Zniewolona (Kriepostnaja)

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Zobaczę z ciekawości nowy sezon, ale nie zaliczam tego serialu do ulubionych.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9844
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Centrum Prasowe TVP informuje, że już od najbliższego poniedziałku TVP2 przypomni pierwsze dwa sezony "Zniewolonej": https://centruminformacji.tvp.pl/567754 ... tce-w-tvp2 . A wkrótce będzie trzeci sezon. Czyli jest potwierdzenie, że TVP nabyła prawa do kolejnych odcinków. To dobre info.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Już wiadomo kiedy i w którym Tvp trzeci sezon?
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9844
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Jeszcze nie wiadomo, Dwójka powtarza pierwszy sezon. Nie jest wykluczone, że trzeci pojawi się właśnie na antenie TVP2. W najbliższy poniedziałek będą odcinki 11 i 12, więc jeszcze trochę czasu zostało: https://programtv.naziemna.info/program ... -listopada .
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Dawidek pisze:Jeszcze nie wiadomo, Dwójka powtarza pierwszy sezon. Nie jest wykluczone, że trzeci pojawi się właśnie na antenie TVP2. W najbliższy poniedziałek będą odcinki 11 i 12, więc jeszcze trochę czasu zostało: https://programtv.naziemna.info/program ... -listopada .
Dawidku, to, że nie jest wykluczone, że „Zniewolona" pojawi się w TVP2 to tylko Twoja opinia. :lol: Mogłbyś docierać do źródeł, a nie dzielić sie swoimi refleksjami, które jak się okazuje, są głupie.

Ja natomiast nie trzymam się takich subiektywnych przewidywań i pytam u źródła. Od żony prereza Kurskiego wiem, że nowe odcinki są już w tłumaczeniu i pojawią się najprawdopodobniej na ekranie w styczniu. Oczywiście jak zawsze w TVP1.

Także to, że coś jest przypominane w Dwójce, nie definiuje tego, że tam finalnie będzie to puszczane. Najnowszy przykład? Przed ostatnim sezonem „Stulecia Winnych" też na TVP2 były powtórki tego serialu, a finalnie kolejny sezon, tak jak zawsze, pokazywała TVP1.

Jeśli ktoś chce polski trailer nowych odcinków „Zniewolonej", proszę bardzo – https://www.youtube.com/watch?v=-wIbT0zg5ow

Ja widziałem już cały nowy sezon, ale nie będę spoilerował... Tu moja recenzja początkowych odcinków i odpowiedź na to, czy Żadan przeżyje... – https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/znie ... ia/f9enqkl

Niestety Żadan okazuje się bardzo złą osobą, co mi się nie podoba. Kitty to odkrywa i jak chce nagłosnić to ją odurzy i zamknie w szpitalu – https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/znie ... lu/3mplffb Z tego co wiem, to bohater, który będzie Polakiem finalnie zgarnie jej serce.
Nakręcono już też 4 sezon „Zniewolonej", gdzie pojawi się Mikołaj Roznerski. Kitty już nie będzie żyła. Wiadomo też, że wtedy poza jej dzieckiem, pojawi się córka jej pierwszego męża - Kosacza., o której wcześniej nie było mowy.. :roll:
Ostatnio zmieniony 26 lis 2021, 00:16 przez B@r, łącznie zmieniany 4 razy.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

B@r pisze:Ja natomiast nie trzymam się takich subiektywnych przewidywań i pytam u źródła. Od żony prereza Kurskiego
Nie każdy zna i ma chęć znać żonę prezesa :lol:
Ile nowy sezon będzie mieć odcinków? Mam nadzieję, że będą na VOD równocześnie.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adex-fan Brooke pisze:Ile nowy sezon będzie mieć odcinków? Mam nadzieję, że będą na VOD równocześnie.
Będą. 3 sezon ma 22. odcinki, Nagrany jest też 4.

Nowy sezon jest ciekawy, ale wkurza mnie, że z Żadana zrobili drania. Widziałem właśnie finał sezonu i on tam będzie próbował zabić Kitty. Wyobrażacie sobie to po odcinkach, które były w Polsce? No nie!!! Wydawał się taki super krystaliczny, a będzie najgorszą mendą. Mnie to nie przekunuje...

Z kolei w 4 sezonie, który nagrywali równolegle wystąpi nasz polski aktor... Mikołaj Roznerski. Kitty nie będzie już jednak wtedy żyła... Akcja będzie ponad 20 lat później.
Adex-fan Brooke pisze:Nie każdy zna i ma chęć znać żonę prezesa
Wystarczy chwila reaserchu. Nie trzeba nikogo znać, by mieć pojęcie, co się dzieje w tv. :lol:
Ostatnio zmieniony 26 lis 2021, 17:53 przez B@r, łącznie zmieniany 4 razy.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9844
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

B@r pisze:Dawidku, to, że nie jest wykluczone, że „Zniewolona" pojawi się w TVP2 to tylko Twoja opinia. :lol: Mogłbyś docierać do źródeł, a nie dzielić sie swoimi refleksjami, które jak się okazuje, są głupie.
Twoja uwaga nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia.

Odsyłam do mojego posta z 7 listopada, godz. 0.51. (drugi post od góry na tej stronie) w którym jest link do komunikatu Centrum Informacji TVP, w nim tytuł krzyczy:
Trzeci sezon serialu „Zniewolona” wkrótce w TVP2
Ten komunikat jest nadal widoczny na stronie TVP. Na tę chwilę nie został edytowany ani usunięty. Ta osoba, która go pisała, chyba wiedziała o czym pisze. Czy jest on nadal aktualny?
Twoje źródło - żona prezesa TVP oraz komunikat częściowo się zaprzeczają. Kto ma rację - to pytanie retoryczne. Trudno ustalić, jak jest naprawdę. Kłania się wiarygodność źródeł. TVP znana jest z tego, że koncepcje, plany zmieniają się co chwilę. Nieraz jest tak, że zmiany wprowadzane są na ostatnią chwilę. I tak samo może być w przypadku "Zniewolonej". Nikogo nie powinno zdziwić, jak się okaże, że serial finalnie pokaże TVP Sport o 4 rano.
Dawidek pisze:Nie jest wykluczone, że trzeci pojawi się właśnie na antenie TVP2.
Zatem, moje wczorajsze słowa są adekwatne do sytuacji. Bo jest w nim duży margines niepewności, jak będzie naprawdę.

Kidy oglądałem powtórkowe emisje "Zniewolonej", to początkowo serial leciał na Jedynce. Potem przesunięto serial do Dwójki. W tym momencie zrezygnowałem z oglądania w telewizji i przeszedłem do TVP VOD, by nie trzymać się ramówki telewizyjnej. I tak samo zrobię w przypadku kolejnych sezonów. Dla mnie to, gdzie serial będzie emitowany nie ma znaczenia, ale dla niektórych to istotna informacja.

Tak na marginesie, warto podawać źródła bądź o nich wspomnieć w poście. W takim przypadku odpowiedzialność za podaną informacje spada na źródło, a nie na cytującego.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

B@r pisze:Wystarczy chwila reaserchu.
Dla mnie czasem (gdy nie potrzebuję odpowiedzi na już) chwilą reaserchu jest zapytanie kogoś na forum o coś.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Dawidek pisze:Twoja uwaga nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia.

Odsyłam do mojego posta z 7 listopada, godz. 0.51. (drugi post od góry na tej stronie) w którym jest link do komunikatu Centrum Informacji TVP, w nim tytuł krzyczy:
Przed chwilą na TVP2 po powtórkach starych odcinków, była reklama nowych odcinków i nowy trailer, gdzie lektor mówi: "3 sezon serialu Zniewolona... Już wkrótce w... JEDYNCE".
Specjalnie dla Ciebie nagrałem go i teraz wrzuciłem. Słuchaj i nadal wierz, w jakieś komunikaciki w necie, które piszą osoby mało zorientowane, które myślą jak ty - powtórki na TVP2, to serial też na TVP2, lol. :lol: Nigdy o Dwójce z premierami tego serialu nie było przez sekundę pomysłu.
Swoją drogą, jak to twoje źródło wiedzy, to może warto zwrócić im uwagę o małej wiarygodności. :lol:

Proszę bardzo kolejny dowód. Reklama, gdzie jasno jest napis i głos lektora, że nowe odcinki w TVP1 – https://www.youtube.com/watch?v=-NnX5felkxI

I co ty na to, Dawidku? :lol:

Skrin z promo na pamiątkę, ale radzę też posłuchać lektora...


Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 lis 2021, 00:08 przez B@r, łącznie zmieniany 3 razy.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9844
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Ten "komunikacik", jak nazywasz ten link kierujący do Centrum Informacji TVP pochodzi z tej samej firmy, która w autopromocji dała informację, że serial będzie w Jedynce. Dzięki za linka. :wink: Potwierdziłeś tylko, że TVP teraz inaczej podeszła do serialu, być może zawiniło coś w komunikacji. i promocji. Na tę chwilę miałbym trochę dystansu do tego, co informuje nadawca na temat, że emisja będzie na Jedynce. TVP już nieraz pokazała, że potrafi zmieniać decyzje na ostatnią chwilę.
Komunikat Centrum Informacji niech zostanie dla potomnych. B@r, skoro rozmawiałeś z żoną prezesa, to mogłeś zapytać ją o komunikat. Nie wiadomo, czy treść komunikatu była błędna, czy coś się potem zmieniło lub była inna przyczyna. Od dłuższego czasu TVP traci na wiarygodności i omawiana sytuacja jest jednym z tego przejawów.
Dawidek
Administrator
Posty: 9844
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Serwis wirtualnemedia.pl informuje, że Jedynka w wigilijny wieczór rozpocznie emisje trzeciego sezonu "Zniewolonej": https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/z ... tun-obsada .
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Oglądacie? Ja tak i te nowe odcinki i nowa aktorka o wiele bardziej mi się podobają. Główna postać wreszcie nie jest ofiara losu, którą otacza tylko cierpienie. Jestem jednak skołowany, że scenarzyści chyba pchają ją w ramiona niedoszłego zabójcy jej męża. Czyżby okazywał się lepszy od Zadana? Z wyglądu lepszy jest...
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Najbardziej szokująca jest przemiana Żadana, który przecież tak bardzo kochał Katię, a teraz bez skrupułów zamyka ją w szpitalu i wmawia obłęd, byle tylko jego grzeszki nie wyszły na jaw. Natalie vel matuszka Grigorija kiedyś taka dobra, też stała się okrutna... Rzeczywiście zakonnice z monastyru wyhodowały potwora. Dobrze, że ostatecznie nie zabiła tej dziewczyny i została wygnana.

Polubiłem ostatnio Olgę, która jest bardzo odważna i fajnie z Nazarem pomaga Kitty. Swoją drogą mogliby być razem.

Cieszę się, że wrócił wątek domów publicznych, bo lubię sceny w przybytku Madame Makarowej. Stefan to też dobry nabytek tego sezonu, wolę go obecnie bardziej od Żadana. Ciekawe kto zabił przed laty jego ukochaną? Bo że Żadan, to zbyt oczywista opcja. Macie jakieś typy?

Denerwuje mnie za to, że Karp robi takie podchody do Pawliny i nie powie jej wprost o uczuciach, przez co dochodzi do nieporozumień. Szkoda również, że Halki jak na lekarstwo.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

No właśnie te przemiany charakteru zaskakują. Kto by pomyślał, że będę w tym sezonie kibicować postaci, która dźgnęła męża Kati? Ogólnie jak dla mnie nadal świetny ten sezon, lepszy niż poprzedni. Cały czas coś się dzieje... Sceny z Pwaliną są zabawne, to ciepła, fajna postać. Fajnie, że Makarowa nadal jest, ona stroi takie teatralne miny :mrgreen: Najbardziej mi się podoba, że Katka ma teraz oddanych przyjaciół i jest bardziej dojrzała oraz waleczna.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2022, 00:52 przez Adex-fan Brooke, łącznie zmieniany 1 raz.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości