| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Czołówka "B&B" - SPOILER!
Autor Wiadomość
Mareczek 

Wysłany: 2020-09-07, 23:25   

12 nowych zdjęć ze zaktualizowanej czołówki, która niebawem powinna się pojawić 8)

Elmoo 

Wysłany: 2020-09-08, 13:54   

Całkiem ładne zdjęcia, bardziej w stylu starej czołówki niż te po ostatniej aktualizacji. Fotka Shauny przypomina trochę tę z Macy, też z lampą i podobną pozą. Jednak naliczyłem aż 20 zdjęć do wywalenia, więc ciekawe jak to rozwiążą. Możliwe, że zostawią Justina i Pamelę, a czas wyświetlania zdjęć wydłuży się. Oby tylko żadne zdjęcie Mayi nie zostało zostawione.

DeaconFan 
Moderator

Wysłany: 2020-09-08, 21:17   

Stanowczo za długo czekają z aktualizacjami - jeśli się nie mylę, to z obecnego openingu wypadnie masa postaci - Reese, Taylor, Xander, Sally, Pam (no jej to nie ma chyba od grudnia 2019), Maya (wątpię, żeby miała wrócić)... Być może Justin, który już nie jest na kontrakcie, ale pojawia się na recurringu.

Fotki piękne i super, że aż tak dużo zaktualizowali. Nie spodziewałem się, że dadzą Thomasowi nowe ujęcie. Dobrze, bo ma obecnie zarost. Najbardziej podobają mi się ujęcia Cartera i Finna. Zende kojarzy mi się tu z Keithem Andersonem.
Ostatnio zmieniony przez DeaconFan 2020-09-08, 21:18, w całości zmieniany 1 raz  

Adex-fan Brooke 
:)

Wysłany: 2020-09-13, 22:37   

Mega wkurzające, że po koronawirusie zostawili dalej starą czołówkę, pewnie czekają z nową aż pojawi się nowy Zende, ogólnie już mi się nie podoba ten recast, tamten aktor był lepszy.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...

DeaconFan 
Moderator

Wysłany: 2020-10-07, 20:48   

Można już zobaczyć w necie nową czołówkę z USA, która być może zadebiutowała dzisiaj na ekranach telewizorów Amerykanów (dziś bowiem w serialu po raz pierwszy pojawił się nowy Zende).

Źródło: https://www.facebook.com/watch/?v=256393689043568

Nowi w czołówce: Finn, Zende #3 (liczę też małego Zendego, który również był na kontrakcie), Carter
Wypadli z czołówki: Taylor, Maya, Justin, Reese, Xander, Sally, Pam /masa postaci, ale tak to jest jak się tak rzadko aktualizuje opening :roll:

Kolejność postaci wygląda obecnie następująco:

Eric/Brooke/Ridge/Steffy/Liam/Hope/Zoe/Quinn/Wyatt/Bill/Katie/Finn/Flo/Zende/Thomas/Donna/Carter/Shauna

Komentarz ode mnie:

- można uciąć już chyba wszelkie spekulacje na temat powrotu Mai - wypadła wreszcie z openingu,
- Zoe jest umieszczona w czołówce dość wysoko, jeszcze przed pierwszym napisem "BOLD". Ale wygląda na to, że teraz jest taki wymóg, żeby w każdym segmencie czołówki (między napisami z tytułem serialu) występowała choć jedna czarnoskóra postać,
- Justina w sumie można było zostawić, bo pojawia się, aczkolwiek aktor spadł z kontraktu na recurring,
- Thomas ma w czołówce ujęcie z zarostem oraz ujęcie bez zarostu. Zabawna sprawa, zwykle twórcy byli konsekwentni i postać albo miała na wszystkich ujęciach zarost, albo go na wszystkich ujęciach nie miała.
Ostatnio zmieniony przez DeaconFan 2020-10-07, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  

Dawidek 

Wysłany: 2020-10-15, 22:10   

Od kilkunastu odcinków na player.pl jest nowa czołówka. Już się do niej nieco przywiązałem, podobnie jak do muzyki jej towarzyszącej. Świetne jest nawiązanie do starej czołówki, logo przywraca dawny klimat serialu. Nie można tutaj zapomnieć o sekwencji zdjęć. W tym nawiązaniu do dawnych czasów przypomina parę fotek - wieżowce, Eric, Brooke. Kolejność zdjęć dla mnie nie ma większego znaczenia, chociaż ma to swoje znaczenie. Polubiłem czołówki, gdzie główni bohaterowie są podpisani. Teraz trzeba będzie bazować na napisach końcowych. Interesujące jest to, że czołówka zawsze jest w stałej długości, jak na razie nie ma wersji krótszych, tak jak to było wcześniej.
Bardzo dobrze wyszedł im ten projekt. Do pełni szczęścia brakuje tylko dawnej muzyki z czołówki, ale wiadomo, że nie można mieć wszystkiego.

Odpowiedz do tematu