| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Opisy odcinków (player.pl)
Autor Wiadomość
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9063
Wysłany: 2021-12-06, 22:33   

29.11.2021 (odc. 7974)

Hope i Liam informują wzruszoną Brooke, że nie wybrali jeszcze imienia dla dziecka. Kobieta ma dla córki prezent - są to kupione ubranka dla dziecka. Rozmowa schodzi na osobę Billa, który wiele przeżył w tym roku, w tym postrzelenie. Brooke uważa, że sprawca powinien zostać osądzony i ukarany.
Do córki przychodzi Taylor, spędza chwilę z Kelly. Matka Steffy uważa, że dziewczyna powinna być z Liamem, a dzięki Billowi, chłopaka ukradły Brooke i Hope. Kobieta nie potrafi pogodzić się z tym, że Bill we wszystkim macał palce. Obawia się, że Spencer w końcu ją wyda i ona trafi do więzienia. Opowiada córce dokładnie, co stało się tego feralnego dnia, kiedy postrzeliła Billa.
Justin dziwi się, że Bill zmienił się i odpuszcza. Właściciel SP ma gościa, jest nim detektyw Sanchez, który wraca do sprawy postrzelenia Spencera. Pyta go, czy przypomniał sobie, kto do niego strzelał. Bill mówi mu, że nie ma mu nic więcej do powiedzenia. Detektywa dziwi to, że mężczyzna nie chce szukać winowajcy.


30.11.2021 (odc. 7975)

Steffy zapewnia Taylor, że nic jej nie grozi. Jej matka cały czas czuje niepokój, więc postanawia odwiedzić Billa i zapytać go, czy podtrzymuje swoją deklarację o nie wysyłaniu jej za kratki. Spencer zapewnia ją, że nic nie powie policji. Taylor oskarża go o spowodowanie nieszczęść w jej rodzinie.
Liam, przed pójściem do Steffy i córki, sugeruje, by córkę jego i Hope nazwać imieniem Esmeralda. Hope deklaruje matce, że chce się dogadać ze Steffy, obie wiedzą jak wyglądały relacje swoich matek. Brooke ostrzega ją przed Steffy, bo ona może być podobna do swojej matki.
Liam cieszy się na spotkanie ze swoją córką. Jego była partnerka mówi mu o wizycie jej matki. Steffy sugeruje, że matka chciałaby ponownie otworzyć gabinet psychiatryczny. Liam ostrzega Steffy przed Taylor, chciałby by jego wnuczka nie spotykała się zbyt często z babcią, bo nie wiadomo, co tak naprawdę myśli Taylor. Obawia się, że Brooke może sprowokować Taylor.
Hayes niespodziewanie pojawia się w FC i oskarża Hope o zabieranie jej córce biura. Przypomina jej też o tym, że Steffy i Kelly miały prawo do szczęścia, ale Bill i jej rozmówczyni jej to odebrały. Mówi, że nie pozwoli na to, by córka jej wroga zniszczyły szczęście jej rodziny.


1.12.2021 (odc. 7976)

Steffy zapewnia Liama, że jej matka nie stanowi problemu, ale on ma duże wątpliwości, co do postępowania Taylor.
Tymczasem Hayes atakuje Hope, oskarżając ją o wykorzystanie sytuacji, kiedy Liam i Steffy mieli kryzys oraz o powrót z Europy, co było okazją do związania się z mężem jej córki. Hope jej odpowiada, że winę za to cale zdarzenie ponowi Bill oraz sama Steffy. Taylor jej odpowiada, że Loganki od zawsze zagrażały jej rodzinie i teraz robi to ona. Jej tyradę słyszy Liam, który staje w obronie żony. Po odprowadzeniu Taylor, Liam sugeruje swojej żonie, że Taylor nie można ufać. Jego żona ma podejrzenie, że on o czymś wie. Liam w końcu zdradza Hope, że Taylor postrzeliła Billa.
Ridge i Quinn, w towarzystwie Erica dyskutują, jak unieszkodliwić Billa. Fuller uważa, że to jest niemożliwe, by coś zrobić Spencerowi. Eric i Quinn muszą wyjść do pracy. Gościem Ridge'a, który sprząta po obiedzie jest Taylor, oboje cieszą się na to spotkanie.
Zaniepokojony Bill odwiedza Steffy i mówi jej o wizycie Taylor. Jego zdaniem, Hayes nie czuje się pewna, bo zapytała go, czy nie zmieni decyzji na temat jej przeszłości oraz oskarżyła go o zniszczenie rodziny jej córki. Steffy obiecuje mu, że upilnuje swoją matkę.


2.12.2021 (odc. 7977)

Taylor i Ridge doceniają ich córkę, która podniosła się po porażkach i jest wspaniała matką. Oboje krytycznie wypowiadają się na temat Billa. Taylor korzysta z okazji i krytykuje także Hope.
Córka Brooke jest zszokowana informacją, że to Taylor strzelała do Billa. Pyta, kto jeszcze o tym wie oraz jak dokładnie to się stało. Liam mówi, że musiał jej powiedzieć, by pokazać niestabilność emocjonalną Taylor, po tym jak ona zaatakowała jego żonę.
Brooke prosi Steffy, by pamiętała o tym, że jej córka wkrótce urodzi i dała przestrzeń Liamowi, który będzie dobrym ojcem dla obojga dzieci. Steffy nie widzi obaw w odróżnieniu od swojej teściowej, przypomina że sama odsunęła się w cień, by Liam mógł związać się z Hope. Niespodziewanie zjawia się Taylor, która ma pretensje do Brooke, która - jej zdaniem - chce ograniczać kontakty Kelly z jej ojcem. Pomiędzy paniami dochodzi do kłótni, którą słyszy Hope. Przerywa tyradę Hayes na temat moralności Brooke.


3.12.2021 (odc. 7978)

Zoe ma zaskakującego gościa, jest nim jej ojciec Reese Buckingham, który nie jest gorąco witany przez dziewczynę. Zoe dowiaduje się, że ojciec przyjechał na stałe do USA, ponieważ otrzymał pracę w klinice. Pozytywnie zaskoczony jego obecnością jest Xander.
Hope sugeruje Taylor, że powinna wyjechać z miasta, by nabrać dystansu do tego, co dzieje się wokół jej córki. Ale Hayes nie chce tego zrobić, bo uważa, że Loganki chcą ją odciąć od rodziny. Brooke zauważa, że Taylor nie jest sobą, w odpowiedzi Hope wyjawia jej sekret, który przed chwilą poznała od Liama.
Steffy nie jest zadowolona z tego, że jej były mąż powiedział Hope o Taylor. Kobieta uważa, że jej matka nie stanowi zagrożenia. Zaczyna sądzić, że jeśli więcej osób dowie się o tym, co zrobiła Taylor, to ona poczuje się osaczona. Taylor odwiedza córkę w gabinecie, akurat kiedy ona rozmawiała z byłym mężem. Hayes narzeka na rozmowę z Brooke i Hope, mówi Liamowi, że to Bill, a potem Hope wpłynęły ja jego decyzję. Steffy próbuje uspokoić matkę.


4.12.2021 (odc. 7979)

Taylor przeprasza córkę za swoje zachowanie, ale nie będzie tez ukrywała swoich poglądów na temat rodziny. Córka nie jest zachwycona jej zachowaniem. Taylor broni się, że musi chronić rodzinę, także po tym, jak stracili Phoebe.
Brooke jest zszokowana informacją, że to Taylor postrzeliła Billa. Uważa, że Hayes nie byłaby zdolna do takich czynów. Krytykuje swoją rywalkę, mówiąc że zawsze ona obwiniała ją o wszystkie nieszczęścia, a Taylor była idealna. Postanawia rozprawić się z matką Steffy.
Taylor przejmuje od Amelii opiekę nad Kelly. Niespodziewanie pojawia się Brooke, która mówi jej o swojej wiedzy na temat postrzelenia Billa.
Liam informuje ojca, że Hope wie o Taylor. Tłumaczy, że musiał jej powiedzieć, ponieważ ona może zagrozić jego rodzinie. Po tym, co zrobiła matka jego byłej żony, chłopak chce zachować ograniczone zaufanie do niej. Bill rozumie intencje syna, ale obawia się, że sekret wkrótce będzie wszystkim znany. Obaj cieszą się, że zaczęli ze sobą rozmawiać.


5.12.2021 (odc. 7980)

Pamela i Donna współpracują i wzajemnie dopiekają sobie. Obserwuje to Quinn, która dzieli się z Ericem swoimi spostrzeżeniami. Mężczyzna opowiada jej o trudnych doświadczeniach Pameli z siostrą i matką.
Okazuje się, że jedna z modelek nie może przybyć na przymiarkę sukni z najnowszej kolekcji. Pamela wpada na pomysł, by zastąpiła ją Donna. Logan przymierza przygotowaną suknię.
Brooke wyraża swoje obawy wobec Taylor, przeszukuje nawet jej torebkę. Hayes mówi jej z płaczem, że to co się stało, jest dla niej niezrozumiałe, żałuje tego, co zrobiła. Teraz rozumie pacjentów, którzy zrobili coś, na co by się nie zdecydowali. Pyta Logan, co by ta zrobiła, gdyby jakiś starszy mężczyzna napastował Hope. Na kolanach błaga Brooke o ne wydawanie jej policji.
Steffy ma pretensje do Hope, że powiedziała matce o tym, co zrobiła Taylor. Uważa, że obie panie powinny unikać ze sobą kontaktu. Panna Forrester uważa, że Hope mogła przewidzieć zachowanie swojej matki, która pewnie poszła do Taylor. Hope swoją decyzję uzasadnia troską o matkę, bo zdaje sobie sprawę, że to Taylor jest jej największym wrogiem.
 
 
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9063
Wysłany: 2021-12-13, 22:24   

6.12.2021 (odc. 7981)

Steffy mówi ojcu o tym, że Taylor strzelała do Billa. Mężczyzna jest zszokowany, nie wierzy, że jego była żona posunęła się do przemocy.
Taylor błaga Brooke, by nie szła w jej sprawie na policję. Logan decyduje, że ze względu na Steffy i męża nie będzie zgłaszać przestępstwa na policji, ale będzie obserwować Hayes. Potem ona odwiedza Billa i mówi mu o swojej wiedzy, potem zauważa, że Spencer zmienił się na lepsze.
Taylor nie jest zadowolona z faktu, że jej były mąż zna prawdę. Obawia się ona tego, co zrobi Brooke, nie wierzy do końca w jej deklarację, że nic nie powie policji. Steffy niezmiennie broni swojej wersji wydarzeń dotyczącej romansu ze Spencerem, ale rodzice uważają inaczej. Ojciec i córka starają się uspokoić Hayes.
Pamela próbuje na różne sposoby zatrzymać Quinn, by ta nie mgła przeszkodzić Ericowi, który pracuje nad suknią, którą założyła Donna, oboje wspominają dobre czasy przy okazji. Kiedy Fuller udaje się dostać do męża, komplementuje projekt, ale dziwi się, że Donna jest modelką.


7.12.2021 (odc. 7982)

Steffy organizuje małe przyjęcie, by podziękować najbliższym współpracownikom za pracę nad kolekcją bielizny. Zaprasza też matkę. Zjawiają się Zoe z Xanderem, którzy będą rozwijać w swoim tempie swoją znajomość. Obecni są także Sally i Wyatt oraz Reese - ojciec Zoe, którego zaprosiła Steffy. W trakcie przyjęcia Steffy dziękuje wszystkim za pracę. Taylor wykorzystuje nadarzającą się okazję i wygłasza swoje poglądy na temat rodziny. W rozmowie z Reese'm, krytykuje Brooke i Hope, które - jej zdaniem - odebrały jej rodzinę.
Brooke i Ridge nie zgadzają się ze sobą, jeśli chodzi o ocenę tego, co zrobiła Taylor. On uważa, że jego była żona nie stanowi zagrożenia, została sprowokowana przez niebezpiecznego człowieka, jakim jest Bill i broniła córki. Brooke uważa, że Taylor może stanowić zagrożenie, bo co się stanie jeśli znowu wybuchnie? Logan uważa, że Taylor nie powinna być sama z małą Kelly.


8.12.2021 (odc. 7983)

Hope i Liam oraz Ridge i Brooke dyskutują na temat zachowania Taylor. Brooke prosi męża by zachował ostrożność, co do byłej żony. Także Hope ma obawy, co Liam myśli.
Na przyjęciu wygłaszane są toasty, Taylor tęsknie spogląda na kieliszki i butelki z winem. Po przyjęciu, Steffy zauważa, że jej matka jest rozdarta, patrząc na pozostawiony kieliszek wina, więc wzywa ojca. W trakcie spotkania z nimi, Forrester dowiaduje się o tym, co zauważyła jego córka, a Taylor zaczyna obwiniać siebie o wszystko, co stało się z rodziną. Zauważa, że potrzebuje ich wszystkich, by wrócić do formy.
Brooke radzi Hope, by skupiła się głównie na sobie i dziecku. Opowiada też, co ustaliły podczas spotkania z Taylor.
Reese dziękuje córce za udany wieczór i pyta ją o Brooke. Zoe pokazuje mu zdjęcie Logan.


9.12.2021 (odc. 7984)

Siostry Logan, wraz z Hope zastanawiają się nad imieniem dla dziecka. Hope komplementuje męża. Rozmowa schodzi na osobę Taylor, Brooke sugeruje siostrom, że ona zrobiła coś poważnego, ale Hope próbuje powstrzymać matkę przed powiedzeniem im o przestępstwie.
Taylor ma żal do Liama, że powiedział o wszystkim Hope, a ta doniosła matce. Deklaruje, że nie jest zagrożeniem dla nikogo, a także potrafiła powstrzymać się. Liam ma jednak obawy, czy matka Steffy będzie odpowiednią osobą dla jego dzieci. Taylor i Steffy proszą Liama, by przekonał Brooke i Hope, by zachowały sekret dla siebie.
Reese odwiedza córkę przed pracą. Dziewczyna zauważa, że on interesuje się Taylor. Zoe zauważa, że ich relacje nie były dobre, przypomina mu o tym, jak wyglądają jego relacje z kobietami - ceni niezależne i dobrze usytuowane panie. Dziewczyna mówi potem Xanderowi, że martwi się o ojca.
Taylor odwiedza w klinice swoją terapeutkę, której mówi, że miała ochotę się napić, ale nie zrobiła tego. Lekarka uważa, że to jest sukces. Chwilę później spotyka ją Reese, który dziwi się, że w tak dużym mieście się spotkali. Oferuje jej swoją pomoc.


10.12.2021 (odc. 7985)

Brooke sugeruje siostrom, że Taylor może stanowić zagrożenie i ma nadzieję, że Steffy i Liam nie dopuszczą do tego, żeby Hayes miała bliskie relacje z wnuczką. Zdradza, że może coś w sprawie Taylor zrobić, ale Hope ją ciągle powstrzymuje przed powiedzeniem o postrzale. Dziewczyna zwraca uwagę, że chce dogadać się ze Steffy, a napięte relacje z Taylor nie ułatwiają sprawy.
Reese jest zaskoczony, że widzi Taylor. Współpracuje on z jej lekarką. Nawiązuje do wczorajszego spotkania na przyjęciu, podczas którego ona mu dużo powiedziała o sobie. Hayes zdradza mu, że najbliższą jej osobą jest córka, od dawna nie miała mężczyzny, tęskni za czułością i powodzeniem. Reese ją całuje.
Zoe krytycznie wypowiada się o ojcu i jego podejściu do kobiet. Zauważyła, że on kręcił się wokół Taylor i ma obawy z tym związane.


11.12.2021 (odc. 7986)

Steffy prosi Liama, by przekonał Brooke i Hope by nie zdradzały sekretu Taylor. Mężczyzna wyraża obawy o postępowanie jej matki, ale dziewczyna wierzy jej. Tymczasem Hope cieszy się, że Brooke nie powiedziała siostrom o Taylor, ale Logan uważa, że powinna je ostrzec, bo nie ufa Hayes i chciałaby by ta trzymała się z daleka od nich. Obie potem próbują przekonać Liama do tego, by przekonał byłą żonę do ograniczenia relacji między babcią a wnuczką.
Reese przeprasza Taylor za pocałunek, ona jednak cieszy się z tego powodu. Potem ona relacjonuje córce spotkanie ze sponsorem z AA i oświadcza, że nie chce jej przeszkadzać i powinna wyjechać z Los Angeles. Steffy prosi matkę, by ta wprowadziła się do jej domu. Taylor, po namowach córki - zgadza się.
Reese mówi córce, że cieszy się, że spotkał taką kobietę jak Taylor. Chciałby kontynuować znajomość, ale obawia się, że ta wyjedzie. Zoe jest sceptyczna co do jego zachowania, uważa że zachowuje się jak nastolatek. I boi się kłopotów związanych z tym, że jej ojciec spotyka się z matką jej szefowej.


12.12.2021 (odc. 7987)

Steffy przekonuje matkę, że nie będzie przeszkadzała jej w próbie dogadania się z Hope i stworzenia z nią jednej rodziny. Chce, by Taylor pomagała jej w opiece nad wnuczką.
Brooke i Hope przedstawiają Liamowi swoje krytyczne stanowisko wobec Taylor. Liam próbuje nieco wypośrodkować swój pogląd, ale obie uważają, że Taylor stanowi potencjalne zagrożenie dla dzieci. Brooke postanawia rozmówić się ze Steffy. Zamiast niej spotyka Taylor, która opiekuje się Kelly. Dowiaduje się od niej, że Steffy zaproponowała jej przeprowadzkę do jej domu i zajmowanie się wnuczką.
Sally i Wyatt uprawiają jogę. chłopakowi to nie wychodzi, dziewczyna ma w tym wprawę. Po skończonej sesji oboje lądują w łóżku. Wyatt wyznaje swojej wybrance, że ją kocha.
 
 
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9063
Wysłany: 2021-12-20, 23:24   

13.12.2021 (odc. 7988)

Sally i Wyatt spędzają miłe chwile. Oboje zapewniają się, że będą się wzajemnie wspierać.
Brooke informuje Billa o tym, że Steffy poprosiła swoją matkę, by zamieszkała z nią i Kelly. Mężczyzna jest zaskoczony, ale uważa, że Taylor nie stanowi zagrożenia dla jego wnuczki. Brooke jest tym wszystkim zaniepokojona. Spencer sugeruje jej, że ona chciałaby, by Hayes trafiła za kratki.
Liam jest świadkiem wymiany zdań między Steffy a Hope na temat Taylor. Steffy ufa swojej matce, Hope nie chce dopuścić babci Kelly do swojego dziecka. Liam proponuje, by obie się dogadały i poszły na kompromis, ale Hope na to się nie zgadza. Jej zdaniem - Taylor sprawia, że idea wielkiej rodziny legnie w gruzach. Stawia sprawę na ostrzu noża i prosi Liama by wybrał, z którą z nich chce się tak naprawdę związać?


14.12.2021 (odc. 7989)

Zdaniem Hope, jeśli Taylor będzie obecna, to idea wielkiej rodziny nie ma szans na urzeczywistnienie, ponieważ ona będzie chronić swoją córkę. Na pytanie, z kim chce się związać, Spencer jej deklaruje, że są rodziną, ale nie może zapomnieć o Kelly. Potem chłopak zajmuje się małą. Zapewnia byłą żonę, że uda im się stworzyć taką relację, że jego córki będą się razem wychowywać.
Brooke chce przekonać Billa do interwencji w sprawie Taylor, ale Spencer jest sceptyczny. Sugeruje, że jego rozmówczyni chciałaby, żeby Taylor trafiła za kratki. Brooke zaprzecza i ponownie słyszy od niego, że się zmienił. Potem ona wspiera córkę po jej trudnej rozmowie z mężem i Steffy.
Emma informuje Xandera, że w następnym tygodniu czeka go wywiad dla prestiżowego magazynu o modzie. Dziewczyna mówi jemu i Zoe, że zmieniła się, ma nowe priorytety. Xander prosi Zoe, by nie nazywała jego byłej "małą Emmą". Zoe komplementuje go i docenia jego pracę jako modela. Nadal obawia się o ojca, który lubi ryzykowne kontakty.


15.12.2021 (odc. 7990)

Steffy i Taylor stroją dom na święta. Hayes dowiaduje się, że nie będzie Hope. Domyśla się dlaczego i chce się wyprowadzić, ale córka jej na to nie pozwala. Steffy sugeruje, że może adoptuje dziecko. Mimo tego, Taylor decyduje się na spotkanie z Brooke.
Hope i Brooke próbują przekonać Liama do tego, że Taylor jest niezrównoważona i nie można jej ufać. Liam zastanawia się, czy babcia Kelly faktycznie będzie zagrożeniem dla dzieci. Hope nie przekonują argumenty męża, więc postanawia porozmawiać z samą Steffy.
Reese stara się uspokoić swoją córkę. Dziewczyna ma obawy o to, że on jest zadłużony. Dziewczyna podsłuchuje jego rozmowę telefoniczną w sprawie uzyskania kredytu. Dowiaduje się też, że jej ojciec pocałował Taylor, ma jeszcze większe obawy o relacje ojca z Hayes.
Taylor ma pretensje do Brooke, że ta - wraz z Hope - chcą ją odseparować od dzieci. Brooke uważa, że Taylor nie powinna mieć kontaktu z najmłodszymi. Nagle w obronie Hamilton staje Reese.


16.12.2021 (odc. 7991)

Reese staje w obronie Taylor, uważa że Brooke nie powinna jej ograniczać kontaktów z wnuczką. Logan mówi mu, że nie zna całej prawdy o Taylor. Potem Buckingham zaprasza Hayes na obiad, oferuje jej swoją pomoc, mówi, że ona nie musi być sama.
Steffy i Hope dyskutują na temat Taylor oraz rodzinnych więzi. Córka Brooke jest sceptyczna, co do stabilności emocjonalnej matki rozmówczyni. Nie chce także, by Hayes pojawiła się na świątecznej kolacji u Erica. Steffy wyjaśnia jej przekaz zdjęcia jej i Liama, które wisi na ścianie.
Do Los Angeles wraca Maya. Dowiaduje się, że Xander i Zoe są razem. Avant nie wyraża entuzjazmu na tę informację, pyta chłopaka czy jest szczęśliwy. Ma obawy, ponieważ pamięta, że on uciekł od swojej wybranki do Kalifornii. Docenia go za pracę na rzecz Steffy i kolekcji. Potem Maya zaskakuje Brooke swoim powrotem. Logan dziwi się, że z żoną nie wrócił Rick. Maya informuje ją, że biorą rozwód z synem Brooke.


17.12.2021 (odc. 7992)

Maya relacjonuje Brooke kulisy rozstania z Rickiem. Uważa, że żadne nie jest winne tej sytuacji, a związek już dawno zaczął się psuć. Avant sama wróciła z Lizzy. Brooke jest zaskoczona całą sytuacją i nie może uwierzyć, że tak zgodny związek się rozpada.
Reese komplementuje Taylor i zapewnia ją o swoim wsparciu. Popiera ją w konflikcie z Brooke i Loganami. Kobieta mówi mu, że od dawna wojuje ze swoimi wrogami, a Brooke chce by ona wyjechała. Przyznaje się, że popełniła niewybaczalny błąd, o którym Brooke wie i wykorzystuje to. Sugeruje mu, że jej córka myśli o adopcji, by Kelly miała siostrę.
Tymczasem Steffy i Hope spierają się o obecność Taylor na świętach. Córka Brooke nie chce widzieć matki rozmówczyni, ponieważ obserwuje jej niestabilność. Steffy broni swojej matki. Do rozmowy przyłącza się Liam, który wysłuchuje argumentów obu stron.


18.12.2021 (odc. 7993)

Hope jest nieugięta. Steffy nie jest zadowolona z obrotu spraw. Po powrocie do domu Hope i Liam spotykają się z Mayą, która mówi im o rozwodzie z Rickiem. Maya słyszy od małzonków, że zawsze może liczyć na ich wsparcie, także jeśli chodzi o opiekę nad Lizzy. Przy okazji ustalają imię dla ich córki. Dziewczynka zostanie nazwana Beth - po prababci.
Reese nie może zapłacić kartą za obiad - transakcja zostaje odrzucona. Płaci więc gotówką. Zauważa kogoś i postanawia wymknąć się z lokalu. Wcześniej komplementował Taylor i zapewniał ją, że interesuje go ona, i liczy na kolejne spotkania. Potem Taylor opowiada córce o znajomości z ojcem Zoe. Przyznaje się, że ich znajomość przeszła na kolejny etap - nie są tylko przyjaciółmi, bo ją pocałował. Steffy oświadcza matce, że zostanie z nią na święta, a Kelly pójdzie z Liamem do Forresterów. Taylor oburza się na taką niesprawiedliwość i oświadcza, że dziewczyna ma iść do rodziny a ona zostanie - jest to dla niej kara za to, co zrobiła Billowi.


19.12.2021 (odc. 7994)

Wigilia. Cała rodzina oraz zaproszeni goście zbierają się u Erica. Zaskoczeniem jest wizyta Bridget. Siostry Logan postanawiają pomóc Pam i Charlie'mu w kuchni, ale ci nie chcą niczyjej pomocy. Lawirują, by nie dać Logankom czegoś do roboty. Okazuje się, że Charlie zapomniał załączyć piekarnik, Donna ratuje sytuację. Hope ogłasza całej rodzinie, że jej córka będzie miała na imię Beth.
Wszyscy cieszą się swoja obecnością, mówią, co dobrego spotkało ich w mijającym roku. śpiewają kolędy i utwory świąteczne i delektują się świąteczną atmosferą. Jak co roku, cała ekipa składa widzom bożenarodzeniowe życzenia.
 
 
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9063
Wysłany: 2021-12-27, 22:26   

20.12.2021 (odc. 7995)

Ridge chce wręczyć Taylor prezent gwiazdkowy, ale ona poszła na terapię. Spędza więc czas z córką i ogląda prezenty, jakie dostała Kelly. Docenia jej starania i fakt, że musi opiekować się dwiema osobami - córką i matką. Wspominają dawne czasy. Steffy wspomina mu o planach adopcji dziecka, które miałoby być siostrą dla Kelly.
Hope ma dla męża niespodziankę, zaległą podróż poślubną, na Catalinę. Liam jest pełen obaw, ale żona ma już wszystko dopięte na ostatni guzik. Oboje przy tym żartują i przygotowują się do wyjazdu.
Zoe zaprasza ojca na obiad. Panuje napięta atmosfera. Dziewczyna wprost mówi mu o swoich obawach. Mężczyzna zapewnia ją, że jej nie zawiedzie, ona prosi go, by to udowodnił. Kiedy Reese chce wyjść z restauracji do pracy, to natyka się na wysłannika człowieka, u którego jest zadłużony na 200 tysięcy dolarów.
Emma mówi Xanderowi, że zmieniła się i nie jest już taka jak wcześniej, bo była zazdrosna o Zoe. Mężczyzna mówi jej, że jego partnerka ma problemy z ojcem. Potem Zoe mówi mu, że chciałaby wierzyć ojcu.


21.12.2021 (odc. 7996)

Kelly ma niewielką gorączkę. Steffy wybiera się z nią do lekarza.
Hope i Liam nie mogą się doczekać wyjazdu, tym bardziej, że są to ostatnie ich beztroskie chwile przed narodzinami Beth. Tuż przed wyjściem chłopak otrzymuje wiadomość o chorobie Kelly i za namową żony jedzie do lekarza. Wizyta w szpitalu się przedłuża, więc młody Spencer z opóźnieniem dotrze na Catalinę. Hope na lotnisku spotyka parę, która czatuje na ostatnie wolne miejsce w helikopterze (to jest ta sama para, z którą kiedyś iały do czynienia Quinn i Sally).
Reese zapewnia windykatora, że wkrótce jego szef dostanie pieniądze. Mężczyzna nie chce czekać i chce natychmiastowej zapłaty. Inaczej coś złego spotka Zoe. Ona tymczasem opowiada Xanderowi o problemach z jej ojcem. Wyznaje, że on jest hazardzistą i z tego powodu rozpadło się jego małżeństwo. Dziewczyna kocha swojego ojca, ale wie, że on przysparza problemów. Lubi bogate kobiety, które spłacają jego długi. Potem Xander wyznaje partnerce, że ją kocha.


22.12.2021 (odc. 7997)

Kelly ma tylko niegroźną infekcję. Steffy i Liam są uspokojeni. Mężczyzna szybko jedzie na lądowisko, ale okazuje się, że nie może odlecieć na wyspę, ponieważ rozszalał się silny wiatr, który uziemił helikoptery.
Hope udaje się dotrzeć na wyspę. Jest sama w pokoju hotelowym. Menedżerka obiektu obiecuje jej, że dowie się, czy istnieje możliwość, by mąż doleciał na miejsce. Podczas rozmowy z Liamem, który informuje ją o opóźnieniu, dziewczyna ma skurcze. Obawia się, że zaczyna rodzić. Mąż zapewnia ją, że dotrze do niej jak najszybciej, jak będzie mógł.
Brooke i Ridge spędzają miłe chwile w biurze. Mężczyzna ma swoją listę postanowień noworocznych, na czele której znajduje się jego żona. Uspokaja się po informacji, że z Kelly jest wszystko w porządku. Logan ma nadzieję, że wkrótce Steffy i Liam będą razem na Catalinie.


23.12.2021 (odc. 7998)

Pierwszy odcinek z 2019 roku.
Liam próbuje dostać się na Catalinę, ale ciągle dostaje odmowy, ze względów bezpieczeństwa. Zdesperowany prosi ojca o pomoc. Bill mu ją zapewnia, przygotowuje śmigłowiec z pilotem, który jest doświadczony w lotach w ekstremalnych warunkach. Zapewnia syna, że będzie mógł być na porodzie Hope. Liam zapewnia swoją żonę, że wkrótce będzie na miejscu.
Hope informuje menedżerkę hotelu, że odeszły jej wody, więc gospodyni zabiera ją do niewielkiej kliniki, gdzie pracuje jedyny obecnie lekarz - Reese. Mężczyzna stara się uspokoić pacjentkę, która trafiła pod jego opiekę. Hope martwi się tym, że mąż przy niej nie będzie. W pewnym momencie w szpitalu gaśnie światło, z powodu uszkodzeń spowodowanych silnym wiatrem, ale sprzęt medyczny pracuje dzięki agregatowi.
Wyatt nie może przyzwyczaić się do tego, że jego ojciec nie ma na szyi mieczyka. Pyta ojca, czy myślał o tym, co by było, gdyby miał innego ojca. Spencer mówi mu, że nie. Deklaruje, że chce być lepszym ojcem dla swoich synów, deklaruje, że chce się zmienić. za swój sukces uważa, że wszyscy jego synowie chcą mieć z nim kontakt. Uważa, że Will jest mądrzejszy od nich wszystkich, bo odnosi sukcesy w szkole.


24.12.2021 (odc. 7999)

Reese zdradza Hope swoją tożsamość, zapewnia ją, że jest dobrym ginekologiem i pomoże jej. Otrzymuje niepokojącą wiadomość, więc dzwoni do windykatora z żądaniem, żeby nie krzywdził jego córki. Potem dzwoni do Zoe, której mówi, że ją kocha ze względu na wszystko. Dziewczyna jest zaniepokojona. Rozpoczyna się poród, tymczasem Liam leci na wyspę, mimo fatalnych warunków atmosferycznych. W trakcie akcji porodowej przez lekarza, Hope traci przytomność.
Brooke jest przerażona całą sytuacją. Niepokoi się tym, że jej córka jest sama w klinice, bez męża i niej. Ridge, a potem Bill starają się ją uspokoić. Spencer mówi jej i Ridge'owi, że Liam odleciał na wyspę. Potem Zoe zapewnia ich, że jej ojciec jest wybitnym specjalistą ginekologii.


25.12.2021 (odc. 8000)

Brooke jest zniecierpliwiona brakiem informacji od córki i Liama. Chciałaby być na miejscu, ale nie może. Ridge i Bill ja pocieszają i starają się uspokoić. W końcu Spencer otrzymuje wiadomość, że loty na wyspę zostały wznowione, więc cała trójka leci na Catalinę.
Liam dociera na wyspę. Hope cieszy się z jego obecności. Mężczyzna mówi swojej żonie, że urodziła Beth a lekarz zabrał małą na badania. Hope chce zobaczyć swoją córeczkę, nie słyszy jej. Liam delikatnie jej mówi, że małej nie udało się. Wkrótce potem do nich przychodzi dr Buckingham, który oświadcza, że ich dziecko zmarło podczas porodu. Małżonkowie pierwszy i ostatni raz w życiu trzymają na ręce małą Beth.


26.12.2021 (odc. 8001)

Do szpitala przybywają Brooke z Ridge'm i Billem. Hope mówi matce o śmierci Beth. Obwinia się za to, co się stało, że nie zrobiła wszystkiego, co powinna zrobić. Liam informuje ojca i teścia o tragedii. Panowie go wspierają. Młody Soencer próbuje dowiedzieć się od doktora Buckinghama, co tak naprawdę się stało z jego dzieckiem. Lekarz mówi o bardzo rzadkim zjawisku jakim jest odklejenie się łożyska, czego skutkiem jest pozbawienie płodu pożywienia i tlenu. Potem cała czwórka wspiera Hope i wszyscy żegnają małą.
 
 
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9063
Wysłany: 2022-01-04, 13:12   

27.12.2021 (odc. 8002)

Zoe dowiaduje się od ojca, o tym co stało się na Catalinie. Mężczyzna obwinia się o to, co się stało, ale nie potrafi sprecyzować, jaki został popełniony błąd. Obawia się o swoją przyszłość oraz Zoe. Po wyjściu z FC spotyka windykatora, któremu obiecuje pieniądze, które ma przekazać za tydzień. Mężczyzna ostrzega lekarza, że jeśli dług nie zostanie spłacony, to zrobi coś, co mu się nie spodoba.
Hope i Liam wracają do swojego domku, gdzie wszystko zostało tak, jak przed ich wyjazdem. Wspiera ich Brooke, która na prośbę córki ma powiadomić rodzeństwo o tym, co się stało. Liam pociesza swoją żonę, obiecuje, że kiedyś będą mieli dziecko, nie zastąpi ono Beth.
Ridge informuje Taylor i Steffy o tym, co się stało. Obie są zszokowane. Taylor zapewnia o swojej modlitwie. Steffy uświadamia sobie, że Kelly straciła siostrę, tak samo jak na straciła.


28.12.2021 (odc. 8003)

W rezydencji Forresterów, za zgodą Erica i Quinn, odbywa się uroczystość pożegnalna Beth. Przybywają wszyscy goście, którzy oferują wsparcie Hope i Liamowi oraz Brooke. Na uroczystości pojawia się także Taylor, którą zaprosiła Brooke. Steffy ma żal do siebie, że nie pozwoliła Liamowi pojechać wraz z żoną na Catalinę. Taylor oferuje Brooke i jej córce swoją pomoc, podaje adres i telefon do grupy wsparcia. W trakcie uroczystości Liam dziękuje wszystkim za obecność i wsparcie, a Hope łamiącym się głosem opowiada o tym, jak bardzo czekała na córkę, ale mogła ją potrzymać tylko przez chwilę.
Zoe mówi Xanderowi, że Beth została skremowana. Potem dziewczyna mówi o ojcu, o którego się martwi, bo on przeżywa to co się stało na Catalinie. Mówi, że po raz pierwszy od dawna czuła się bezpiecznie przy nim. Tymczasem windykator przypomina Reese'mu o pieniądzach, których jest on winien. Zmartwiony dzwoni do córki, potem prosi Taylor, by przyszła do niego.


29.12.2021 (odc. 8004)

Kończy się uroczystość pożegnania Beth. Wszyscy są smutni i załamani i starają się wspierać Hope i Liama. Steffy oferuje im swoja pomoc, Liam deklaruje, że będzie chciał częściej spotykać się z Kelly. Zoe martwi się o swojego ojca. Taylor dzwoni do Reese, z pytaniem, czy nadal chce się z nią spotkać. On potwierdza i zaprasza ją do siebie. Tak kobieta zauważa, że mężczyzna jest przybity tym, co się stało. Reese mówi jej, że wielu małych pacjentów stracił, ale przypadek Hope go dobił. Zauważył, że to dziecko było wyczekiwane i kochane zanim się narodziło.


30.12.2021 (odc. 8005)

Bill dziękuje Brooke i Ridge'owi za zorganizowanie uroczystości ku czci Beth. Ridge chce od Spencera, by ten zadeklarował, że zrezygnuje z walki o jego żonę. Spencer nie daje jednoznacznej odpowiedzi, a Logan prosi panów o to, by skupili się głównie na dzieciach, które poniosły właśnie dużą stratę. Bill przyznaje jej rację. Potem Logan udaje się do córki, którą pociesza po stracie Beth.
Taylor chce pomóc Reese'mu i słucha jego wynurzeń na temat tego, co się stało. Mężczyzna mówi jej, że trudno mu pogodzić się z tym, co stało się na Catalinie. Jest poruszony stratą dziecka. Mówi Taylor, że chciał, by go wysłuchała. Ma dla niej do przekazania coś ważnego. Po chwili przynosi dziecko, które było w drugim pokoju.


31.12.2021 (odc. 8006)

Reese wyjaśnia Taylor, że działa na rzecz adopcji dzieci. W jego mieszkaniu mieszka matka małej dziewczynki, która myśli o oddaniu córeczki do adopcji, ponieważ - jej zdaniem - mała nie ma szans na prawidłowy rozwój przy niej. Reese przypomina sobie, że jego rozmówczyni wspominała, że Steffy myśli o adopcji dziecka. Taylor obiecuje mu, że porozmawia z córką o tym.
Brooke pociesza Hope po stracie córki. Żona Liama uważa, że nic nie czuje, żeby Beth obserwowała ją i dawała sygnały, że jest jej dobrze. Brooke mówi jej, że Beth na zawsze pozostanie w ich pamięci.
Liam odwiedza Steffy, w celu zobaczenia swojej córki. Opowiada byłej żonie o pustce, jaką ma po stracie Beth. Wraca temat adopcji, ale Steffy nie wie czy na to się zdecyduje i kiedy.


1.1.2022 (odc. 8007)

Florence robi dobre wrażenie na Taylor i pyta ją, jaka jest jej córka. Taylor zapewnia, że jest podobna do niej. Potem Hamilton mówi córce o tym, że znajomy pokazał jej dziecko, które jej córka mogłaby adoptować. Steffy uważa, że nie jest jeszcze na to gotowa, ale z drugiej strony jest zainteresowana tematem, tym bardziej, że taka adopcja, o której wspomina Taylor odbywa się z pominięciem urzędowych procedur.
Florence mówi Reese'mu, że może jej zaufać i pyta go wprost czy on ma kłopoty. Mężczyzna nie odpowiada jej jednoznacznie. Dziewczyna zapewnia, że mu pomoże i zastanawia, skąd wzięło się dziecko. Mężczyzna ma telefon od windykatora, który domaga się pieniędzy dla szefa.
Zoe martwi się o ojca. Zastanawia się, czy zaoferować mu swoja pomoc finansową. Nie jest zaskoczona tym, że ojciec nie zaprosił jej do swojego nowego domu. Xander uważa, że ona się zmieniła i nie jest taka, jaka była w Londynie, więc ich uczucie wraca.


2.1.2021 (odc. 8008)

Will odwiedza ojca w biurze. Chwali się origami zrobionymi z banknotów, opowiada, że podoba mu się jedna dziewczyna i pyta go czy są rodziną, skoro on nie jest z Katie. Bill zapewnia go, że on jest łącznikiem między nim a mamą.
Wyatt wspiera brata, który stracił dziecko. Liam nie chce rozmawiać o tragedii, która go spotkała.
Steffy jest podekscytowana informacją matki, że znalazło się dziecko gotowe do adopcji. Postanawia porozmawiać o tym z ojcem Kelly. Pyta Liama czy przeszkadzałby mu fakt adopcji. Mężczyzna mówi, że nie i chciałby zaangazować się w ten proces.
Flo pyta Reese'go skąd wzięło się to dziecko. Dziewczyna chętnie mu pomoże, ale ma wątpliwości co do działania mężczyzny. Zauważa, że zależy mu na Taylor.
 
 
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9063
Wysłany: 2022-01-11, 22:19   

3.1.2022 (odc. 8009)

Donna mówi Katie i Thorne'owi o złym stanie Hope po stracie dziecka.
Wizyta Willa w biurze ojca się przedłuża, więc Bill decyduje się odwieźć syna do domu. Tam chłopiec zaprasza go na rodzinną kolację. Nikt nie odmawia. Tuż przed posiłkiem Will odmawia modlitwę dziękczynną i nawiązuje w niej do Beth.
Hope nie jest chętna do spotkań z innymi ludźmi, Liam chciałby by jego żona się otworzyła. Hope i Wyatt wspominają fakt, że już ona wcześniej straciła dziecko. Sally ma dla dziewczyny niespodziankę - przynosi ze schroniska dla zwierząt szczeniaka. Intencją Spectry jest to, by Hope zaangażowała się w pomoc i choć na chwilę zapomniała o żałobie. Jednak córka Brooke wrogo odnosi się do inicjatywy Sally, oskarżając ją o próbę sprawienia by zapomniała o Beth.


4.1.2022 (odc. 8010)

Hope wybucha po tym, jak Sally przynosi szczeniaka, który ma jej pomóc ukoić ból po stracie Beth. Sally próbuje uzasadnić swój czyn, ale nie znajduje to zrozumienia u młodej Logan. Po tej trudnej rozmowie, do żony przychodzi Liam i stara się ją przekonać, że dziewczyna Wyatta chciała dobrze. Chwilę później Hope przeprasza Sally za swoje zachowanie, Sally przeprasza Logan za swoja arogancję.
Podczas kolacji, Will liczy na to, że rodzice wyrażą wobec siebie dowody miłości. Chłopiec jest zainteresowany bliższymi relacjami z ojcem. Thorne i Donna obserwują cała sytuację. Dla męża Katie sytuacja robi się przykra, gdy obserwuje, że chłopiec jest zainteresowany budową relacji ze swoim biologicznym ojcem. Thorne obserwuje jak Katie i Bill dobrze bawią się z Willem.


5.1.2022 (odc. 8011)

Sally mówi Wyattowi, że źle czuje się z tym, że chciała podarować Hope szczeniaka. Nie miała takich intencji, by dziewczyna wybuchnęła i poczuła się jeszcze gorzej z powodu tragedii, jaka ja spotkała. Mężczyzna pociesza ją, bo nie zrobiła nic złego - wiedziała, że Hope i Liam lubią zwierzęta.
Katie zauważa, że Thorne źle czuje się z tym, kiedy ona chce odbudować relacje z Billem. Robi to dla Willa. Jej mąż mówi jej, że nie wiadomo ile potrwa przemiana Spencera, ale cieszy go to, co się dzieje. Will jest najważniejszy. Kobieta zapewnia go o swojej miłości, oraz że nie opuści go.
Liam pociesza Hope. Dziewczyna przyznaje się do błędu, że źle oceniła Sally. Liam nie chce, by oboje się izolowali z powodu żałoby. Deklaruje, że kiedyś będą gotowi na nowy początek i nowe dziecko - nie oznacza to, że zapomną o Beth.


6.1.2022 (odc. 8012)

Brooke proponuje córce, by wróciła do pracy. Hope uważa, że utrata dziecka sprawiła, że nic ją już nie interesuje, także kolekcja. chce się skupić na pamięci o małej. Nie chce słuchać słów matki, która ją pociesza i wyraża nadzieję, że ona będzie miała jeszcze dzieci z Liamem. Hope ma wyrzuty sumienia, że nie doprowadziła do końca porodu.
Steffy jet zainteresowana adopcją dziewczynki, o której mówi jej matka, ale nie chce się nakręcać. Chciałaby jednak spotkać się z matką dziecka, która "chce oddać dziewczynkę do adopcji". Martwi się jednak o Hope i jak ona zareaguje na wieść, że w rodzinie jej męża pojawi się nowy członek.
Flo widzi fałszywy akt urodzenia dziecka. Dziewczyna domaga się od Reese'go informacji, co się stało na Catalinie. Mężczyzna zmuszony przez dziewczynę, opowiada jej, że na wyspie przyjął dwa porody - jedno dziecko zmarło. Po porodzie drugiego - Beth, wpadł na pomysł by podmienić dzieci i przekazać Hope i Liamowi informację, że ich córeczka zmarła. Sugeruje też, że dziecko, które jest w pokoju, mogłoby pójść za duże pieniądze do adopcji, a przeznaczone środki zostałyby przekazane na spłatę długu. Hope nigdy nie miałaby poznać prawdy o Beth.


7.1.2022 (odc, 8013)

Hope zwraca uwagę Liamowi, że nie nosił w sobie Beth, dlatego cierpi inaczej niż ona. Brata odwiedza Wyatt, który martwi się o niego i byłą żonę. Liam mu mówi o planach Steffy związanych z adopcją, na co jego brat ocenia, że to może się źle skończyć.
Steffy nie chce ekscytować się spotkaniem z małą dziewczynką, szykowaną do adopcji. Chce zachować ostrożność. Jest jednak chętna na spotkanie z Florence.
Tymczasem sama Florence jest nieufna wobec Reese'go, Mężczyzna stara się ją przekonać do tego, by mu pomogła, bo sam jest w trudnej sytuacji, bo chce chronić swoją córkę. Dzięki jego planowi wszyscy zyskają. W końcu Florence zgadza się. Potem spotyka się z Taylor i Steffy. Córka Hamilton poznaje małą.
Reese i Zoe są na obiedzie. Mężczyzna zapewnia, że ją kocha. W pewnym momencie spostrzega windykatora. Dziewczyna zauważa, że ojciec nagle się zmienił.


8.1.2022 (odc. 8014)

Steffy - trzymając na rękach dziewczynkę przeznaczoną do adopcji - odnosi wrażenie, że ją już zna. Florence zapewnia ją, że ojciec dziecka nie będzie rościł do niego praw. Steffy mówi matce, że jest gotowa adoptować małą. Zaprasza Flo do siebie do Malibu, by mogły poznać Kelly i Liama.
Wyatt wraca po zapomniany telefon. Prosi brata, by wyrzucił z siebie cały żal po śmierci córki. Jego brat mówi mu, że ma mieszane uczucia wobec planów Steffy. z jednej strony stracił dziecko, z drugiej cieszy go fakt, że Kelly będzie miała siostrę. Do byłego męża dzwoni Steffy i relacjonuje mu spotkanie z Flo. Mężczyzna jest chętny na spotkanie z dziewczyną i dzieckiem.
Reese jest obserwowany przez windykatora. Kiedy wysyła córkę po deser, windykator przypomina mu o długu. Mężczyzna obiecuje mu, że szef niedługo dostanie część długu. Spotyka go Zoe, która pyta ojca, co tak naprawdę się stało. Ojciec stara się ją uspokoić. Po powrocie do domu, mężczyzna słucha relacji Flo na temat spotkania z Taylor i Steffy.


9.1.2022 (odc. 8015)

Reese prosi Florence, żeby dopilnowała tego, by Steffy zgodziła się na adopcję. Taylor informuje go, że jej córka się zgodziła. Mężczyzna prosi o zaliczkę w wysokości 50 tysięcy dolarów. Windykator informuje go potem, że jest już za późno.
Liam wpada do FC, Zoe, Emma i Tiffany, które szykują się do castingu nagle poważnieją, on mówi im, że nie muszą dla niego stawać się poważne. Dziewczyny zapewniają go o wsparciu w tej tragedii oraz oferują mu swoją pomoc.
Taylor przychodzi do Reese'go z pieniędzmi, które dostała w banku. Mężczyzna mówi jej, że ona otrzyma niezbędne dokumenty potwierdzające transakcję. Mówi jej też, że dostał nową pracę, rozważa by ją przyjąć przez wzgląd na to, co się stało na Catalinie.
Florence pojawia się w domu Taylor. Przyznaje się, że nigdy nie była w Malibu. Przywozi ze sobą dziecko. Steffy jest podekscytowana i niepewna, że może zostać z małą sama. Wkrótce pojawia się Liam, który dowiaduje się o wszystkim. Poznaje małą i zauważa nawet podobieństwo między nią a Kelly. Po wzięciu dziewczynki na ręce stwierdza, że ona do nich pasuje.
Windykator Reese'go jest na castingu, na którym są dziewczyny z FC. Zjawia się Reese, który zauważa, że mężczyzna ma jakiś plan.
 
 
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9063
Wysłany: 2022-01-17, 22:39   

10.1.2022 (odc. 8016)

Reese zauważa windykatora i oczekuje od niego, by przestał nachodzić jego córkę. Ma dla niego pieniądze. Mężczyzna przelicza i mówi mu, że na razie wystarczy. I znika. Reese czeka na córkę, która ma casting. Dziewczyna jest zaskoczona jego obecnością i żąda od niego wyjaśnień, co tak naprawdę się dzieje. Uważa, że jej ojciec nie jest sobą.
Eric, Quinn, Pamela i Maya martwią się o Hope i Liama. Pam nie wie, jak zachować się wobec nich, bo nie wie, czego oni oczekują. Czy chcą kontaktów, czy chcą zostać sami? Eric mówi, że każdy w rodzinie ma swoją rolę, które się łączą w momentach kryzysowych.
Liam mówi Steffy, że był sceptyczny co do adopcji. Teraz jest szczęśliwy z tego powodu, że jego córka będzie miała siostrę. dowiaduje się paru rzeczy o Florence oraz o udziale Taylor w całej akcji adopcyjnej.


11.1.2022 (odc. 8017)

Hope ostatecznie nie odwołuje wizyty u ginekologa. Liam informuje ją o planach Steffy związanych z adopcją, że sprawa jest już na finiszu. Mówi jej, że poznał dziewczynkę. Hope cieszy się z tego, ma nadzieję, że mała Phoebe będzie dobrą siostrą dla Kelly.
Steffy nie może doczekać się, aż podpisze dokumenty dotyczące adopcji. Od prawnej strony wszystkim zajmuje się Carter.
Florence pyta Reese'go, ile otrzyma pieniędzy za adopcję. Dziewczyna jest zszokowana kwotą, uważa, że mężczyzna ma duże problemy, skoro prosi o tak duże pieniądze. Ona sama ma dostać 50 tysięcy. Potem przychodzą do niej Steffy i Carter. Prawnik jest zadowolony z dokumentów, z którymi się zapoznaje. Teraz czas na ostatni krok - Florence ma podpisać zrzeczenie się praw rodzicielskich.


12.1.2022 (odc. 8018)

Florence, po uzyskaniu kilku wyjasnień od Cartera, w obecności Steffy, podpisuje wszystkie dokumenty dotyczące zrzeczenia się prawa do opieki nad dzieckiem. Córka Ridge'a dziękuje jej za podarowanie jej dziecka.
Ridge dowiaduje się od Taylor o szybkich zamiarach Steffy. Jest zaskoczony, podejrzliwy takim szybkim tempem obrotu spraw. Odkrywa walizkę z dużą sumą pieniędzy, co dodatkowo wzbudza jego podejrzenia.
Hope i Liam są u lekarza, by przeprowadzić dodatkowe badania. Lekarka wie o wszystkim i wyraża żal z powodu utraty Beth. W gabinecie pojawia się Reese, który pomylił pokoje. Hope zadaje mu kilka pytań, mężczyzna mówi jej, że to nie jest jej wina, że doszło do śmierci Beth. Wcześniej do lekarza przyszedł reprezentant gangstera, który pyta o resztę pieniędzy.


13.1.2022 (odc. 8019)

Ridge informuje Hope, Liama i Brooke o sfinalizowaniu przez Steffy adopcji dziecka. Hope cieszy się z tego, że dziewczynka otrzyma szanse na wychowywanie się ze szczęśliwą rodziną. Namawia męża, by poszedł do Steffy, bo on jest też ojcem Phoebe.
Taylor dziękuje Reese'mu za pomoc w adopcji i przekazuje mu walizkę z brakująca kwotą. chwilę później doktor spotyka się z gangsterem i przekazuje mu pieniądze. Żąda od niego, by trzymał się z daleka od jego córki. Deklaruje też, że już nigdy nie wróci do gry w kasynie.
Steffy przywozi małą do domu. Dziewczynka jest witana przez babcię, która cieszy się z szczęśliwego zakończenia sprawy adopcji. Chwilę póniej pojawia się Liam, który bierze na ręce Phoebe.


14.1.2022 (odc. 8020)

Hope mówi matce i Ridge'owi, że boli ją trochę fakt, że ona straciła dziecko, a Steffy adoptowała córeczkę. Uznała jednak, że Liam będzie ojcem małej i dlatego kazała mu iść do Steffy. Na sugestię Logan, że może chciałaby zoaczyć Phoebe, Hope ostatecznie decyduje się na pójście do domku na klifie.
Florence otrzymuje od Buckinghama kopertę z pieniędzmi, które jej obiecał. Dziewczyna nie przelicza ich, bo mu ufa, ale zastanawia się nad tym, czy te pieniądze nie są brudne, bo uczestniczyła w odebraniu dziecka prawowitej matce. Reese ją uspokaja tym, że w końcu spłacił wszystkie dług a jego córka jest już bezpieczna. Lekarz decyduje się opuścić Los Angeles i wrócić do Londynu.
Liam trzyma na ręce Phoebe i zauważa podobieństwo do siebie. Zwraca też uwagę, że cały czas myśli o Beth. Całą dwójkę zaskakuje wizyta Hope. Steffy oferuje jej poznanie Phoebe na co dziewczyna się zgadza. Hope potem prosi kuzynkę, by pozwoliła jej potrzymać dziecko. Steffy daje jej małą.


15.1.2022 (odc. 8021)

Charlie strofuje Zoe i Tiffany, by nie jeździły po firmie na hulajnogach. One mają na to swoje wytłumaczenie. Potem Reese informuje córkę, że wraca do Londynu. Dziewczyna jest tym zaskoczona. Mężczyzna zapewnia ją, że jest bezpieczna a on może spokojnie wrócić do Wielkiej Brytanii.
Taylor odwiedza Brooke i Ridge'a i dowiaduje się, że Hope poszła do jej córki. Wyraża obawę o stan dziewczyny w trakcie żałoby i sugeruje, że Brooke źle doradziła córce. Potem Hamilton odwiedza Reese'go, który właśnie pakuje się przed wyjazdem. Cieszy się, że go jeszcze spotkała i dziękuje mu za zmiany, jakie wprowadził do jej rodziny.
Hope trzyma na ręce Phoebe i jest tym uradowana. Liam i Steffy ją wspierają. Córka Brooke zapewnia ich, że mała będzie kochana przez nią i całą rodzinę. Liam podziwia swoją żonę, że poradziła sobie z tym, kiedy spotkała się z nowym członkiem rodziny. Oboje przyznają, że poczuli niewytłumaczalne ciepło, kiedy trzymali na ręce Phoebe.


16.1.2022 (odc. 8022)

Zoe mówi Xanderowi, że jej ojciec wyjechał i nie potrafi zrozumieć powodów tego kroku. Ma jednak klucze do jego mieszkania i chce je zobaczyć, być może tam znajdzie jakiś trop. Chwilę po wejściu Zoe do mieszkania, wraca do niego Florence i jest zaskoczona obecnością córki Reese'go.
Hope otrzymuje wsparcie od rodziny podczas powrotu do pracy. Eric informuje ją, że jej kolekcja może wrócić, zostały wygospodarowane dodatkowe środki na rozwój jej kolekcji. Dziewczyna jest oszołomiona ta informacją.
Ridge, Steffy i Taylor rozpieszczają Kelly i Phoebe. Forrester nadal zastanawia się, jak to się stało, że dziewczynka tak szybko znalazła nowy dom, nie miał możliwości poznania matki dziewczynki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe fixing Sklep internetowy
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group