W dniach 20-21 kwietnia (sobota i niedziela) planowane są prace techniczne. Forum będzie aktywne, aczkolwiek mogą pojawiać się informacje o błędach, bądź wyświetlać źle załadowane fragmenty strony.

"MnS" w Polsce

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17535
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

DeaconFan pisze:Wydaje mi się, że im bliżej USA, tym odcinki stają się droższe, więc sądzę, że prędzej czy później wrócimy do emisji pięć razy w tygodniu.

Bardzo się cieszę, że zobaczymy w Playerze cały 2017 rok. :)
Mogłoby spokojnie być nadal 5, jak widać ludzie się pogubili i pewnie przegapiają.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8439
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adex-fan Brooke pisze:
DeaconFan pisze:Wydaje mi się, że im bliżej USA, tym odcinki stają się droższe, więc sądzę, że prędzej czy później wrócimy do emisji pięć razy w tygodniu.

Bardzo się cieszę, że zobaczymy w Playerze cały 2017 rok. :)
Mogłoby spokojnie być nadal 5, jak widać ludzie się pogubili i pewnie przegapiają.
Co to za śmieszna teoria? Jak można przegapiać odcinki, które wiszą sobie całą dobę przez kilka lat na Playerze?! ::kwasny:: ::plask wczolo:

Czasy się zmieniły. To nie stara telewizja, kiedy człowiek był skazany na oglądanie czegoś „na żywo”. Dziś odtwarzasz kiedy chcesz.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2020, 21:31 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17535
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Bardzo dobra ta zmiana, ale jak ktoś nie doliczył się, że przybyło więcej odcinków to albo ma zaległości albo przeskoczył kilka do przodu włączając po weekendzie najnowszy odcinek.
Ogólnie jednak nadal twierdzę, że aby serial był popularny i oglądany przez większe grono powinien być nadawany równocześnie w TVN.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

B@r pisze:Czasy się zmieniły. To nie stara telewizja, kiedy człowiek był skazany na oglądanie czegoś „na żywo”. Dziś odtwarzasz kiedy chcesz.
Zgadzam się z B@rem. Trzeba iść dalej. Dzięki siedmiu odcinkom powoli nadganiamy USA. Uważam, że dobrze byłoby doprowadzić do dwuletniej różnicy w odcinkach między nami a USA. Cztery lata były jednak przesadą. Siedem odcinków to według mnie w sam raz - ani za dużo ani za mało. I nie ma się też co patrzeć na tych dawnych widzów, którzy przestali oglądać wraz z zaprzestaniem emisji na TVP1 - kto chce, do odcinków dotrze (jeśli mamy dziadków, którzy chcieliby oglądać, to postarajmy się o to, by wiedzieli, jak się do tego zabrać). Nie ma co też np. apelować usilnie o emisję w TV od momentu, w którym przerwano akcję na TVP czy na Nowej. Trzeba się cieszyć z tego, że w ogóle mamy B&B w naszym kraju (wiele krajów już nie ma) i jesteśmy już coraz bliżej odcinków z USA.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2020, 22:47 przez DeaconFan, łącznie zmieniany 1 raz.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Dawidek
Administrator
Posty: 9835
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 16
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Jak ten czas szybko leci. Dzisiaj mija 26 lat od wyemitowania przez TVP1 pierwszego (216) odcinka "Mody na sukces". :wink:
Awatar użytkownika
Topol
Administrator
Posty: 191
Rejestracja: 31 sie 2019, 22:31
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna
x 12
Wiek: 23

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Topol »

Całkiem niedawno napisałem do TVN z prośbą o emisję "Mody na sukces" w telewizji - TVN bądź TVN7 z racji na ich ogólnodostępność w Polsce. Przyszła oczekiwana odpowiedź:
Dziękujemy za nadesłaną wiadomość.
Informujemy, że w najbliższym czasie nie mamy takich planów programowych.
Niemniej jednak przekazaliśmy Pana prośbę do Działu Programowego.
Jak tylko pojawi się możliwość emisji serialu „Moda na sukces” to poinformujemy Pana o tym.
Z poważaniem,
Zespół Współpracy z Widzami
Dodam także, iż odpowiedź przyszła zaskakująco szybko - co mnie bardzo ucieszyło. Tak więc na razie trzeba cieszyć się udostępnianiem odcinków w Playerze. Fajnie byłoby obejrzeć Modę na ekranie telewizora. :serce:
Dawidek
Administrator
Posty: 9835
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 16
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Czy trzeba będzie płacić za obejrzenie "Mody... na player.pl: https://satkurier.pl/news/200763/player ... resci.html ?

Wg "Wirtualnych Mediów" najtańszy pakiet ma kosztować 4 zł na 30 dni: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/p ... kiety-ceny .
Ostatnio zmieniony 15 lut 2021, 15:38 przez Dawidek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2921
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 13
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Dawidku, zadałeś pytanie i sam sobie na nie odpowiedziałeś drugim linkiem. :wink: 4 zł na 30 dni to tak naprawdę żadna opłata, więc to nie jest jakiś większy problem. Gorzej że o zmianach dowiadujemy się z dnia na dzień, więc trzeba oczywiście rozprowadzić stosownie informacje wśród znajomych czy rodziny.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2021, 16:05 przez BeLieF, łącznie zmieniany 1 raz.
B@r
Posty: 8439
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Dla mnie to żadna zmiana, bo od dawna płacę 9,99, dzięki czemu mam dostęp do przedpremier i wszystko bez reklam. :D
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
cmk
Posty: 1091
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:44
Lokalizacja: Polska
x 3

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmk »

Myślę, że nie jest to dla nikogo bariera finansowa lecz bardziej bariera techniczno-formalna. Są osoby, które niechętne będą do podawania numeru swojej karty kredytowej. Jakiś spadek widzów w internecie może być więc nieunikniony.

P.S

Zakładając, że dzisiejszy odcinek może być "ostatnim" dla jakiejś garści osób, zauważmy że serial zakończył się dziś motywem intymnego momentu pomiędzy Steffy i Billem. Dokładnie niczym ostatni odcinek na TVP1 z dnia 9 grudnia 2014.

Przypadek? - nie sądzę ;-)
Ostatnio zmieniony 15 lut 2021, 20:39 przez cmk, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17535
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

No to już całkiem nikt poza wiernymi fanami nie będzie oglądać, bardzo zła wiadomość.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
mefifeniks
Posty: 38
Rejestracja: 02 mar 2015, 00:07
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mefifeniks »

Ładnie Player urządził starszą generacje, dodatkowo wyłączył API i wprowadził nowe zabezpieczenia treści ;) .
Dawidek
Administrator
Posty: 9835
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 16
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

BeLieF pisze:Dawidku, zadałeś pytanie i sam sobie na nie odpowiedziałeś drugim linkiem. :wink:
Zgadza się, wyszło niechcący. :D Kiedy pisałem pierwszą część posta, z linkiem z Satkuriera, nie wiedziałem jeszcze, co napisały Wirtualne Media. Jak znalazłem linka to edytowałem posta i odpowiedziałem sobie na pytanie. :lol:
BeLieF pisze:Gorzej że o zmianach dowiadujemy się z dnia na dzień, więc trzeba oczywiście rozprowadzić stosownie informacje wśród znajomych czy rodziny.
Zgadzam się z tym. Nic by nie stało na przeszkodzie, gdyby poinformowano o tym, na przykład z 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Jutro się dowiemy co tak naprawdę się dzieje, taka informacja, jaką podałem po południu bardziej jest zaskoczeniem, małym szokiem, szczególnie dla wiernych fanów.
cmk pisze:Myślę, że nie jest to dla nikogo bariera finansowa lecz bardziej bariera techniczno-formalna. Są osoby, które niechętne będą do podawania numeru swojej karty kredytowej.
Dla mnie 4 złote na miesiąc nie jest problemem. Ale nie jestem fanem podpinania karty. Pamiętacie, jak za poprzedniego hostingu forum w boo.pl wysyłało się SMS-y, mimo, że istniały także inne formy płatności? SMS był dla mnie opcją - co prawda najdroższą - ale najwygodniejszą i najprostszą. I gdyby player wprowadził taką opcję, to byłoby to najlepsze rozwiązanie - bo komórki są praktycznie powszechne, bardziej niż karty płatnicze. Ponoć - przy płatnościach na dłuższy okres czasu - jest opcja przelewu bankowego. Jutro dowiemy się, jak wygląda w szczegółach ta nowa oferta. I wtedy będziemy mogli ją ocenić.
Awatar użytkownika
Topol
Administrator
Posty: 191
Rejestracja: 31 sie 2019, 22:31
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna
x 12
Wiek: 23

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Topol »

Adex-fan Brooke pisze:No to już całkiem nikt poza wiernymi fanami nie będzie oglądać, bardzo zła wiadomość.
Popieram. Dosyć niedawno zacząłem ponownie oglądać Modę, wciągnęło mnie, ale teraz, jak będą te opłaty to całkiem mi się odechciało.
Ostatnio zmieniony 16 lut 2021, 09:32 przez Topol, łącznie zmieniany 2 razy.
paw
Posty: 542
Rejestracja: 04 gru 2014, 14:48
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paw »

Wiele osób pisze, że nie zapłaci, bo ogląda tylko jeden serial.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości