Sally Spectra II

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
DeaconFan
Moderator
Posty: 11891
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

Sally Spectra II

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Myślę, że postać młodej Sally Spectry - wnuczki siostry pierwszej Sally, z całą pewnością zasługuje na własny temat.

Jak Wam się widzi ta bohaterka?

Mnie spodobała się od pierwszej sekundy. Aktorka (Courtney Hope) jest charyzmatyczna i posiada dużo wdzięku. Postać jest przebojowa i ma pazur, tak samo jak jej ciotka. To dla mnie zdecydowanie duży powiew świeżości w świecie Forresterów, Loganów, Spencerów i Avantów. :D
Ostatnio zmieniony 28 sie 2020, 23:26 przez DeaconFan, łącznie zmieniany 1 raz.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
DeaconFan
Moderator
Posty: 11891
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Pożegnaliśmy niestety Sally. Jeśli jednak ktoś chce śledzić jej dalsze losy, to warto oglądać "Żar młodości". :wink:

Finałowy wątek w Modzie miała ciekawy. Inna sprawa, że wcześniej długo się nic nie działo z tą postacią...
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 1189
Rejestracja: 25 sie 2005, 22:05
Lokalizacja: mazownieckie
Płeć: Kobieta
x 3
Wiek: 47

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cynthia »

Dla mnie szkoda, że odeszła z Mody, była ciekawą postacią. Nie wkurzała świętoszkowatością, miała pozytywną energię i fajny wygląd. Można było pozazdrościć figury. :D Oczywiście włosy są jej wielkim atutem. Czy Sally od razu pojawiła się w "Żarze młodości"? Jestem ciekawe co u niej. Oraz mam nadzieję, że kiedyś wróci, malutką nadzieję, bo mnóstwo postaci nie wróciło.
cmk
Posty: 1085
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:44
Lokalizacja: Polska
x 2

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmk »

Duża strata dla Mody. Powrót Spectra Fashions w 2017 to był fajny powiew świeżości w serialu. Podobał mi się też romans Sally-Thomas (Pierson Fode).

Generalnie Sally miała chyba cały czas pod górkę, co nie? Najpierw mocno negatywny artykuł na temat jej pierwszej kolekcji (Jarret Maxwell, ty sprzedawczyku ;) ), potem eksplozja budynku, następnie głupi powód rozstania z Wyattem (nazwanie go Liamem).

Na moment pojawiła się opcja wskrzeszenia firmy Spectry w ramach Spencer Publications. Ostatecznie Sally się nie zdecydowało - już zapomniałem dlaczego....

MYślę, że jest szansa na powrót. Nie śledzę Y&R, ale chyba Sally się tam rozwija. Może pojawi się kiedyś w Los Angeles - potężniejsza, z nowymi pomysłami? :)
DeaconFan
Moderator
Posty: 11891
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Co ciekawe w Y&R była też kilka razy Shirley oraz wspominano o Coco.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Dawidek
Administrator
Posty: 9774
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 6
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Szkoda, że Sally odeszła z serialu. To była niebanalna postać, ani dobra, ani klasyczny czarny charakter. I ze sporym bagażem doświadczeń. I z pechem wypisanym na twarzy. Jak sama niedawno wspominała, musiała o wszystko walczyć. Nie miała szczęścia do ludzi. Thomas. Bill, Wyatt też. Ja jestem teraz ciekawy, jak wyjaśnią w FC jej odejście.

Producenci i scenarzyści pozbyli się kolejnej, nietuzinkowej postaci. W "Modzie" potrzebne są postacie, których nie da się łatwo zaszufladkować. No i nie zapominajmy o tym, że Coutney Hope, to bardzo dobra aktorka.

Mam nadzieję, że Sally, wraz z rodzinką wróci kiedyś do "MnS". :wink:
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 1189
Rejestracja: 25 sie 2005, 22:05
Lokalizacja: mazownieckie
Płeć: Kobieta
x 3
Wiek: 47

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cynthia »

Tak, Wyatt szczególnie jej się nie udał. Mężczyzna któremu zaufała tak bardzo, że straciła głowę i zmieniła się z niezależnej kobiety w toksyczną oszustkę. Bo ją zranił odchodząc bez większego powodu do dawnej dziewczyny. Sally popełniła dwa niewiele znaczące błędy. Flo miesiącami kłamała o Beth odbierając te miesiące bratu Wyatta. Widać tak naprawdę nie miał powodu poza zauroczeniem nową/starą miłością. Szkoda Sally, bo od tego momentu można było ciekawie poprowadzić tę postać.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11891
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Ja w ogóle nie rozumiem licznych zachwytów nad parą Sally/Wyatt. Ta para bodajże nawet wygrała w kategorii "Najlepsza para" w plebiscycie naszym forumowym. A przecież oni byli razem bardzo nudni. Prawie nie mieli wątków, tylko nieustanny seks i jakieś przebieranki. Para Sally/Thomas - to było coś. Niestety do tej pory Sally dla każdego faceta była tą drugą, drugim wyborem. Thomas wolał Caroline, Liam - Steffy i Hope, a Wyatt - Flo.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17481
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ja też nie widziałem nic specjalnego w parze Sally&Wyatt. W B&B niestety zmarnowali postać Sally, ale i w Y&R nie ma z nią nic spektakularnego i mało postaci ją lubi. Bardzo niedoceniona postać i trochę podobna charakterem do Amber, aczkolwiek jej grzeszki są niczym w porównaniu w bogatą historią Amber. W Y&R Sally jest w ciąży z Adamem Newmanem a w związku z jego bratem Nickiem. Wg mnie do Adama bardziej pasuje i obstawiam, że się zejdą bo ich do siebie ciągnie.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9774
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 6
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Dla mnie para Sally/Wyatt jest ciekawsza niż para Flo/Wyatt, ale faktem jest to, że postać młodej Spectry została zmarnowana. A był potencjał. Dziewczyna miała dużego pecha, w nieczysty sposób chciała odzyskać to, co jej się należało.

Jeśli chodzi o Flo, to jak najbardziej trafne jest tu powiedzenie "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Nie wątpię, że Flo żałuje tego, że odebrała Hope Beth, ale teraz wyglądało to, jakby się wywyższała, patrzyła na Sally z góry, obserwując jej poczynania. Flo trochę straciła okazję, by milczeć.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5022
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 3

Re:

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Dawidek pisze: 25 kwie 2023, 22:16 Dla mnie para Sally/Wyatt jest ciekawsza niż para Flo/Wyatt, ale faktem jest to, że postać młodej Spectry została zmarnowana. A był potencjał. Dziewczyna miała dużego pecha, w nieczysty sposób chciała odzyskać to, co jej się należało.

Jeśli chodzi o Flo, to jak najbardziej trafne jest tu powiedzenie "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Nie wątpię, że Flo żałuje tego, że odebrała Hope Beth, ale teraz wyglądało to, jakby się wywyższała, patrzyła na Sally z góry, obserwując jej poczynania. Flo trochę straciła okazję, by milczeć.
Zgadzam się , zmarnowana a wręcz po tym ostatnim wątku zniszczona postać . Nie pozostało nic z zabawnej, zadziornej, odważnej Sally. Zniszczyli ją kompletnie i zrobili czarny charakter. Masakra.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17481
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

Re: Sally Spectra II

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Jej dalsze życie od tego momentu toczy się w "Żarze młodości", szkoda bo i tam nic specjalnego. Nowy gang Spectra był o dziwo świetny i zrujnowali to. Gwoździem do trumny było wysadzenie budynku przez Billa, masakra.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości