Brooke Logan Forrester

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5120
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Marcus pisze:Nie pamiętałem tej sceny. Który to w ogóle był rok - 1993 ? Sądząc po służbowym tonie, Brooke była już chyba szefową FC :wink: Pamiętacie co było następstwem tego wypadku? Sam upadek Logan bardzo nienaturalnie wyglądał - ten obrót w powietrzu ::loll::
Ja wiem czy nienaturalnie? Moim zdaniem scena bardzo dobrze zrobiona i super muzyka. Ja pamiętam tę scenę :) fajne było jeszcze jak Sally wpadła do basenu przez Stephanie :)
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

A to uderzenie Brooke w głowę pamiętacie? :) i fajna akcja z Thorne'm i krzykiem Megan https://www.youtube.com/watch?v=yWH4WkY-GwE
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Hedge
Posty: 90
Rejestracja: 08 sie 2015, 10:56
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hedge »

Adex-fan Brooke pisze:A to uderzenie Brooke w głowę pamiętacie? :) i fajna akcja z Thorne'm i krzykiem Megan https://www.youtube.com/watch?v=yWH4WkY-GwE
Nie widziałem w tv, ale wielokrotnie oglądałem tę scenkę w necie. I ten rozbrajający ton lektora: Musiał Cię uderzyć ten reflektor. :D
Awatar użytkownika
Marcus
Posty: 859
Rejestracja: 10 sie 2007, 09:55
Lokalizacja: Niderlandia
Płeć: Mężczyzna
x 1
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcus »

Adex-fan Brooke pisze:A to uderzenie Brooke w głowę pamiętacie? :) i fajna akcja z Thorne'm i krzykiem Megan https://www.youtube.com/watch?v=yWH4WkY-GwE
Znalazłem to przy okazji oglądania filmiku od Hedge :wink:
Moje ulubione seriale: Moda na sukces, M jak miłość, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe, Smiley, Sex Education, Królowa
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Brooke stała się ostatnio bardzo monotematyczna, potrafi rozmawiać tylko o Hope i o tym jak bardzo jej córka kocha Liama :ziewam:
Scenarzyści mocno zmienili charakter tej postaci, niewiele w niej Brooke sprzed lat, choćby 2003-2006, bo o wcześniejszych to już nawet nie mówię. Rozumiem, że dojrzała i postać musi ewoluować, ale ostatnio nie ma już nawet tej iskry w oku. KKL robi co może, ale scenariusz niestety mocno ją ogranicza i zmusza do powtarzania tych samych kwestii przez x odcinków ::kwasny::
Dawidek
Administrator
Posty: 9846
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 18
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Muszę się tutaj zgodzić i nie tyczy się to tylko Brooke. Także Taylor, Ridge są również monotematyczni. Scenarzyści mocno idą na łatwiznę, mimo wszystko nie nudzę się podczas oglądania "MnS". :wink:
bosskicinu
Posty: 797
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:06
Lokalizacja: Białystok

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bosskicinu »

Mnie Brooke bardzo irytuje już od początku wątku H/L/S czyli od paru miesięcy. To fakt, że jest jak zacięta płyta. Gada w kółko o tym samym czy to w firmie czy w łóżku z mężem (co dla mnie jest w ogóle żenujące). Na siłę wierzy w miłość Hope i Liama, biadoli non stop jak to oni są przeznaczeni sobie, że niech Steffy i Thomas się odsuną bo tamci powinni być razem. Ale Taylor też nie lepsza bo lubi o tym gadać. Lecz Brooke bardziej mnie denerwuje w tym. Z kolei Ridge właśnie stara się unikać zwykle tych tematów, jest neutralny i to mi się podoba :)
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Brooke podobnie jak Taylor, została pozbawiona własnego życia. Ciągle wygłasza swoje nudne teorie o miłości Hope i Liama. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby te sceny były bardziej emocjonujące... Dlaczego Brooke nie spoliczkuje Steffy? Ona nawet na nią nie krzyczy, tylko przychodzi i mówi sobie lekko poirytowanym głosem, że ma się odczepić od jej córki. I tak w kółko ::plask wczolo:

KKL ma jednak ten luksus, że od czasu do czasu zostaje wplątana w inny wątek, jak niedawny z Amber i Caroline. I nie pojawia się tylko we wnętrzach FC, ale też w domu, rezydencji Forresterów lub nawet w plenerze.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5120
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Mareczek pisze: Dlaczego Brooke nie spoliczkuje Steffy? \
Niby tak, ale Steffy to przecież córka Ridge'a. Brooke w ten sposób znowu by sobie namieszała w związku.
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2929
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 16
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Adex-fan Brooke pisze:To byłby dobry scenariusz, że Brooke traci córkę
To byłoby coś nowego dla Brooke po tylu latach, gdyby jeszcze odnowiło jej się załamanie psychiczne w stylu Barbadosu to byłoby interesujące do oglądania.

Obecnie postać Brooke w playerze jest prowadzona równie żenująco co w 2012 roku. Pozbawiona własnego wątku na slepo i bezkrytycznie popiera Hope w działaniach i jest mega hipokrytką. Gani Steffy za podobne czyny które sama Brooke popełniała, a nawet niekiedy brneła w niektóre znacznie dłużej niż Steffy(np. feralna noc Steffy/Bill vs. wielomiesięczny romans Brooke/Deacon). Nie da się tego oglądać, lepiej żeby Brooke dostała w końcu własny wątek niezwiązany z matkowaniem Hope. Można byłoby poprowadzić wątek Brooke na różnych polach, np. powrót do zawodu chemiczki i wynalezienie czegoś nowego, poznanie nowego mężczyny nie będącego Billem czy Ridge'm który mógłby być obsesyjnie zakochany w Brooke i być gotowy na wszystko by ją zdobyć(Brooke/Ridge vs. męska Morgan czy Sheila), czy jakaś choroba. Tymczasem dostajemy mnóstwo scen które po tylu latach nie wnoszą dla Brooke nic nowego.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2021, 16:26 przez BeLieF, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Zgadzam się, aczkolwiek nie tylko na jej przykładzie scenariusz kuleje bo jest za mało wątków. Cieszy mnie jednak, że jest z Ridge'm bo zawsze im kibicowałem, dobrze też, że wspiera córkę, ale powinno się dziać wokół niej jeszcze więcej :mrgreen:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Brooke niestety nic za bardzo nie wnosi w odcinkach z Playera. Matkowanie Hope to najgorsze, co może spotkać tę postać. Czyli nic się nie zmienia od komentarza BeLieFa z sierpnia 2021. No ale tak samo jest z Ridge'm i większością postaci 40 plus. Szkoda potencjału aktorów.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Pomyśleć, że Stephanie w jej wieku miała co robić i rozkręcała akcję… 8)
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

No, Brooke teraz zamula akcję. Stale te same sceny - rozmowy z Ridge'm o Hope i Thomasie, rozmowy z Liamem o Hope, rozmowy z Hope o Thomasie... Ale nuda.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2929
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 16
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Brooke straciła rywalkę która mogłaby jej zagrozić to smęci i traktuje Hope jak pięciolatkę zagubioną we mgle bo nie wolno jej popełniać błędów. Stephanie w jej wieku miała pożądne wątki rywalizacji a to z Sally a to z Sheilą.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości