Pytania

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Beja pisze:Wyczytałam gdzieś, że Stephanie udawała kiedyś, że jest ślepa. To prawda? Kiedy to było i w jakich okolicznościach?
Pierwsze słyszę... Po tym jak odzyskała pamięć, jak była bezdomna, trochę udawała, że dalej nic nie pamięta, ale o ślepocie w jej przypadku nie było mowy...

A pamięta ktoś dlaczego Bell nagle usunął z dnia na dzień całą rodzinę Marone? Aktorka grająca Jackie dawała wtedy jakieś rozemocjonowane oświadczenie, ale już zapomniałem szczegółów... :( Jack Wagner, czyli Nick też był wkurzony... :roll:
Ostatnio zmieniony 13 cze 2021, 14:53 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5120
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

Re: Pytania

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Może chodziło o to udawanie zawału przez Stephanie, a ktoś pomyślał że udawała niewidoma? Ze wzrokiem coś miała jak Sheila ja chciała otruć chyba. O rodzinie Marone to nie wiedziałem, że usunęli ich w jakimś konflikcie.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

Re: Pytania

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

mailo pisze: 28 mar 2024, 12:59 O rodzinie Marone to nie wiedziałem, że usunęli ich w jakimś konflikcie.
Bo może nie czytasz informacji zakulisowych... Podobnie Winsor Harmon (Thorne nr 3) nie był zadowolony z usunięcia go z serialu. Tracy Melchior (Kristen nr 2) jest natomiast niezadowolona, że nie chcą jej przywrócić na stałe.
Kto przypomni jaka była ostatnia scena z Amber oraz Tawny?
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5120
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

Re: Pytania

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Masz rację- w ogóle tego nie śledzę. Jedyne moje źródło informacji na temat aktorów i ich życia , to forum:)
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5120
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

Re: Pytania

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

W ramach ostatnich odcinków że wspomnieniami Donny mam pytanie - jaki był oficjalnie powód jej rozwodu z Erickiem ?
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

Re: Pytania

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Z winy Stephanie utonęła Beth (bo Stephanie wrzuciła jej chustkę do wody) a schorowana Beth zapomniała jak się pływa i utopiła się, Donna miała o to pretensje do Stephanie a Eric bronił Stephanie i to było wtedy dla Donny za dużo, nie mogła dojść do porozumienia z Ericem. Co śmieszne niektórzy antyfani Loganów piszą czasem na zagranicznych forach, że to dlatego, iż Donna zdradziła z Owenem a nic takiego nie było, Donna zawsze była wierna Ericowi (nawet gdy Owen się przy niej kręcił gdy pojawił się w serialu i była wrabiana w romans).
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 1217
Rejestracja: 25 sie 2005, 22:05
Lokalizacja: mazownieckie
Płeć: Kobieta
x 11
Wiek: 47

Re: Pytania

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cynthia »

Czyli typowy Eric. Staje po stronie byłej żony zamiast obecnej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości