Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet)

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Dziś też był super odcinek, druga rundka bójki Sheili i Quinn, tym razem na poduszki plus jeszcze pożar. Szkoda mi jednak Spectry i pracy gangu Spectra, Bill zachował się okropnie, porównywalnie do tego jak kiedyś chciał zabić Amber.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Quinn i Sheila razem - to musi się dziać. Dwa czarne charaktery stykają się ze sobą, więc musi między nimi iskrzyć. :D

Mi też jest szkoda Spectry. Nie zmieniam zdania, co do Billa - taka postać jak on psuje dobre imię biznesu. Życzę mu bankructwa jego biznesu, albo przejęcia go przez kogoś innego - bardziej odpowiedzialnego. :twisted: To jednak nie będzie łatwe.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Nie dziwi mnie to, że Eric ostatecznie wyrzucił Sheilę z domu. Nie ufa jej, a w niej obudziły się psychopatyczne skłonności. Pozyt w więzieniu jej nie zmienił. Chce odzyskać Erica i ciągle szuka haka na Quinn. W praktyce - trafiła kosa na kamień.

Zawiodłem się, kiedy okazało się, że aresztowanie Billa było tylko wyobraźnią Liama. Scenarzyści nieźle nas wkręcili. Liczyłem na to, że Spencerowi wreszcie powinie się noga i trafi, tam gdzie jego miejsce. Szkoda. Potem ten szantaż. Wydaje mi się, że lepiej by było, gdyby Bill spędził trochę czasu za kratkami. Szantaż Liama działa na niego, jak płachta na byka. Liam zachował się bardzo fajnie, oddając Sally nieruchomość. To było więcej niż uczciwe.

Nie dziwi mnie to, że Steffy jest skołowana - po czyjej stronie stanąć. Jej zależy na Billu i chyba pamięta ona o ich romansie.

Zende i Nicole - w sumie do końca nie można mieć pretensji do Mayi, bo małżonkowie zgodzili się na wyjazd do Paryża. Inaczej byłoby, gdyby żona Ricka zmusiła siostrę do wyjazdu. Ale sam pomysł odseparowania siostry od Lizzy, nie świadczy dobrze o pani Forrester.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2021, 23:40 przez Dawidek, łącznie zmieniany 1 raz.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Mam nadzieję, że Liam będzie twardy i dokopie ojcu. Rozumiem, że on jest najbliższym członkiem rodziny, nie licząc brata i żony, ale na szczęście on nie podchodzi bezkrytycznie wobec Billa. Mam nadzieję, że nie ulegnie namowom Steffy i taty. Bill musi ponieść konsekwencje swojego zachowania, tym bardziej, że to nie jest jego pierwszy występek (i obawiam się, że nie ostatni).
Zastanawiam się nad zachowaniem Steffy. Czy ona faktycznie chce zjednoczyć rodzinę, czy czuje jakąś sympatię do teścia.
Mam nadzieję, że Katie pogoni Wyatta. On trzyma ze swoim ojcem. Niech mu ona każe wybierać - ona albo Bill. Młody Spencer będzie miał niezły zgryz. Faktem jest to, że boi się powiedzieć Spencerowi o tym, że spotyka się z byłą macochą. :D
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Nadrobiłeś odcinki Dawidku? Bo nie wiem czy można komentować abyś nie miał spoilera :D
No więc...Kolejne ciekawe odcinki z wysadzeniem Spectry za nami...Ogólnie jednak to bardzo naciągane, że Liam i Sally wyszli cało, powinni poprowadzić trochę dłużej i ciekawiej ten wątek. Steffy i Bill mogli być uwięzieni np. Akcja ratunkowa mogła trwać dłużej... Poza tym wielka szkoda budynku, kawał historii i durny Bill to zniszczył... Po co Bell zdecydował się na taki krok?
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Komentować można bez przeszkód, przecież to niespoilerowy temat. Czasowo nie będę czytać tego wątku. Wszystko przeczytam, jak będę na bieżąco. Dziś skończyłem lutowe odcinki. Aż prosi się o komentarz, ale napiszę go w swoim czasie. :wink:
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

W nawiązaniu do obecnych odcinków na playerze, zapraszam do udziału w tygodniowej ankiecie dotyczącej pary Brooke - Thorne. Jak Wam się podoba ta para? Głosowanie potrwa przez tydzień, jest tylko jedna opcja do wyboru. Zapraszam do udziału i do komentowania. :wink:
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Zachęcam Was do udziału w ankiecie na temat Brooke i Thorne'a. Zakończy się ona w piątek. :wink:

Jako, że jestem już na bieżąco z odcinkami, to czas na spore podsumowanie ostatnich tygodni.

Zacznę od Liama i jego szantażu - cała ta sytuacja niczego nie nauczyła Billa. Dla niego najważniejsze były pieniądze i ten nieszczęsny wieżowiec. Liam mu się postawił i to mnie cieszyło. Chłopak pokazał, że ma w sobie to coś. Końcówka wątku pokazała jednak, że chłopak nie dorósł do objęcia najważniejszego stanowiska w korporacji. Jego wiedza informatyczna gdzieś uleciała, skoro tak łatwo dał się podejść ojcu i Justinowi. Swoją drogą, Bill po raz kolejny złamał prawo, każąc zhakować telefon syna.

Sally i jej Spectra Fashions - to było z góry skazane na porażkę. Walec w osobie Billa plus nieudolność Liama nie rokowały na pozytywne zakończenie tego wątku. Pazerność Dolarowego Billa sięgnęła zenitu w momencie, kiedy zdecydował się na wyburzenie budynku. Nie ma tu jego winy, że pogrzebał na chwilę Liama i Sally, ale jego syn ani na chwilę nie zmusili Spencera do refleksji nad słusznością podjętych działań.

Cieszę się, że Brooke odeszła od Spencera. Na własne życzenie ona jednak wpada z deszczu pod rynnę, wiążąc się z Ridge'm - człowiekiem, który wielokrotnie ja zawiódł. Logan jest jakąś masochistką, decydują się po raz enty zaufać człowiekowi, który wielokrotnie pokazywał jej tyle miejsce w szeregu. A może Thorne? Tworzyli fajny związek, mogliby do tego wrócić. Tak naprawdę Brooke powinna odpuścić sobie mężczyzn z klanu Forresterów i Spencerów i poszukać sobie kogoś z zupełnie innym nazwiskiem.

Obecnie Sheila jest cieniem samej siebie. Kiedyś jej intrygi wbijały w fotel, teraz bardzo łatwo ustępuje po tym, jak została zdemaskowana przez Quinn. Ciekawe, czy pobyt za kratkami sprawił, że pojawiły się u niej jakieś skrupuły? Wszyscy Forresterowie znają jej przeszłość, a tak łatwowiernie łykają jej rewelacje. Ostatnio padło na Thorne'a, któremu zabrakło odrobiny krytycyzmu wobec jej nowin.

Katie i Wyatt - między nimi jest jakaś chemia. Nie wierzę, że ta para utryma się na dłużej, ale jakaś atrakcja jest. Tylko ich sceny są nudne.

Steffy i Liam - nie kibicowałem im, teraz są udanym małżeństwem. Steffy miała chwilę słabości i paradoksalnie jej teść pokazał, że zależy jej na mężu. Chwilę wcześniej - po informacji, że Liam całował się z Sally - brzydziła się swoim mężem. Ten wątek pokazuje, że Liam poważniej traktuje swój związek - powiedział żonie o drobnym zdarzeniu a Steffy milczy, mimo wyrzutów sumienia. Nawet twardy Bill pęka. Ojciec Liama i córka Ridge'a pasują do siebie.

Bardzo fajnie, że do serialu wrócił Thorne. Czwarty aktor w jego roli przypadł mi do gustu. Przyzwyczajam się do niego. Denerwuje mnie podkreślanie faktu, że Ridge jest Marone'm. Zadaniczo to nie ma znaczenia - wychowywał go Eric.

Scenarzyści tworzą wątki i szybko je ucinają. Wielokrotnie mieli okazje do interesującego pociągnięcia wątku, ale coś ich wstrzymuje. Marnują nadarzające się okazje. Liam, Sheila i inni są tego dowodami. Przydałoby się, żeby Mateo miał jakiś swój duży wątek.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

12 osób zagłosowało w ankiecie i odpowiedziało na pytanie, czy podoba się para Brooke i Thorne'a. 9 z nich (75% wszystkich głosujących) uznała, że podoba im się ta para. Trzy były przeciwnego zdania. Dziękuję za udział w głosowaniu i zapraszam do udziału w kolejnych.
nołbady
Posty: 243
Rejestracja: 17 lis 2014, 19:52
Lokalizacja: jestem?

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nołbady »

Jestem 60 odcinków do tyłu. Steffy to parszywa menda, nigdy jej nie lubiłem. Zamiast wspierać Liama, chodzi do Billa i go broni. Żałosne. Wielka księżniczka się znalazła. Liam powinien być z Sally. Dobrze, że Liam w końcu pokazał, że ma jaja i postawił się ojcu. Fajnie widzieć bezsilnego Billa, to rzadki widok.
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2021, 10:02 przez nołbady, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

No i pojawiła się wreszcie Hope, jeszcze przydałby się gościnnie Bridget i Brooke mogłaby zjeść kolację ze wszystkimi swoimi dziećmi. Od czasu ślubu Brooke i Ridge'a w roku 2004 nie było okazji aby ich wszystkie dzieci razem były. Teraz prawie by mogła być taka scena, no ale brak w obsadzie Bridget i Thomasa. Tymczasem Steffy niestety dostała to na co zasłużyła. Myślała chyba, że będzie jak jej matka ukrywać seksik ponad dekadę, ale niestety. Zaliczyła wszystkich Spencerów i jedyne co w tym dobre, że chyba już nie będzie mieć śmiałości wytykać Brooke, że też zaliczyła wszystkich Forresterów (z resztą jak i Taylor :lol: ). Ogólnie powinna być matka przy Steffy a tak to Katie, dawna rywalka musi jeszcze ją pocieszać. Wróciła Hope, którą Liam zawsze bardziej kochał i to raczej tym bardziej koniec sielanki dla Stefy. :P
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Nołbady, oglądaj, bo tyle się dzieje, nie przegap żadnego odcinka. :) A potem podziel się swoimi komentarzami. ::rad::

Liam wyszedł na naiwniaka. Ledwo wybaczył ojcu, a ten wykręcił mu taki numer? Steffy zasłużyła sobie, chociaż przez chwilę jej współczułem, kiedy błagała męża o to by nie rozstawał się z nią. Fajna była mina Wyatta, kiedy dowiedział się, co zrobił jego ojciec. Całkowicie zniknęła jego pewność siebie. To wydarzenie powinno wzmocnić braterską więź.
Musze przyzwyczaić się do nowej Hope. Lubię tę postać i nowa twarz mi nie będzie tu przeszkadzać. Ale poczekam kilka odcinków z oceną nowej bohaterki. Z Thorne'm nie miałem problemu. :wink:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Dawidek pisze:Lubię tę postać
Wreszcie ktoś kto lubi Hope :) Ja też ją lubię mimo, że scenarzyści nie dają jej tak ciekawych wątków jak powinni przez co jej wątki zawsze kojarzą się z nudą i przesłodzeniem. Nowa aktorka jest może mało fotogeniczna, ale bardzo dobre zastępstwo za Kim Matulę. Co do Thorne'a to brak mi Winsora Harmona czyli trzeciego Thorne'a, dla mnie on był najlepszy.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
nołbady
Posty: 243
Rejestracja: 17 lis 2014, 19:52
Lokalizacja: jestem?

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nołbady »

Dawidek pisze:Nołbady, oglądaj, bo tyle się dzieje, nie przegap żadnego odcinka. :)
Postaram się :) Próbuję sobie przypomnieć, czy Steffy nie wypominała kiedyś Brooke, że miała wszystkich Forresterów. Wygląda na to, że sama obskoczyła wszystkich Spencerów.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Miło widzieć jak Katie i Brooke pocieszają Steffy, jej własna matka woli zajmować się czym innym w Paryżu.
Czas na nową ankietę czy Liam powinien wybrać blondynkę (Hope), rudą (Sally) czy brunetkę (Steffy) :)
Fajnie dziś Ridge przyłożył Billowi.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości