Bieżące odcinki (Antena/Filmax/TVC)

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
cmk
Posty: 1091
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:44
Lokalizacja: Polska
x 3

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmk »

Rzeczywiście, ten pierwszy tydzień minął pod znakiem "intrygi" Ivy. Ciekawe czy inni widzowie nie znający odcinków z Playera mają podobną opinię co Goku.

Wątek jest ciekawy i wprowadza dobrze młodych bohaterów, ale brak równoległego wątku starszego pokolenia uważam za trochę niefortunny w kontekście powrotu serialu do TV. Nie wyobrażam sobie tego wątku w tempie 1 odcinka dziennie. Za długo by to trwało.

Ale już jutro pojawi się Brooke i zacznie swoje "śledztwo" 8)
Dawidek
Administrator
Posty: 9848
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 18
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Obejrzałem dziś "Modę..." o 18.40 na TVC. Był to odcinek 7139 (żale Juliusa na ślubie Mayi i Ricka). EPG na Canal+ w ogóle nie uwzględnił serialu - wg niego w tym momencie na antenie był zupełnie inny program. ::plask wczolo:
Sądzę, że o 14.40 pokazano odcinek 7138 - nie widziałem go, więc to są moje podejrzenia, graniczące z pewnością. Był to odcinek z Playera, ten sam lektor, formułka podczas napisów brzmiała znajomo. Fajnie się to oglądało, trochę inaczej niż w Internecie.

Jutro sprawdzę, czy są na TVC kolejne odcinki, ale dopiero podczas wieczornej emisji. Wydaje mi się, że jeśli jest odcinek o 18.40, to emisja 4 godziny wcześniej tez jest.
cmk
Posty: 1091
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:44
Lokalizacja: Polska
x 3

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmk »

Dzięki aplikacji Gonet.tv z funkcją catch-upTV sprawdziłem, że o 14:40 w TVC był pokazany odcinek 7138. Odcinek 7139, który widziałeś @Dawidek o 18:40 będzie zapewne powtórzony jutro. Jest więc podobny schemat do tego z Filmax'a (emisja 16:35 i powtórka następnego dnia o 9:10) przy czym opóźnienie względem filmowego kanału wynosi 4 odcinki. Z kolei opóźnienie Filmaxa względem AntenaHD to już ponad 10 odcinków i będzie cały czas wzrastało na skutek emisji 2 odcinków dziennie w naziemnej TV.

A więc mamy 4 niezależne linie emisji MnS w Polsce: Player.pl, Antena HD, Filmax, TVC... Ciekawe jak długo taki stan rzeczy potrwa ;-)
Ostatnio zmieniony 10 maja 2021, 23:07 przez cmk, łącznie zmieniany 1 raz.
Goku
Posty: 4692
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Jestem zawiedziony tym, że kanał Antena HD przestał w tym tygodniu emitować powtórki rano. Jak ostatnio patrzyłem w ich program, to jeszcze były, a że przegapiłem wczorajsze odcinki, stwierdziłem, że dziś sobie je włączę do śniadania i zostałem niemiło zaskoczony. :roll: Mogliby jednak te powtórki puszczać o jakiejś porze dnia, zamiast męczyć ludzi kabaretami, jakby w telewizji naziemnej nie było już wystarczająco wiele kanałów emitujących je codziennie.
Dawidek
Administrator
Posty: 9848
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 18
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Nie było odcinka "MnS" o 18.40 na TVC. Zamiast serialu był kabaret.
kosa.2206
Posty: 92
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:43
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kosa.2206 »

Na TVC „MnS” leci tylko w poniedziałki i piątki o 14:40 i 18:40. Dlatego we wtorek nie było. Nie wiem, w jakim celu jest ta emisja 4 odcinków tygodniowo, przy 10 tygodniowo na Antenie TV, emisja na TVC będzie bardzo do tyłu. Na dodatek przy tak dziwnych dniach emisji, ciężko będzie pozyskać stałych widzów.

Ogólnie po początkowym entuzjazmie, emisja serialu na tych trzech kanałach Michała Winnickiego wygląda według mnie dość niepokojąco. Oprócz wspomnianej dziwnej pory emisji na TVC, na Antenie TV po niecałych dwóch tygodniach emisja się jakby wykrusza. Najpierw usunęli „MnS” w weekendy (co jeszcze można zrozumieć), ale od tego tygodnia zlikwidowali również powtórki w dni powszednie o 10:15. No ale nie ma co źle wróżyć, to dopiero początkowe roszady ramówkowe nowego kanału. Pożyjemy, zobaczymy ... :D
Dawidek
Administrator
Posty: 9848
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 18
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Kosa.2206, ogólnie u Winnickiego jest spory chaos z emisją "MnS". Z tego co piszesz (spotkałem się też z taką informacją), że emisja ma być tylko w poniedziałki i piątki. Dzisiaj dwa odcinki były. Według programu z Onetu jutro też mają być dwa odcinki o 14.40 i 18.40. Sprawdzę emisje o 18.40. Wygląda na to, że tego nadawcę trzeba kontrolować.
kosa.2206
Posty: 92
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:43
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kosa.2206 »

Sprawdziłem na programtv.naziemna.info, że rzeczywiście na TVC dodali emisję we wszystkie dni powszednie o 14:40 i o 18:40 (a nie jak wcześniej - tylko w poniedziałki i piątki). Jeszcze wczoraj tego nie było gdy pisałem mój post, ale dziś już zmienili ramówkę. Więc tak jak piszesz, trzeba kontrolować emisję telewizyjną „MnS”, bo w każdym tygodniu zachodzą jakieś zmiany :?
Goku
Posty: 4692
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Ojej, jak ten wątek Steffy z nagraniem się głupio skończył :lol:. Z jednej strony dobrze, że tak się stało, ale z drugiej po tym wszystkim Ivy po prostu usunęła film i nic z tego nie wyniknęło? Bez sensu :lol:. Ivy i Wyatt totalnie mnie nie interesują i mogliby już zniknąć ::jezyk:: .

Miło znów oglądać Brooke :serce:. Wątek Ridge/Caroline/Thomas jest niczym ze starych dobrych odcinków Mody i bardzo mnie ciekawi, jak się rozwinie :mrgreen:.
Dawidek
Administrator
Posty: 9848
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 18
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

No i wychodzi na to, że trzeba kontrolować Winnickiego, dzisiaj w TVC o 18.40 była "MnS", był to odcinek 7142, czyli o 14.40 była albo powtórka wczorajszego, albo premierowa dzisiejszego. Do wczoraj były dwa różne odcinki w jednym dniu.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2021, 22:10 przez Dawidek, łącznie zmieniany 1 raz.
Dawidek
Administrator
Posty: 9848
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 18
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Z ramówki, którą podaje portal naziemna.info wynika, że jutro na Antenie HD o 11.35 zostaną powtórzone odcinki 7138 i 7139: https://programtv.naziemna.info/program ... 2021-05-15 .
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2929
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 16
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Goku pisze:Ojej, jak ten wątek Steffy z nagraniem się głupio skończył
To była po prostu cisza przed burzą. Bardzo dobrze że Steffy zwolniła Ivy, zachowała się jak 100% babcia. :twisted: Owszem zadbała głównie o własny tyłek, ale miała ku temu słuszne powody skoro tylko Liam i ojciec zaufali jej w pełni w kwestii samoobrony(my jako widzowie wiemy że tak było) a reszta niby uwierzyła a jednak cackała się z Ivy której zachowanie było karygodne, bo wolała nagrywać zamiast wyjść z tego samochodu i uspokoić Aly.
Goku
Posty: 4692
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Tak! Ivy dostała to, na co zasłużyła i musi chyba być socjopatką lub totalną kretynką, żeby być zdziwiona takim przebiegiem wydarzeń. Nie wiem, czego ona się spodziewała, że Steffy ot tak zapomni, że ją szantażowała i będzie z nią pracować każdego dnia jak gdyby nigdy nic?

Czekam aż noc Caroline z Thomasem wyjdzie na jaw, bo wątek ze ślubem Caroline i Ridge'a to w ostatnich odcinkach straszna nuda. Ridge miał już tyle ślubów, że najwyraźniej sam już może ich sobie udzielać. :lol:
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Czyli jak „Moda..." leci na TVC? Bo wg. programu i informacji jaką podaje mi dekoder w UPC, teraz leci „Kabaretowy szał" od 18:10, tymczasem jest nasz serial... :roll:

Obrazek

I czy tylko wg. mnie jakość odcinków na tym kanale mimo w nazwie HD, jest gorsza od tego co serwuje Player? ::chytry::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
cmk
Posty: 1091
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:44
Lokalizacja: Polska
x 3

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmk »

Oglądałem jak dotąd tylko na platformie Gonet.tv i tam nie wyglądało to gorzej.
Może jest odrobinę słabiej niż na Playerze, ale też nie jestem pewien czy platforma streamingowa oferuje Full HD.

Tutaj zapy z kanału Filmax 4K:
Obrazek
Obrazek

Oczywiście MODA nie jest produkowana w natywnym 4K, ale przynajmniej w Filmaxie mamy chyba najwyższą możliwą jakość D (pod warunkiem, że dostawca odcinków nadesłał najwyższa możliwą rozdzielczość) :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości