| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Reality Show
Autor Wiadomość
Poland 
Obserwator

Wysłany: 2017-03-04, 11:38   Reality Show

Jeżeli można, chciałbym porozmawiać z wami o programach typu reality show, których to kiedyś było sporo w telewizji.
Ja najbardziej wspominam "Bar" który to był jednym z programów reality show emitowanych w Polsacie i TV4.
Niedawno jeden ze zwycięzców programu, przebywający obecnie w Londynie, postanowił wyjawić całą prawdę o programie, w trzyczęściowym materiale. Jedna z tych części jest tutaj: https://youtu.be/Oyg6N3rwIak
Swoją drogą to świetnie że ktoś po latach odważył się zdradzić kulisy programu :)
Ostatnio zmieniony przez Dawidek 2017-03-04, 23:00, w całości zmieniany 1 raz  

mailo 

Wysłany: 2017-03-07, 21:00   

To ciekawe że temat Baru się pojawił bo dosłownie niedawno na YT pojawił się kanał Zapomniana rozrywka z różnymi flmikami Baru, Baru VIP, Gladiatorów i innych programów (przeważnie z finałami edycji) i filmiki maja po tydzień lub dwa czyli dopiero co się pojawiły. A może to twój kanał?:) pozdr

https://www.youtube.com/c...OnxpCmVYxyOMIxQ

Ja trafiłem akurat na rozpoczęcie Baru 2 i warto poczytać komentarze bo sa przypomniane w nich różne ciekawe wątki. Min głośny wątek rasizmu:

Pierwszy raz widzę, żeby małpa mówiła”, „Ciekawe, czy w Wigilię mówi ludzkim głosem”, „Lepiej niech jedzie do tych swoich i tam im pomaga” – te wypowiedzi uczestników „Baru” o swoich kolegach – ciemnoskórym Ericu i Armence Narine – zszokowały widzów sobotniego odcinka programu. W sobotę w programie na żywo zasiedli na gorących krzesłach Dobrosława Henner i lubiany przez wszystkich za poczucie humoru, znany z „Idola” Gumiś, czyli Adam Miśkiewicz. Widzowie mieli zdecydować za pomocą SMS-ów, który z uczestników ma odejść z programu. Wydawało się, że poważna, cały czas kontrolująca się Dobrusia nie ma szans. I wtedy realizatorzy wyemitowali taśmy z wypowiedziami jej przeciwnika. W rozmowie z Eweliną Żadziłko i Tomkiem Zagólem zawodnik porównywał pochodzącego z Burkina Faso Erica do zwierząt.

Przekonywał, że mieszkająca od 7 lat w Polsce Narine powinna wracać do swojej rodzinnej Armenii. Podobne przekonania głośno wyrażali także Tomek i Ewelina. W sobotnim programie żaden z zawodników nie wykazał skruchy. Zmartwiło ich tylko to, że cała sprawa ujrzała światło dzienne. – Żałuję, że to pokazali. Często jestem nieodpowiedzialny, mówię prędzej, niż pomyślę. Ale to, co powiedziałem o Narine i Ericu, to nie było udawanie, nic nie grałem. Powiedziałem, bo tak chciałem – zapewniał Adam. – Choć może teraz żałuję, przynajmniej słów dotyczących Erica, nie Narine, to wiem, że za jakiś czas znów mogę powiedzieć coś podobnego. Nie zamierzam przepraszać. Również Ewelina nie ma wobec siebie żadnych zastrzeżeń. – Jestem szczera, mówię, co myślę. Czuję się odpowiedzialna za to, co mówię. Nie żałuję tego, co powiedziałam o Narine, bo ona cały czas gra, a ja tego nie lubię. Nie zamierzam jej przepraszać. Może z Ericiem uda mi się porozmawiać – mówi Ewelina. – Po tym, co się dziś stało, boję się wracać do domu. W każdym widzę potencjalnego wroga. Nie będę ukrywać – jestem zaskoczona i zdenerwowana tym, że realizatorzy pokazali ten materiał. Wypowiedzi Adama zdecydowały, że aż 79% widzów zagłosowało za jego odejściem z programu. – Za głupotę trzeba kiedyś płacić – wyznał na koniec zawodnik.

B@r 
CEO Forrester Creations

Wysłany: 2020-02-25, 12:02   

Nowy program reality show, czyli "Hotel Paradise" ruszył w TVN7. Przypomina bardzo "Love Island" Polsatu. ::chytry::

Cytat:
Otóżmieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.
Więcej: https://www.radiozet.pl/C...-program-ZASADY

Goku 

Wysłany: 2021-05-15, 22:57   

Jeśli chodzi o reality show, to jestem obecnie totalnie wkręcony w wyżej wspomniany Hotel Paradise. :D Zacząłem oglądać od 2 sezonu, obecnie emitowany jest 3. Oglądam codziennie na playerze rozszerzone wersje odcinków i uwielbiam wszelkie intrygi, spiski i dramy, które tam mają miejsce. :lol: Program jest fantastycznie wyreżyserowany, a uczestnicy, którzy zostali wcześniej wyrzuceni, zawsze mają szansę wrócić, jeśli tylko producenci wyczują dobrą okazję na dramę, dzięki czemu wciąż jest ciekawie (choć 2 sezon miał pod tym względem ciekawsze zwroty akcji). :lol: Mam tylko nadzieję, że w tym sezonie w finale wreszcie ktoś rzuci kulą i wybierze pieniądze, choć na ten moment niestety się na to nie zanosi, bo zostało dużo silnych par. Ogląda ktoś może? :)

Odpowiedz do tematu