Morgan DeWitt

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5054
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 6

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Ja mialem nadzieję , że powróci jednak jakoś w stylu Sheilii - ucieknie z więzienia czy coś takiego. A tu niespodzianka - odsiedziała swoje i wyszła:) Jeszcze Nietoper zarzucił tekstem - "Słyszałem, że wyszłaś" - ciekawe kiedy to słyszał:)
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Może za dobre sprawowanie Morgan skorzystała z prawa skrócenia odbywania kary więzienia. Nie wiemy tego, tu tylko gdybamy. Może później poznamy jakieś szczegóły.

Wsprawie tego czasu Tiril, z ust mi wyjęłaś odpowiedź, więc nic nie dodam. :wink:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Super byłoby spotkanie Jackie i Morgan! Te aktorki jako Olivia i Annie walczyły ze sobą w "Sunset Beach" :twisted:

[ Dodano: 2009-04-11, 23:29 ]
A jeszcze chętnie zobaczyłbym bójkę Morgan i Brooke jak dawniej Morgan z Taylor i Stephanie :D Śmiesznie też ja Morgan znowu minęła się z Deaconem (który jako Jude na koniec "Sunset Beach" był jej ukochanym), jak odeszła z B&B to do serialu dołączył Deacon a ak teraz on odszedł to ona wróciła ::rad::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Adex-fan Brooke pisze:Śmiesznie też ja Morgan znowu minęła się z Deaconem (który jako Jude na koniec "Sunset Beach" był jej ukochanym), jak odeszła z B&B to do serialu dołączył Deacon a ak teraz on odszedł to ona wróciła ::rad::
No niby tak, ale Morgan jednak w 2001 odeszła dopiero w maju (kiedy Deacon pojawił się już w listopadzie 2000), ale i tak chyba nigdy nie mieli okazji się spotkać... :wink:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Nawiązując do Deacona to gdyby był z Morgan to w L.A. mogłoby być niebezpiecznie ale ja jak najbardziej byłbym za taką parą!
Nobody does it better
Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

Marek Forrester pisze:Nawiązując do Deacona to gdyby był z Morgan to w L.A. mogłoby być niebezpiecznie ale ja jak najbardziej byłbym za taką parą!
A ja tego nie widzę. Morgan to jednak osoba bardzo samodzielna w swoich intrygach, zawsze działała sama (taki Tim się nie liczy, on był tylko marionetką i to tańczącą w dość nieudolny sposób) i m.in. na tym polega jej czar i urok osobisty.
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Powrót Morgan strasznie nudny - cały ten wątek uratowało tylko "przypadkowe" ::plask wczolo: pojawienie się we Włoszech Amber. To nie była ta Morgan co wcześniej.
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Powiedziałbym raczej, że nie zdążyła się rozkręcić i jej matka też to wszystko załagodziła. Tak ogólnie to bez sensu te zbiegi okoliczności, czyli że spotkała Ridge'a w Cafe Ruse, a potem Amber spotkała ich w Wenecji.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Spotkanie w restauracji jest bardziej prawdopodobne, niż spotkanie Amber w Wenecji.
Morgan nieraz przebywała w Cafe Rousse, Ridge też tam często bywa, więc prędzej czy później mogło dojść do spotkania obojga.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

https://www.youtube.com/watch?v=1p-PZvcnQXs
Pojawił się stary odcinek z 1987 roku gdzie Sarah Buxton grała koleżankę Donny nim po latach zagrała Morgan.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości