Telenowele latynoamerykańskie

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Mareczek pisze:Odcinki są na chomiku, ale w dość dyskusyjnej jakości. Bardzo dziwne, że nie wrzucają na VOD, skoro niemal każda inna produkcja była tam obecna - choćby przez tydzień od emsiji :(
TVP mocno przyoszczędziło, bo tej produkcji nie da się nawet przewinać w UPC... ::kwasny::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9844
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

No i dlatego ja jestem wrogiem nagrywania w chmurze. Bo będzie dochodziło do takich sytuacji, że 90% materiałów nie będziesz mógł nagrać. Wydaje mi się, że dysk twardy nie jest tu takim zagrożeniem - ja pierwszy odcinek serialu obejrzałem z odtworzenia.

Też mnie zdziwiło, że "La Bandida" nie ma na VoD TVP. W dzisiejszych czasach powinien to być standard, że każdy odcinek programu czy serialu będzie przez jakiś czas dostępny w VoD nadawcy. "Zniewolona" jest cały czas dostępna, z czego korzystam. Jak słusznie mówisz B@r - TVP postanowiła zaoszczędzić - albo dystrybutor nie chciał dać serialu do Internetu.
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2928
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 15
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Dawidek pisze:albo dystrybutor nie chciał dać serialu do Internetu
Z tego co pisali ludzie na twitterze pod # serialu, to właśnie tak było w tym przypadku i stąd brak "La Bandidy" w ofercie VOD TVP.
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

3 sierpnia o 20:10 na kanale METRO zaczyna się emisja "Królowej Południa" - największego hitu Telemundo i doskonałej telenoweli sensacyjnej z Kate del Castillo w roli głównej. Polecam wszystkim, bo to zdecydowanie jeden z moich ulubionych tytułów :serce:

Obrazek

Tak pisałem o niej kilka stron temu i wszystko podtrzymuję ::chytry::
Telenowela oparta na powieści, prawdziwy serial sensacyjny! Narkotyki, morderstwa, intrygi i nieznaczna ilość romansów. Główną bohaterką jest Teresa Mendoza, która po śmierci ukochanego musi opuścić Meksyk, bo w przeciwnym razie zostanie zamordowana. Teresa z biegiem lat staje się najpotężniejszym handlarzem narkotyków w południowej Hiszpanii, a jej droga do sukcesu pełna jest niespodziewanych zwrotów akcji. Warto dodać, że to największy sukces kasowy Telemundo, ale też produkcja z potężnym budżetem - serial został nagrywany w Meksyku, USA, Hiszpanii, Maroku i na Gibraltarze. Całość liczy tylko 63 odcinki.
Po 8 latach, za sprawą Netflixa "La Reina del Sur" wróciła z drugą serią, która jest jeszcze lepsza i realizacyjnie na najwyższym poziomie seriali wysokobudżetowych. Pierwsza seria była zamkniętą historią, opartą na podstawie powieści Artura Pereza Reverte, który nie mógł się nachwalić Telemundo w 2011 roku - a zazwyczaj ostro krytykuje ekranizacje swoich książek. Wtedy serial technicznie znacznie odstawał od tego, co kojarzymy z telenowelami. Dziś już niekoniecznie i jedynie fabuła jest mało telenowelowata. Różnica jest widoczna tym bardziej, gdy obejrzy się potem drugą serię. Tak czy siak, warto poznać losy Teresy Mendozy!

Tutaj reklama, którą przygotowała stacja METRO :arrow: https://www.youtube.com/watch?v=to2vkt_zhFk
Niestety ona całkowicie przekłamuje, o co właściwie chodzi w "Królowej Południa". Promowanie tej telenoweli jako historii miłosnej Teresy i Guera, może bardzo szybko wiele osób rozczarować, bo to NIE JEST telenowela o miłości. Tutaj liczą się narkotyki, pieniądze i akcja.

Żeby jeszcze bardziej przekonać Was, że to wart uwagi hit, to warto wiedzieć, że parę dni temu, Netflix ogłosił powstanie również trzeciej serii, na którą wprost nie mogę się doczekać ::rad::

Natomiast gdyby komuś nie odpowiadała godzina, to cały serial jest dostępny na Ipli - choć w marnej jakości SD, co mocno wpływa na odbiór tej świetnej produkcji.
Dawidek
Administrator
Posty: 9844
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Nagrałem sobie pierwszy odcinek i obejrzałem. Faktycznie - realizacja jest na wysokim poziomie. Scenariusz nie pasuje na klasyczną telenowelę, bardziej jest to kryminalna historia. Warto zwrócić uwagę na dobrą, dynamiczną muzykę w tle. Nie planuję oglądać serialu - najzwyczajniej nie mam czasu. Mam jednak miłe wspomnienia z produkcjami Telemundo, "Kraina namiętności", "Hacjenda La Tormenta", czy "Duch Eleny". Do dzisiaj bardzo chętnie wracam do tytułowych piosenek Patricii Manteroli - "Y llegaras", czy do dwóch piosenek tytułowych z "Krainy...".
Dawidek
Administrator
Posty: 9844
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Chyba dystrybutor ugiął się pod naciskiem i pozwolił w ograniczonym czasie oglądać odcinki "La Bandida" na VoD TVP. Ale trzeba się śpieszyć, bo odcinki szybko znikają z serwisu: https://vod.tvp.pl/website/la-bandida,48760161 .
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

"La Bandida" w TVP dobiegła końca - oglądał ktoś? Ja tak i oceniam ją całkiem pozytywnie, choć bez szału. Najbardziej podobała mi się "trzecia" część telenoweli, gdy Gracielę grała już najstarsza aktorka, a akcja toczyła się wokół domu schadzek. Najsłabszy i najnudniejszy był dla mnie okres, gdy postacie przesiadywały w obozie rewolucjonistów. Spokojnie można było to ograniczyć do maksymalnie 3/4 odcinków :P Tytułowa piosenka pewnie przez najbliższe tygodnie nie wyjdzie mi z głowy.

Swoją drogą, bardzo intrygujące, że ten serial utrzymał się w TVP1 i to tuż po głównym wydaniu "Wiadomości", a Danusia Holecka nawet go chwaliła i zapraszała :lol: Chyba nie wiedziała jakie »skandaliczne« zachowanie jest tam promowane! Jawna pochwała związków LGBT, drwienie z katolickich organizacji walczących o moralność Meksyku oraz ukazanie ich obłudy i hipokryzji, czarna magia, dyskusyjne zachowanie zakonnic... Jak tak można?! ::chytry::

Telenowela zarobiła dla TVP ponad 26 milionów :arrow: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/l ... la-liderem
Dawidek
Administrator
Posty: 9844
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Mareczek pisze:"La Bandida" w TVP dobiegła końca - oglądał ktoś?
Ja obejrzałem pierwszy i ostatni odcinek. To pierwsza telenowela, jaką widziałem, która nie zakończyła się happy endem, tylko śmiercią głównej bohaterki.
Mareczek pisze:Tytułowa piosenka pewnie przez najbliższe tygodnie nie wyjdzie mi z głowy.
Możesz mi podać wykonawcę i tytuł tej piosenki? Spróbuję ją sobie znaleźć. Sama piosenka nie jest zła.
Mareczek pisze:Swoją drogą, bardzo intrygujące, że ten serial utrzymał się w TVP1 i to tuż po głównym wydaniu "Wiadomości", a Danusia Holecka nawet go chwaliła i zapraszała :lol: Chyba nie wiedziała jakie »skandaliczne« zachowanie jest tam promowane! Jawna pochwała związków LGBT, drwienie z katolickich organizacji walczących o moralność Meksyku oraz ukazanie ich obłudy i hipokryzji, czarna magia, dyskusyjne zachowanie zakonnic... Jak tak można?! ::chytry::
Czasami odnoszę wrażenie, że TVP nie wie, co kupuje. ::loll:: Nadawca publiczny chce promować wartości narodowe i katolickie a tutaj serial - z tego co piszesz - przedstawia świat inny, niż chce pokazać TVP.
Możesz napisać coś więcej na temat opisywanych przez Ciebie "skandalicznych" zachowań, promowanych przez serial?
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Dawidek pisze:Możesz napisać coś więcej na temat opisywanych przez Ciebie "skandalicznych" zachowań, promowanych przez serial?
Przede wszystkim, w serialu były dość ostre, jak na ten gatunek, sceny łóżkowe w niestandardowych konfiguracjach. Oprócz tradycyjnych romansów, widzowie TVP zobaczyli w łóżku dwóch mężczyzn, którzy najpierw namiętnie się rozbierali, zobaczyli dwie całujące się kobiety, które później też wylądowały w łóżku. Co najciekawsze, żaden z bohaterów nie krytykował ich zachowania, co już mocno mija się z narracją "Wiadomości". Musisz przyznać, że takie kadry nie są częstym widokiem w TVP :twisted:

