| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsza Postać Miesiąca - wrzesień 2020

Najlepsza postać miesiąca - wrzesień 2020
CJ
5%
 5%  [ 2 ]
Bill
0%
 0%  [ 0 ]
Pamela
0%
 0%  [ 0 ]
Thomas
0%
 0%  [ 0 ]
Steffy
5%
 5%  [ 2 ]
Wyatt
0%
 0%  [ 0 ]
Sally
13%
 13%  [ 5 ]
Shirley
8%
 8%  [ 3 ]
Saul
0%
 0%  [ 0 ]
Brooke
5%
 5%  [ 2 ]
Katie
0%
 0%  [ 0 ]
Eric
0%
 0%  [ 0 ]
Quinn
2%
 2%  [ 1 ]
Nicole
0%
 0%  [ 0 ]
Zende
0%
 0%  [ 0 ]
Rick
2%
 2%  [ 1 ]
RJ
5%
 5%  [ 2 ]
Maya
2%
 2%  [ 1 ]
Liam
0%
 0%  [ 0 ]
Vivienne
0%
 0%  [ 0 ]
Sasha
0%
 0%  [ 0 ]
Kristen
13%
 13%  [ 5 ]
Tony
5%
 5%  [ 2 ]
Julius
0%
 0%  [ 0 ]
Carter
0%
 0%  [ 0 ]
Charlie
0%
 0%  [ 0 ]
Ivy
0%
 0%  [ 0 ]
Jarett
5%
 5%  [ 2 ]
Coco
5%
 5%  [ 2 ]
Emmy
2%
 2%  [ 1 ]
małżeństwo lecące z Sally do Australii
13%
 13%  [ 5 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
B@r 
CEO Forrester Creations

Wysłany: 2020-09-03, 00:25   

Wow, kilka miesięcy musiałem walczyć o to, by Dawidek poszedł po rozum do głowy, widząc, śmieszne wyniki jego głosowań. No cóż, lepiej późno, niż wcale.

Od dawna apelowałem o zmianę tego głosowania... :roll:

Dawidku, może lepiej prędzej brać pod uwagę głos osób, tworzących to forum, niż twoje widzimisię, które jak widać "trochę" pudłuje i tylko powoduje, że użytkownicy mają z twich poczynań bekę... :lol: Długo czekałeś na zmianę i sobie zaszkodziłeś. Again.

Bez tych dziwnych tworów, po raz pierwszy od dawna, nie wiem kto wygra kolejne głosowanie. Bo jakby była w nim znowu jakaś osoba typu "barmanka", "larkarka", to nie miałbym wątpliwości... ::rad::

Dawidek napisał/a:
Czy chcielibyście, bym zbiorowo uwzględnił postacie z sobotniego odcinka

Again zwariowałeś? :o

Adex-fan Brooke napisał/a:
Saul jak i Darlita to nowe postacie. Bohater zbiorowy to jakaś głupota, tego nie powinno być.

Dokładnie. Amen.

Progress taki, że nasz Dawidek nas pyta o zdanie, przed faktem dokonanym. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez B@r 2020-09-03, 00:30, w całości zmieniany 6 razy  

BeLieF 

Wysłany: 2020-09-03, 09:04   

Dawidek napisał/a:

Czy chcielibyście, bym zbiorowo uwzględnił postacie z sobotniego odcinka, w którym Sally rozmawiała z osobami chętnymi do pracy w Spectra Fashions, w tym z Saulem (sam Saul, myślę że pojawi się w plebiscycie za wrzesień, bo miał duże znaczenie zarówno we wczorajczym jak i dzisiejszym odcinku)?

Nie ::loll:: Saul i Darlita to są nowe stałe postacie, to tak jakby zbiorowo ująć np. Pam i Charliego ::ysz::
Ostatnio zmieniony przez BeLieF 2020-09-03, 09:06, w całości zmieniany 1 raz  

DeaconFan 
Moderator

Wysłany: 2020-09-03, 12:52   

Wiecie, Dawidek jako niespoilerowiec nie musiał wiedzieć o tym, że Saul i Darlita to nowe stałe postacie. Mógł sądzić, że pojawili się epizodycznie. No, ale od tego właśnie my, spoilerowcy jesteśmy - od dbania o takie kwestie. :D
Ostatnio zmieniony przez DeaconFan 2020-09-03, 12:53, w całości zmieniany 1 raz  

Dawidek 

Wysłany: 2020-09-03, 22:00   

Dzięki za wyjaśnienia w sprawie Darlity i Saula. Uwzględnię ich, mimo że - jak pisze DeaconFan - jestem niespoilerowcem i do wczoraj nie miałem wiedzy, że te dwie osoby mogą zagościć na dłużej. Dobrze, że zapytałem i widzę, że będę musiał częściej stosować takie rozwiązanie - niekoniecznie poprzez pytanie na forum.

Dawidek 

Wysłany: 2020-09-12, 22:14   

Zanim zaproszę do kolejnego głosowania na najlepszą niespoilerową postać, to jeszcze wrócę do dyskusji na temat ujmowania postaci w opcjach ankiety. Każdy miesiąc jest traktowany jako oddzielny okres, więc część nowych postaci, które pojawiły se w 2 odcinkach, mogłem potraktować jak istotne postacie epizodyczne. Całkowicie nie zrezygnuję z kategorii "postacie epizodyczne" - jako postać zborowa - ale myślę, że będzie to stosowane rzadziej. Tym razem pójdę za Waszymi wskazówkami i część nowych postaci zostanie ujęta w głosowaniu, bez ujmowania w kategorię postaci zbiorowych. Podejrzewam, że w przyszłości - jeszcze nieraz - będziemy dyskutować i analizować, jak będzie wyglądać głosowanie.

Rozpoczyna się głosowanie na niespoilerową postać sierpnia. Zasady są niezmienne. Każdy z Was ma 4 głosy, które może oddać w ciągu 10 dni. W głosowaniu nie uwzględniam Willa, mimo że się pojawił w jednym odcinki (wcześniej był w głosowaniach). Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Sierpień był ciekawym miesiącem, więc liczę na ciekawe wyniki zabawy. Zapraszam do licznego udziału w głosowaniu.
Ostatnio zmieniony przez Dawidek 2020-09-12, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  

Dawidek 

Wysłany: 2020-09-19, 21:35   

Cały czas trwa głosowanie na najlepszą niespoilerową postać sierpnia. Macie jeszcze trzy dni, by oddać głos na swoich faworytów. Zachęcam i zapraszam do licznego udziału w zabawie. :wink:
Ostatnio zmieniony przez Dawidek 2020-09-20, 21:02, w całości zmieniany 1 raz  

Adex-fan Brooke 
:)

Wysłany: 2020-09-20, 12:55   

Dawidek napisał/a:
Maciek jeszcze trzy dni,

Jaki Maciek? :P :lol:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...

B@r 
CEO Forrester Creations

Wysłany: 2020-09-20, 18:26   

Adex-fan Brooke napisał/a:
Dawidek napisał/a:
Maciek jeszcze trzy dni,

Jaki Maciek? :P :lol:

Z Klanu. :shock:

Dawidek 

Wysłany: 2020-09-20, 21:03   

Udało Wam się mnie rozbawić. ::rad:: ::loll:: :mrgreen:

Poprawione. :zeby:

B@r 
CEO Forrester Creations

Wysłany: 2020-09-23, 07:04   

Sally Jr. i Sr. rządzą. Pomyśleć, że jeszcze kiedyś mielibyśmy w tym głosowaniu np. barmana, który obsługiwał młodą Spectrę w knajpie i to on odebrałby jej koronę. ::rad::

Dawidek 

Wysłany: 2020-09-26, 22:14   

Nadeszła pora, by podsumować zakończone głosowanie na najlepszą niespoilerową postać sierpnia. Zagłosowało 10 forumowiczów, oddano w sumie 37 głosów. Wyniki przedstawiają się następująco (podane zostają wartości bezwzględne, bez wartości procentowych):

Eric - 0
Quinn - 0
Wyatt - 0
Steffy - 3
Liam - 0
Bill - 1
Katie - 0
Ridge - 0
Brooke - 1
Maya - 0
Rick - 0
RJ - 1
Pamela - 1
Charlie - 1
Nicole - 0
Ivy - 0
Thomas - 2
Carter - 0
Sally Spectra Sr - 6
Zende - 0
Sally Spectra Jr - 7
Shirley - 5
CJ - 3
Darlita - 2
Saul - 4

Najwięcej głosów zdobył "gang Spectry". Najwięcej - bo 7 - dostała młoda Sally, na drugim miejscu znalazła się Sally senior, która dostała 6 głosów, a na trzecim miejscu - z 5 głosami - uplasowała się Shirley. Dziękuję za udział w głosowaniu i zapraszam do udziału w następnej edycji.

Dawidek 

Wysłany: 2020-10-10, 22:28   

Rozpoczynamy kolejne głosowanie na najlepszą postać miesiąca - wybieramy bohatera września. W minionym miesiącu było sporo postaci epizodycznych, w głosowaniu zostały uwzględnione trzy - Emma, małżeństwo towarzyszące Sally w locie do Australii oraz para muzyków, którzy wystąpili na weselu Steffy i Liama (ona pojawiła się jeszcze raz - na początku października - ale drugi raz nie zostanie uwzględniona w ankiecie - chyba, że uznacie inaczej). Pastor miał najbardziej znaczącą rolę z postaci nie uwzględnionych. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Zasady głosowania są niezmienne. Każdy z Was ma do dyspozycji 4 głosy, które może wykorzystać w ciągu dziesięciu dni. Zapraszam do licznego udziału w zabawie.

Adex-fan Brooke 
:)

Wysłany: 2020-10-11, 00:28   

To nie jest Emma! To jest Emmy
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...

Dawidek 

Wysłany: 2020-10-11, 21:12   

Dzięki za zwrócenie uwagi. Zostało to poprawione. Głosowanie nie zostało przerwane, odbywa się bez zakłóceń.

Dawidek 

Wysłany: 2020-10-17, 21:51   

Trwa głosowanie na najlepszą niespoilerową postać września. Jeszcze przez trzy dni możecie decydować o tym, kto wygra. Zapraszam i zachęcam do licznego udziału w zabawie.

Odpowiedz do tematu