Najlepsza Postać Miesiąca - styczeń 2024

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ

Najlepsza postać miesiąca - luty 2024

Czas głosowania minął 16 mar 2024, 21:20

Quinn
4
13%
Shauna
2
7%
Carter
2
7%
Paris
1
3%
Zoe
0
Brak głosów
Eric
0
Brak głosów
Liam
0
Brak głosów
Thomas
2
7%
Wyatt
0
Brak głosów
Flo
2
7%
Ridge
0
Brak głosów
Hope
4
13%
Steffy
2
7%
Finn
2
7%
Brooke
2
7%
Justin
0
Brak głosów
Zende
1
3%
komisarz Baker
2
7%
Vinny
1
3%
Katie
0
Brak głosów
Donna
2
7%
Joan - położna
1
3%
 
Liczba głosów: 30
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Wow, kilka miesięcy musiałem walczyć o to, by Dawidek poszedł po rozum do głowy, widząc, śmieszne wyniki jego głosowań. No cóż, lepiej późno, niż wcale.

Od dawna apelowałem o zmianę tego głosowania... :roll:

Dawidku, może lepiej prędzej brać pod uwagę głos osób, tworzących to forum, niż twoje widzimisię, które jak widać "trochę" pudłuje i tylko powoduje, że użytkownicy mają z twich poczynań bekę... :lol: Długo czekałeś na zmianę i sobie zaszkodziłeś. Again.

Bez tych dziwnych tworów, po raz pierwszy od dawna, nie wiem kto wygra kolejne głosowanie. Bo jakby była w nim znowu jakaś osoba typu "barmanka", "larkarka", to nie miałbym wątpliwości... ::rad::
Dawidek pisze:Czy chcielibyście, bym zbiorowo uwzględnił postacie z sobotniego odcinka
Again zwariowałeś? :o
Adex-fan Brooke pisze:Saul jak i Darlita to nowe postacie. Bohater zbiorowy to jakaś głupota, tego nie powinno być.
Dokładnie. Amen.

Progress taki, że nasz Dawidek nas pyta o zdanie, przed faktem dokonanym. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2020, 01:30 przez B@r, łącznie zmieniany 6 razy.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2890
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 8
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Dawidek pisze: Czy chcielibyście, bym zbiorowo uwzględnił postacie z sobotniego odcinka, w którym Sally rozmawiała z osobami chętnymi do pracy w Spectra Fashions, w tym z Saulem (sam Saul, myślę że pojawi się w plebiscycie za wrzesień, bo miał duże znaczenie zarówno we wczorajczym jak i dzisiejszym odcinku)?
Nie ::loll:: Saul i Darlita to są nowe stałe postacie, to tak jakby zbiorowo ująć np. Pam i Charliego ::ysz::
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2020, 10:06 przez BeLieF, łącznie zmieniany 1 raz.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11905
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Wiecie, Dawidek jako niespoilerowiec nie musiał wiedzieć o tym, że Saul i Darlita to nowe stałe postacie. Mógł sądzić, że pojawili się epizodycznie. No, ale od tego właśnie my, spoilerowcy jesteśmy - od dbania o takie kwestie. :D
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2020, 13:53 przez DeaconFan, łącznie zmieniany 1 raz.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Dzięki za wyjaśnienia w sprawie Darlity i Saula. Uwzględnię ich, mimo że - jak pisze DeaconFan - jestem niespoilerowcem i do wczoraj nie miałem wiedzy, że te dwie osoby mogą zagościć na dłużej. Dobrze, że zapytałem i widzę, że będę musiał częściej stosować takie rozwiązanie - niekoniecznie poprzez pytanie na forum.
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Zanim zaproszę do kolejnego głosowania na najlepszą niespoilerową postać, to jeszcze wrócę do dyskusji na temat ujmowania postaci w opcjach ankiety. Każdy miesiąc jest traktowany jako oddzielny okres, więc część nowych postaci, które pojawiły se w 2 odcinkach, mogłem potraktować jak istotne postacie epizodyczne. Całkowicie nie zrezygnuję z kategorii "postacie epizodyczne" - jako postać zborowa - ale myślę, że będzie to stosowane rzadziej. Tym razem pójdę za Waszymi wskazówkami i część nowych postaci zostanie ujęta w głosowaniu, bez ujmowania w kategorię postaci zbiorowych. Podejrzewam, że w przyszłości - jeszcze nieraz - będziemy dyskutować i analizować, jak będzie wyglądać głosowanie.

Rozpoczyna się głosowanie na niespoilerową postać sierpnia. Zasady są niezmienne. Każdy z Was ma 4 głosy, które może oddać w ciągu 10 dni. W głosowaniu nie uwzględniam Willa, mimo że się pojawił w jednym odcinki (wcześniej był w głosowaniach). Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Sierpień był ciekawym miesiącem, więc liczę na ciekawe wyniki zabawy. Zapraszam do licznego udziału w głosowaniu.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2020, 23:25 przez Dawidek, łącznie zmieniany 1 raz.
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Cały czas trwa głosowanie na najlepszą niespoilerową postać sierpnia. Macie jeszcze trzy dni, by oddać głos na swoich faworytów. Zachęcam i zapraszam do licznego udziału w zabawie. :wink:
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2020, 22:02 przez Dawidek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17491
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Dawidek pisze:Maciek jeszcze trzy dni,
Jaki Maciek? :P :lol:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adex-fan Brooke pisze:
Dawidek pisze:Maciek jeszcze trzy dni,
Jaki Maciek? :P :lol:
Z Klanu. :shock:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Udało Wam się mnie rozbawić. ::rad:: ::loll:: :mrgreen:

Poprawione. :zeby:
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Sally Jr. i Sr. rządzą. Pomyśleć, że jeszcze kiedyś mielibyśmy w tym głosowaniu np. barmana, który obsługiwał młodą Spectrę w knajpie i to on odebrałby jej koronę. ::rad::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Nadeszła pora, by podsumować zakończone głosowanie na najlepszą niespoilerową postać sierpnia. Zagłosowało 10 forumowiczów, oddano w sumie 37 głosów. Wyniki przedstawiają się następująco (podane zostają wartości bezwzględne, bez wartości procentowych):


Eric - 0
Quinn - 0
Wyatt - 0
Steffy - 3
Liam - 0
Bill - 1
Katie - 0
Ridge - 0
Brooke - 1
Maya - 0
Rick - 0
RJ - 1
Pamela - 1
Charlie - 1
Nicole - 0
Ivy - 0
Thomas - 2
Carter - 0
Sally Spectra Sr - 6
Zende - 0
Sally Spectra Jr - 7
Shirley - 5
CJ - 3
Darlita - 2
Saul - 4

Najwięcej głosów zdobył "gang Spectry". Najwięcej - bo 7 - dostała młoda Sally, na drugim miejscu znalazła się Sally senior, która dostała 6 głosów, a na trzecim miejscu - z 5 głosami - uplasowała się Shirley. Dziękuję za udział w głosowaniu i zapraszam do udziału w następnej edycji.
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Rozpoczynamy kolejne głosowanie na najlepszą postać miesiąca - wybieramy bohatera września. W minionym miesiącu było sporo postaci epizodycznych, w głosowaniu zostały uwzględnione trzy - Emma, małżeństwo towarzyszące Sally w locie do Australii oraz para muzyków, którzy wystąpili na weselu Steffy i Liama (ona pojawiła się jeszcze raz - na początku października - ale drugi raz nie zostanie uwzględniona w ankiecie - chyba, że uznacie inaczej). Pastor miał najbardziej znaczącą rolę z postaci nie uwzględnionych. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Zasady głosowania są niezmienne. Każdy z Was ma do dyspozycji 4 głosy, które może wykorzystać w ciągu dziesięciu dni. Zapraszam do licznego udziału w zabawie.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17491
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

To nie jest Emma! To jest Emmy
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Dzięki za zwrócenie uwagi. Zostało to poprawione. Głosowanie nie zostało przerwane, odbywa się bez zakłóceń.
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Trwa głosowanie na najlepszą niespoilerową postać września. Jeszcze przez trzy dni możecie decydować o tym, kto wygra. Zapraszam i zachęcam do licznego udziału w zabawie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mareczek i 0 gości