Obrazek

Już sama tematyka "La Bandidy" powinna być niepokojąca dla władz TVP, bo to właścicielka burdelu - to słowo padało non stop. Co ciekawe, serialowy ksiądz nie potępiał domu schadzek, bo prowadziła go jego siostra. Prostytucja nie była upadkiem kobiety, tylko dobrą formą zarobku. Jedna z zakonnic zrzuciła habit, bo zakochała się w lekarzu. Katolicki wykładowca zaoferował studentce, że zaliczy jej rok, tylko jeśli będzie mógł za darmo korzystać z jej usług (postać była prostytutką, ale Bandida widząc w niej potencjał, opłaciła jej naukę). Wyśmiewano obłudę organizacji katolickich, ukazując żony walczące o moralność, podczas gdy ich mężowie regularnie odwiedzali dom tytułowej bohaterki. Po prostu sporo było takich smaczków, które jawnie kontrastowały z tym, co wtłacza się widzom od 19:30 do 20:00.

Serial z całą pewnością nie przedstawiał konserwatywnego świata Meksyku lat '30 i '40 - wręcz przeciwnie, stał do niego w opozycji, ukazując wszystkie wady. Poza tym TVP okłamało też widzów, reklamując ten serial jako historię meksykańskiej przemytniczki. Kokaina pojawiła się w serialu w ostatnich dwóch odcinkach, a Bandida nawet nie chciała jej sprzedawać w swoim lokalu :lol:
Dawidek pisze:Możesz mi podać wykonawcę i tytuł tej piosenki?
:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=8j7pBrHB5YY
Dawidek
Administrator
Posty: 9844
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Dziękuję za te ciekawe smaczki, które pokazują, że serial wcale nie jest taki "grzeczny", jak się wydawało. Te zdjęcia obrazują, że niektóre sceny nie był takie standardowe, jak na telenowele przystało. Wydaje mi się, że tego typu seriale ewoluowały, prezentują bardziej odważne sceny i poruszają istotne problemy i zjawiska społeczne. Ciekawe, czy Televisa też jest taka odważniejsza? Coś mi się wydaje, że TVP nie przemyślała zakupu tego serialu. ::loll::

Dzięki za link do piosenki. :wink:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Trochę szok jak czytam o tym La Bandida :lol: w ogóle co to za imię? Czy skojarzenie z bandytką jest trafne? :lol:
Co do Królowej południa zobaczyłem pierwszy odcinek na Netflxie i jak rozumiem to jest nowocześniejsza i krótsza wersja z tymi samymi aktorami czy co? wtf? Chyba jednak nie będę tego oglądać bo już mnie to jakoś zirytowało, no chyba że jednak takie super później? (pytam o wersje netflixową). Po co w ogóle dwie wersje?
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Adex-fan Brooke pisze:w ogóle co to za imię? Czy skojarzenie z bandytką jest trafne?
La Bandida to przydomek nadany głównej bohaterce - Marinie Olmos - po ślubie z członkiem meksykańskich rewolucjonistów, ze względu na jej bojowe nastawienie i temperament. Jej mąż to z kolei El Bandido. Także jak najbardziej trafne skojarzenie :wink:
Adex-fan Brooke pisze:Po co w ogóle dwie wersje?
Pierwsza wersja z 2011 roku, która leci sobie teraz z niezłym wynikiem na METRO TV, to ekranizacja książki. Zamknięta historia. Natomiast Netflix zdecydował się opisać losy głównej bohaterki po 8 latach, także to zupełnie inna opowieść! Po prostu kontynuacja losów Teresy Mendozy. Udana do tego stopnia, że Netflix zapowiedział już trzecią serię :serce:

Polecam obie serie, choć rozumiem, że dziś ta pierwsza może odrzucać ze względów realizacyjnych i tym samym zniechęcić do zerknięcia na drugą. Oczywiście można obejrzeć drugą serię bez znajomości pierwszej, bo wszystko w miarę potrzeby jest przez postacie dopowiadane, ale wtedy nie docenia się smaczków, aluzji i detali. To trochę jak oglądanie wątku Spectry w Playerze, bez modowej wiedzy z lat '90 :mrgreen:
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Od wczoraj w polskiej tv nowa „Paulina"!

Nowoczesny, zrealizowany z rozmachem w ubiegłym roku remake wielkiego hitu sprzed lat można oglądać w Czwórce już od 1 października, od poniedziałku do piątku o godz. 12.55.
Serial „Uzurpatorka” to nieco zmieniona fabularnie, przeniesiona w lata współczesne i w scenerię pałacu prezydenckiego 25-odcinkowa wersja słynnej „Pauliny” z 1998 roku, opowiadająca o rozdzielonych po urodzeniu i wychowanych w skrajnie odmiennych warunkach siostrach bliźniaczkach – Paulinie i Paoli. Znudzona mężem i rodziną Paola, by uwolnić się od swojego życia, zmusza szantażem Paulinę do odgrywania jej roli, co daje początek historii pełnej miłości, nienawiści, intryg, zwrotów akcji i wątków sensacyjnych.

Paola Miranda de Bernal, piękna żona prezydenta Meksyku Carlosa Bernala, ma dość swojego obecnego życia, męża, który już dawno ją znudził, jego uzależnionego od alkoholu nastoletniego syna z pierwszego małżeństwa, Emilia, a nawet swojej córki, Lisette, którą urodziła Carlosowi. Kiedy Bernal boryka się z problemami ogarniętego strajkami kraju, Paola z coraz większą frustracją zmusza się do zachowania pozorów, ukrywając swój romans z Gonzalem, bogatym playboyem, uwikłanym w nielegalne interesy.
Szansę na zmianę dostrzega, gdy wynajęty przez nią detektyw ustala, że jej biologiczna matka, Olga Doria, mieszka w Kolumbii z jej siostrą-bliźniaczką, Pauliną. Paulina prowadzi w Bogocie fundację dla sierot. Kiedy z powodu eksmisji sierocińca zabiera do domu grupę dzieci, rozstaje się z partnerem, który nie potrafi tego zaakceptować.
Zdjęcia łudząco podobnej do niej siostry nasuwają Paoli pomysł, jak bez konsekwencji uwolnić się od uciążliwych zobowiązań i zacząć nowe życie. Pod pretekstem nawiązania współpracy z fundacją Pauliny, Paola zwabia siostrę do Meksyku i grozi jej, że wynajęty przez nią w Kolumbii człowiek zabije jej schorowaną matkę, jeśli Paulina nie zgodzi się na pewien czas zająć jej miejsca.
Po krótkich przygotowaniach do wcielenia się w jej rolę, Paulina zjawia się w rezydencji prezydenta, a Paola wyjeżdża z kochankiem do jego luksusowej willi na Bora-Bora. Paulina nie wie, że perfidny plan Paoli zakłada sfingowanie własnej śmierci przez zabicie dublerki, co jednocześnie ma być zemstą na siostrze, która została „wybrana” przez matkę, gdy ona trafiła do adopcji. Z pomocą szefa personelu prezydenckiej rezydencji, Manuela, Paola wynajmuje zabójcę, który ma zastrzelić pierwszą damę podczas uroczystości z okazji święta państwowego. Jednak Paulinie udaje się przeżyć zamach i maskarada trwa dalej, mimo kolejnych prób dokończenia dzieła zamachowca przez Paolę i jej wspólników.
Ponieważ wszyscy myślą, że prawdziwym celem nieudanego zamachu był prezydent, ten zleca zbadanie sprawy swojemu najlepszemu przyjacielowi, byłemu agentowi specjalnemu, Facundo Navie. Równoległe do oficjalnego śledztwo naprowadza Navę na trop tajemniczych intryg i powiązań kryjących się za kulisami ostatnich wydarzeń, jednocześnie zbliża go do Pauliny, którą jest coraz bardziej zafascynowany. Tymczasem ona nawiązuje coraz bliższe relacje z rodziną i otoczeniem siostry, dając im wsparcie, jakiego nigdy nie mieli w Paoli, zaczyna też angażować się w sprawy społeczne. Nie wszyscy wierzą w autentyczność przemiany pierwszej damy, zwłaszcza przyjaciółka i najbliższa współpracowniczka prezydenta – zakochana w nim od szkolnych lat Gema, ale Bernal uważa, że ocierając się o śmierć, Paola stała się innym człowiekiem. Carlos na nowo zakocha się w kobiecie, którą uważa za swoją żonę, a Paulina stanie przed uczuciowymi rozterkami.
Tymczasem Paola, której idylla na Bora-Bora szybko zostanie zmącona, postanowi wrócić do Meksyku, by zniszczyć siostrę i wszystko, czego udało jej się dokonać.

Ktoś widział i poleca? ::chytry::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Onyks
Posty: 388
Rejestracja: 26 maja 2007, 10:16
Lokalizacja: nie pamiętam

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Onyks »

Mareczek pisze:
Dawidek pisze:Możesz napisać coś więcej na temat opisywanych przez Ciebie "skandalicznych" zachowań, promowanych przez serial?
Przede wszystkim, w serialu były dość ostre, jak na ten gatunek, sceny łóżkowe w niestandardowych konfiguracjach. Oprócz tradycyjnych romansów, widzowie TVP zobaczyli w łóżku dwóch mężczyzn, którzy najpierw namiętnie się rozbierali, zobaczyli dwie całujące się kobiety, które później też wylądowały w łóżku. Co najciekawsze, żaden z bohaterów nie krytykował ich zachowania, co już mocno mija się z narracją "Wiadomości". Musisz przyznać, że takie kadry nie są częstym widokiem w TVP :twisted:

[url=https://i.ibb.co/LJKYjqG/Desktop.jpg]Obrazek[/url]

Już sama tematyka "La Bandidy" powinna być niepokojąca dla władz TVP, bo to właścicielka burdelu - to słowo padało non stop. Co ciekawe, serialowy ksiądz nie potępiał domu schadzek, bo prowadziła go jego siostra. Prostytucja nie była upadkiem kobiety, tylko dobrą formą zarobku. Jedna z zakonnic zrzuciła habit, bo zakochała się w lekarzu. Katolicki wykładowca zaoferował studentce, że zaliczy jej rok, tylko jeśli będzie mógł za darmo korzystać z jej usług (postać była prostytutką, ale Bandida widząc w niej potencjał, opłaciła jej naukę). Wyśmiewano obłudę organizacji katolickich, ukazując żony walczące o moralność, podczas gdy ich mężowie regularnie odwiedzali dom tytułowej bohaterki. Po prostu sporo było takich smaczków, które jawnie kontrastowały z tym, co wtłacza się widzom od 19:30 do 20:00.

Serial z całą pewnością nie przedstawiał konserwatywnego świata Meksyku lat '30 i '40 - wręcz przeciwnie, stał do niego w opozycji, ukazując wszystkie wady. Poza tym TVP okłamało też widzów, reklamując ten serial jako historię meksykańskiej przemytniczki. Kokaina pojawiła się w serialu w ostatnich dwóch odcinkach, a Bandida nawet nie chciała jej sprzedawać w swoim lokalu :lol:
Dawidek pisze:Możesz mi podać wykonawcę i tytuł tej piosenki?
:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=8j7pBrHB5YY
Mnie jeszcze rozbawiła scena, kiedy ojciec w tajemnicy przed żoną zabrał syna do domu publicznego, by prostytutka nauczyła go, jak zachowywać się na spotkaniu z kobietą. Nie ma co ukrywać, że tak kiedyś wyglądała "edukacja seksualna".
Warto wspomnieć, że główna bohaterka powiedziała paniom broniącym przyzwoitości, że gdyby umiały zadowolić mężów, nie musieliby przychodzić do burdelu. Za podobny tekst Brooke została spoliczkowana przez Stephanie.
Oglądałem bardzo nieregularnie. Kojarzę romans dwóch prostytutek, ale nie trafiłem na odcinki z wątkiem miłości 2 mężczyzn. Czy to miało związek z aktorem, który zaproponował ślub dziewczynie do towarzystwa, by ukryć swoją orientację?
Moim zdaniem najlepiej w tej roli poradziła sobie Julieta Grajales. Moją ulubioną postacią była Blondi.
Dawidek
Administrator
Posty: 9844
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Obejrzałem sobie z ciekawości dwa pierwsze odcinki telenoweli "Z miłości do dziecka", której emisję rozpoczęło w poniedziałek TV4. Produkcja od meksykańskiej Televisy z ubiegłego roku, wydaje się być dość ciekawa. Jest to niebanalna historia, w której pierwsze skrzypce gra sześcioletni, chory na białaczkę Nicolas. Wydaje mi się, że to taka telenowela z przesłaniem, co jest niepodobne do wyżej wspomnianego meksykańskiego koncernu medialnego.
Nie chcę angażować się w codzienny serial, więc postanowiłem, że obejrzę sobie tylko dwa pierwsze i dwa ostatnie odcinki. Może w przyszłości serial pojawi się w streamingu np. na Ipli, gdzie jest już kilka telenowel, w tym doskonale znana w Polsce "Maria z przedmieścia": https://www.ipla.tv/wideo/serial/Maria- ... ia/5023316 .

Więcej o "Z miłości do dziecka": https://www.filmweb.pl/serial/Z+mi%C5%8 ... 020-849771 .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 0 gości