od 6048odcinka i za jakiś czas podwójne odcinki.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11905
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Ja uważam, że tak jak mamy teraz, czyli siedem odcinków tygodniowo w Playerze to bardzo dobra opcja. 14 odcinków tygodniowo - dla niektórych osób mogłoby to być za wiele (dla mnie nie), a 7 to w sam raz - powolutku nadrabiamy różnicę w stosunku do odcinków emitowanych w USA w roku 2020. Chciałbym kiedyś zobaczyć wszystkie odcinki "MnS" po polsku na jakiejś platformie - to by mi wystarczyło.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Martin Rode
Posty: 992
Rejestracja: 14 paź 2005, 17:49
Lokalizacja: Europa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Martin Rode »

Naprawdę jest 7 odcinków na tydzień ? A nie 5?
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2890
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 8
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Bartek pisze:Naprawdę jest 7 odcinków na tydzień ? A nie 5?
7 od marca i początku lockdownu, wtedy była akcja "Zostań w domu". Player postanowił nam zrobić prezent i nawet przez jeden tydzień mieliśmy 14 odcinków, ale brak zapasu przetłumaczonych odcinków sprawił że zeszliśmy do 7. Ta akcja miała potrwać bodaj do końca marca ale jak widać formuła emisji codziennej po jednym odcinku została na dłużej. :)
Ostatnio zmieniony 27 lip 2020, 19:18 przez BeLieF, łącznie zmieniany 2 razy.
gzymi
Posty: 354
Rejestracja: 31 lip 2008, 22:37
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gzymi »

To nie wiedziałem, że taki stan trwa dalej, myślałem że wróciła emisja do 5 odcinków na tydzień. W takim razie szybko przybliżyliśmy się do odcinków z USA, przerwa od kwietnia z nowymi odcinkami też zrobiła swoje.
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Mareczek pisze:Mamy zagwarantowaną emisję do odcinka #7512 :serce: Dojdziemy zatem w Polsce do 2017 roku - można świętować ::rad::
Niedługo doczekamy się tego odcinka. Więc przyszła pora zadać pytanie - jak dużą transzę kupił tym razem TVN? Bo to, że kupi - jest w moim odczuciu - niemalże pewne. :wink:
cmk
Posty: 1090
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:44
Lokalizacja: Polska
x 3

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmk »

Jest odpowiedz: Player przedłużył licencje do odcinka 7762, zatem cały roczny zapas 250 odcinków 8) :mrgreen:

** p.s.: jeżeli będzie kontynuowana emisja także w soboty i niedziele (mam taką nadzieję), to za 8 miesięcy trzeba będzie kupować odcinki z 2018 :)
Ostatnio zmieniony 07 sie 2020, 19:18 przez cmk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2890
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 8
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

cmk pisze:Jest odpowiedz: Player przedłużył licencje do odcinka 7762, zatem cały roczny zapas 250 odcinków
Czyli zobaczymy cały 2017 rok, super :serce: Polecam się delektować tym rokiem u nas :wink:
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Bardzo dobra wiadomość, że mamy praktycznie cały rok 2017 zapewniony (zaczął się wczoraj).
Będzie co oglądać. :lol:

Osobiście wątpię w to, że utrzyma się emisja także w weekendy. Prędzej czy później wrócimy do rytmu 5 odcinków w tygodniu.
cmk
Posty: 1090
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:44
Lokalizacja: Polska
x 3

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmk »

Skoro emisja weekendowa trwa już 4 miesiące, to znaczy, że sobotnie i niedzielne premiery oglądają się tak samo dobrze jak te w tygodniu. Myślę, że tak już zostanie.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11905
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Wydaje mi się, że im bliżej USA, tym odcinki stają się droższe, więc sądzę, że prędzej czy później wrócimy do emisji pięć razy w tygodniu.

Bardzo się cieszę, że zobaczymy w Playerze cały 2017 rok. :)
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
cmk
Posty: 1090
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:44
Lokalizacja: Polska
x 3

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmk »

Licencja na internetowe VOD jest względnie tania, stąd TVN Player nas rozpieszcza, z kolei telewizyjne kanały TVN'u niestety serialu nie przygarną do siebie ;(
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 07 wrz 2007, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

Jakie to są różnice kwotowe mniej więcej?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BeLieF i 0 gości