| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Opisy odcinków (player.pl)
Autor Wiadomość
Dawidek 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8758
Wysłany: 2020-10-12, 22:28   

5.10.2020 (odc. 7554)

Na naradzie, RJ jest proszony o zachowanie większej czujności, bo w jego otoczeniu kręci się Spectra. Mężczyzna uważa, że dziewczynie można zaufać. Zende jest nieufny i obserwuje krewnego i stażystkę. RJ decyduje się pokazać dziewczynie najnowsze projekty ojca. Dziewczyna nie ma świadomości, że ma na sobie wisiorek z kamerą, dzięki której gang Spectry może oglądać na żywo, to co dzieje się w FC.
Thomas wraca do Los Angeles i dzieli się z rodziną wrażeniami ze ślubu w Australii. Rick, Maya, Nicole i Zende maja mu za złe, że zaprosił Sally na uroczystość. Chłopak uważa, że młoda Sally jest czymś najlepszym, co go spotkało na ślubie.
Sally jest witana przez babcię i Saula. Shirley pyta ją, czy wykonała zadanie. Sally jej mówi, że Forresterowie się zmienili i nie ma zamiaru wykorzystywać zdjęć do ratowania firmy. Dowiaduje się, że jej siostra została szpiegiem, co nie budzi u niej entuzjazmu. Starsza pani jest zdeterminowana, by podkradać Forresterów i cieszy się z tego, co widzi na ekranie komputera.


6.10.2020 (odc. 7555)

Katie mówi Ridge'owi, że Brooke widziała go z Quinn i ma żal o to, że zdradził narzeczoną z żoną ojca. Ridge tłumaczy się, że tylko pocałował Fuller, ale to nie przekonuje jego rozmówczyni. Ridge uważa, że odzyska Brooke, sugeruje, że Bill nie powinien się zbliżać do jego ukochanej, ale Katie mu odpowiada, że jego zachowanie sprawia, że Logan ma prawo do wyybrania własnej drogi życiowej.
Brooke wspomina wszystkie informacje i pogłoski dotyczące Ridge'a i Quinn. Rozżalona opuszcza pokój hotelowy i spaceruje w okolicach opery. Dostrzega ją Bill, który na razie nie planuje opuszczać Sydney.
Shirley uważa, że Sally nie powinna wiązać się z Thomasem, bo to oddala ich od zasadniczego planu - szpiegowania Forresterów. Próbują z Saulem i Sally ukryć przed Thomasem swoją działalność. Syn Ridge'a zaprasza dziewczynę do restauracji - do tego samego lokalu, w którym doszło do awantury ze Steffy. Mężczyzna komplementuje młodą Sally, także ją całuje.


7.10.2020 (odc. 7556)

Eric opowiada synowi i Mayi o podróży do Australii. Rozmówcy doceniają fakt, że Quinn uszczęśliwia Erica. Przyznają się do tego, że się pomylili. Rick proponuje zorganizowanie odnowienia przysięgi na pierwszą rocznicę ślubu. Eric mówi młodym, że Ridge i Brooke się nie pobrali, co budzi zaskoczenie. Dla jej syna to jest niezrozumiałe. Eric organizuje spotkanie z Brooke, Ridge'm i Quinn, w celu ustalenia przyczyny odwołania ślubu. W trakcie spotkania senior rodziny przypomina zgromadzonym, że Logan przyszła do niego roztrzęsiona. Żąda od niej ujawnienia przyczyny rezygnacji.
Wcześniej Brooke mówiła Katie o rozstaniu z Ridge'm i o swoich dalszych planach. Nie planuje mówić o wszystkim Ericowi, co budzi sprzeciw siostry, która uważa, że Eric powinien poznać prawdę, bo on jest jej przyjacielem. Katie ostrzega siostrę, że jeśli nie powie Ericowi, to sama ujawni prawdę. Brooke żąda od niej, by niczego Ericowi nie zdradzała.


8.10.2020 (odc. 7557)

Brooke nie odpowiada Ericowi na pytanie, co się stało, że odwołała ślub. Mężczyzna zapewnia ją o wsparciu. Potem Quinn dziękuje jej, że nie powiedziała Ericowi o tym, co widziała w Australii. Brooke jej mówi, że jeśli zobaczy ją i Ridge'a, to Eric pozna prawdę.
Rick i Maya mówią Pameli i Charlie'mu, że Brooke nie wyszła za Ridge'a. Zastanawia się, co się stało. Charlie w rozmowie z sympatią, wraca do swoich podejrzeń dotyczących Fuller.
Quinn wraca do domu i spotyka Katie zajadającą się ciastkami. Siostra Brooke mówi jej, że wie o jej romansie. Wypomina jej całowanie się z synem męża. Fuller jej tłumaczy, że tylko się kilka razy całowała. Katie uważa, że nie można jej ufać. Ostrzega ją, że Eric powinien znać prawdę, a jak się stanie, to skończy się jej obecne życie.
Brooke słyszy od Ridge'a, że on źle postąpił, jest głupi. Mężczyzna oświadcza się Logan.


9.10.2020 (odc. 7558)

Brooke nie odpowiada twierdząco na oświadczyny Ridge'a. Po chwili pojawia się uradowany RJ, który cieszy się, że jego rodzice się pobrali. Brooke i Ridge wyprowadzają go z błędu, mówiąc, że nie wzięli ślubu. Chłopak jest zawiedziony i żąda wyjaśnień, czemu tego nie zrobili. Logan mówi mu, że nie jest gotowa na małżeństwo. Rodzice zapewniają chłopaka, że dla niego zawsze będą rodziną. Chłopak prosi ich, by się dogadali.
Coco słucha wynurzeń Zende i Nicole na temat ich związku. RJ jej mówi, że mężczyźni z rodziny forresterów zawsze byli romantyczni. Później Coco zwraca uwagę Nicole, że Zende za nią nie przepada.
Quinn mówi Katie, że pierwszy i ostatni raz jest dla niej miła. Sugeruje jej, że powiedzenie Ericowi o pocałunkach z Ridge'm sprawi, że zniszczona zostanie nie tylko rodzina Forrsterów, ale straci na tym także siostra Brooke. Katie mówi jej, że Logan nie ma na nią wpływu, jeśli chodzi o sekrety. Eric cieszy się, że jego żona i sąsiadka się dogadują. Potem Quinn ponownie apeluje by jego przyjaciółka niczego nie mówiła Ericowi. Katie sugeruje, że musi się zastanowić.


10.10.2020 (odc. 7559)

Steffy wraca szczęśliwa z podróży poślubnej. Nie jest zadowolona z faktu, że Thomas zaprosił Sally. Jej brat uważa, że dziewczyna nie jest zagrożeniem. Steffy zaleca ostrożność.
RJ ma przykazane by pilnować projektów. Ma w ręku najnowszy projekt ojca, który nie powinien ujrzeć światła dziennego. Chłopak ufa Coco, która - mimo przestróg - widzi dzieło Ridge'a. Dziewczyna ma na sobie broszkę z miniaturową kamerą, dzięki której Shirley i Saul wszystko widzą. Na podstawie obrazu z kamery, Saul przerabia projekt forrestera.
Sally nie jest zadowolona z planu, jaki realizuje babcia z Saulem. Shirley nie ma zamiaru przejmować się opinią wnuczki, która - jej zdaniem - jest zadurzona w Thomasie. Sally, która ma pozytywne doświadczenia z Forresterami, nie chce wykorzystywać siostry i okradać Thomasa i jego firmę.


11.10.2020 (odc. 7560)

Shirley i Saul informują Sally, że Thomas na dziecko z Caroline. Dziewczyna jest tym faktem zasmucona. Babcia jej mówi, że Forrester nie jest godzien zaufania i powinna z nim zerwać. Dziewczyna umawia się z nim w restauracji i zdradza mu, że wie o wszystkim. Thomas ją przeprasza, chciałby żeby ona była obecna w życiu Douglasa. Chłopak wyznaje jej miłość.
Wcześniej Thomas i RJ komentowali relacje z obiema paniami Spectra. Starszy z nich zauważa, że bracia Forrester i siostry Spectra - będzie interesująco. Thomas ostrzega brata, że w związku z pannami o nazwisku Spectra może się sporo dziać. RJ wyznaje Thomasowi, że zależy mu na Coco.
Coco zauważa, że Rick jest wobec niej nieufny. Maya i Nicole mówią jej, że nie powinna się tym martwić, ale powinna pracować ciężej niż inni stażyści z racji nazwiska. Coco pożycza Mayi swoją broszkę. Ona i jej mąż zaczynają spędzać upojne chwile w gabinecie, co rejestruje kamera zamontowana w broszce. Widzi to Darlita, której zadaniem jest obserwacja tego, co dzieje się w FC. Nie ma pojęcia, że część biżuterii jest w na ubraniu innej osoby. Dzwoni do Coco z żądaniem by przestała kochać się z Rickiem. Jej rozmówczyni nawet nie wie o co chodzi.
 
 
Dawidek 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8758
Wysłany: 2020-10-19, 21:59   

12.10.2020 (odc. 7561)

Darlita jest zszokowana widokiem Coco, która wróciła z pracy u Forresterów. Dziewczyna zdradza sekretarce, że pożyczyła broszkę Mayi. Darlita relacjonuje później Shirley i Saulowi, czego dowiedziała się od Coco. Sugeruje, że jest mocno erotycznie, ale obserwujący zauważają, że Rick pokazuje żonie najnowsze projekty Erica i Ridge'a.
Wcześniej Maya zastanawiała się, czy mogą tak szaleć w gabinecie, bo ktoś może wejść. Forrester ją uspokaja, a żona mówi mu, że nie powinien się tak martwić o stażystów.
Sally jest zdecydowana, by zerwać z Thomasem. Chłopak mówi jej, że jest zawiedziony relacją z Caroline, ale kocha syna i chciałby, by jego syn poznał Sally. Nie widzi przeszkód w tym, by ona realizowała się zawodowo i spotykała się z nim. Ona postanawia z bólem serca z nim zerwać, mówi mu, że nie pasują do siebie. Chłopak nie przejmuje się tym, ale ona jest zdeterminowana, by zakończyć z nim związek.


13.10.2020 (odc. 7562)

Thomas informuje siostrę, a później ojca, że rozstał się z Sally, to ona zakończyła związek. Steffy dziwi się, że Sally tak ostro zareagowała na wieść, że on ma dziecko. Ridge go pyta, kiedy miał zamiar jej powiedzieć o Douglasie. Potem chłopak wspomina chwile spędzone z nią.
Sally jest przybita rozstaniem z Thomasem. Mówi babci, że nie chce okradać akurat jego. Shirley próbuje ją zmobilizować do walki, mówiąc, że chłopak nie jest dla niej. Sally później ogłasza zespołowi, że chce by pokaz został perfekcyjnie przygotowany i mobilizuje zespół do walki.
Jarett przynosi Billowi zaproszenie na pokaz Spectry. Spencer żąda od niego napisania recenzji, która zniszczy Spectra Fashions. Jarett nie chce tego zrobić, Bill grozi mu zwolnieniem z pracy. Watt zauważa że z Sally jest ładną dziewczyną, co ojciec kwituje, że jego syn wyleczył się ze Steffy.


14.10.2020 (odc. 7563)

Thomas mówi Steffy, że nadal jest podłamany rozstaniem z Sally. Postanawia ja odwiedzić, ale nie zastaje jej. Spotyka za to Saula, który zdradza mu, że dziewczyna nie chce go widzieć. Forrester zostawia kopertę i pudełko z prezentem na biurku i wychodzi. Saul czyta zawartość listu, w którym napisane jest wyznanie miłości. Odpakowuje pudełko - w nim jest miniatura opery z Sydney. Mężczyzna wyrzuca podarki od Thomasa do kosza na śmieci. Shirley go popiera.
Sally w restauracji spotyka Steffy. Przeprasza ją za swoje postępowanie i wyjaśnia jej powody rozstania z jej bratem. Mówi, że ta wkrótce się przekona, dlaczego doszło do rozstania.
Maya i Nicole, po spotkaniu z Coco, oceniają dziewczynę. Nicole zauważa że jej siostra jest wobec niej sceptyczna. Maya obiecuje jej, że będzie przychylniejsza wobec Coco. Tymczasem Coco rozmawia z Rickiem o związku jej siostry z Thomasem. Oboje się dziwią, że doszło między nimi do rozstania. W pewnym momencie RJ ją całuje i mówi, że zaopiekuje się nią, nawet po zakończeniu stażu.


15.10.2020 (odc. 7564)

Trwają ostatnie przygotowania do pokazu u Spectry. Pojawia się Coco, przed którą wszyscy chowają kolekcję i obawiają się, że ona zobaczy. RJ chciałby przyjść na pokaz, ale rodzina Sally odmawia. Shirley zwraca uwagę dziewczynie, że wkrótce skończy się jej współpraca z Forresterami, bo jest Spectrą. Sally ma wątpliwości, czy okradać Forresterów, ciotka jest zwolenniczką tego pokazu, bo to pomoże uratować dziedzictwo jej siostry. CJ ostrzega Sally, że jeśli pokaz się nie uda, to budynek od razu zostanie sprzedany.
Wcześniej CJ otrzymał od Billa cek z propozycją za działkę na której miałaby stanąć nieruchomość Spencerów. Chwilę później Billa odwiedza Jarett, który otrzymuje zadanie skompromitowanie Sally, by nie miała szans na powodzenie pokazu. Dziennikarza wspiera Wyatt.
Coco dziękuje Sally za to, że jest jej siostrą i matką. Dziewczyna otrzymuje od RJ prezent - bukiecik kwiatów wraz z bilecikiem. Sally nadal nie wie, co zrobić.


16.10.2020 (odc. 7565)

Trwają ostatnie przygotowania do pokazu. Shirley - widząc dużą frekwencję - prognozuje, że pokaz odniesie duży sukces i gratuluje wnuczce. Rozpoczyna się pokaz, Coco początkowo jest radosna i podekscytowana, ale później dochodzi do wniosku, że projekty są ukradzione. Na widowni pojawia się Thomas, który dociera na sam koniec pokazu, kiedy na wybiegu jest Sally w towarzystwie modelek. Forrester widzi projekty podobne do tych z jego rodzinnej firmy.
Wcześniej chłopak dyskutował z RJ'em, który otrzymał zdjęcie od szczęśliwej Coco czekającej na pokaz. Żałuje, że nie udało mu się z Sally. Brat namawia go, by poszedł na pokaz Spectry.


17.10.2020 (odc. 7566)

Thomas widzi kolekcje podobną do tej, którą stworzyła jego rodzina. Sally wybiega za nim a Shirley i Saul próbują ratować sytuację. Jarett nagrywa na dyktafon swoją recenzję, w której ocenia, że kolekcja Sally jest zbyt dobra jak na nich i bardzo przypomina stylem Forresterów. Pyta Saula, który zbiera zamówienia o to, kto stworzył projekty, ale nie uzyskuje jasnej odpowiedzi. Na tej podstawie wnioskuje, że kolekcja Sally jest kradziona.
Wściekła Coco pyta babcię o to, w jaki sposób zdobyła kolekcję. Shirley zdradza jej patent. Na tę informację rozżalona dziewczyna opuszcza firmę Spectry.
Thomas ma żal do Sally, że ukradła projekty. Pyta ją o szczerość uczuć wobec niego. Dziewczyna mówi mu, że była, kochała go, ale musiała działać, by ratować firmę. Mężczyzna sugeruje jej, że mogła zwrócić się do niego o pomoc, teraz nie jest w stanie jej wybaczyć.
Brooke pyta syna, jaka jest jego relacja z Coco. RJ mówi jej, że zależy mu na niej i nie przejmuje się tym, że ona jest Spectrą. Chłopak nie chce się tym przejmować. Zagląda do komputera i widzi w Internecie zdjęcia z kolekcji Sally i zauważa uderzające podobieństwo sukni do tego, co jest u w jego rodzinnej firmie. Brooke chce zawiadomić Ridge'a, a po chwili w progu gabinetu staje Coco.


18.10.2020 (odc. 7567)

Coco wyjaśnia RJ'owi, w jaki sposób jego firma została okradziona. Chłopak początkowo jej nie wierzy, potem zmienia zdanie. Uważa, że dziewczyna nie jest niczemu winna. Tymczasem, w sąsiednim gabinecie trwa burzliwa narada, co zrobić ze Spectrą. Nad sprawą pracują prawnicy, a Steffy ma pretensje do brata, że zaufał Sally. Thomas przyznaje się do winy, uważa że popełnił błąd. Ridge dochodzi do wniosku, że Sally miała pomocników. Decyduje się wyrzucić Coco z firmy, mimo protestów syna. Dziewczyna sama odchodzi z FC, oddaje chłopakowi prezent, jaki otrzymała kilka godzin wcześniej.
Shirley jest szczęśliwa, że udało im się podźwignąć i uratować firmę. Sally jest niepocieszona, czuje, że straciła Thomasa. Pyta babcię, dlaczego nie zwróciła się do niego po pomoc. Teraz on i cała rodzina czują się zdradzeni. Babcia powtarza wciąż te same argumenty, ale dziewczyna ostatecznie chce zostać sama.
 
 
Dawidek 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8758
Wysłany: 2020-10-26, 22:50   

19.10.2020 (odc. 7568)

Coco ma pretensje do Sally o to, co stało się na pokazie. Dziewczyna przypomina jej, że nie zgadzała się na to, by zostać szpiegiem, a mimo to Sally wykorzystała ją. Teraz - dzięki postawie Sally - obie nie będą miały szans na realizację swoich marzeń.
Steffy, podczas narady, jest zła nie tylko na brata ale także na rodzinę Spectra. Do rodziny nie docierają argumenty RJ'a, który broni Coco. Steffy opuszcza zebranie i udaje się do Sally. Mówi jej, że zaprzepaściła szansę, by być z jej bratem. Powiedziała także, że staż Coco się właśnie zakończył. Sally tłumaczy jej swoje postępowanie, ale na córce Ridge'a nie robi to wrażenia.
Bill jest wściekły po tym, jak dowiaduje się, że Sally okradła Forresterów. Jarett przedstawia mu swój punkt widzenia i podejrzenia. Potem Spencera odwiedza Brooke, która oddaje mu wisiorek z mieczykiem. Powiedziała mu, że to on zaprowadził ją do niego i dzięki niemu jej życie nabrało większego sensu. Całują się.


20.10.2020 (odc. 7569)

Katie droczy się z Quinn, czując, że ma nad nią przewagę, bo zna jej sekret. Fuller nie chce być poddawana presji. W trakcie rozmowy z Ericem i Ridge'm, siostra Brooke sugeruje, że wie, co stało się między Forresterem a Logan, ale nie zdradza wielu szczegółów. Katie prosi o miód, Quinn nie może go znaleźć, więc Eric wysyła syna, by pomógł jego żonie. W trakcie wyciągania słoiczków, jeden się rozszczelnia i miód trafia na koszulę Ridge'a. Fuller i jej rozmówca dochodzą do wniosku, że sytuacja między nimi nie może się powtórzyć.
Wcześniej Eric rozmawiał z Carterem na temat sytuacji wokół pokazu. Prawnik sugeruje, by nie wytaczać procesu przeciwko Spectrze, bo oni trochę przerobili projekty. Carter uważa, że walka w sądzie nie ma sensu.
Bill i Brooke dochodzą do wniosku, że powinni być razem. Logan nie chce mu mówić, co spowodowało, że rozstała się z Ridge'm. Chce się skupić na przyszłości. Oboje wspominają chwilę, kiedy się spotkali przed operą w Sydney. Potem Spencer chce spędzić miłe chwile z partnerką, ale ona namawia go, by to zrobili w wieczorem w domu.


21.10.2020 (odc. 7570)

Ridge i Quinn zapewniają się, że ich już nic nie łączy. Katie dostaje buteleczkę miodu. Przypomina swoim rozmówcom o propozycji otrzymania pracy w FC. Ericowi pomysł się podoba. Mężczyzna musi wrócić do FC, zabiera ze sobą Ridge'a. Chcą pracować nad nową kolekcją. Ridge oświadcza, że za chwilę dołączy, po czym mówi Quinn i Katie, że nie podoba mu się pomysł pracy Katie. Pyta, czy to jest zemsta za jego pocałunki z Fuller?
Bill przychodzi do domu Brooke i od razu chce się zabrać za przyjemności, ale ona stopniuje jego napięcie. Najpierw jedzą kolację, potem ona prosi go, by na nią zaczekał. Kiedy mężczyzna dociera do sypialni, znajduje na łóżku pliki banknotów a potem z łazienki wychodzi Brooke w stroju w paski banknotów. Potem Logan wręcza mu prezent - rzeźbę ogiera. Kobieta bierze do ręki pudełko z pierścionkiem zaręczynowym, który otrzymała kiedyś od Spencera i oświadcza się swojemu partnerowi.


22.10.2020 (odc. 7571)

Katie przychodzi do pracy w FC, co wzbudza niechęć Quinn. Eric i Ridge są zawaleni robotą, chcą szybko stworzyć nową kolekcję. Forrester otrzymuje informację, że Spectra ukradła także biżuterię, co zmusza Quinn do stworzenia kolekcji od nowa. Jest to doskonała okazja dla Katie. Fuller się jej odgraża, że nie pozwoli jej pracować nad biżuterią. Siostra Brooke mówi rozmówczyni, że obie wyjdą dobrze na wspólnej pracy. Quinn ma ochotę coś zrobić Katie, bo na chwilę bierze do ręki nóż do listów.
Bill i Brooke mają miły poranek, przez co Spencer spóźnia się do pracy, co zauważają jego synowie. Spencer w pośpiechu dociera do firmy i chwali się synom, że Brooke znów nosi pierścionek zaręczynowy. Sama mu się oświadczyła. Bill chce się dowiedzieć, dlaczego Ridge ją zawiódł.
Brooke zjawia się w pracy i skrywa przed wszystkimi pierścionek. Zauważa to Ridge, który chwilę potem odkrywa, że jego była partnerka jest zaręczona. Błaga ją o wybaczenie, chce, by ona nie wychodziła za Spencera. Kobieta tłumaczy mu, że ją zdradził i nie chce przez to ponownie przechodzić.


23.10.2020 (odc. 7572)

U Spectry zamówienia rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, ale Sally nie jest szczęśliwa z tego powodu. Ma świadomość, że okradła Forresterów i zawiodła siostrę. Mówi babci i swoim współpracownikom, że będzie ciężko pracować, bo chce być uczciwą konkurencją, bez okradania innych.
Coco mówi Nicole, że najbardziej boli ją to zawiodła ją siostra. Przyznaje też, że nie odpowiada na wiadomości od RJ'a, który ją broni, bo nie chce komplikować jego relacji z rodziną. Nicole jej mówi, że rodzina może popełniać błędy, ale zawsze nią będzie. Coco nie chce mieć związków ze swoją rodziną, dlatego szuka nowej pracy.
RJ broni Coco przed Zende.Zależy mu na niej. Mąż Nicole sugeruje mu, że powinien zapomnieć o dziewczynie.
Ridge i Steffy chcą pozwać firmę Sally. Odwiedzają ich Carter i porucznik Baker. Policjant im sugeruje, że Spectra może im wypłacić gigantyczne odszkodowanie a Sally mogłaby trafić do więzienia nawet na 15 lat. Ridge wzywa do siebie syna i prosi go, by Coco zrobiła dobry uczynek i zeznała, w jaki sposób jej rodzina okradła Forresterów. RJ ma wątpliwości, czy angażować dziewczynę, bo ma świadomość, że Coco obciążyłaby siostrę.


24.10.2020 (odc. 7573)

RJ wstawia się za Coco, ale zastanawia się, jak postąpi dziewczyna po tym, jak dowie się, że jej zeznania mogą sprawić, że Sally trafi do więzienia nawet na 15 lat. Mężczyzna pyta ojca, czy zatrudnią coco, ale Ridge nie udziela mu odpowiedzi. Chłopak umawia się z Coco na spotkanie w firmie.
Coco mówi siostrze, że szuka nowej pracy. Sally zapewnia ją, że teraz chce stworzyć własną, niekradzioną kolekcję. Coco jej nie wierzy. Sally obiecuje jej, że wynagrodzi jej to co zrobiła. Coco decyduje się na spotkanie z RJ'em.
Zende i Nicole dyskutują na temat postępku Spectry. Nicole mówi mężowi, że Coco jest w trudnej sytuacji, Zende nie współczuje rodzinie Spectra. Zachęca żonę, by spotykała się z Coco, udzielała jej wsparcia. Potem małżonkowie dowiadują się o planach Ridge'a i Steffy. Nicole jest sceptyczna.
Coco odwiedza siedzibę FC i dowiaduje się, że może pomóc Forresterom w sprawie kradzieży kolekcji. Ochoczo się zgadza. RJ mówi jej, że zeznania mogą sprawić, że Sally może trafić nawet na 15 lat do więzienia.


25.10.2020 (odc. 7574)

Coco jest w trudnej sytuacji. Nie chce oskarżać siostry, wiedząc, że grożą jej lata więzienia. RJ nie chce na nią naciskać. Dziewczyna jest między młotem a kowadłem i postanawia porozmawiać z siostrą, zanim złoży zeznania.
Wyatt prosi ojca, by nie wtrącał się w były związek Brooke i nie szukał przyczyny jej rozstania z Ridge'm. Bill nie chce ustąpić i jest bardzo ciekawy, co się stało. Wyatt podejrzewa, że Forrester mógł mieć romans z jakąś modelką, ale Spencera to nie uspokaja.
Ridge mówi Brooke, że planowane jest oskarżenie Sally o kradzież projektów. Brooke uważa, że powinien wystarczyć pozer cywilny. Potem mężczyzna pyta byłą narzeczoną o jej plany związania się z Billem. Brooke zmienia temat i mówi mu, że podoba jej się zatrudnienie siostry w FC. Nagle pojawia się Bill, który zauważa Forrestera i atakuje go w obecności Logan.
 
 
Dawidek 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8758
Wysłany: 2020-11-02, 23:03   

26.10.2020 (odc. 7575)

Sally dowiaduje się od Coco, że ma szanse powrócić do pracy w FC. Musi jednak obciążyć swoją siostrę. Sally zostaje uprzedzona, że grozi jej wiele lat więzienia. Decyduje się sama udać się do Forresterów i spotyka się twarzą w twarz z porucznikiem Bakerem, któremu przyznaje się do winy.
Thomas wspomina Sally. dowiaduje się od Steffy o planach oskarżenia Sally, jest sceptyczny, co do planów Steffy. Dzwonni do niego Sally. Chłopak niechętnie odbiera telefon i słyszy od niej, że chce zadośćuczynić spowodowane straty.
Lizzy jest rozchwytywana przez rodziców i wujków. Rick i Maya zastanawiają się, czy w przyszłości powiedzieć dziewczynce, kto jest jej biologiczną matką. Nicole nie jest temu przeciwna.


27.10.2020 (odc. 7576)

Shirley i Saul są zawaleni robotą. Do babci dzwoni Coco, która informuje ją, że Sally ma problemy prawne związane z kradzieżą własności intelektualnej i za chwilę zostanie aresztowana. Oboje są załamani sytuacją.
Sally ma zostać aresztowana, ale Thomas w ostatniej chwili prosi, by mógł porozmawiać z nią w cztery oczy. Kiedy zostają sami, to dziewczyna przeprasza go za swoje zachowanie, za okradzenie go i rodziny. Thomas przypomina jej, że mógł jej pomóc. Dziewczyna przypomina mu swoją historię oraz moment kiedy podjęła decyzję o przyłączenie się do projektu babci.
Coco nie wyobraża sobie siostry w więzieniu. Steffy współczuje jej, ale musi podjąć trudną decyzję. To samo mówi Carterowi. Porucznik Baker niecierpliwi się, więc Pamela zamawia mu hot doga. Coco błaga Steffy, by nie pozwoliła aresztować Sally. Po skończonej rozmowie Thomasa z Sally, dziewczyna zostaje aresztowana.


28.10.2020 (odc. 7577)

Ivy dowiaduje się od Quinn, co się stało, że Katie została zatrudniona w FC. Fuller żali się swojej rozmówczyni, że siostra Brooke ją szantażuje. Zapewnia Ivy, że dla niej najważniejsi są mąż i syn.
Katie zauważa pierścionek na palcu Brooke. Logan jej mówi, że jest związana z Billem. Siostrę dziwi fakt, że Katie ma pracę, Brooke pyta ją, czy szantażuje Quinn. Katie jej zaprzecza. Brooke nie chce, by Eric poznał prawdę, Katie potem obiecuje wszystkim - w tym Quinn i Ivy - że niczego Ericowi nie powie, dopóki nie dojdzie do kompromitacji pomiędzy Ridge'm i Quinn.
Eric pyta Ridge'a, dlaczego rozstał się z Brooke. Syn mu nie odpowiada na pytanie. Ojciec zapewnia go, że jest szczęśliwy z Quinn i ma nadzieję, że Ridge pogodzi się z Brooke. Nie powinien się poddawać.
Ridge po przybyciu do FC, jest świadkiem spotkania czterech pań, które rozmawiają na jego temat i Brooke. Mówi im, że Eric jest szczęśliwy i nie ma zamiaru tego psuć. Katie obiecuje, że niczego nie powie. Forrester chce zakończyć rozmowę, mówiąc że wszyscy powinni wrócić do swoich obowiązków. Potem Ridge zapewnia Brooke, że nadal jest jego Logan i że będzie o nią walczył.
Eric zapewnia Pamelę o swojej miłości do Quinn.


29.10.2020 (odc. 7578)

Sally dziękuje Saulowi, że wyciągnął ją z aresztu i zapłacił kaucję. Dziewczyna mówi babci i swoim współpracownikom, że to koniec firmy. Okradła Forresterów i musi ponieść konsekwencje swoich decyzji. Shirley chce walczyć, ale jej wnuczka jest kategoryczna. CJ ich informuje, że nie zapłacili czynszu, więc ma teraz podstawę do sprzedaży nieruchomości.
Thomas mówi siostrze, że od czasu aresztowania Sally, nie rozmawiał z nią. Żal mu jej teraz. Jego siostra uważa, że Sally powinna ponieść konsekwencje swoich wyborów.
Zende zdradza swojej żonie, że od jakiegoś czasu w ukryciu projektował, bo teraz chce pomóc rodzinie w trudnej sytuacji. Nicole jest zaskoczona, ale wspiera męża. Maya jest zaskoczona tym, że jej szwagier ma nowe zainteresowania.
Steffy i Thomas są zaskoczeni, że Zende projektuje. Oglądają je i mówią mu, że są ciekawe. Mężczyzna jest podekscytowany nowymi możliwościami, ale rozmówcy mówią mu, że nie ma doświadczenia, a oni nie mają czasu uczyć nowego projektanta. Chłopak jest urażony chłodnym przyjęciem i pyta szefową i jej brata, czy faktycznie jest Forresterem? Steffy go zapewnia, że tak. Potem Thomas mówi siostrze, że rozumie Zende'go.


30.10.2020 (odc. 7579)

Zende mówi żonie, że jest zawiedziony postawą Steffy i Thomasa. Nicole sugeruje u, by porozmawiał z dziadkiem lub Ridge'm, być może oni spojrzą na niego przychylniej. Chłopak zastanawia się, czy jest pełnoprawnym Forresterem. Idzie napić się do baru, przysiada się do niego CJ, który mówi mu, że nie jest odpowiedzialny za to, co zrobiła Sally, ale zwraca uwagę, że kradzież sprawiła, że firma się podźwignęła.
Wcześniej CJ był u Billa. Mówi Spencerowi, że Sally opłaca czynsz i inne rachunki. Spencer mówi mu, że jeśli przestanie, to ma przyjść do niego, wtedy da mu ofertę za nieruchomość. Bill jest pewny swego, także - jeśli chodzi o Brooke. Jego synowie są nieco sceptyczni, ale doceniają determinację ojca.
Nicole żali się Steffy na Zende. Szefowa mówi jej, że była zaskoczona propozycją chłopaka, ale tłumaczy się, że teraz są w trudnej sytuacji i nie mają czasu uczyć nowego projektanta. Wcześniej Steffy opowiadała Brooke o propozycji syna Kristen.
Brooke i Katie rozmawiają na temat Billa i Ridge'a. Katie obiecuje, że Eric i Bill nie poznają prawdy. Jest zaskoczona pojawieniem się Spencera, który mówi, że to Brooke mu się oświadczyła. Kiedy Bill zostaje sam z Logan, to zapewnia ją o swojej miłości.


31.10.2020 (odc. 7580)

Sally ma przesłuchanie wstępne z sędzią. Carter - reprezentujący Forresterów - jest za ukaraniem Sally, jej adwokat sugeruje, że powinna być zwolniona z powodu skruchy i decyzji i nie sprzedawaniu kradzionej kolekcji. Sędzia sugeruje, że dziewczyna może spędzić w więzieniu 5 lat. Na przesłuchaniu zjawia się Thomas, który mówi sędziemu, że nie chce, by oskarżona trafiła do więzienia. Sally mu dziękuje za obronę i całuje go.
Thomas mówi siostrze, że chciałby, żeby Sally została ukarana za kradzież, ale nie chce, by trafiła do więzienia. Mówi siostrze o swoich odczuciach, jakie miał podczas pokazu Spectry, kiedy odkrył kradzież projektów.
Ridge spotyka w restauracji Brooke, która czeka na Billa. Mówi jej, że źle robi, wiążąc się z Billem. Ona jest zdecydowana, on to krytykuje. Pojawia się Spencer i między panami dochodzi do wymiany uszczypliwości. Brooke prosi byłego narzeczonego, by sobie poszedł.
Jarett mówi Billowi, że to jego zachowanie sprawiło, że Sally dopuściła się kradzieży. Negatywna recenzja doprowadziła projektantkę do pójścia na drogę przestępstwa. Bill uważa, że jest skuteczny. Dziennikarz potem skarży się Wyattowi, że chodzi na terapię.


1.11.2020 (odc. 7581)

Eric zgadza się na wycofanie zarzutów kryminalnych, ale Sally musi zapłacić odszkodowanie. Forresterowie przejmą też wszystkie aktywa Spectra Fashions. Sally jest wolna. W biurze dziękuje wszystkim za wsparcie i obwieszcza, że opuszcza Los Angeles. Dzwoni do Thomasa by mu podziękować. Prosi go tez o spotkanie przed opuszczeniem miasta.
Steffy zauważa, że Thomas zakochał się w Sally. On uważa, że Sally nie powinna trafić do więzienia. Steffy sądzi, że brat powinien o niej zapomnieć.
Brooke oświadcza Ridge'owi, że jest związana z Billem. Forrester musi to uszanować i wychodzi z restauracji. Bill i Logan chcą omówić sprawy związane ze ślubem. Do ojca dzwoni Wyatt, który informuje go, że CJ chce sprzedać nieruchomość, ale ostrzega, że Liam zadaje w tej sprawie pytania.
Liam jest coraz bardziej podejrzliwy, co do planów ojca. Wypytuje najpierw brata, dlaczego ojcu tak zależy na tej działce, by na niej wybudować wieżowiec. Potem zaprasza do biura Jaretta, który pokazuje mu recenzję własnego autorstwa, która nie została opublikowana i została zastąpiona inną. Opowiada o faktycznych okolicznościach związanych z firmą Sally.
 
 
Dawidek 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8758
Wysłany: 2020-11-09, 22:55   

2.11.2020 (odc. 7582)

Steffy zauważa, że Thomas zakochał się w Sally. Chłopak mówi siostrze, że firma Sally kończy działalność i chce się z nią spotkać przed jej wyjazdem.
W Spectra Fashions trwa wielkie pakowanie. Sally nie zmienia decyzji o wyjeździe, mim że Saul namawia ją, by została w mieście. Potem wszyscy dziękuję Thomasowi za wstawienie się za Sally. Kiedy dziewczyna i syn Ridge'a zostają sami, to chłopak otrzymuje od niej informacje, że ona wyjeżdża. Chłopak prosi ją, by dała sobie czas i wróciła kiedyś do branży. Ona dziękuje mu za pomoc, wręcza mu szkic projektu, mówi mu, że nie zapomni o nim i całują się.
Bill nie może doczekać się przejęcia działki od Sally. Wyatt stara się tonować jego nastroje. Pyta ojca o to, jakie wrażenie na nim wywarła Sally. Spencer mu odpowiada, że jest mu obojętna, nic do niej nie ma. Dla niego najważniejsza jest nieruchomość.
Liam uświadamia Steffy, co spowodowało, że Sally przeszła na drogę przestępstwa. Dziewczyna jest zdziwiona tym, że za wszystkim stoi Bill, ale uświadamia mężowi, że Sally jest sama sobie winna. Chłopak pyta żonę, czy będzie mogła z tym żyć.


3.11.2020 (odc. 7583)

Steffy dowiaduje się od brata, że był u Sally. Dziewczyna nie potrafi przestać myśleć o tym, co jej powiedział Liam i mówi bratu o poczynkach Billa, który wykorzystał Sally i Forresterów do własnych celów. Thomas wybiega z FC i udaje się do Spectra Fashions. Powstrzymuje CJ'a przed podpisaniem dokumentów i zdradza Billowi jego sekret, co budzi niemałe zdziwienie.
Wcześniej Coco współczuła siostrze. Pracownicy nie chcą się rozstawać z firmą.
Liam zdradza bratu, że wie o sprawkach ojca i recenzji Billa. Jego brat początkowo wypiera się temu, co mówi Liam, później komentuje, że ich ojciec i tak zrobiłby, co chciał zrobić. Emmy nie może nachwalić się wieżowca, prosi o Liama o parę fotek z makietą.


4.11.2020 (odc. 7584)

Bill domaga się od CJ'a by podpisał umowę, ale Thomas nie chce, by on to robił. Bill oskarża go o romantyczne nastawienie, a Forrester decyduje się wypisać czek na 100 tysięcy dolarów i wręcza go krewnemu Sally. CJ odmawia podpisania dokumentów. Tymczasem pozostali członkowie ekipy pakują się, ale po informacji, że firma zostaje uratowana, wszyscy bawią się z radości. Wszyscy dowiadują się o planie Billa, który chciał wykończyć Spectra Fashions.
Steffy nie jest zachwycona postępowaniem brata, ale mówi Liamowi, że nie mogła postąpić inaczej, mimo że wiedziała o tym, co Thomas zrobi. O zamiarach Billa dowiadują się Zende i Nicole. Dyrektorka FC nie zmienia krytycznego zdania na temat Sally, nie mogła pominąć faktu, że Sally ich okradła.
Wyatt ma pretensje do Jaretta, że ten powiedział Liamowi o knowaniach Billa przeciwko Sally. Dziennikarz uważa, że dobrze zrobił i czuje ulgę, że prawda wyszła na jaw. Potem Bill skarży się synowi, że nie może kupić nieruchomości, bo Thomas uratował firmę Sally.


5.11.2020 (odc. 7585)

Thomas zaprasza Sally do swojego mieszkania. Dziewczyna dziękuje mu za uratowanie firmy. Chłopak traktuje to jak inwestycję, zdaje sobie sprawę z tego, że jego rodzina nie będzie zadowolona z tego faktu. Całują się. Nagle z impetem wpada Ridge, który oskarża syna, że wręcza czeki kryminalistce.
Ridge uważa, że zaproponowanie przez Zende'go swoich projektów to zły pomysł, ze względu na moment. Ridge wie o akcji Billa związanej z Sally. Nagle z impetem wpada sam Spencer, który oskarża Thomasa o szaleństwo i zdradza rozmówcom, że przez chłopaka nie udało mu się przejęcie działki po Spectra Fashions, bo dał czek na pokaźną sumę. Nie budzi to entuzjazmu u Ridge'a i jego córki. Forrester obiecuje, że rozprawi się z synem.
Zende czeka na rozmowę z Ridge'm. Jest podekscytowany. Wspierają go żona i RJ, a także Coco, która od Ridge'a dostała ofertę kontynuowania stażu, która została przyjęta. Dziewczyna opowiada im o uratowaniu firmy siostry. Jej rozmówcy zdają sobie sprawę, że Forresterom się to nie spodoba.


6.11.2020 (odc. 7586)

Sally postanawia opuścić kłócących się Ridge'a i Thomasa. Ojciec oskarża syna o błędną decyzję o przekazaniu czeku Sally. Thomas przyznaje się, że kocha dziewczynę. Chłopak wraca do swojego stosunku do rodziny, czuje się pominięty, skoro jego siostra dostała awans, to czemu on - jak i inni członkowie klanu - są pomijani. Ridge nie zmienia swojej retoryki - jeśli syn naprawi błędy i odzyska pieniądze i zapomni o Sally, to może wrócić do firmy. Zostaje zwolniony.
Sally idzie do Steffy i tłumaczy jej, że nie chce skrzywdzić Thomasa. Kocha go. Jego siostra żąda od niej, by z niego zrezygnowała, inaczej może pomyśleć o zostaniu jej przyjaciółką. Sally zapewnia swoją rozmówczynię, że jej nie okradnie, ale córka Ridge'a jej nie wierzy. Sally oczekuje od niej, by nie wypowiadała jej wojny.
Brooke nie jest zadowolona z faktu, że Bill podmienił recenzję. Spencer ma za złe, że młodzi nie szanują starszych. Spencer jak najszybciej chce się z nią ożenić, nie zdradza jej swoich panów. Brooke jest gotowa na zamążpójście.


7.11.2020 (odc. 7587)

Quinn dowiaduje się od Katie, że Brooke wychodzi dziś za Billa. Postanawia z nią porozmawiać. Pyta Logan, czy jest pewna tego, że chce wyjść za Spencera a nie za Ridge'a. Brooke pyta ją o stosunek do Ridge'a. Fuller jej mówi, że dla niej najważniejszy jest Eric.
Ridge zapewnia Katie i Ivy, że odzyska Brooke. Zepsuł wszystko z powodu błędu, ale zamierza go naprawić. Jest pewny tego, że odzyska Logan. W rozmowie z ukochaną, mówi jej, by nie wychodziła za Billa, tylko wróciła z nim do domu. Oświadcza się jej.
RJ pyta matkę, czy jest pewna swoich uczuć do Billa, skoro ojciec ciągle ją kocha. Potem mówi Coco o swoich obserwacjach dotyczących rodziców.
Bill ma pretensje do Liama, że ujawnił jego sekret. Potem przechodzi do tematu ślubu z Brooke. Jego wynurzeń słuchają synowie oraz Justin. Cała trójka obserwuje jego pewność siebie, że tym razem ślub odbędzie się bez zakłóceń. Spencer chce traktować Logan jak królową.


8.11.2020 (odc. 7588)

Trwają ostatnie przygotowania do ślubu Billa i Brooke. Spencer droczy się ze swoimi synami i przyjacielem, który poprowadzi ceremonię. Dzwoni do niego Quinn, która chce wysondować, czy Brooke dotarła na ślub. Uświadamia mu, że za Logan ugania się Ridge, który nie chce chce z niej zrezygnować.
Ridge walczy o Broke. Proponuje jej, że będzie na nią czekał w jej domu. Jeśli ona przyjdzie, to będą razem. Potem Quinn mu relacjonuje swoją rozmowę z Brooke.
Katie pomaga siostrze przygotować się do ślubu. Pyta Brooke a kogo w ostateczności wychodzi. Brooke nie udziela jej jednoznacznej odpowiedzi.
 
 
Dawidek 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8758
Wysłany: 2020-11-16, 23:04   

9.11.2018 (odc. 7589)

Brooke dociera do rezydencji Billa i rozpoczyna się ślub. Zanim młoda para złoży sobie przysięgę małżeńską, to swoje okolicznościowe przemówienia wygłaszają synowie Billa, Maya i Rick, który daje Spencerowi błogosławieństwo. Po chwili Brooke i Bill są małżeństwem.
Ridge'a odwiedza Quinn, która informuje go, że Brooke przyszła na swój ślub. Pociesza mężczyznę. Ma nadzieję, że znajdzie on sobie kobietę, która nie będzie idealna, ale będzie go kochać. Kiedy Ridge zostaje sam, wspomina chwile spędzone z Brooke.
Zende i Nicole opiekują się Lizzy i marzą o posiadaniu własnego dziecka. Nicole wykonuje nawet test ciążowy, ale wynik jest negatywny. Nie zraża to ich i chcą mieć dużą gromadkę.


10.11.2020 (odc. 7590)

Bill i Brooke lecą do Paryża w podróż poślubną, czekają tylko na Mayę i Ricka, którzy lecą do francuskiej stolicy w celach służbowych. W oczekiwaniu na jej syna i synową, małżonowie spędzają miłe chwile.
Tymczasem Maya i Rick dowiadują się, że ich opiekunka nie może zająć się Lizzy. Więc ostatecznie opieka nad dzieckiem spada na Nicole i Zende. Siostra Mayi wybiera się do lekarza, ponieważ chce zajść w ciążę, a Zende'mu pomagają Coco i RJ.
Syn Brooke dociera na pokład samolotu, Maya tęskni za córeczką, cała czwórka zachwyca się małą Lizzy na zdjęciach w telefonie. Bill zwraca uwagę, że Nicole jest biologiczną matką dziewczynki.
Nicole zostaje przyjęcia przez dr Caspary, która mówi jej, że z powodu poprzedniej ciąży ma blizny, które utrudniają jej zajście w ciążę. Dziewczyna źle znosi diagnozę i jest zdeterminowana, by z mężem założyć rodzinę.


11.11.2020 (odc. 7591)

Nicole nie może uwierzyć w to, że nie może zajść w ciążę. Dr Caspary próbuje ją uspokoić, że na razie to przypuszczenia a nie diagnoza. Dziewczyna zastanawia się, jak powiedzieć mężowi prawdę.
Ridge jest zły z powodu ślubu Brooke i Billa. Mówi Steffy, że zwolnił Thomasa. Oboje postanawiają dać szansę Zende'mu, więc zapraszają do FC i proponują mu pracę jako projektanta. Chłopak zgadza się, Chce porozmawiać z żoną i rodzicami. W czasie, kiedy mąż Nicole jest w firmie, małą Lizzy opiekują się RJ i Coco.
Maya tęskni za córką, Rick chce skorzystać z okazji, że są w Paryżu i chcą spędzić czas sami. Kobieta rozpoczyna poszukiwania niani, wysyła dokumenty Pameli, by wybrała najlepsze kandydatki, z którymi Maya porozmawia online.


12.11.2020 (odc. 7592)

Nicole mówi matce o swoich problemach z zajściem w ciążę. Vivienne ją pociesza. Potem do rozmowy przyłącza się Julius, który zostaje powiadomiony o problemie. Zapewnia córkę, że będzie miała dzieci.
Zende wraca do domu bardzo szczęśliwy. Mówi RJ'owi i Coco, że dostał szansę, by zostać projektantem, ale uświadamia też, że Thomas stracił pracę. Jego rozmówcy są w szoku, ale przekonują chłopaka, by skorzystał z nadarzającej się okazji.
Maya ma sesję fotograficzną. Sesja z początku się nie udaje, bo dziewczyna jest rozkojarzona, ale później wychodzi świetnie. Fotograf chciałby, by jej pobyt w Paryżu się przedłużył. Po konsultacjach z mężem, który także skorzysta z okazji, by załatwić sprawy biznesowe, decydują się na pozostanie we Francji.
Zasmucona Nicole wraca do domu. Zende ją zapewnia, że Lizzy śpi spokojnie dzięki zdolnościom Coco. Żona mówi mu o tym, co usłyszała od lekarki.


13.11.2020 (odc. 7593)

Zende uważa, że lekarze mogą się mylić i wierzy w to, że Nicole będzie miała dzieci. Wspiera swoją małżonkę i zapewnia ją, że będą mieli dzieci.
Julius jest zły na sytuację związaną z ciążą Nicole. Zarzuca sobie, że nie powstrzymał córki przed oddaniem Lizzy Mayi. Prognozuje, że między Nicole i Zende będzie się psuło, będą kryzysy. Vivienne nie popada w pesymizm i uspokaja męża.
Sally odwiedza Thomasa i dowiaduje się, że ojciec wyrzucił go z rodzinnej firmy. Kobieta dziękuje mu za pomoc, ale zastanawia się, czy chłopak musi się tak poświęcać. Thomas chce być konsekwentny i mówi jej, że nie żałuje tego, że ją wspomógł.


14.11.2020 (odc. 7594)

Sally nocuje u Thomasa. Chciałaby z nim poleniuchować, ale musi iść do pracy. Chłopak otrzymuje telefon od siostry, która zaprasza go do firmy.
Saul obawia się, że Thomas wykorzysta Sally. Dziewczyna obwieszcza, że Thomas został zwolniony z rodzinnej firmy, a teraz został zaproszony na spotkanie. Shirley obawia się, że rodzina przekona go do wycofania wsparcia dla firmy Spectry.
Steffy i Ridge spierają się o zwolnienie Thomasa. Ridge uważa, że dobrze zrobił, jego córka sądzi, że przesadził. Pragnie ich pogodzić, zaprasza brata do FC.
Nicole ma kolejną wizytę u lekarza. Inna specjalistka potwierdza jej diagnozę postawioną przed dr Caspary. Dziewczyna jest zasmucona z tego powodu i po powrocie do FC obserwuje, jak wszyscy bawią się z jej biologiczną córką.
Eric nie jest zadowolony z postępowania Ridge'a, który zwolnił syna. On, wraz ze Steffy proszą chłopaka, żeby wrócił do pracy.


15.11.2020 (odc. 7595)

Steffy, Eric i ojciec proszą Thomasa, by wrócił do firmy. Przyznają, że może wydawać swoje prywatne pieniądze jak chce. Chłopak nie udziela im jednoznacznej odpowiedzi.
Saul mówi Sally, że ma trochę oszczędności, które wystarczą na kilka tygodni. Ma również parę projektów. W trakcie pocałunku wchodzi Shirley, która zauważa, że im przeszkadza. Kobieta jest entuzjastycznie nastawiona do Thomasa i mówi rozmówcom, że go potrzebują.
Maya prosi Vivienne, by przez kilka kolejnych dni zaopiekowała się Lizyy. Matka zgadza się. Nicole dowiaduje się od siostry o planach, jakie Maya ma do zrealizowania w Paryżu. Po rozmowie z siostrą, Maya odnosi wrażenie, że Nicole dziwnie się zachowywała.
Thomas odwiedza Sally i relacjonuje jej spotkanie w rodzinnej formie. Obwieszcza jej, że chciałby być głównym projektantem w jej firmie.
 
 
Dawidek 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8758
Wysłany: 2020-11-23, 22:48   

16.11.2020 (odc. 7596)

Thomas chce być partnerem Sally i pracować w jej firmie. Dziewczyna jest oszołomiona. Chwilę później mówi Saulowi o jej rozmowie z Thomasem. Tymczasem brat Steffy rozmawia z Coco na temat drugiej szansy, jaką chce uzyskać od niej Sally. Dziewczyna nie jest chętna na ten krok.
Quinn ogląda projekty biżuterii Katie i krytykuje je. Ivy stara się tonować nastroje obu pań. Katie nie jest zachwycona negatywną opinią szefowej. Skarży się Ericowi na postępowanie jego żony. Mężczyzna chce się dowiedzieć, co tak naprawdę łączy ją i Quinn.
Ridge ma nadzieję, że Thomas wróci do pracy w rodzinnej firmie. Eric mówi mu o tym, że Sally nie miała wyjścia, po tym, jak potraktował ją Bill. Później Forrester spotyka się z Quinn, która opowiada mu o problemach z Katie.


17.11.2020 (odc. 7597)

Sally próbuje przekonać siostrę do tego, by jej wybaczyła. Odwołuje się do ich przeszłości i obiecuje, że to był jeden jedyny raz, kiedy ją zawiodła. Coco w ostateczności wybacza Sally.
Eric chciałby wiedzieć, co łączy Katie i Quinn. Logan narzeka na swoją szefową, ale nie zdradza mu swojej wiedzy na temat jego żony i Ridge'a. Eric zaprasza swoją rozmówczynię na kolację.
Thomas zwraca uwagę Saulowi, że źle zrobił, zmuszając Coco do szpiegowania na rzecz Sally. Teraz siostry muszą dogadać się między sobą.
Quinn uważa, że Katie ją prześladuje. Forrester sugeruje jej, że ma dawać Katie wszystko, czego oczekuje, by oddalić ryzyko powiedzenia Ericowi prawdy. Quinn obawia się, że siostra Brooke będzie eskalowała swoje żądania. Mimo wzajemnych deklaracji, że popełnili błąd, dochodzi między nimi do pocałunku w pokoju gościnnym.


18.11.2020 (odc. 7598)

Thomas informuje dziadka, że odchodzi z pracy w FC. Eric chciałby, żeby chłopak odpocząć przez miesiąc, ale jego wnuk nie zmienia zdania. Eric życzy mu powodzenia i mówi, że drzwi firmy stoją przed nim otworem.
Ridge i Quinn całują się namiętnie w domku dla gości. Po chwili się powstrzymują i stwierdzają, że nie powinni tego robić. Oboje postanawiają przygotować się do przyjęcia, które organizuje Eric.
Katie mówi Ivy, że nie wierzy w szczerość Quinn i Ridge'a. Zwraca uwagę swojej rozmówczyni na naturę kłamstwa, które szkodzi. Ivy sugeruje, że jej rozmówczyni, że przesada. Po rozmowie, ogarnia ją niepokój.
Quinn nie chce, by Ridge kręcił się na przyjęciu, ale mężczyzna ją uspokaja. Pojawia się Katie, wszyscy czekają na resztę.


19.11.2020 (odc. 7599)

Steffy dowiaduje się od brata, że odchodzi do Spectry. Dziewczyna źle to przyjmuje i idzie do rywalki, która oskarża o kradzież jej brata. Sally zapewnia ją, że tego nie zrobiła, sam Thomas podjął taką decyzję.
W trakcie kolacji zorganizowanej przez Erica i Quinn, wszyscy dowiadują się o odejściu Thomasa. Ridge nie jest zadowolony. Katie ciągle obserwuje Fuller i Ridge'a. Dowiaduje się, że jej pomysły zostaną uwzględnione w kolekcji, za co dziękuje Quinn. W rozmowie w cztery oczy deklaruje żonie Erica, że nie powie mu o ich sekrecie.
RJ dowiaduje się od Coco, co zaszło między nią a Sally oraz o odejściu Thomasa. Chłopak jest zaskoczony i dziwi się, że powstał taki duet jak Forrester ze Spectrą.


20.11.2020 (odc. 7600)

Eric dochodzi do wniosku, że Katie marnuje się w dziale projektowym biżuterii. Rozważa, by kobieta przeszła do zarządu, Zleca swojej żonie zadanie poinformowania Katie o tym, że zostaje odsunięta od dotychczasowych obowiązków.
Tymczasem podekscytowana Katie mówi Ivy o swojej wizji biżuterii. Przymierza swój model ma Pameli. Potem Quinn rozmawia z Katie o zmianach, jakie zaproponował Eric oraz że jej rozmówczyni zostaje zwolniona. Sprawia to, że siostra Brooke wpada w furię, oskarża Fuller o to, że wszystkie jej przestępstwa uchodzą płazem. W czasie szarpaniny Quinn odrzuca Katie na ścianę, po chwili Logan sięga po pozostawioną broń i mierzy w kierunku Quinn.
Nicole opiekuje się Lizzy. Dzwon do Mayi, ale odbiera Rick. Dziewczyna żali mu się, że urodziła dziewczynkę, więc to naturalnie, że to ona powinna opiekować się małą, a nie, że jej siostra wyznacza grafiki. Zaniepokojony Rick mówi o wszystkim żonie. która ma nadzieję, że po powrocie do domu wszystko się wyjaśni.


21.11.2020 odc. 7601

Katie - mierząc do Quinn - pyta ją, czy się boi. Po chwili wchodzi Ridge, który ją krytykuje. Broń nie była naładowana. Po chwili przyłapuje Ridge'a obejmującego Fuller. Forrester uspokaja Quinn i zawozi ją do domu. Katie ma w domu lunetę, przez którą obserwuje ich i widzi, że oni są czuli dla siebie.
Vivienne i Julius pomagają Nicole opiekować się Lizzy. Mężczyzna żałuje, że nie powstrzymał swojej córki przed oddaniem dziewczynki Mayi - teraz Nicole ponosi tego konsekwencje. Potem mężczyzna zdradza Mayi, że to jej siostra opiekuje się dzieckiem. Nicole uspokaja siostrę, że wszystko jest w porządku.
Coco martwi się o swoją przyjaciółkę, mówi o tym RJ'owi, który chce, by poszła z nm na wieczorny koncert.
Maya i Rick są zaniepokojeni Nicole. Kobieta rozważa, by szybciej wrócić do domu, ale mąż ją uspokaja, że Lizzy jest pod dobrą opieką.


22.11.2020 (odc. 7602)

Maya i Rick skracają pobyt w Paryżu i wracają do Los Angeles. Kobieta tęskni za Lizzy. Tymczasem Zende wspiera swoją żonę, swoją córkę odwiedza ojciec, który uważa, że Lizzy jest córką Nicole. Obije są świadkami, jak Maya czule wita się z dzieckiem.
Katie jest wściekła na Quinn. Odwiedza ją Ivy, która chce sprawdzić,co się z nią dzieje. Katie daje upust swojej wrogości wobec Quinn, potem wyprasza swoją rozmówczynię.
Ridge stara się uspokoić Fuller, która uważa, że Katie jest niebezpieczna. Ona chce trzymać się z daleka od Ridge'a. Katie ją widzi na tarasie i celuje bronią w jej kierunku. Pada strzał.
 
 
Dawidek 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8758
Wysłany: 2020-11-30, 23:14   

23.11.2020 (odc. 7603)

Kula utkwiła w ścianie. Quinn się wystraszyła i oskarża Katie. Ridge wzywa policję, która przesłuchuje wzywającego. Potem porucznik Baker przesłuchuje Quinn, która wprost oskarża Katie o usiłowanie zabicia jej. Policja porozmawia z Logan, ale nie mogą przeszukać jej domu bez nakazu.
Przed rozmową z Bakerem, Quinn odwiedza Katie i oskarża ja o próbę zabójstwa jej. Katie zaprzecza. Quinn pyta o zauważoną lunetę i wyciąga z tego wniosek, że była obserwowana.
Maya dowiaduje się od Nicole o problemach z zajściem w ciążę. Siostra wspiera ją i zapewnia, że na pewno będzie miała dzieci z Zende'm. Tymczasem Zende opowiada Rickowi o swoich problemach Nicole. Forrester zapewnia go o jego wsparciu. Po chwili pojawia się Carter, który informuje Ricka, że są problemy formalne w związku z adopcją - okazuje się, że dokumenty są źle wypełnione. Rick i jego żona oraz Nicole muszą podpisać nowe.


24.11.2020 (odc. 7604)

Porucznik Baker odwiedza Katie, by porozmawiać z nią o incydencie. Mówi jej, że Quinn ją oskarża. Katie nie zaprzecza niechęci do Fuller, ale zaprzecza, że strzeliła do niej. Funkcjonariusz zaprasza ją na komisariat, na co Katie się zgadza. Tam pobrane zostają od niej próbki, które mają wskazać jej winę ub niewinność. Do gabinetu porucznika wchodzi poruczony Eric, który pyta swoją sąsiadkę, co się stało. Ona ponownie zaprzecza incydentowi.
Quinn jest przerażona tym, co się stało. Opowiada mężowi i synowi o tym, co się stało. Eric stara się ją uspokoić, mówi że jego żona musi czuć się bezpiecznie w swoim domu.
Steffy informuje męża, że idą na obiad z jej bratem i Sally. Nie jest tym zachwycona, uważa, że Thomas popełnił błąd. Tymczasem Thomas informuje Sally o planach lunchu. Dziewczyna nie jest zadowolona. Chłopak proponuje jej nowe ubrania, które potem docenia Steffy. Liam stara się rozładować napiętą atmosferę.


25.11.2020 (odc. 7605)

Sally zapewnia Steffy, że zmieniła się i zaczyna nowy etap w działalności firmy i nie okradnie swojej rozmówczyni. Wspiera ją Thomas. Steffy jej nie wierzy. Cała czwórka droczy się ze sobą. Po powrocie do biur, Liam i Thomas dziękują i gratulują swoim partnerkom. Thomas pokazuje Sally projekt nowego logo Spectra Fashions.
Sheila przedstawia się Quinn, jako przyjaciółka Loganów. Fuller myśli ,że kobieta jest opiekunką Willa. Po powrocie do domu, Quinn mówi Ericowi, że u Katie spotkała Sheilę. Mężczyzna wspomina swoją byłą żonę, Sheilę Carter, którą kochał, ale ona podawała się na inną osobę. Jego zdaniem, Sheila Carter jest bardzo niebezpieczna.
Wcześniej, w komisariacie, Katie zapewnia Erica, że nie strzelała do jego żony. On jej wierzy. Laboratoryjny raport mówi, że Katie nie ma na sobie śladów prochu. Siostra Brooke zostaje zwolniona i wraca do domu. Tam jej ujawnia się Sheila. Katie jest zszokowana, pyta ją, po co przyszła. Po chwili Logan domyśla się, że Carter strzelała do Quinn. Zaczyna się bronic przed nią pogrzebaczem.


26.11.2020 (odc. 7606)

Katie zabezpiecza się pogrzebaczem i żąda, by Sheila opuściła jej dom. Carter nie chce tego zrobić i prosi ją, by porozmawiała z Forresterami, bo oni jej posłuchają. Kate nie chce spełnić jej żądania, domyśla się, że to ona postrzeliła Quinn. W trakcie rozmowy, Katie ukradkiem wysyła Ericowi ostrzegawczego smsa. Eric jest przerażony otrzymaną informacją, prosi żonę, by wezwała Ridge'a a sam idzie na odsiecz Katie. Tam mówi Sheili, że jej nie wierzy i wzywa policję.
Brooke i Bill wracają z podróżny poślubnej. Synowie opowiadają mu o tym, co się ostatnio działo. Spencer nie wierzy, że Katie mogła postrzelić Quinn, nie wierzy matce Wyatta. O wydarzeniach z Fuller dowiaduje się także Brooke, którą informuje Ridge. Ten cieszy się, że wróciła i zauważa, że jest szczęśliwa. Logan jest zszokowana oskarżeniami wobec Katie, zauważa także, że jej rozmówcy może zależeć na Fuller.


27.11.2020 (odc. 7607)

Quinn chce, by Ridge mógł pójść, ale on zostaje. Kobieta nie potrafi się uspokoić po tym, co się ostatnio stało. Mówi Forresterowi, że na nią duży wpływ miała matka, nie wyklucza, że rodzicielka chciała ją wyeliminować.
Sheila jest przesłuchiwana przez porucznika Bakera. Nie odpowiada na jego pytania. Zwraca się do Erica z zapewnieniem, że nie jest już tą kobietą co kiedyś. Przypomina im najlepsze chwile. Eric wypomina jej występki i pyta policjanta, czy Sheilę nadal obowiązuje zakaz zbliżania się do jego rodziny.
Bill mówi synom o powrocie Sheili. Komentuje, że ona jest jeszcze większą wariatką, niż matka Wyatta. Chłopak nie chce tego słuchać, mówi że Quinn była zagrożeniem. Spencer zdradza synom, że spędził szczęśliwe chwile w Paryżu, wraz z Brooke. Bill nie chce zrezygnować z nieruchomości po firmie Sally.


28.11.2020 (odc. 7608)

W kierunku Quinn ktoś kilkakrotnie strzela. Przerażona kobieta czołga się do salonu rezydencji i chce zadzwonić, nagle w progu pojawia się podpity Deacon. Udaje, że wzywa policję. potem oskarża żonę Erica o sprawstwo jego nieszczęść, w tym próbę strącenia go z klifu. Wyjmuje broń i mierzy do niej. Fuller stara się go uspokoić. Tymczasem obserwuje ją Katie i widzi zagrożenie. Zawiadamia Ridge'a, który po chwili pojawia się w willi Forresterów i powstrzymuje Deacona przed postrzeleniem swojej byłej żony.
Wcześniej Ridge opowiadał Brooke i powrocie Sheili. Logan jest zaskoczona i martwi się o siostrę i Erica.
Sheila próbuje przekonać Erica, że się zmieniła. Porucznik Baker informuje ich, że Carter złamała zakaz zbliżania się do Forresterów, co skutkuje aresztowaniem Carter.


29.11.2020 (odc. 7609)

Deacon traci przytomność po uderzeniu Ridge'a. Po chwili ja odzyskuje ją i dochodzi do wniosku, że jest pijany. Quinn go atakuje, Sharpe się broni mówiąc, że to ona go strąciła z klifu i zrujnowała życie, mimo że ją kochał. Wszyscy są zaskoczeni, że ton strzelał do byłej żony, policja go zatrzymuje. Baker mówi, że Sheila pozostanie w areszcie.
Bill i Brooke spędzają miłe chwile w jego gabinecie. Spencer otrzymuje informacje o kolejnych strzałach w rezydencji Forresterów. Są zaskoczeni, bo Carter została zatrzymana. Na miejscu dowiadują się o wszystkim. Eric jest wdzięczy Katie, na tarasie Quinn dziękuje Ridge'owi i wyznaje, że go kocha.
 
 
Dawidek 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8758
Wysłany: 2020-12-07, 23:04   

30.11.2020 (odc. 7610)

Zende wspiera swoją żonę, Nicole opowiada Coco o swoich problemach.
Maya dowiaduje się od męża, że są problemy z dokumentami związanymi z adopcją. Oboje obawiają se o to, jak przyjmie to Nicole. Mimo tego, Maya postanawia poprosić siostrę, by ponownie podpisała dokumenty adopcyjne. Nicole się waha i odmawia podpisania papierów.
Ridge uspokaja Quinn. Do domu wraca Eric, który przyprowadza ze sobą Sheilę. Ridge jest kategorycznie przeciwny obecności Carter i jawnie okazuje jej wrogość. Eric mówi mu, że chce mieć wroga blisko siebie.


1.12.2020 (odc. 7611)

Maya żąda od siostry, by podpisała dokumenty. Nicole odmawia, tłumacząc to tym, że potrzebuje czasu. Siostra zgadza się na to, potem opowiada mężowi o rozmowie z siostrą. Rick nie ma zamiaru być bezczynny i idzie do Nicole i żąda podpisania dokumentów, bo uważa się za ojca Lizzy.
Julius dowiaduje się od Cartera, że są problemy z dokumentami adopcyjnymi. Rozmawia z córką o sytuacji i próbuje ją przekonać, by nie podpisywała dokumentów. Ojciec uważa, że Nicole jest matką, bo urodziła dziewczynkę. Maya i Rick nie są rodzicami małej.
Rick wspiera Zende. Potem mąż Nicole rozmawia z Coco, która niepokoi się o przyjaciółkę i mówi mu o jej odczuciach względem Lizzy. Zende docenia fakt, że jego żona ma przyjaciółkę, która może na nią liczyć.


2.12.2020 (odc. 7612)

Rick żąda od Nicole podpisania dokumentów. W obronie żony staje Zende, który dowiaduje się o powodach złości Forestera. Kiedy małżonkowie zostają sami, to Zende stara się przekonać Nicole do tego, by podpisała dokumenty, bo Lizzy jest teraz dzieckiem Ricka i Mayi. Podsuwa jej dokumenty do podpisu, ale jego żona waha się.
Maya mówi Rickowi, że rozumie siostrę i jej syutację, ale uspokoi się dopiero wtedy, jak Nicole podpisze dokumenty.
RJ pyta Coco, czy żałuje, że nie pracuje ze swoją siostrą. Dziewczyna odpowiada, że nie, cieszy się, że firma została uratowana, ale dla niej wielką radością jest praca w FC. Mówi swojemu rozmówcy, że boi się o Nicole.
W firmie Sally jest gorąco, bo klimatyzacja uległa awarii. Thomas jest półnagi, a jego partnerka cieszy się z tego, że z nią pracuje i proponuje różne rozwiązania. Thomas zauważa, że firma, z którą się związał nie ma dobrej opinii, skoro jest ignorowana - nawet przez dziennikarzy. Mężczyzna nadal chce wspierać swoją partnerkę.


3.12.2020 (odc. 7613)

Thomas zapewnia Sally, że skończą się ich problemy finansowe, jak ich kolekcja ujrzy światło dzienne. Dziewczyna przyznaje, że Saul jest trochę zazdrosny.
Zende próbuje przekonać żonę do podpisania dokumentów adopcyjnych. Nicole opowiada mu o swoich odczuciach związanych z macierzyństwem i prosi męża by dał jej nieco czasu.
Rick mówi żonie, że dopilnuje, by Nicole podpisała dokumenty, zapewnia, że Zende się o to postara. W biurze pojawia się Julius, który zdradza, że wie wszystko. Atakuje Mayę, że teraz ma okazję zachować się właściwie, czyli oddać dziecko Nicole. Mężczyzna uważa, ż dziecko powinno być z biologicznymi rodzicami. Pojawia się Zende, który staje w obronie Mayi i atakuje Juliusa za to, że nie wspiera swojej córki oraz, że nie pozwala, by to on zajął się swoją zoną. Avant uważa, że zawsze będzie ojcem dla swojej córki. Zrezygnowany odpuszcza dalszą rozmowę a Maya dziękuje swojemu szwagrowi.


4.12.2020 (odc. 7614)

Bill ocenia, że Quinn miała szczęście, że Ridge powstrzymał Deacona. Spencer ma nadzieję, że Sharpe do końca życia będzie w więzieniu. Wyatt krytycznie wypowiada się o ojcu, który krytykuje jego matkę.
Katie otrzymuje od Forresterów podziękowania za uratowanie Quinn. Fuller także jej dziękuje. Eric proponuje byłej żonie Billa stanowisko w marketingu. Kobieta zgadza się i idzie do Wyatta po wskazówki, gdyż nie zna się na nowych technologiach.
Sheila ujawnia się zaskoczonej Brooke. Mówi, że się zmieniła. Pyta Logan, czy Quinn jest dobrą żoną dla Erica. Rozmówczyni jej nie odpowiada. Potem Carter podsłuchuje rozmowę Pameli i Charliego, który nadal ma wątpliwości, co do czystych intencji Quinn. Pamela chce, by zakończył swoje śledztwo. Po wyjściu Douglas, Sheila dosiada się do ochroniarza i zaczyna wypytywać go o Erica i Quinn.


5.12.2020 (odc. 7615)

Sheila próbuje dowiedzieć się od Charlie'go, czy powinna się martwić o Erica. Mężczyzna nie udziela jej jednoznacznej odpowiedzi. Sądzi, że o jego szefa nie ma się co martwić. Kobieta postanawia odwiedzić męża Quinn. Eric zapewnia ją, że jest szczęśliwy. Po wyjściu, Carter natyka się na Fuller, która ostrzega, że ma nie przychodzić do domu podczas jej nieobecności. Sheila nie przyjmuje tego dobrze i dochodzi między paniami do krótkiego spięcia.
Liam i Steffy spędzają miłe popołudnie, drocząc się ze sobą, jedzą, popijają drinki, relaksują się.
Wyatt udziela Katie dobrych rad w zakresie marketingu. Kobieta jest trochę zaniepokojona tym, że ich rozmowa schodzi na osobę Steffy, ale chłopak mówi jej, że kochał swoją żonę, ale nie rozpacza z tego powodu, że ją stracił.
Quinn dziękuje Ridge'owi za uratowanie jej. Postanawia dać mu prezent - butelkę whisky. Fuller zapewnia go, że jest szczęśliwa z jego ojcem.


6.12.2020 (odc. 7616)

Maya i Rick mówią Vivienne, że Julius wpływa na Nicole, by nie podpisywała dokumentów. Popiera ich Zende, który krytykuje teścia.
Coco i RJ mają się coraz bliżej ku sobie. Uważają, że nie mają tak poważnych problemów, jak Nicole i Zende.
Liam informuje brata, że Katie otrzymała jego stanowisko w FC. Brat mu zdradza, że wie o wszystkim i wierzy w Katie. Sam udzielił jej pary dobrych rad.
Katie prezentuje swój pomysł na zorganizowanie pokazu mody kostiumów kąpielowych podczas pokazu w Monte Carlo. Steffy jest zainteresowana tym pomysłem. Katie dzwoni do Wyatta, by mu podziękować za podsunięcie pomysłu.
Julius próbuje przekonać swoją córkę do tego, by nie podpisywała dokumentów adopcyjnych. Dziewczyna jest skołowana. W rezydencji pojawiają się przeciwnicy Juliusa. Zende apeluje do żony by postąpiła właściwie i podpisała dokumenty, bo sobie poradzą jako małżeństwo i rodzina.
 
 
Dawidek 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8758
Wysłany: 2020-12-14, 22:44   

7.12.2020 (odc. 7617)

Julius niezmiennie prosi córkę, by nie podpisywała dokumentów. Reszta rozmówców popiera Ricka i Mayę, Zende zapewnia żonę, że będzie ją wspierał, niezależnie od sytuacji. Nicole decyduje się podpisać dokumenty. Maya jej dziękuje.
Wyatt odwiedza Katie i oddaje zagubioną w windzie zabawkę Willa. Jego rozmówczyni proponuje mu obiad i podsuwa kolejne pomysły związane z pokazem w Monte Carlo.


8.12.2020 (odc. 7618)

Katie prezentuje przed Ridge'm, Steffy i Wyattem swoją wizję pokazu w Monte Carlo. Wszyscy są pod wrażeniem. Potem ciotka dziękuje synowi Billa za pomoc.
Quinn i Eric spędzają miłe chwile przy szampanie. Kobieta mówi mężowi, że odmienił jej życie na lepsze.
Sheila w restauracji wspomina Erica. Zauważa Charlie'go i dosiada się do niego. Znowu pyta go o relacje Erica z Quinn. Ochroniarz wspomina jej o dobrych relacjach Fuller z Ridge'm. Na tej podstawie Sheila wyciąga podejrzenie o romansie ich obojga. Odwiedza Quinn, która jest jej niechętna. Pyta, czy jej rozmówczyni ma coś do ukrycia?


9.12.2020 (odc. 7619)

Sheila pyta Quinn, czy coś łączy ją i Ridge'a? Fuller jej nie odpowiada, zapewnia ją, że Eric jest szczęśliwy, ale Carter jej nie wierzy i ostrzega ją, że dla niej Eric jest najważniejszy i jeśli jego żona nic nie zrobiła, to może być bezpieczna.
Sheila potem przegląda informacje w Internecie na temat Forrestera, potem odwiedza FC i zagaduje Charlie'go, który już wie o jej przeszłości. Mężczyzna zgadza się ją zawieźć pod rezydencję Forresterów. Ona śledzi żonę Erica i Ridge'a i żąda od ochroniarza informacji na temat tego, co wie na temat Ridge'a i Quinn.
Steffy dzwoni do brata i informuje go o charytatywnej sesji fotograficznej. Chłopak - w rozmowie z Sally - z optymizmem wypowiada się na temat ich przyszłości, bo według niego odniosą sukces. Zabiera dziewczynę na sesję, którą mają między innymi Steffy, Ivy i Nicole.
Eric mówi synowi, że jest szczęśliwy z Quinn. Fuller prosi Forrestera, by przyjechał do rezydencji. Informuje go, że Sheila domyśla się na temat ich romansu. Ridge prosi ją, by się uspokoiła, bo nikt nie zdradził ich sekretu.


10.12.2020 (odc. 7620)

Sheila nie potrzebuje odpowiedzi Charlie'go, domyśla się, że Quinn i Ridge mają romans. Obserwuje ich. Na podstawie mowy ciała zauważa, że oboje coś skrywają. Postanawia powiedzieć Ericowi prawdę. Wyjawia mu, że jego żona i jego syn mają romans.
Ridge próbuje uspokoić Quinn, bo sądzi, że Sheila blefuje. Quinn tak nie uważa.
Trwa charytatywna sesja fotograficzna. Po jej zakończeniu Steffy udziela wywiadu Jarettowi. Nagle na wizji pojawia się Thomas w obecności Sally i proponuje modowy pojedynek w Monte Carlo. Steffy - po wahaniach - przyjmuje wyzwanie brata.


11.12.2020 (odc. 7621)

Ridge nie chce, by Quinn mówiła Ericowi prawdę o ich pocałunkach. Ona ma zamiar powiedzieć to mężowi. Do tego obawia się Sheili, która sugeruje, że ona wie o wszystkim i jest gotowa powiedzieć o tym Ericowi.
Sheila mówi Ericowi, że jego żona i syn mają romans. Sugeruje, że ich widziała. Forrester jej nie wierzy i oskarża ją o kolejne kłamstwo. Mówi jej, że nic się nie zmieniła. Sheila tłumaczy mu, że robi to dla jego dobra, ten jednak każe jej opuścić jego dom. Nagle w progu stają Quinn i Ridge. Sheila postanawia nie opuszczać rezydencji.
Gabinet Sally jest udekorowany z okazji Święta Niepodległości. Thomas uspokaja Sally, że to był jego pomysł, by zorganizować pokaz w Monte Carlo. Sally obawia się o reakcję Coco.
RJ i Coco planują spędzić świąteczny wieczór. Dziewczyna jest trochę smutna, myśli o siostrze. Uważa, że Sally zachowała się niewłaściwie, decydując się na wyzwanie Steffy na modowy pojedynek. Zwraca uwagę, że ona ją zawiodła. RJ ją pociesza.


12.12.2020 (odc. 7622)

Bill spędza popołudnie z Brooke. Proponuje, by RJ z Coco przyszli do nich na kolację, ale Logan się przed tym wzbrania. Potem Spencer chce wiedzieć, co spowodowało, że jego żona rozstała się z Forresterem. Ona mówi mu, że nie jest to ważne.
RJ ma dla Coco niespodziankę, przejażdżkę starym samochodem ojca. Wyjeżdżają poza miasto, robią sobie zdjęcia, spędzają miło czas. W pewnym momencie chłopak proponuje, by dziewczyna poprowadziła. Coco się zgadza. W trakcie jazdy pisze wiadomość na telefonie. Dochodzi do wypadku.
Eric chce wyprosić Sheilę z domu. Ridge mówi mu, że chce coś mu powiedzieć. Ten każe mu mówić, mimo obecności Carter. Syn i Quinn opowiadają Ericowi o pocałunkach, do których doszło od czasu ich pobytu w San Francisco. Ridge uważa te wydarzenia za mało ważne, kobieta prosi męża o wybaczenie.


13.12.2020 (odc. 7622)

Coco nic się nie stało, jest przerażona tym, że RJ jest nieprzytomny, więc wzywa karetkę. Ranny chłopak trafia do szpitala. Brooke nadal spędza miły wieczór z mężem, ale ma złe przeczucia. Potwierdzają się one po telefonie siostry Sally.
Eric jest wściekły na Quinn i Ridge'a. Oskarża swoją żonę i syna o to, że go zdradzili. Quinn stara się go przekonać, że nic się nie stało, cały czas go kocha, mimo tego, co się stało. Niespodziewanie Ridge otrzymuje wiadomość o wypadku syna i wybiega z rezydencji jak oparzony. Wściekły Eric wyrzuca Quinn z domu. Sheila, która cały czas była obecna, wspiera byłego męża.
Bill, Brooke, a chwilę później Ridge dowiadują się, że RJ'owi nie stało się nic poważnego. Coco jest w rozsypce i boi się powiedzieć, że ona spowodowała ten wypadek. Informuje tylko, że prowadziła samochód.
 
 
Dawidek 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8758
Wysłany: 2020-12-21, 21:37   

14.12.2020 (odc. 7624)

Ridge i Brooke próbują się dowiedzieć, co stało się na wycieczce. Dziewczyna przyznaje się, że prowadziła auto, na życzenie RJ'a. Nie mówi rodzicom RJ'a, że w czasie jazdy pisała wiadomości. RJ odzyskuje przytomność. Staje w obronie Coco, mówiąc że wypadek został spowodowany z jego winy. Dziewczyna deklaruje mu, że postara się naprawić szkody.
Brooke dowiaduje się od Ridge'a, że Sheila powiedziała Ericowi o jego romansie z Quinn. Forrester obawia się, że może stracić dobre relacje z ojcem. Brooke zastanawia się, skąd Sheila wiedziała o ich tajemnicy.
Quinn udaje się z pretensjami do Katie, spodziewa się, że to ona powiedziała Sheili o niej i Ridge'u. Katie zaprzecza i zwraca uwagę rozmówczyni, że powinna ponieść konsekwencje swoich błędów. Mówi też, że Sheila zrobiła wiele okropnych rzeczy. W końcu między kobietami nawiązuje się nić porozumienia.
Quinn wraca do domu, ale nie zastaje Erica. Po chwili zjawia się Ridge, który chce porozmawiać z ojcem. o tym, co się stało. Quinn przyznaje się, że zniszczyła swoje szczęście.


15.12.2020 (odc. 7625)

Brooke chce się dowiedzieć od syna, co się stało, że doszło do wypadku. W szpitalu pojawia się porucznik Baker, który prowadzi śledztwo w sprawie zdarzenia. Coco przyznaje się do prowadzenia samochodu. Pod naciskiem - także do pisania sms-a w trakcie jazdy. Wg funkcjonariusza policji, dziewczyna nie uniknie konsekwencji. RJ wspiera ją.
Coco informuje Sally i Thomasa o wypadku. Chłopak potem dowiaduje się od lekarza, że z jego bratem jest wszystko w porządku i że jeszcze dzisiaj zostanie wypisany. Oboje nie mogą skupić się na pracy, myślą o zaistniałej sytuacji i komentują, że o życiu może zdecydować sekunda. Kiedy Sally jest sama - dzwoni do niej Caroline, która chce porozmawiać z Thomasem o Douglasie.


16.12.2020 (odc. 7626)

Thomas cieszy się z wizyty Caroline i Douglasa. Opowiada swojej byłej, że jest teraz bardzo zajęty i jet związany z Sally. Po wyjściu mężczyzny, Steffy krytykuje brata. Mówi Spencer, że chłopak podejmuje złe decyzje. Uważa, że sama się do tego przyczyniła. Caroline także sądzi, że jest winna - ponieważ wyjechała z miasta.
Sally jest zaniepokojona tym, że odezwała się Caroline. Mówi o swoich obawach babci, która sugeruje stworzenie planu "B" na wypadek, gdyby Caroline dopięła swego i chłopak wrócił do niej. Saul jest zazdrosny o Forrestera. Thomas wraca do pracy i mówi swojej partnerce, że widział się ze swoim synem. Sugeruje, że Sally powinna poznać i jego syna i Caroline.
Sheila dziękuje Charlie'mu za poinformowanie jej, że Quinn ma romans z Ridge'm. Mężczyzna nie chce, by prawda o jego udziale wyszła na jaw. Kobieta szantażuje ochroniarza, żądając od niego tysiąca dolarów za milczenie. On nie odpowiada wprost na jej oczekiwania. Sheila niespodziewanie spotyka Erica, który zatrzymał się w tym samym hotelu, co ona.


17.12.2020 (odc. 7627)

Eric jest nieufny wobec Sheili, ale ostatecznie zaprasza ją do swojego pokoju hotelowego. Mówi byłej żonie, że nie chce nikogo widzieć i zawiódł się na rodzinie. Sheila pyta go, czy ma potrzebne rzeczy, w tym leki. Mężczyzna prosi ją, by przywiozła z domu najważniejsze rzeczy.
Quinn, Ridge, Brooke i Ivy martwią się o Erica i szukają go. Forrester sugeruje, że jego ojciec wcale nie chce zostać odnaleziony. Obawia się o relacje z nim, podobnie jak Quinn.
Bill cieszy się na pokaz w Monte Carlo, ale jest zły z powodu obecności Sally. Mężczyzna chce ją pogrążyć, by móc przejąć grunt, by wybudować wieżowiec. Steffy prosi go, by jej zaufał, bo uważa, że łatwo wygra z firmą Sally i jej brata - też nie chce tej dziewczyny.


18.12.2020 (odc. 7628)

Quinn domaga się od Sheili informacji na temat, gdzie jest Eric. Carter nie chce ujawnić tego, uzasadniając to tym, że Eric nie chce widzieć jej rozmówczyni i rodziny. Quinn uważa, że popełniła błąd z Ridge'm, ale Sheila uważa to za dramat. Po rozmowie z Carter, Quinn informuje Ridge'a o rozmowie ze swoim wrogiem. Wcześniej sytuację z Ericem i Sheilą, Ridge komentował z Brooke.
Thomas i Sally nie mogą skupić się na pracy, bo oboje są roznegliżowani. Chłopak obiecuje jej, że jak wygrają pokaz w Monte Carlo, to zafundują sobie w firmie saunę i siłownię. Odwiedza ich Caroline z Douglasem, Spencer została zdopingowana przez Steffy, do walki o ukochanego. Tymczasem Sally odwiedza Steffy i mówi jej, że odkryła jej zamiary dotyczące Thomasa i Caroline.


19.12.2020 (odc. 7629)

Eric budzi się w pokoju hotelowym, potem dziękuje Sheili za pomoc. Ona mówi mu, że zetknęła się z Quinn, która cały czas - jej zdaniem - bagatelizowała związek z Ridge'm. Zapewnia Forrestera, że jest dla niego tylko pielęgniarką.
Caroline mówi Thomasowi, że przykro się jej zrobiło, jak on przestał przyjeżdżać do niej i Douglasa oraz kiedy dowiedziała się, że związał się z Sally. Chciałaby dostać jeszcze jedną szansę. Sally chce się zintegrować z Caroline, ale ta nie jest zainteresowana. Dowiaduje się też, że Caroline na razie nie planuje wracać do Nowego Jorku.
Do Steffy dzwoni Quinn, informując ją, że Eric opuścił dom rodzinny. Dziewczyna, wraz z Liamem, próbują dowiedzieć się czegoś więcej. Przeraża ich, że z nim jest Sheila. Liamowi udaje się namierzyć telefon Erica. Oboje udają się do hotelu, gdzie Steffy konfrontuje się z Sheilą, która mówi jej, że opiekuje się Ericem. Dziewczyna chce się dowiedzieć, co tak naprawdę się stało, ale nie dostaje odpowiedzi. Sheila w pewnym momencie sięga do torebki, Liam uznaje, że sięga po broń. Pada strzał - to Steffy mierzy w kierunku Carter i trafia.


20.12.2020 (odc. 7630)

Kula wystrzelona z pistoletu Stephanie drasnęła Sheilę i utkwiła w ścianie. Nie jest potrzebna pomoc medyczna. Do pokoju przychodzą ochroniarze hotelowi, by ustalić, skąd pojawiły się strzały - niczego nie zauważają. Chcą wejść do łazienki, ale Sheila im to uniemożliwia. Steffy przeprasza Carter za zdarzenie i domaga się informacji na temat tego, dlaczego Eric chce się ukrywać. Obiecuje, że nie zdradzi jego lokalizacji. Potem Eric opatruje ranę Carter i mówi, że Ridge wszystko powie swojej córce.
Quinn odwiedza Ridge'a i pyta go, czy coś wie na temat miejsca pobytu jej męża. Forrester nic nie wie. Kobieta mówi mu, że nie wiedziała, że będzie tak żałować kilku pocałunków. Mężczyzna chce się skupić na pracy, jest pewny, że Eric nie chce ich widzieć. Do biura wraca Steffy, która mówi mu iż ma podejrzenie, że między ojcem a Quinn doszło do romansu. Ojciec nie odpowiada na jej pytanie.
 
 
Dawidek 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8758
Wysłany: 2020-12-28, 16:38   

21.12.2020 (odc. 7631)

Steffy próbuje wyciągnąć od ojca odpowiedź na swoje pytanie o to, czy on miał romans z Quinn. Ridge potwierdza i mówi, że z Fuller całował się kilka razy. Jego córka jest zaskoczona i teraz rozumie postępowanie dziadka. Nie dziwi jej też, że Brooke od niego odeszła. Jest zawiedziona jego błędami w życiu osobistym.
Sally jest zaniepokojona tym, że Bill jest gotowy zniszczyć jej firmę. Thomas mówi jej, że do tej pory mu się to nie udało, ale ona uważa, że Spencer nie spocznie, dopóki nie osiągnie swojego celu. Potem Thomasa odwiedza Bill, który jest pewny siebie i atakuje młodego Forrestera, mówiąc, że zdradził rodzinę i zamknął sobie szanse na dobrą karierę. Zwraca też uwagę, że Spencerowie są silni, a Caroline jest gotowa, by do niego wrócić. Thomas przypomina mu, że to ona od niego odeszła.
Wcześniej Caroline gościła u wujka z Douglasem. Bill mówi siostrzenicy, że zauważył, że ona nie zrezygnowała z Thomasa, chce go odzyskać. Spencer mówi jej, że ma teraz dwa powody, by pozbyć się Sally.
Quinn jest wystraszona na widok Liama trzymającego w ręku broń. Mężczyzna jej przypomina o tym, że sama wszystkich wystraszyła, że Sheila jest uzbrojona. Nie chce jej wyjawić, gdzie przebywa Eric. Wiadomo tylko, że jest ze Sheilą.


22.12.2020 (odc. 7632)

Bill uważa, że Thomas powinien wrócić do Caroline i swojego dziecka. Chłopak przypomina mu, że to ona go porzuciła i nie przestanie być ojcem dla Douglasa. Spencer mówi, że współpraca z Sally źle mu wyjdzie i powinien wrócić do rodzinnej firmy, ale Thomas ostrzega go, że jak zniszczy jego, to pociągnie rozmówcę ze sobą na dno. Bill nie zmienia zdania. Potem Thomas zapewnia Sally, Ze jej nie opuści.
Sally spotyka się z Caroline, by porozmawiać o Thomasie. Spencer nie ma zamiaru odpuścić. Sally także. Obie pozostają przy swoich racjach.
Pracownica FC informuje Ridge'a o stanie przygotowań do pokazu w Monte Carlo. Chwilę później Ridge informuje siostry Logan o tym, że Steffy wie o jego kontaktach z Quinn oraz o tym, że Eric ma kontakt ze Sheilą, bo ona była po jego rzeczy.
Steffy ma żal do Quinn o to, że zdradziła dziadka. Fuller błaga ją, by jej nie skreślała, zapewnia, że kocha Erica i żałuje tego, co zrobiła. Steffy przypomina jej, że ma na swoim sumieniu wiele przewinień. Przeczuwała, że prędzej czy później dziadek będzie przez nią cierpiał. Sugeruje swojej rozmówczyni, by opuściła dom.


23.12.2020 (odc. 7633)

Quinn błaga Steffy, by zapomniała o urazach i skupiła się na tym, że oni z Ericem są szczęśliwi. Pojawia się Wyatt, który szuka Erica. Dowiaduje się, że mężczyzny nie ma, a matka nie wie, gdzie on jest. Jest tym faktem załamana. Syn kobiety, mimo nalegań, nie dowiaduje się, co się stało. Ridge stara się uspokoić Fuller.
Wcześniej Forrester mówił Brooke, że przez swoje zachowanie stracił i ją i ojca, ale nie chce stracić Steffy.
Sheila pomaga Ericowi. Mężczyzna chce zostać sam. Po chwili przybywa do niego wnuczka, która mówi mu, że jego żona jest załamana. Ostrzega dziadka przed Sheilą. Po wyjściu dziewczyny, Sheila zjawia się u Erica. Mężczyzna pyta ją, po czym poznać, że kogoś można zaufać. Kobieta odpowiada, że po tym, jak mówi prawdę. Prosi go o możliwość pocałowania go i robi to.


24.12.2020 (odc. 7634)

Forsterowie są pewni, że wygrają z Sally. W Spectrze trwają intensywne przygotowania, Thomas i Sally nie potrafią się skupić. Forrester zwraca uwagę załodze, że produkty i materiały muszą być najwyższej jakości.
Caroline uważa, że Douglas ma geny Forresterów i Spencerów. Bill mówi Steffy, że musi wykurzyć Sally i to jeszcze przed pokazem w Monte Carlo. Prosi Thomasa o spotkania. Syn Ridge'a daje się ubłagać i dowiaduje się od Billa, że Caroline jest śmiertelnie chora.


25.12.2020 (odc. 7635)

Thomas jest zaskoczony doniesieniami Billa, że Caroline jest chora. Jest przejęty tym faktem. Spencer informuje go, że dziewczyna ma lekarzy w Nowym Jorku i szybko musi tam wracać, a chłopak powinien jechać z nią. Caroline dowiaduje się o planie wujka.
Sheila chce pomóc Ericowi. Mężczyzna jest wdzięczy za jej pomoc i dostrzega przemianę, jaka się w niej dokonała. Zapewnia ją o przyjaźni, ale na nic więcej ona nie może liczyć.
Quinn mówi Ridge'owi, że nie spocznie dopóki nie znajdzie Erica. Oboje martwią się tym, że jest z nim Sheila. Steffy potem mówi ojcu, iż wie, gdzie jest dziadek, ale ten kategorycznie zabronił jej mówić o swojej lokalizacji.
Wcześniej Steffy zapewniała Caroline o swoim wsparciu. Chce, by jej rozmówczyni i Thomas wrócili do siebie. Zwraca też uwagę Caroline, że nie rozumie swojego ojca.


26.12.2020 (odc. 7636)

Steffy mówi ojcu, że postrzeliła Sheilę oraz, że wie o tym, gdzie jest dziadek. Dziewczyna zgadza się mu powiedzieć, gdzie on jest. Ridge nie zważając na przestrogi córki, jedzie do Erica.
Sheila mówi Ericowi, że to był czysty przypadek, że odnaleźli się w tym samym hotelu. Sugeruje mu też, żeby zerwał kontakty ze swoją rodziną. Mężczyzna mówi jej, że nie jest jeszcze gotowy na rozmowę z synem.
Sally jest podekscytowana wyjazdem do Monte Carlo. Zaczyna podejrzewać, że Bill nie chce zeswatać Thomasa z Caroline.
Sama Caroline jest wściekła po tym, jak dowiaduje się, że jej wujek okłamał Thomasa w sprawie jej choroby. Mówi mu, że nie powinien kłamać na temat jej sytuacji. Pojawia się sam Thomas, który deklaruje jej, że zostanie z nią i Douglasem. Dziewczyna początkowo ma ochotę powiedzieć mu o oszustwie, ale nie mówi mu o swojej wiedzy.


27.12.2020 (odc. 7637)

Thomas zapewnia Caroline, że jej nie zostawi z powodu choroby. Chce być z nią i dzieckiem w ostatnich chwilach jej życia. Dziewczyna nie chce być tak traktowana, mimo że mężczyzna zapewnia ją, że ją kocha. Młody Forrester nie chce jechać do Monte Carlo, ale ona mu każe zrealizować zobowiązania zawodowe.
Eric z niechęcią przyjmuje Ridge'a. Mówi mu, że zawsze traktował go jak syna, pozwalał mu wygrywać. Ale teraz sytuacja się zmieniła i Ridge nie jest jego synem.
Brooke tłumaczy Coco i RJ'owi jak źle postąpili podczas przejażdżki. Ostrzega ich, że nie powinni skupiać się na dwóch urządzeniach na raz. Przypomina o swoim byłym chłopaku muzyku, który zginął w wypadku samochodowym. Młodzi żałują tego, co zrobili.
Katie i Wyatt cieszą się na wyjazd do Europy. Ona jest dumna z tego, że jej najnowszy pomysł - przy wsparciu syna Billa - okazuje się być niemałym sukcesem.
Wszyscy pasażerowie docierają do samolotu Forresterów, by lecieć do Monako.
 
 
Dawidek 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8758
Wysłany: 2021-01-04, 22:27   

28.12.2020 (odc. 7638)

Bill, Brooke, Steffy, Thomas, Sally, Wyatt i Katie lecą jednym samolotem do monte Carlo. Na miejscu Spencer oświadcza, że przed nim sporo pracy i liczy na to, że zbiorą miliony dolarów na cele charytatywne. a Steffy ogłasza, że pojedynek modowy między Spectrą a Forresterami jest rozpoczęty.
Sheila przynosi Ericowi jedzenie, mówi też, że nie chce się narzucać. Mężczyzna zaprasza ją do wspólnego posiłku. Kobieta mu opowiada, jaką przemianę przeszła w więzieniu, uważa, że każdy powinien dokonać autorefleksji. Po kolacji Eric mówi jej, że jest zmęczony, ona decyduje się opuścić jego pokój hotelowy.
Ridge informuje Quinn, że widział się z ojcem i wie, gdzie on przebywa. Jego żona jak najszybciej chce się udać do męża, ale on ja powstrzymuje, Sugeruje, że po tym, jak wszyscy będą wiedzieć, gdzie jest Eric, to ten ucieknie jeszcze dalej. Fuller postanawia uszanować wolę męża.


29.12.2020 (odc. 7639)

W Monte Carlo odbywa się charytatywny pokaz, w którym cegiełkami są banknoty z wizerunkiem Billa Spencera. Wśród Forresterów debiutantem jest Zende. Steffy docenia starania brata. Thomas myśli jednak o tym, co powiedział Bill na temat Caroline. Tymczasem ona dzwoni do Billa i nagrywa się na jego automatycznej sekretarce, mówiąc że nie będzie oszukiwać Thomasa.
W trakcie konkursu goście mogą głosować poprzez aplikację, by wybrać najlepszego projektanta. Wygrywa firma Spectry. Bill ignoruje ten fakt i obwieszcza, że największym zwycięzcą są sami uczestnicy, którzy przekazali ponad milion dolarów na rzecz fundacji.
Katie i Wyatt są podekscytowani wynikami zbiórki pieniężnej. Dochodzi między nimi do pocałunku.
Maya nie chce uczestniczyć w pokazie mody, ponieważ Lizzy ma podwyższoną temperaturę. Woli zostać z córką. Rick sugeruje jej, że być może ma wyrzuty sumienia po tym, jak zostawiła małą, kiedy miała sesję w Paryżu. Lekarz, który badał mała uspokaja ich, że to nic groźnego.


30.12.2020 (odc. 7640)

Katie i Wyatt uważają, że do pocałunku nie powinno było dojść, bo on był spowodowany emocamii po pokazie. Jednak po chwili para ponownie się całuje.
Rick popiera zonę w kwestii zostania z chorą Lizzy. Wkrótce dołączają Nicole i Zende, którzy pytają o małą. Młody projektant chce uczcić dzisiejszy sukces, ale jego żona nie ma ochoty na imprezowanie. Ostatecznie ulega mężowi.
Bill nie zdradza Brooke, kto wygrał w konkursie. Oddzwania do Caroline i mówi jej, że wymyśli się kolejne kłamstwo, by wyszło na to, że ona nie jest chora i by mogła zostać z Thomasem. Dziewczyna nie chce kłamać.
Thomas mówi Sally o chorobie Caroline. Dziewczyna jest przejęta. On mówi jej, że czuje potrzebę bycia z synem i leci do Nowego Jorku. Dziewczyna mu odpowiada, że kocha go jeszcze bardziej za to, jaki on jest. Rozstają się. Z daleka obserwuje ich Bill.


31.12.2020 (odc. 7641)

Trwa impreza zorganizowana przez Billa na uczczenie pokazu i konkursu. Wszyscy się świetnie bawią. Zende jest zawiedziony faktem, że jego żona ostatecznie nie przyjdzie, bo jest zmęczona. Nicole opowiada Rickowi o tym, jak jej mąż ciężko pracował nad projektami. Maya idzie na imprezę, z córką zostaje Rick, którego wspiera Nicole.
W trakcie imprezy Wyatt i Katie wymykają się i całują się w ukryciu. Niewiele brakowało, a przyłapałaby ich Brooke. Ostatecznie oboje decydują udać się do swoich pokoi. Tymczasem na sali dochodzi do spięcia między Zende i Mayą z jednej strony, a parą, która atakuje żonę Ricka, między innymi za zmianę płci. Zende staje w obronie szwagierki, za co otrzymuje podziękowania. Widzi to Katie.


1.1.2021 (odc. 7642)

W samolocie trwa napięta atmosfera. Maya mówi Zende'mu, że nie chce martwić rodziny, mówiąc im o incydencie w klubie. Wyatt dowiaduje się od Katie o tym, że widziała Zende'go obejmującego Mayę.
Eric informuje Sheilę, że wraca do domu. Dzwoni do Quinn, informując ją, że chce z nią porozmawiać. Kobieta jest pełna nadzieli, Mówi Ridge'owi o ojcu. Ten prosi ją, by się uspokoiła. Tymczasem Sheila mówi Ericowi, by nie pozwolił, by jego żona sprawiła, że zmieni o niej zdanie, bo zrobiła coś okropnego.
Po powrocie Erica, Quinn cieszy się, że on jest w domu i mówi mu, jak bardzo żałuje swojego występku. Eric oświadcza jej, że rozpoczął procedurę rozwodową. Quinn uważa, że poradzą sobie z kryzysem.


2.1.2021 (odc. 7643)

Charlie jest przerażony tym, że Pamela może się dowiedzieć o tym, co Sheila wyciągnęła od niego. Uważa, że sprawy Erica i Quinn są ich prywatnymi problemami. Sheila tak nie uważa i szantażuje ochroniarza. Mężczyzna sugeruje, że jego rozmówczyni chce ponownie zostać panią Forrester. Sheila ściąga do pokoju szamankę.
Eric stracił zaufanie do Quinn, z powodu jej pocałunków z Ridge'm. Sugeruje, że ona i jego syn nie mogli się powstrzymać. Eric chce rozwodu, Quinn błaga go, by tego nie robił.
Steffy opowiada Liamowi o pobycie w Monte Carlo. Dziewczyna cieszy się z tego, że jej brat jest w Nowym Jorku. Dziewczyna dowiaduje się od ojca o efektach jego spotkania z ojcem. Oboje są pewni, że w obecnej sytuacji Sheila próbuje coś ugrać. I są zgodni, że trzeba się jej pozbyć.
Wyatt opowiada Charlotte o pobycie w Europie. Potem on mówi Katie, że chciałby zobaczyć, dokąd poniesie ich związek, po pocałunkach w Monte Carlo. On chciałby kontynuować, zaś Katie wolałaby, by każde z nich poszło w swoja stronę.


3.1.2021 (odc. 7644)

Wyatt ma ochotę na kontynuowanie romansu z Katie, ale ona umawia go z Charlotte. Syn Billa spotyka się z modelką w restauracji. Oboje poznają plan Katie. Tymczasem Katie nie może przestać myśleć o chłopaku. Ten po chwili wraca i całuje byłą żonę jego ojca.
Sheila mówi Charlie'mu, że sama się domyśliła, że coś jest na rzeczy między Ridge'm i Quinn. Mężczyzna odkrywa jej zamiary, widząc jej portret. Sheila potwierdza jego obserwacje, mówiąc, że chce zostać żoną Erica.
Steffy uważa, że ojciec ma poczucie winy spowodowane problemami ojca i Quinn. Oboje dowiadują się, że Carter ma zanieść Ericowi dokumenty rozwodowe. Ridge ujawnia córce, że ma kontakt z Taylor, dzięki niej nauczył się psychologicznego podejścia. Mężczyzna mówi córce, że Quinn go nie interesuje.
Quinn chce, by Eric jej wybaczył. Mówi, że z jego powodu się zmieniła. Eric prosi ją, by podpisała dokumenty rozwodowe. W efekcie Fuller straciłaby pracę, pieniądze i nazwisko. Kobieta decyduje się podpisać dokumenty i kiedy ma wyjść z rezydencji, to słyszy, jak jej były mąż drze dokumenty. Mężczyzna mówi jej, że ona pokazała mu, że się zmieniła i wyraziła skruchę. Godzą się.
 
 
Dawidek 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8758
Wysłany: 2021-01-11, 22:23   

4.1.2021 (odc. 7645)

Eric zapewnia Quinn o swojej miłości, że są jednością. Jego żona upewnia się, że to prawda i mówi, że teraz czuje, że oddycha. Mówi mu też, że nigdy go już nie zdradzi.
Wyatt próbuje przekonać Katie do tego, by spróbowali być ze sobą. Ona ma opory, próbuje go zniechęcić argumentem, że jest dla niego za stara, ale mężczyznę to nie zniechęca. Ich pocałunki nie zmieniają sytuacji.
Pamela dowiaduje się od Erica, że wrócił do Quinn. Tymczasem Sheila mówi Charlie'mu, że jest zdeterminowana, by odzyskać Erica. I jest pewna tego, że on odszedł od Quinn. Liczy na to, że jej portret zawiśnie nad kominkiem. Ochroniarz ma zakaz mówienia tego, co widział i słyszał. Do swojego partnera dzwoni Pamela i obwieszcza, że Eric i Quinn są razem. Sheila otrzymuje złą wiadomość, ale nie poddaje się.


5.1.2021 (odc. 7646)

Bill wtajemnicza Justina w swój plan pozbycia się Sally. Uważa, że dziewczyna nie poradzi sobie sama bez Thomasa. Dzięki jego intrydze, syn Ridge'a jest w Nowym Jorku.
Thomas opiekuje się synem. Dzwoni do Sally, by dowiedzieć się, czy kontroluje ona sytuację. Później odbiera telefon od siostry, która cieszy się, że on jest z Caroline i synem.
Ridge informuje całą swoją rodzinę, że Eric i Quinn wrócili do siebie. RJ chce się dowiedzieć, co tak naprawdę się stało, zadaje sporo trudnych pytań, ale nie dostaje odpowiedzi.
Sally informuje współpracowników, że Thomas jest w Nowym Jorku i nie zaprojektuje nowej kolekcji. Kobieta udziela wywiadu Liamowi. On - podczas jej rozmowy z Thomasem - zaczyna domyślać się, że coś jest nie tak. Sally uważa, że on zna całą tajemnicę, więc niechcący zdradza mu, że jego kuzynka jest ciężko chora.


6.1.2021 (odc. 7647)

Liam jest zszokowany informacją, że Caroline jest śmiertelnie chora. Pyta brata, czy rozmawiał ostatnio z Caroline oraz o kontakty Billa z Thomasem. Nabiera podejrzeń i udaje się do ojca, który mu potwierdza, że jego kuzynka jest chora. Chłopak pyta Billa, czy to prawda, że Caroline jest chora?
Brooke sugeruje Katie by cieszyła się każdą chwilą, nieważne z jakiego powodu. Steffy zauważa, że Wyatt jest szczęśliwy, zastanawia się, czy to z powodu kobiety. Potem chłopak całuje się z Katie.
Steffy odwiedza Sally, gratuluje jej udanego pokazu w Monte Carlo, ale sugeruje, że powodzenie nie potrwa długo, bo nie ma Thomasa. Sally mówi swojej rozmówczyni, że wie doskonale, dlaczego chłopak musiał lecieć do Nowego Jorku.


7.1.2021 (odc. 7648)

Bill zostaje zmuszony do potwierdzenia, że okłamał Thomasa w sprawie choroby Caroline. Jego syn chce porozmawiać o tym z Caroline, ale ojciec nie pozwala mu na to. Grozi synowi, że wykluczy go z rodziny. Liam mówi Steffy o planie ojca.
Wcześniej Steffy gościła u Sally, która zapewnia ją, że Thomas wróci do niej i do firmy. Mówi swojemu gościowi, że będzie chciała utrzymać firmę, do czasu powrotu brata Steffy. Gość docenia swoją rywalkę, a Sally zapewnia ją iż doskonale wie, dlaczego Thomas wyjechał do Nowego Jorku.
Do Los Angeles wraca wściekła na Billa Caroline, która mówi wujkowi, że na dość kłamstw i nie chce, by Thomas z nią był tylko dlatego, że został okłamany.
Do FC na chwilę wpada Quinn, by zabrać kilka rzeczy. Wyatt nie dowiaduje się, co stało się między jego matką a Ericem. Cała trójka sobie przygaduje, a po zniknięciu Quinn, jej syn przyznaje się Katie, że nie ma zamiaru mówić matce o romansie.


8.1.2021 (odc. 7649)

Steffy uważa, że nie powinno się ingerować to intrygę Billa, bo dzięki temu Thomas i Caroline będą razem. A jej brat zrozumie, że jego miejsce nie powinno być przy Sally. Liam ostatecznie przystaje na propozycję żony.
Do Sheili dzwoni Eric, który sugeruje jej, że powinna opuścić Los Angeles. Pyta o swój pozostawiony zegarek. Rozmówczyni deklaruje, że go zwróci.
Eric informuje Pamelę i Charlie'go, że Sheila stawi się w firmie z jego zegarkiem. Ochroniarz pyta swojego pracodawcę, czy poradzi sobie z Carter. Sugeruje, że Sheila mogła udać się do jego domu.
Caroline ma zamiar powiedzieć Thomasowi o oszustwie. Bill mówi jej, że dzięki jego intrydze, jej ukochany Thomas pozostanie z nią. Ona nie chce tego ciągnąć i odkrywa sekret wujka, związany z przejęciem działki po Sally.
Sheila wchodzi do rezydencji niezauważona. Po chwili rzyłapuje ją Quinn. Dochodzi między nimi do wymiany uszczypliwości. Fuller każe Carter się wynosić i zostawić zegarek dla Erica. I nazywa ją "suką". W odpowiedzi Sheila atakuje swoją rozmówczynię. Dochodzi między nimi do regularnej bitwy. Obie wzajemnie podduszają się pogrzebaczem. Carter zdobywa przewagę, w efekcie Quinn na chwilę traci przytomność. Po odzyskaniu jej, uderza ciężkim przedmiotem w Sheilę, co skutkuje upadkiem Carter i utratą przytomność. W tym momencie zjawia się Eric, który znajduje Sheilę we krwi i zwraca się do żony, że zabiła ją.


9.1.2021 (odc. 7650)

Sheila odzyskuje przytomność. Między kobietami - w obecności Erica - dochodzi do wymiany zdań, ale mężczyzna uważa, że obie są winne zaistniałej sytuacji. Eric wzywa lekarza, który bada stan poszkodowanej. Sheila ma wstrząśnienie mózgu i powinna przejść badania, ale ta odmawia, lecz nie może zostać sama. Eric oferuje, że była żona zamieszka z nimi w domu, ale Quinn stanowczo protestuje.
Brooke i Pamela wtajemniczają Charlie'go w rodzinną historię z Sheilą. Potem kobieta idzie do swojego męża, który zdradza jej, że ma drugą ślicznotkę - stojąca obok jego biurka, makietę wieży, która ma stanąć na gruzach Spectra Fashions.
CJ odwiedza Billa, który podsuwa mu umowę na sprzedaż nieruchomości. Oferuje mu dodatkowe 5 milionów dolarów. Cała kwota trafi na zagraniczne konto, by uniknąć podatku.
Sally nie zdradza członkom swojego zespołu, dlaczego Thomas wyjechał. Shirley uważa, że bez Thomasa sobie nie poradzą, Saul jest przeciwnego zdania. Przychodzi do nich CJ, który oświadcza, że sprzedaje budynek. Sally pyta go, czy za tym stoi Bill?


10.1.2021 (odc. 6751)

Quinn nie chce, by Sheila zamieszkała w rezydencji jej i męża. Carter rzeczywiście chce opuścić dom, ale Eric zdecydował, że ona tu zostanie i pomoże jej. Później Quinn odwiedza gościa i mówi Sheili, że doprowadzi do tego, że ona szybko opuści dom, w którym tymczasowo zamieszkała. Carter jej odpowiada, że nie powinna jej lekceważyć.
Sally próbuje przekonać CJ'a, by dał im jeszcze jedną szansę. Koronnym argumentem jest regularne płacenie czynszu. Mężczyzna mówi jej wprost, że dostał lukratywną propozycję od Billa Spencera. Potem syn Sally udaje się do Spencera z niepodpisaną umową, co nie cieszy Billa. Liam jest cały czas niechętny planowi przejęcia działki - wyraża to przed ojcem i Brooke, oskarżając go o posiadanie obsesji.
Po rozmowie ze Spencerem, CJ informuje swoją siostrzenicę, że dostała jeszcze jedną szansę. Wszyscy współpracownicy Spectry się z tego cieszą.
 
 
Dawidek 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8758
Wysłany: 2021-01-18, 22:14   

11.1.2021 (odc. 7652)

Coco zauważa, że jej siostra jest pod wielką presją, tym bardziej iż nie ma Thomasa. Sally otrzymuje od niej wsparcie, bo dziewczyna wie, że siostra sobie poradzi.
Bill krytykuje CJ'a, za to, że nie przyjął jego lukratywnej propozycji. Naciska na Liama, by napisał "prawdę" o tym, że Sally nie wie czego szuka w branży modowej. Chłopak idzie na druga część wywiadu do Sally.
Liam mówi Sally, że ma nie patrzeć na niego z perspektywy jego ojca. Po udzieleniu kilku odpowiedzi na pytania Liama, Sally pyta młodego Spencera o to, czy jego ojciec czegoś nie kombinuje przeciwko niej.
Sheila cieszy się, że znów jest w rezydencji Forresterów. Udaje chorą przed Ericem, nawet demonstracyjnie upada, by zasymulować zawroty głowy. Forrester postanawia sprowadzić specjalistę, który ją zbada. Jest nim James Warwick.


12.1.2021 (odc. 7653)

Sally nie otrzymuje odpowiedzi od Liama, czy jego ojciec czyha na nią. W trakcie wywiadu ona mówi, że czuje się wybrakowana, bo nie ma obok Thomasa, ale wie, że on musi być z dzieckiem i umierającą Caroline. Mężczyzna deklaruje jej, że napisze uczciwą recenzję.
Steffy mówi Billowi, że nie popiera go bezwarunkowo, ale dla Thomasa jest gotowa poprzeć jego działania. Bill mówi jej, że jeśli Liam go nie posłucha, to spotkają go konsekwencje. Jest zły na CJ'a, że dał Sally kolejną szansę.
Eric mówi Brooke o obecności Sheili w domu i o wizycie Jamesa.
James uważa, że Sheila jest zdrowa i może opuścić dom Erica. Carter szantażuje lekarza, mówiąc, że pozbawi go prawa wykonywania zawodu, bo wie, że jest uzależniony i wypisuje recepty na siebie. Przekonuje go, że jest potrzebna Ericowi. Lekarz mówi Forresterowi, że Sheila jeszcze całkowicie nie doszła do siebie.


13.1.2021 (odc. 7654)

Katie zaprasza Wyatta na kolację. Opowiada mu o Sheili. Potem mówi mu, że go oszukała, bo nie zrobiła kolacji, tylko przebrała się w kusą bieliznę. Mężczyzna jest zachwycony, po chwili oboje lądują w łóżku. Po upojnych chwilach kobieta zwraca mu uwagę, że dla niej to duży krok. Wyatt zapewnia ją, że teraz nadszedł ich czas.
Steffy stara się przekonać męża, że intryga Billa jest dobra dla ich wszystkich. Liam sugeruje, że nie dla Sally. Dziewczyna otrzymuje informację, że u dziadka zatrzymała się Sheila. Jest przerażona tym. Liam jej mówi, że ona kocha swoją rodzinę i chce podążać za swoimi wartościami.
Brooke uważa, że Eric podjął złą decyzję dotyczącą Sheili. Chce ją przyłapać na kłamstwie, dlatego zmusza ją do wstania z łóżka. Carter udaje, że traci równowagę. Przychodzi James, który ponownie bada byłą żonę. I sugeruje, że pacjentka powinna zostać jeszcze kilka dni. Brooke jest bardzo podejrzliwa i pyta Warwicka, czy nie jest w zmowie z byłą żoną?


14.1.2021 (odc. 7655)

Katie i Wyatt spędzają miłe chwile w łóżku. Ona uważa, że ich związek jest dla niej dużą nowością. W pewnej chwili pojawia się Bill, który szuka byłej żony. Wyatt ucieka do łazienki, a Spencer zauważa ją w łóżku. Ona mu sugeruje, że ma faceta, co cieszy Spencera. Kiedy mężczyzna wychodzi, po wyrzuceniu przez Katie, zauważa neseser Wyatta.
Brooke pyta Jamesa, czy Sheila faktycznie jest chora. Lekarz potwierdza. Logan potem ostrzega Erica przed Carter i zapowiada, że będzie zaglądać do jego domu i pilnować tego, czy jego była żona dobrze się sprawuje.
Sheila dziękuje Jamesowi, że jej nie wydał. Szantażuje go ujawnieniem jego sekretu i zdradza mu, że ma plan zostania na dłużej w rezydencji. Chce się pozbyć Quinn i zawiesić swój portret nad kominkiem.


15.1.2021 (odc. 7656)

Brooke podziwia makietę wieżowca Billa. Spencer chwali się, że wyburzy budynek Spectry i proponuje jej, by jedno piętro było przeznaczone tylko dla nich. Logan oponuje. Nie dowiaduje się, jakie plany ma Bill. Para spędza miłe chwile. Brooke jest świadkiem tego, jak Spencer poucza Jaretta na temat pokazu Spectry. nie jest zadowolony z tego, że z dziennikarzem idzie Liam.
Sally jest spięta przed pokazem dla Jaretta. Mówi babci, że nie jest zbyt zadowolona z kolekcji. Shirley dodaje jej otuchy. Dochodzi do pokazu dla dwóch gości. W trakcie dochodzi do spięcia w instalacji elektrycznej i małego pożaru, który zostaje ugaszony przez Liama. Gościom podobał się pokaz. Bill zostaje poinformowany przez Liama, że Sally może odnieść sukces.


16.1.2021 (odc. 7657)

Liam i Jarett relacjonują Billowi wstępny pokaz. Oboje uważają, że Sally się uda, co nie podoba się Spencerowi. Liam mówi o akcji gaśniczej, co później podchwytują Bill i Justin. Spencer uważa, że można Spectrę wykurzyć problemami z instalacją.
Sally nie ma zamiaru ruszać projektów Saula. Mówi babci i Darlicie, że wierzy sukces firmy i planowanego pokazu. Odwiedza ich instalator, który sugeruje remont całej instalacji elektrycznej w budynku. Sally obiecuje swoim współpracownikom, że jak pokaz się uda to wyremontują cały budynek.
Steffy, Brooke i Ivy komentują sytuacje związaną z Sally. Ivy i Brooke zastanawiają się, dlaczego Thomas wyjechał do Nowego Jorku. Steffy sądzi, że brat dobrze zrobił, Brooke uważa, że jej mąż jest zdeterminowany, by postawić swój wieżowiec, tam gdzie chce. Potem Liam mówi swojej żonie, iż widzi iskierkę nadzieli w postępowaniu ojca.


17.1.2021 (odc. 7658)

Do Sally dzwoni Thomas, by życzyć jej powodzenia. Dziewczyna pyta go, czy jest szansa, by przyjechał na pokaz. On mówi, że nie ma takiej możliwości, bo musi zostać z synem. Sally mówi zespołowi, że wierzy w sukces pokazu. W firmie ponownie pojawia się specjalista, który sugeruje wyłączenie całej instalacji.
Bill jest nieprzejednany, chce przejąć nieruchomość na gruzach firmy Sally. Odkrywa, że CJ nie zapłacił za ubezpieczenie budynku. Justin kilkakrotnie pyta szefa, czy wykonać plan, jego szef jest na to zdecydowany.
W trakcie nieobecności Sally i jej najbliższego zespołu, w gabinecie szefowej wybucha pożar.
Ridge nie wierzy w szczere intencje Billa. Podejrzewa, że Spencer coś kombinuje. Steffy sądzi, że Sally może być uczciwą konkurentką. Liam mówi im, że Sally może odnieść sukces.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe fixing Sklep internetowy
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group