Thorne Forrester

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

A mnie jego gra aktorka śmieszy. Myślałem, że od czasu wątku z Brooke zrobił jakieś postępy, ale niestety, nie. Dalej te głupie miny i te sztuczne jęki.

A co do postaci, to mnie też go bardzo szkoda. Po tylu perypetiach z Macy w końcu znalazł swoje przeznaczenie, kobietę życia, stworzył jedno z najszczęśliwszych małżeństw w historii MNS, a tu nagle śmierć Darli :?
Ostatnio zmieniony 08 sty 2010, 22:30 przez Damians, łącznie zmieniany 1 raz.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11904
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Thorne naprawdę nie ma już nic do roboty w tym serialu. Teraz zajmuję się pilnowaniem drzwi wejściowych do domu Forresterów. :lol:
I nie rozumiem co mu Marcus szkodzi, żeby go tak bezczelnie wywalać. :roll:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Spencer
Posty: 566
Rejestracja: 05 cze 2010, 23:13
Lokalizacja: Z piekła

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spencer »

Thorne się stał beznadziejną postacią, dorosły facet który zachowuje się jak rozkapryszony bachor. ::ysz::
:twisted: BAD FELLOW & HOT STUFF 8)
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz.
Żyj i nie przepraszaj za to że żyjesz. ;)
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Dzisiaj Thorne totalnie się ośmieszył oraz popsuł, takie zachowanie że stoi na czatach to w ogóle śmiechu warte, odbiło mu od kiedy stracił Darlę.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Thorne stał się naprawdę żałosny. To pilnowanie drzwi było po prostu śmieszne.
fandantego
Posty: 547
Rejestracja: 17 paź 2009, 22:45
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fandantego »

Thorne faktycznie przymula, podobnie jak Felicia. Mam wrażenie, że scenarzyści nie mają pomysłu na tę postać, a szkoda... Myślę, że Thorne nie ma własnego życia i dlatego tak bardzo razem z Felcią miesza się w życie swoich starych rodziców ::kwasny::
http://www.facebook.com/NajciekawszaPostac - oficjalny profil Plebiscytu Najciekawsza Postać "Mody na sukces"! Zapraszam!
Alex1981
Posty: 123
Rejestracja: 13 sie 2010, 20:14
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alex1981 »

DeaconFan pisze:Thorne naprawdę nie ma już nic do roboty w tym serialu. Teraz zajmuję się pilnowaniem drzwi wejściowych do domu Forresterów. :lol:
I nie rozumiem co mu Marcus szkodzi, żeby go tak bezczelnie wywalać. :roll:
Mała korekta. Thorne jest tylko twardzielem do kobiet które nie mają szans wygrać z facetem tak jak to zrobił z Donną zamykając ja w saunie w czym pomogła mu ta szmata Felicja. Ale jak już Marcus wszedł siłą do domu Eryka to jakoś już nie dał rady go zatrzymać tylko wezwał ochroniarza jak jakaś ciota a nie facet bo wiadomo że Marcus jest młodszy i dużo silniejszy od Thornea więc Thorne nawet nie próbował sam go wyrzucać z domu tylko wezwał takiego spasionego ochroniarza. Thorne jest tylko mocny do kobiet ale jakos do facetów to juz boi się stawiać bo wie dobrze że nie dałby sobie rady. Damski bokser i ciota.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2011, 22:34 przez Alex1981, łącznie zmieniany 2 razy.
Grisza
Posty: 1042
Rejestracja: 26 wrz 2010, 00:37
Lokalizacja: Kudowa Zdrój

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grisza »

A ja stanę w obronie Thorna
Jest to złożona postać i najbardziej normalna. fakt że Thorne ostatnio nic w tym serialu nie robi a szkoda bo lubię aktora i jego gra jest imponująca nie jakaś wyśmienita ale fajna. Scena z Marcusem przecież nie będzie Thorne się bił bo to nie pasowało by wogóle do okoliczności :lol:
Grisza :)
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Thorne to żałosny kretyn - niech się zajmie swoim życiem, już od dwóch lat nie ma kobiety (oprócz Donny, którą teraz tak tępi). Nienawidze go, zrobili z niego całkowicie bezpłciową postać. Ta śmieszna intryga tylko pokazuje jaki Thorne jest beznadziejny! Niech sobie siedzi w swoim dawnym gabinecie - tam jego miejsce. Wieczy nieudacznik, a na wszelkie uniesienia pozwalał sobie tylko po alkoholu (Darla, Donna, Taylor). Na to żałosne coś nie ma sensu wogóle marnować taśmy :roll:
Jedyne dobre wątki jakie miał to wątki z Macy, ale to za czasów Jeff'a Trachty :wink:
Alex1981
Posty: 123
Rejestracja: 13 sie 2010, 20:14
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alex1981 »

Mareczek pisze:Thorne to żałosny kretyn - niech się zajmie swoim życiem, już od dwóch lat nie ma kobiety (oprócz Donny, którą teraz tak tępi). Nienawidze go, zrobili z niego całkowicie bezpłciową postać. Ta śmieszna intryga tylko pokazuje jaki Thorne jest beznadziejny! Niech sobie siedzi w swoim dawnym gabinecie - tam jego miejsce. Wieczy nieudacznik, a na wszelkie uniesienia pozwalał sobie tylko po alkoholu (Darla, Donna, Taylor). Na to żałosne coś nie ma sensu wogóle marnować taśmy :roll:
Jedyne dobre wątki jakie miał to wątki z Macy, ale to za czasów Jeff'a Trachty :wink:
Zgadzam się całkowicie z powyższym komentarzem. Warto dodać też że Thorne jest taki bo odziedziczył charakter po swojej matce z piekła rodem. Jego siostra Felicja jest tak samo pokopana i tez jest kopią swojej matki. A co łączy tę wyżej wymienioną trójkę nikt ich nie chce i wszyscy dają im kosza stąd są tacy sfrustrowani i beznadziejni. Wątek Thornea się wyczerpał i jego postać powinna zniknąć z serialu bo strasznie mnie on wkurza.
Grisza
Posty: 1042
Rejestracja: 26 wrz 2010, 00:37
Lokalizacja: Kudowa Zdrój

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grisza »

No prawda Thorn ostatnio wogóle jest inny nie ma nic do roboty czekam cały czas aż w końcu zrobią coś z tą postacią on jest taki wyczerpany a teraz skupiają się tylko na postaciach młodych uważam ze to beznadziejnie dla serialu ze fajne i monumentalne postacie nie mają żadnych wątków
::kwasny::
Grisza :)
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Jak wam się podoba czwarty Thorne? Jak dla mnie bez sensu ta zmiana. Najbardziej lubiłem w tej roli Winsora Harmona.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adex-fan Brooke pisze:Jak wam się podoba czwarty Thorne? Jak dla mnie bez sensu ta zmiana. Najbardziej lubiłem w tej roli Winsora Harmona.
Wizualnie na pewno przypomina bardziej pierwszego i drugiego Thorne'a.

Cieszę się z jego powrotu i tego, że od razu próbował ustawiać Ridge'a do pionu. To wygarnięcie mu, że nie jest z krwi Forresterem było super. 8)
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Widziałem już dewa odcinki z nowym Thorne'm, więc mogę już skomentować. :)

Zgadzam się z B@rem, że czwarty Thorne wizualnie bardziej pasuje do dwóch pierwszych.

Nowy Thorne jest inny, bardziej spokojny, flegmatyczny, bohater mówi bardziej wyciszonym głosem i mówić tylko tyle ile potrzeba. To też pasuje, bo Thorne mógł się nieco wyciszyć po stracie córki.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11904
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Czwarty Thorne jest już z nami od pewnego czasu.

Ingo Rademacher niestety nie ma dotąd dostatecznie dużo czasu ekranowego. Aktor kosztował produkcję bardzo dużo, a jest mało wykorzystywany. Dla mnie wielkim błędem było zrezygnowanie z trójkąta Ridge/Brooke/Thorne i połączenie Thorne'a z nudną Katie...
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości