Twoja twarz brzmi znajomo

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Oglądacie tę edycję? Ja bardziej z YouTube nadrabiam bo czasu brak. Nie wiem więc kto wygrywa odcinki.
Dlaczego już nie robicie naszych ankiet tu?
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adex-fan Brooke pisze:Dlaczego już nie robicie naszych ankiet tu?
Bo nikt nie komentuje? :| Pytanie do @DeaconFana.

Ja fragmenty widzę czasem w tv, a czasem w necie.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

B@r pisze:Bo nikt nie komentuje? Pytanie do @DeaconFana.
Możemy wrócić do ankiet, ale ostatnio, gdy one się pojawiały, głosowały czasem tylko 3 lub 4 osoby.

Zrobię na próbę nową ankietę na podstawie ostatniego odcinka. Zobaczymy, jakie będzie zainteresowanie.

Możecie oddać tylko jeden głos. Ankieta potrwa 3 dni. Wyłaniamy najlepszego uczestnika w 6 odcinku XV edycji show.

Podsumowanie ostatniej ankiety:

Najlepszy juror to:
Paweł Królikowski (edycje I-XII)
20% [ 1 ]
Katarzyna Kwiatkowska (edycja I)
20% [ 1 ]
Małgorzata Walewska
20% [ 1 ]
DJ Adamus (edycje I-IV)
40% [ 2 ]

Katarzyna Skrzynecka (od II edycji)
0% [ 0 ]
Bartek Kasprzykowski (edycje V-VIII)
0% [ 0 ]
Kacper Kuszewski (od IX edycji)
0% [ 0 ]
Adam Strycharczuk (od XIII edycji)
0% [ 0 ]

Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Zwyciężył DJ Adamus, który otrzymał dwa głosy. Dziękuję za udział w głosowaniu.

-------

Co do nowej edycji - lubię oglądać właściwie tylko Roberta Janowskiego. Rozumiem, że każdy musi wygrać swój odcinek, ale to jest jednak trochę męczące, że jury tak naprawdę nic nie znaczy. Uczestnicy cały czas zmieniają wynik głosowania... Janowski to chyba w ogóle nie jest lubiany przez pozostałych, bo nie kojarzę, żeby dostał od kogokolwiek z ekipy choć jeden punkt. :roll:
Ostatnio zmieniony 18 paź 2021, 16:36 przez DeaconFan, łącznie zmieniany 2 razy.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
sharkinator
Posty: 610
Rejestracja: 26 lut 2010, 21:13
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sharkinator »

Rusza kolejna 16. już edycja TTBZ, wystąpią:
- Viki Gabor
- Karolina Pisarek
- Danzel
- Patryk Cebulski
- Anna Jurksztowicz
- Andrzej Kozłowski
- Ania Rusowicz
- Maciej Radel

Odziwo znam (przynajmniej z wyglądu) wszystkich, ale obawiam się o umiejętności wokalne niektórych z nich.


Za Gromiego w jury zasiądzie Krzysztof Cugowski.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Jury w końcu chociaż trochę jest mniej cukierkowe jak kiedyś. Z udziału Krzysztofa Cugowskiego się cieszę. Najbardziej mi szkoda było Karoliny Pisarek, bo jej Madonna nie była wcale najgorsza. Mówienie przez Walewską na samym starciu, że nie wygrasz programu, będziesz maskotką to na dzień dobry podcinanie skrzydeł. Najmniej od oryginału była Rusowicz z Zalewskim. Plus Pisarek miała skomplikowaną choreografię do „Sorry", a Ania siedziała sobie przy pianinie. Widać też, że Jurksztowicz (poza Wiśniewskim) będzie przez innych faworyzowana, a ja w jej Urszuli słyszałem ją, a nie Urszulę. Najbardziej podobał mi się Andrzej Kozłowski, bo śpiewał i ruszał się identycznie jak Krawczyk, Cebulski za choreografię i Danzel. Viki Gabor nuda, ja tam The Weekend nie słyszałem. Radel pozytywnie, bo uwolnił w sobie seksapil i fajnie tańczył, chociaż on ma akurat doświadczenie w teatrze, gdzie grał już kobiety.
Ostatnio zmieniony 04 mar 2022, 23:40 przez B@r, łącznie zmieniany 3 razy.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Generalnie zgadzam się z Tobą, B@r.

Kozłowski bardzo fajny. Chyba ma największe predyspozycje do zwycięstwa w tej edycji.

To prawda, Walewska już sobie mogła darować te komentarze odnośnie do Pisarek...

Viki Gabor niestety totalnie nie umie się wypowiadać. Cienko widzę jej wywiady z Dowborem...
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Podsumowanie ostatniego głosowania:


Kto powinien zwyciężyć w 6 odcinku XV edycji?
Chris Cugowski jako Maclemore
0%
0% [ 0 ]
Robert Janowski jako Bono (U2)
40%
40% [ 2 ]
Barbara Kurdej-Szatan jako Dua Lipa
20%
20% [ 1 ]
Katarzyna Łaska jako Aretha Franklin
20%
20% [ 1 ]
Tomek Ciachorowski jako Kanye West
20%
20% [ 1 ]
Paulina Sykut-Jeżyna jako Artur Rojek (Myslovitz)
0%
0% [ 0 ]
Klara Williams jako Donna Lewis
0%
0% [ 0 ]
Adam Zdrójkowski jako Hanka Ordonówna
0%
0% [ 0 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Wygrał Robert Janowski jako Bono. Dziękuję za udział w zabawie.

Zapraszam do udziału w nowej ankiecie. Można wybrać maksymalnie 2 opcje. Głosowanie potrwa jeden dzień i 12 godzin.
Wybieramy najlepszą metamorfozę 1 odcinka XVI edycji.
Ostatnio zmieniony 09 mar 2022, 23:33 przez DeaconFan, łącznie zmieniany 1 raz.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Dziś jeszcze podsumuję ostatnią ankietę i uruchomię nową.

Patryk przeszarżował z tym Zenkiem, ale już Danzela bym się nie czepiał tak jak Wiśniewski i Cugowski.

Viki wypadła bardzo dobrze jako Rihanna, ale i tak jakoś jej nie widzę w roli faceta lub kobiety po 50-tce...

Andrzej Kozłowski jest moim faworytem. :wink:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
sharkinator
Posty: 610
Rejestracja: 26 lut 2010, 21:13
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sharkinator »

Viki zaśpiewała bardzo dobrze, dla mnie zasłużenie wygrała. Tina Turner mi się nie podobała zarówno z głosu jak i z wyglądu, nieudana charakteryzacja.

Denerwuje mnie powtarzanie artystów i piosenek, przecież jeszcze tyle wokalistów nie było naśladowanych w programie. Wolałbym też więcej polskich kawałków.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Podsumowanie ostatniego głosowania:

Najlepsza metamorfoza 1 odcinka XVI edycji
Patryk Cebulski/Bruno Mars
40%
40% [ 2 ]
Andrzej Kozłowski/Krzysztof Krawczyk
60%
60% [ 3 ]
Viki Gabor/The Weekn'd
0%
0% [ 0 ]
Ania Rusowicz/Krzysztof Zalewski
0%
0% [ 0 ]
Maciej Radel/Taylor Swift
0%
0% [ 0 ]
Anna Jurksztowicz/Urszula
0%
0% [ 0 ]
Danzel/James Hetfield z Metalliki
0%
0% [ 0 ]
Karolina Pisarek/Madonna
0%
0% [ 0 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 5

Dzięki za udział w ankiecie. Wygrał Andrzej Kozłowski jako Krzysztof Krawczyk.

Ruszamy z głosowaniem na najlepszą metamorfozę 2 odcinka XVI edycji show. Można wybrać maksimum 2 opcje. Głosowanie potrwa 3 dni.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
sharkinator
Posty: 610
Rejestracja: 26 lut 2010, 21:13
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sharkinator »

W kolejnym odcinku wygrała Ania Rusowicz w roli Ireny Santor. Dla mnie całkowicie zasłużone zwycięstwo, to jeden z występów, który na pewno zapadnie mi w pamięć.

Szkoda mi Karoliny Pisarek, nie jest tak beznadziejna jak ją przedstawiają jurorzy. Pamiętam ją z Ameryka Express i już wtedy wydała mi się wtedy bardzo sympatyczną osobą, a nie tępą lalą z Pudelka. Mam nadzieję, że jeszcze dadzą jej szansę.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

sharkinator pisze:W kolejnym odcinku wygrała Ania Rusowicz w roli Ireny Santor. Dla mnie całkowicie zasłużone zwycięstwo, to jeden z występów, który na pewno zapadnie mi w pamięć.
To prawda. Bardzo mi się podobał jej występ. Głos bardzo podobny.

Miło było też zobaczyć prawdziwą Irenę Santor. Artystka, która zeszła już ze sceny i nie śpiewa (jak była ostatnio gościnnie w „Szansie na sukces" to na koniec nie zaśpiewała ze zwyciężczynią odcinka), pojawia się tylko gościnnie od czasu do czasu w programach. Trzeba się cieszyć każdą chwilą z nią, bo w grudniu skończy już 88 lat. Ja bym nie powiedział bo jest w świetnej formie.
Szkoda mi Karoliny Pisarek, nie jest tak beznadziejna jak ją przedstawiają jurorzy. Pamiętam ją z Ameryka Express i już wtedy wydała mi się wtedy bardzo sympatyczną osobą, a nie tępą lalą z Pudelka. Mam nadzieję, że jeszcze dadzą jej szansę.
Mnie równieżjej szkoda. Mam nadzieję, że jej to nie załamie, bo to młoda dziewczyna.

Dziwnie, że Cugowski przez COVID jurorował zdalnie. W przeszłości gdy jakiś juror nie mógł się pojawić, to ktoś go zastępował. A to np. Kazimierz Mazur, a to chyba Stefano.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2022, 19:12 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Podsumowanie ostatniego głosowania:

Najlepsza metamorfoza 2 odcinka XVI edycji
Ania Rusowicz/Minelli
25%
25% [ 2 ]
Patryk Cebulski/Zenon Martyniuk (Akcent)
12%
12% [ 1 ]
Danzel/Tina Turner
12%
12% [ 1 ]
Anna Jurksztowicz/Andrea Bocelli
0%
0% [ 0 ]
Andrzej Kozłowski/Dan Reynolds (Imagine Dragons)
12%
12% [ 1 ]
Maciek Radel/Joey Tempest (Europe)
0%
0% [ 0 ]
Karolina Pisarek/Halina Frąckowiak
0%
0% [ 0 ]
Viki Gabor/Rihanna
37%
37% [ 3 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 8

Zagłosowały 4 osoby. Wygrała Viki Gabor jako Rihanna. Dzięki za udział w głosowaniu.

Ruszamy z kolejną ankietą. Potrwa ona dwa dni. Można wybrać maksimum dwie opcje.

______________

W przyszłym odcinku zabraknie Michała Wiśniewskiego. Na jeden odcinek zastąpi go Robert Janowski.

Ta edycja jest pod paroma względami przełomowa. Mamy najmłodszą (niepełnoletnią) uczestniczkę, zagranicznego (niemówiącego po polsku) uczestnika, jurora na kwarantannie. Ostatnio chyba pierwszy raz uczestnik miał zdalne zajęcia z Agą Hekiert, a teraz Karolina Pisarek nie mogła uczestniczyć w nagraniu wind, bo możliwe, że ma covid. Ciekawe co teraz z Karoliną...

Zgadzam się z Wami co do Karoliny. Fajna dziewczyna. I ma potencjał. Walewska ją zgnoiła w pierwszym odcinku i Karolina chyba to ciągle przeżywa... Ona, Radel i Kozłowski dla mnie najsympatyczniejsi w tej edycji. Danzela trudno rozgryźć, ale wydaje się spoko. Gabor raczej ma swój świat. Cebulski trochę chyba zbyt pewny siebie. Rusowicz i Jurksztowicz, mam wrażenie, alienują się. Ale to może tylko moje odczucia.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2022, 17:18 przez DeaconFan, łącznie zmieniany 2 razy.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
sharkinator
Posty: 610
Rejestracja: 26 lut 2010, 21:13
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sharkinator »

I Karolina znowu od każdego jurora dostało po 1 punkcie. Mam nadzieję, że dziewczyna to wytrzyma.
Danzel sobie bardzo dobrze poradził i wygrał zasłużenie, natomiast uważam że Rodowicz w wykonaniu Kozłowskiego była nieudana.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Danzel wypadł super w roli Ryśka, zasłużenie wygrał. Maryla tym razem kiepska.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości