W dniach 20-21 kwietnia (sobota i niedziela) planowane są prace techniczne. Forum będzie aktywne, aczkolwiek mogą pojawiać się informacje o błędach, bądź wyświetlać źle załadowane fragmenty strony.

Coco Spectra

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17535
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

Coco Spectra

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Jak wam się podoba postać Coco Spectra?
Wg mnie bardzo fajna, miła postać i już wpadła w oko RJowi... Byliby ładną parą i troche kojarzącą się z Macy i Thorne'm bo jeśli chodzi o jej siostrę Sally to bardziej kojarzy mi się z Amber... Zastanawia mnie ile Coco może mieć lat? Było mówione, że studia skończyła, ale nie wiem czy to nie błąd lektora?
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2020, 13:58 przez Adex-fan Brooke, łącznie zmieniany 1 raz.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Adex-fan Brooke pisze:Było mówione, że studia skończyła, ale nie wiem czy to nie błąd lektora?
Pewnie błąd. :lol:

No Coco wygląda mi na maksymalnie 19 lat. R.J. ma może 17 (tak przypuszczam).

Coco to fajna postać. Miła, ale nie jest przy tym przesłodzona. No i ładna dziewczyna z niej. Cały nowy gang Spectra generalnie bardzo udany.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2020, 19:03 przez DeaconFan, łącznie zmieniany 1 raz.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości