| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Opisy odcinków (player.pl)
Autor Wiadomość
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9172
Wysłany: 2022-03-23, 22:27   

14.3.2022 (odc. 8079)

W FC nagle gaśnie światło. Hope przypomina sobie dramatyczne chwile na Catalinie. W ciemności Sally szuka Hope, natrafia na Thomasa. Mężczyzna przeprasza ją za to, jak ja potraktował, ona mówi mu, że planowała wobec niego zemstę. Mężczyzna nadal uważa, że Liam powinien być ze Steffy. Ich rozmowę przerywa Wyatt. Pyta swoją partnerkę, czy jest wobec niego szczera, jeśli chodzi o Thomasa. Ona mu tłumaczy, że traktuje go tylko jako osobę, która straciła kogoś bliskiego.
Zoe i Shauna próbują przekonać Flo, by nie mówiła Hope o dziecku. Każda z nich ma inny sposób na utrzymanie sekretu. Zoe mówi im, że sama źle się czuje z tym, co zrobił jej ojciec. Shauna chce, by jej córka rozpoczęła pracę w FC.
Xander tłumaczy Hope, że wyłączenie prądu było spowodowane awarią. Mężczyzna mówi jej, że Zoe zasługuje na dużo więcej, a Hope mówi mu o więzi jaka łączy ją i Flo oraz o tęsknocie za swoim dzieckiem.


15.3.2022 (odc. 8080)

Amelia mówi Lamowi, że dziewczynki tęsknia za swoim ojcem i ciągle o nim mówią. Kobieta zauważa, że mimo, że Steffy jest oddaną matką, to jednak brakuje im ojca. sugeruje mu, że powinien wrócić do swojej byłej żony. W rozmowie z mężem, Hope mówi mu, że powinien zostać jak najdłużej w Paryżu.
Wcześniej córka Brooke rozmawiała z Thomasem, który sugeruje jej, że Douglas ją uwielbia. Ona dzieli się z nim swoimi przeżyciami dotyczącymi Beth, tęskni za nią i już wie, dlaczego nawiązała więź z nią, bo ona jest członkiem rodziny, podobnie jak jej biologiczna matka.
Sally odmawia partnerowi pójścia z nim na kolację z Flo. Zauważa, że on ostatnio sporo czasu spędza z nią. Wyatt traktuje Flo jako przyjaciółkę. Kiedy Sally wychodzi, sprawdza jej telefon i zauważa wiadomość od Thomasa na temat ich sekretu.
Flo mówi matce i Zoe, że nie jest w stanie zapomnieć i wymazać z pamięci, to co zrobił Reese. Shauna próbuje przekonać córkę do pracy w FC. Niedługo potem pojawia się Wyatt, któremu dziewczyna mówi, że Hope zaproponowała jej pracę, ale nie wie, czy ją przyjmie. Na pożegnanie dochodzi między nimi do pocałunku, co zauważa Shauna. Po wyjściu młodego Spencera, Shauna, Flo i Zoe zawierają pakt, że nigdy nie ujawnią faktu, że Phoebe jest córką Hope.


16.3.2022 (odc. 8081)

Flo mówi matce, że nie wie, czy przyjmie ofertę pracy od Hope, ale wybiera się z nią do FC. Brooke, Ridge i sama Hope czekają na decyzję córki Shauny. cała trójka wita ją miło, Ridge wyraża wdzięczność, że dziewczyna ofiarowała jego córce kolejne dziecko, a on znów został dziadkiem. Hope zapewnia kuzynkę, że może liczyć na pełne wsparcie i pyta, czy przyjmie ofertę pracy.
Zoe myśli o pakcie jaki zawarła z Fultonami. Z letargu próbuje ją wyrwać Xander, który pyta ją, czy jej ojciec nie wpakował się znów w tarapaty. Dziewczyna nie chce o nim rozmawiać, ma nadzieję, że nie będzie musiała myśleć o tym, na co nie ma wpływu, ale jej chłopak ma wątpliwości, czy ona może to zrobić. Dziewczyna nie chce stracić tego, co udało się jej pozyskać.


17.3.2022 (odc. 8082)

Flo po długich wahaniach, przyjmuje ofertę pracy w FC. wychodzi tez na jaw, że dziewczyna ma dziś urodziny, co sprawia, że Hope i reszta chcą świętować, ale dla Flo ważne jest to, że dostała szansę. Po tym, jak zostaje sama, niespodziewanie zjawi się jej matka w sukni projektu Ridge'a. Shauna uważa, że teraz odmieni się ich życie.
Thomas prosi Steffy, by przysłał mu zdjęcie całej rodziny wraz z Liamem. Potem Douglas przychodzi do ojca, bo chce coś namalować. Decyduje się na laurkę dla Hope. Dziewczyna urywa się ze spotkania z Flo i wraca na umówione spotkanie z chłopcem, ale nie zastaje go. Za to Thomas przedstawia jej swoją wizję, w której Liam jest ze Steffy i dziećmi, a Hope jest blisko niego i Douglasa. Niespodziewanie chłopak ją całuje, ale Hope się odsuwa.


18.3.2022 (odc. 8083)

Hope odsuwa się po tym, jak Thomas ja pocałował i wyraża dezaprobatę do jego zachowania. Chłopak przeprasza ją, lecz nie ustępuje i uważa, że dziewczyna dobrze robi, umożliwiając Liamowi kontakt z dziećmi i powrót do Steffy. Mężczyzna argumentuje, że mogą być razem i wzajemnie sobie pomóc - ona z żałobą, on z pogodzeniem się ze stratą Caroline. Uważa, że może dać dziewczynie bliskość, której ona potrzebuje.
Wyatt mówi Sally, że widział wiadomość od Thomasa na jej telefonie. Dziewczyna jest zmuszona powiedzieć chłopakowi o planach Thomasa. Wyatt jest zszokowany tym, że brat Steffy kocha się w Hope i chce ja odzyskać. Ma pretensje do swojej dziewczyny, że mu o tym nie powiedziała. Wie ona, jak on martwi się o małżeństwo brata i ma żal do niej, że nie powiedziała mu tak ważnej rzeczy dotyczącej Thomasa. Sally przeprasza, że nie powiedziała mu, lecz jednocześnie uważa, że Thomas może mieć rację - widzi, że Douglas i Hope działają na siebie pozytywnie.


19.3.2022 (odc. 8084)

Thomas pokazuje Hope pierścionek, który zachował od czasów oświadczyn w Meksyku i mówi jej, że nie zrezygnował z uczuć do niej. Liczy na to, że będą mogli nadal opiekować się Douglasem. Ona nie chce rezygnować z bliższej znajomości z chłopcem i w próbach nawiązania bliższej relacji, ale zaznacza, że jest mężatką. Mężczyzna mówi jej, że ona doskonale wie, co jest najlepsze dla niej i Liama. Dziewczyna nie odpowiada na jego oczekiwania dotyczące założenia rodziny i wychodzi z domu. Thomas wyobraża sobie, że dziewczyna wraca do niego i przeprasza za swoje wyjście i całuje go.
Ridge mówi Brooke o uczuciach Thomasa do Hope. Mężczyzna uważa, że jego syn mówi poważnie. Brooke domyśla się, że chłopak chce rozbić małżeństwo dziewczyny z Liamem i z oburzeniem reaguje na plany chłopaka.
Sally przeprasza Wyatta za swoje postępowanie i że mu nie powiedziała na temat jej rozmowy z Thomasem. Uważa, że źle zrobiła, pozwalając byłemu partnerowi mówić o swoich uczuciach. Wyatt uważa, że ona zbagatelizowała zagrożenie i jest zawiedziony jej postawą. Dziewczyna postanawia się wyprowadzić i realizuje swój zamiar. Po jej wyjściu, Wyatt dzwoni do brata i mówi mu, co powiedziała mu partnerka. Liam ogłasza, że natychmiast wraca do Los Angeles. Wcześniej młody Spencer rozmawiał z Amelią na temat jego relacji do Steffy i Hope. Dziewczyna uważa, że nigdy nie przestał kochać Steffy.


20.3.2022 (odc. 8085)

Sally jest wściekła na Thomasa i mówi mu, że musiała powiedzieć Wyattowi o jego sekrecie związanym z Hope. Syn Ridge'a nie jest z tego zadowolony i sugeruje, że zawiódł się na niej. Ona mu tłumaczy, że sekrety spowodowały ich rozstanie a ona zdecydowała się na wyprowadzkę.
Hope angażuje Flo w nową pracę, potem zwierza się jej ze swoich rozterek. Mówi kuzynce, że chciała, by Liam wrócił do Steffy i dziewczynek, a ona nie chce ponownie przechodzić przez etap powiększania rodziny. Flo zdradza jej nieopacznie, że Liam jest ojcem Phoebe, potem wyraża swoją dezaprobatę wobec oczekiwań Hope, że Liam wróci do Steffy. Sugeruje, że rozpad rodziny będzie krzywda dla Beth.
Wyatt informuje matkę, że Sally się wyprowadza. Mówi jej tez o planach Thomasa wobec Hope. Kobieta jest zaskoczona, ale po chwili stwierdza, że nadarza się okazja, by jej syn związał się z Flo, która jest piękna i szczera.
 
 
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9172
Wysłany: 2022-03-30, 22:48   

21.3.2022 (odc. 8086)

Liam odwiedza Wyatta i wręcza mu prezenty z podróży. Pyta go o to, jak się dowiedział o Thomasie i Hope. Brat mu opowiada o rozmowie z Sally i wyjaśnia tez powody jego rozstania z nią. Tymczasem Thomas przeprasza Sally za to, co się stało i wyraża nadzieję, że ona i brat Liama wrócą do siebie.
Flo wyraża dezaprobatę wobec słów Hope, która chciała oddać Liama Steffy. Hope mówi kuzynce o uczuciach, jakie wobec niej żywi Thomas. Ona przyznaje się, że nic nie czuje do syna Ridge'a. Ich rozmowę podsłuchuje Zoe, która później przekazuje Flo dokumenty do podpisu i przypomina o zawartym pakcie. Zoe uważa, że wszyscy zyskają na tym, że nikt nie dowie się o tym, co się stało.
Liam robi niespodziankę swojej żonie i wręcza podatki dla Douglasa i żonie. Chłopak oskarża Thomasa o atakowanie jego żony i wykorzystywanie jej słabości. Nie pozwoli na rozbicie jego małżeństwa.


22.3.2022 (odc. 8087)

Hope jest świadkiem wymiany zdań pomiędzy Liamem a Thomasem. Jej mąż oskarża syna Ridge'a o wtrącanie się w jego małżeństwo i próbę zdestabilizowania go. Thomas zaś sądzi, że Liamowi lepiej będzie z jego siostrą i dziećmi. Uważa, że Douglas autentycznie przywiązał się do Hope i chciałby stworzyć rodzinę. Liam zaś sądzi, że chłopak wykorzystuje syna do własnych celów. Thomas wzywa Liama, by uszanował wolę Hope i pozwolił jej żyć po swojemu. Mąż pyta ją, czy chce odejść od niego.
Wyatt mówi Flo o powodach rozstania z Sally. Uważa też, że jego rozmówczyni jest uczciwa. Przyznaje, że zawsze ją kochał i mimo lat nie zapomniał o niej. Całują się, ale dziewczyna ma opory przed wchodzeniem w głębszy związek, ponieważ dopiero niedawno rozstał się z dotychczasową partnerką.
Quinn i Sally dyskutują na temat Wyatta. Fuller uważa, że jej rozmówczyni zawiodła zaufanie jej syna i sugeruje, że Wyattowi lepiej będzie z Flo. Sally nie ucieka od odpowiedzialności, uważa, że źle postąpiła nie mówiąc chłopakowi o Thomasie, ale jednocześnie tłumaczy, że sprawa jest bardziej skomplikowana, bo brat Steffy powierzył jej swój sekret.


23.3.2022 (odc. 8088)

Thomas i Liam próbują przekonać Hope do siebie. Liam zapewnia ją, że jest jej oddanym mężem, a rywal uważa, że będzie szczęśliwa z nim i Douglasem. Hope potem mówi chłopakowi, że kocha męża i jest mu wierna. Zapewnia potem Liama, że jest z nim szczęśliwa. Thomas za to ma potem nadzieję, że wszystko się ułoży i angażuje w syna w kolejne działania, by przekonać do siebie młodą Logan.
Wyatt całuje Flo i zapewnia, że nie zapomniał o niej. Wspominał, że mówił kiedyś, że nigdy nie wybaczy matce, że rozdzieliła go z Flo. Dziewczyna, po początkowych oporach, daje się zaprosić na randkę.
Quinn sugeruje mężowi, że w domu jest dość pusto. Wspomina, że kiedyś Shauna udzieliła jej gościny i dała dach nad głową. Teraz chciałaby odwdzięczyć się przyjaciółce. Eric zgadza się, by Shauna i Flo zamieszkały u Forresterów. Shauna przyjeżdża na zaproszenie Fuller. Po oprowadzeniu po rezydencji, Fulton dowiaduje się, że Forresterowie chcieliby, by ona z córką zamieszkały w rezydencji. Shauna ochoczo się zgadza i informuje córkę, że powinna przyjechać do domu Erica, bo ma dla niej ważna informację.


24.3.2022 (odc. 8089)

Flo dociera do rezydencji Forresterów i dowiaduje się o propozycji Quinn. Jest zszokowana. Fuller, wraz z matką proszą ją, by się zgodziła na zamieszkanie u Forresterów. Dziewczyna ostatecznie zgadza się.
Bill negocjuje z Willem podwyżkę kieszonkowego. W końcu się zgadza. Potem chłopiec idzie przenocować do kolegi. Bill mówi Justinowi, że tęskni za normalnym życiem, codziennymi problemami i chciałby odzyskać Katie. Uważa, że w przeszłości myślał inaczej, uważając stabilizację za nudę. Prawnik jest zaskoczony jego przemianą.
Katie mówi siostrze, że nie ufa Billowi i zanim się upewni, czy może zaufać byłemu mężowi, to chce go sprawdzić. W tym celu zaprasza do siebie Shaunę, która deklaruje, że jej pomoże, skoro Loganki tak ciepło przyjęły ją i Flo do rodziny. Katie przedstawia jej swój pkan, o którym nie wiedziała Brooke. Prosi Fulton, y ta uwiodła Billa.


25.3.2022 (odc. 8090)

Bill mówi Justinowi, że tęskni za Katie i zrobi wszystko, by ją odzyskać. Mówi przyjacielowi, że się zmienił. Z urzędu przyszło pismo dotyczące pozwolenia na budowę. Spencer nie chce go przedłużać.
Katie mówi Brooke i Shaunie, że musi zdobyć dowód na wierność Billa. Fulton zgadza się na jej plan, by uwieść Spencera. Brooke jest sceptyczna planowi siostry - obawia się, że jej plan źle się skończy. Fulton przebiera się w domu i idzie do Spencera, który chętnie przyjmuje jej towarzystwo. Na miejsce dociera też Katie, która podsłuchuje byłego męża i uwodzącą go Shaunę. Żeby zbliżyć się do byłego partnera, kobieta niechcący wylewa na niego wino. Kiedy on się przebiera, kobieta "przez pomyłkę" dociera do jego sypialni, gdzie zaczyna właściwe uwodzenie, nawiązując do ich krótkiego romansu w przeszłości.


26.3.2022 (odc. 8091)

Shauna uwodzi Billa i przypomina mu o ich jednorazowym wyskoku kiedyś. Mężczyzna mówi jej, że się zmienił, nie interesują go jednorazowe przygody. Cały czas kocha Katie i chciałby do niej wrócić. Całą rozmowę podsłuchuje jego była żona, którą Spencer przekonał do powrotu.
Brooke mówi Donnie i Justinowi, którzy wrócili z kolacji, o tym, co zaplanowała Katie. Logan obawia się tego, co może się stać. Justin obawia się, że Bill, który jest samotny będzie podatny pokusie. Cała trójka chciałaby, by Katie i Spencer wrócili do siebie.
Po wyjściu Shauny, Katie ujawnia Billowi swoją obecność, jej były mąż jest zaskoczony tym. Ona mówi mu, że jest już pewna tego, że chce wrócić z Willem do niego. Spencer nie posiada się z radości, słysząc tak wspaniałe wieści.


27.3.2022 (odc. 8092)

Hope zostaje wtajemniczona w sprawę Katie i Billa. Wkrótce potem wraca Shauna i relacjonuje ze szczegółami przebieg uwodzenia Billa.
Katie i Bill są szczęśliwi, że wrócili do siebie. Kobieta postanawia mu wyznać, że Shauna uwodziła go na jej zlecenie. Spencer nie jest tym urażony, zwraca uwagę, że nie dziwi się, że jego była żona chciała go sprawdzić, ponieważ on wielokrotnie ją zawodził. Z powodu choroby kolegi, do domu wraca Will. Rodzice mówią mu, że się zeszli. Chłopiec jest wniebowzięty. Bill potem opowiada mu bajkę o bogatym i samotnym księciu. Katie w tym czasie informuje siostry, że powiedziała Spencerowi o intrydze.
Flo wprowadza się do Forresterów. Zauważa to Zoe, której nie podoba się to, że dziewczyna się wprowadziła. Zwiększa to ryzyko ujawnienia ich sekretu. Flo nie ma zamiaru opuszczać domu i wracać do Las Vegas. Uważa, że Zoe nie trafi za kratki, w odróżnieniu od pozostałych uczestników. Obie wspominają o Beth, fragment ich rozmowy słyszy Hope, która przyszła do rezydencji po materiały do kolekcji. Pyta obie, czemu rozmawiają o jej córce.
 
 
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9172
Wysłany: 2022-04-06, 22:33   

28.3.2022 (odc. 8093)

Flo i Zoe mówią Hope, że podziwiają ją za to, jak radzi sobie ze śmiercią córki. Logan niezbyt im wierzy, ale przyznaje, że sama rozkleja się na wieść o swojej córce. Wie, że nie powinna tak reagować. Po wyjściu Logan, do domu wraca Shauna, która odmawia Zoe opuszczenia Los Angeles. Matka Flo proponuje, by modelka sama opuściła miasto. Flo zdaje sobie sprawę z tego, że ukrywanie prawdy niszczy Hope.
Liam i Wyatt z oburzeniem reagują na zachowanie Thomasa wobec Hope. Chłopaki uważają, że przechytrzyli syna Ridge'a. Potem Wyatt mówi bratu o tym, jak układają się jego relacje z Sally. Wyatt uważa, że nie śpieszą się z Flo.
Thomas pisze listy, w imieniu Caroline, podrabiając jej styl pisma. Potem mówi Hope, że zauważył to, że ona myśli o córce. Mówi, że sam myśli o synu i informuje Logan o paczce, w której znalazły się rzeczy Caroline. W obecności Logan, otwiera pudło i wyjmuje z niej kopertę "Na wszelki wypadek", w której znajduje się napisany przez niego list od Caroline. Jest w nim sugestia, że w wypadku jej śmierci, jest nadzieja na przyszłość. Hope uważa, że Caroline pisała o niej.


29.3.2022 (odc. 8094)

Quinn z Ericem cieszą się, że jej przyjaciółka z Flo zamieszkają w rezydencji. Panie Fulton także są zadowolone i poznają willę oraz przyjmują do wiadomości informację, że w domu nie ma zbyt wygórowanych zasad.
Hope dochodzi do wniosku, że Caroline pisała o niej, kiedy "pisała" list pod tytułem "Na wszelki wypadek". Według Thomasa, zostało to napisane całkiem niedawno. Niespodziewane z nocnego koszmaru budzi się Douglas. Hope udaje się go uspokoić. Stosuje podobne metody jak Caroline.
Liam jest wściekły z tego powodu, że Thomas czyha na jego żonę. Nie ufa mu, choć współczuje po śmierci Caroline. Mężczyzna przyznaje się tez bratu, że tęskni za Steffy i dziewczynkami. Nie chce być z daleka od córek, które rosną i rozwijają się. Wyatt zastanawia się, czy jego bratu nie byłoby lepiej z córką Ridge'a?


30.3.2022 (odc. 8095)

Thomas dziękuje Hope za to, że uspokoiła jego syna. Potem Douglas pyta ojca, gdzie jest młoda Logan? On obiecuje jej, że postara się, by ona z nimi została.
Tymczasem dziewczyna wraca do domku, gdzie czeka na nią mąż. Przyznaje ona Liamowi, że zakochała się w Douglasie i obwieszcza Liamowi, że powinni się rozstać, by on mógł wrócić do Steffy i dziewczynek a ona poświęci się chłopcu. Liam jest skłonny spełnić jej prośbę, ale chciałby spędzić z nią jedną noc i oderwać się od codzienności. Ona zgadza się.
Wyatt odwiedza pracującą po nocach Sally. Kobieta jeszcze raz przeprasza go za ukrycie prawdy. Jej były partner uważa, że ona zbagatelizowała zagrożenie ze strony Thomasa. Nie chce przed nią ukrywać prawdy, więc mówi jej, że umówił się z Flo na randkę.
Shauna prosi córkę, by zapomniała o wszystkim i skupiła się na życiu w rezydencji. Dziewczyna nie potrafi jednak zapomnieć o wszystkim, wiedząc, że jej kuzynka i jej mąż cierpią, a czyha na ich małżeństwo Thomas. Dziewczyna uważa, że kłamstwo na temat Beth rujnuje Hope.


31.3.2022 (odc. 8096)

Do Los Angeles wracają Steffy i dziewczynki. Lim jest z nimi. Mówi swojej byłej żonie, że Hope chce się rozstać z powodu utraty dziecka. Steffy jest zaskoczona tym i dziwi się, że jej dłuższa nieobecność nie pomogła kuzynce. Były mąż zastanawia się, czy oczekiwania Hope nie są słuszne, obawia się, że swoimi oczekiwaniami może krzywdzić żonę. Forrester apewnia Liama, że drzwi jej domu zawsze stoją dla niego otworem i może zawsze przyjść do córek.
Brooke wkłada do kopert podziękowania za kondolencje po śmierci Caroline. Hope informuje ją, że chce zakończyć swoje małżeństwo. Matka nie jest zadowolona z tej decyzji i przypomina jej, że kiedyś życie może się zmienić i ona mieć dziecko. Kobieta uważa, że jej córka zawsze będzie kochać Liama. Młoda Logan jej odpowiada, że musi myśleć przede wszystkim o dzieciach, nie o sobie.
Ridge i Thomas dyskutują na temat Hope i Liama. Chłopak otwarcie mówi, że interesuje go Hope, która nawiązała dobre relacje z Douglasem. Ridge zwraca mu uwagę, że ona jest związana z Liamem. Chłopak uważa, że potrzeby córki Brooke są najważniejsze i oskarża Liama, że nie słucha swojej żony.


1.4.2022 (odc. 8097)

Brooke próbuje przekonać córkę o tym, że warto walczyć o swoje małżeństwo. Związek z Thomasem - jej zdaniem - nie jest rozwiązaniem problemu związanego z utrata Beth. Hope jednak jest zdecydowana o swoim kroku i idzie porozmawiać o tym ze Steffy. Potwierdza kuzynce informacje, które przekazał jej Liam i sądzi, że to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich. Steffy zwraca jej uwagę, że rozstanie z Liamem nie sprawi, że on wróci do byłej żony.
Sam Liam zauważa zamyślonego Thomasa. Między mężczyznami dochodzi do sprzeczki. Spencer mówi mu o decyzji Hope, która podjęła tę decyzję pod wpływem jego rozmówcy. Thomas cieszy się z tego, co się stało i uważa, że Hope podjęła słuszną decyzję, bo będzie miała szansę na pójście do przodu.
Ridge mówi synowi, że nie będzie przeciwny temu, jeśli Hope zdecyduje o rozstaniu z Liamem. Ale to musi być jej decyzja i prosi syna, by nie zrobił niczego głupiego. Po powrocie do domu, mówi Brooke, że Hope podjęła taką a nie inną decyzję i powinna zostać uszanowana, bo być może spowoduje to, że dziewczyna wyjdzie z smutku i żałoby po śmierci córki. Jego zdaniem, Brooke nie powinna naciskać na Hope, by utrzymała swój związek. Logan uważa, że jej córka podejmuje złą decyzję i prosi męża, by przekonał syna, by nie mieszał w głowie Hope.


2.4.2022 (odc. 8098)

Steffy teraz rozumie, dlaczego między Hope a Phoebe nawiązała się taka więź. Teraz dziewczynka na zawsze połączy obie rodziny. Hope mówi kuzynce, że nie jest w stanie wybaczyć sobie, że odbiera Liamowi rodzinę, więc błaga Steffy, by porozmawiała z nim i przekonała go do tego, że to ona i dziewczynki tworzą rodzinę.
Tymczasem Liam i Thomas kłócą się o Hope. Spencer oskarża rywala, że miesza dziewczynie w głowie. Thomas przypomina mu, że Hope straciła dziecko, a jego syn matkę, więc chciałby by wszyscy skorzystali na najlepszym rozwiązaniu.
Brooke nie wierzy w to co mówi jej mąż. Ridge sądzi, że Hope może uzdrowić odcięcie się od traumatycznej sytuacji. Logan uważa, że jej córka dużo straciła, zarówno dziecko, jak i męża i może się z tego nie podnieść. Przypomina mężowi, że o związek zawsze należy walczyć. Ridge zgadza się z nią, ale zwraca uwagę, że tutaj chodzi o dzieci, na co Logan znajduje gotową odpowiedź, że teraz wszyscy są wielką rodziną.
Wyatt chce odwiedzić swoją matkę, ale nie zastaje jej, bowiem ona wjechała na romantyczny wyjazd z mężem, a Shauna pojechała po resztę rzeczy do Las Vegas. Wyatt zastaje Flo, która informuje go o stanie rzeczy. Dziewczyna nadal jest oszołomiona zmianą w swoim życiu. Młody Spencer proponuje jej, by popływali w basenie. Ona zgadza się. Oboje przebierają się więc, potem się wzajemnie komplementują.


3.4.2022 (odc. 8099)

Hope prosi Steffy, by związała się z Liamem, kiedy ona skupi się nad jej dziećmi oraz Douglasem. Steffy nie chce jej niczego obiecywać. Potem córka Brooke spotyka się z Douglasem i Thomasem. Chłopakowi wyznaje, że rozstaje się z Liamem. Chłopak pociesza ją i całuje, w efekcie młoda Logan się odsuwa.
Steffy mówi ojcu, że Hope przedstawiła jej swoje zamiary. Ridge mówi jej, że Brooke wspiera swoją córkę, on swoją i cieszy się z decyzji Hope o rozstaniu z mężem.
Flo i Wyatt są zadowoleni z kąpieli w basenie. Dziewczyna chce zrobić kolację w niewykorzystywanej u Forresterów kuchni ale ostatecznie decydują się na zamówienie jedzenia na wynos. Postanawiają spędzić wieczór gdzie indziej, z dala od spojrzeń Quinn z portretu w salonie. Mężczyzna mówi jej o rozstaniu z Sally, dlatego, że dla niego ważna jest szczerość.
 
 
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9172
Wysłany: 2022-04-14, 22:27   

4.4.2022 (odc. 8100)

Brooke próbuje przekonać Liama, by walczył o swoje małżeństwo. Uważa, że odkąd zmarła Beth, jej córka nie jest sobą. Chłopak ma uważać na podszepty Thomasa i coś zrobić, by odciąć Hope od tego wszystkiego. Potem młody Spencer odwiedza żonę i jej mówi o rozmowie z jej matką. Hope zapewnia go o swojej miłości, ale jednocześnie uważa, że musi zakończyć związek, dla dobra dzieci. Czuje się źle z tym, że odciąga Liama od dziewczynek. On jej sugeruje, że mogą się razem zmierzyć ze wszystkim.
Flo i Wyatt spędzają upojne chwile w rezydencji. Po skończonych harcach oboje dywagują na temat pilnych wiadomości na telefonie. Wyatt w końcu odbiera wiadomość od brata z prośbą o pozwolenie na zamieszkanie w domku na plaży. W ten sposób informuje o zakończeniu swojego małżeństwa. Flo jest poruszona tą informacją i sugeruje, że Liam i Hope nie mogą zakończyć małżeństwa po tym, co przeżyli. Wyatt zauważa to i pyta ją, czemu dla niej to takie ważne, zapewnia że ona może mu powiedzieć wszystko. Dziewczyna mówi mu, że kiedyś znalazła się w sytuacji, z której nie mogła wyjść.


5.4.2022 (odc. 8101)

Hope pyta Steffy, czy w jej domu jest osobny pokój dla osoby, która powinna tam zamieszkać, by zająć się dziećmi. Chodzi o Liama. Jego była żona pyta rozmówczynię, czy jest pewna tego, co robi - Hope przyznaje się, że robi to głównie dla siebie, nie zważając na to, że Liam cierpi.
Wyatt pyta brata, gdzie jest Hope. Brat mu odpowiada, że oboje postanowili kulturalnie zakończyć swój związek - dlatego organizuje dla nich wieczór, podczas którego będą wspominać ich najlepsze czasy. Wyatt uważa, że jego brat poddaje się, nie walczy o swój związek. Potem brat Liama mówi mu o tym, że mocno zbliżyli się z Flo. Potem Hope zostaje zaskoczona przez męża romantyczną kolacją. Chłopak wręcza jej słownik synonimów miłości.
Xander sugeruje Zoe, że martwi się o nią, bo ona jest wiecznie zestresowana. Potem do rozmowy przyłącza się Maya, która informuje ich o końcu związku Hope i Liama. Zoe jest wstrząśnięta, co nie umyka uwadze rozmówców. Wkrótce potem Zoe rozmawia o sytuacji małżonków z Flo, która żałuje, że podjęły taką a nie inna decyzję. Panna Buckingham sugeruje, że podjęły decyzję, która będzie najmniejszym złem. Ich rozmowę podsłuchuje Xander, który potem atakuje swoją dziewczynę pytaniem, czy Beth faktycznie żyje?


6.4.2022 (odc. 8102)

Liam organizuje dla swojej żony kolację na pożegnanie, podczas której wspominają ich zdaniem najlepszy ślub. Oboje są zgodni, że był on we włoskiej Apulli. Oboje zgadzają się, że byli wtedy szczęśliwi, sądzili, że nic nie zmąci ich szczęścia. Jednak śmierć Beth wszystko zmieniła.
Xander domaga się od Zoe informacji na temat Beth. Mówi jej, że domyślał się, że coś jest nie tak. Dziewczyna zmuszona jest powiedzieć mu, że dziewczynka żyje, opowiada o udziale jej ojca we wszystkim. Zdradza też, gdzie dziewczynka trafiła po adopcji. Chłopak jest wstrząśnięty, że Phoebe to Beth i uważa, że Hope powinna poznać prawdę.
Thomas odwiedza wraz z synem siostrę. Oboje przynoszą prezenty dla dziewczynek. Douglas zaangażował dziewczynki, śpiewa im, jest z nimi, a Thomas mówi siostrze o tym, że Hope jest blisko związana z jego synem. On przyznaje się, że też coś czuje do niej. Namawia Steffy, by postarała się o to, by Liam wrócił do domu.


7.4.2022 (odc. 8103)

Hope i Liam jedzą pożegnalną kolację i wspominają. Dziewczyna jest zdecydowana rozstać się z nim, by poświęcić się Douglasowi. Uważa, że tak chciał los. Zgadza się z mężem, który powiedział kiedyś, że została już matką. Prosi go o wybaczenie. Utrata Beth jest dla nich dużym obciążeniem. Kobieta prosi męża, by poszedł do Steffy i córek, oddaje mu swoją obrączkę.
Thomas mówi siostrze, że czuje coś do Hope. Namawia ją, by wróciła do Liama i stworzyli szczęśliwą rodzinę, bo dziewczynki tego potrzebują. Sugeruje jej, że powinna przyjąć chłopaka do swojego domu i życia. Steffy mu odpowiada, że sama decyduje o swoim życiu. Brat nawiązuje do wiszącego na ścianie portretu - jego zdaniem, nie musi on być wspomnieniem, tylko rzeczywistością.
Xander jest zszokowany tym, że Beth żyje. Kobieta mu tłumaczy, że ojciec chciał ją chronić, dlatego podmienił dzieci. Mężczyzna uważa, że prawda powinna wyjść na jaw. Zoe chce, by nikt więcej nie dowiedział się o tym, co się stało, bo inaczej kilka osób trafi za kratki.


8.4.2022 (odc. 8104)

Wyatt potwierdza Flo, że Hope i Liam się rozstali. Dziewczyna nie potrafi tego pojąć. Chłopak sugeruje jej, by się uspokoiła i razem zapomnieli o tym, na co nie mają wpływu. Dziewczyna przyjmuje jego argumentację. Później młoda Fulton odwiedza Hope, która jej mówi o rozstaniu. Dziewczyna apeluje do niej, by się nie poddawała, bo wierzy, że kiedyś będą mieli z Liamem wyczekiwane dziecko.
Wcześniej Hope relacjonowała matce przebieg wieczoru spędzonego z Liamem. Dziewczyna doceniła jego starania. Brooke sugeruje jej, że ani ona ani Liam nie chcą zakończenia małżeństwa. Jej córka odpowiada, że tutaj najważniejsze są dzieci i to dla nich ona się poświęca. Później Logan przedstawia mężowi swoje obserwacje po rozmowie z córką. Uważa bowiem, że Hope nie chce rezygnować ze swojego związku. Ridge uważa, że Hope podjęła taką decyzję i trzeba ją zaakceptować.
Wcześniej Ridge bawił się ze swoją wnuczką. Steffy mówi mu, że Liam nie przyszedł do niej poprzedniej nocy. Dołącza do nich Liam. Później Steffy podsłuchuje rozmowę jej ojca z młodym Spencerem, który zastanawia się, czy samodzielna dziewczyna jak Steffy potrzebuje jego do pomocy w opiece nad córkami? Chwilę później Liam oferuje, że zostanie z Phoebe, podczas gdy Steffy pójdzie z Kelly do lekarza.


9.4.2022 (odc. 8105)

Wyatt sugeruje bratu, by walczył o swoje małżeństwo. Liam zastanawia się, czy spełnić prośbę cierpiącej Hope.
Carter przedstawia Hope dokumenty unieważniające małżeństwo. Dziewczyna sugeruje, że nie chce tego robić. Prawnik jej proponuje, by odczekała jakiś czas z podpisaniem dokumentów, by dała sobie czas. Pojawia się Thomas, który kontruje słowa prawnika. Hope ostatecznie podpisuje dokumenty, więc Carter zanosi je Liamowi. Dziewczyna nadal jednak jest przybita tym, co zrobiła.
Flo dowiaduje się od Zoe, że Xander wie o wszystkim. Jest przerażona i zastanawia się nad tym, co zrobi chłopak. Wkrótce pojawia się sam Xander, który nie odpowiadał na wiadomości od swej dziewczyny. Swoje milczenie uzasadnia tym, że musiał poukładać sobie to, czego się dowiedział. Chciałby, żeby Hope i Liam poznali prawdę. Potem on, w rozmowie z Flo sugeruje, że dziewczyna walczy z sekretem. Dziewczyna mówi mu, że wielokrotnie chciała powiedzieć prawdę, ale przyznaje się, że Zoe, która ją powstrzymuje, obawia się, że wszyscy trafią za kratki. Xander motywuje dziewczynę do powiedzenia Hope prawdy.


10.4.2022 (odc. 8106)

Xander stara się przekonać Flo do powiedzenia Hope prawdy. widzi, że ją to zżera. Ona uważa, że sprawa jest bardziej skomplikowana. Pojawia się Zoe, która zabrania chłopakowi mówienie tego, o czym wie. Chce porozmawiać z Flo w cztery oczy, a chłopakowi każe ochłonąć. Ich nastawienia nie zmienia Carter, który informuje ich, że właśnie jedzie do Hope i Liama z dokumentami do podpisu.
Brooke próbuje przekonać córkę, by nie kończyła swojego małżeństwa. Proponuje alternatywne rozwiązania. Hope jest jednak przekonana do tego, że musi zwrócić Liamowi wolność.
Thomas odwiedza Liama i sugeruje, że jest on we właściwym miejscu, czyli w domu Steffy. Spencer mówi mu, że przejrzał go i uważa, że jego rozmówca nigdy nie będzie miał Hope.
Hope, w domu swojej matki, czeka na Liama. zjawia się Thomas, który nie chce przeszkadzać jej, więc wycofuje się. Obserwuje jednak wszystko z góry. Po chwili pojawia się Liam, który powstrzymuje Hope przed podpisaniem dokumentów wyznaniem miłości. Kocha ją, więc spełnia jej prośbę o unieważnieniu małżeństwa, mimo że tego nie chce. Dziewczyna tez przyznaje, że go kocha. Tuż przed podpisaniem dokumentów niespodziewane przychodzi Xander, który chce powstrzymać małżonków przed podpisaniem dokumentów.
 
 
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9172
Wysłany: 2022-04-21, 22:33   

11.4.2022 (odc. 8107)

Xander nie chce dopuścić do podpisania dokumentów unieważniających małżeństwo. Thomas traci kontrole nad sytuacją, po chwili uruchamia alarm w samochodzie Xandera i w ten sposób wywołuje chłopaka na zewnątrz. Tam ujawnia się i żąda, by się wycofał i nic nie zdradzał Hope. Grozi mu. Ostatecznie chłopak Zoe wycofuje się. Hope i Liam czekają na modela, ale ten nie przychodzi, więc decydują się podpisać dokumenty. Carter im zdradza, że jest to jeden z jego najgorszych dni w jego karierze.
Zoe i Flo dyskutują na temat postępowania ojca tej pierwszej. Flo uważa, że jej rozmówczyni próbuje kryć ojca. sugeruje też, że one nie zostaną pociągnięte do odpowiedzialności, ponieważ dowiedziały się o wszystkim po fakcie. Potem do biura wraca Xander i mówi swojej dziewczynie, że rozmawiał z Hope i Liamem.
Do Flo przychodzi Thomas, zaintrygowany słowami Xandera na temat dziewczyny. Próbuje od niej wymusić informacje na temat Hope, uważa że ona ma jakąś wiedzę. Wystraszona dziewczyna wyznaje mu, że Beth żyje.


13.4.2022 (odc. 8108)

Thomas nie może uwierzyć w fakt, że Beth żyje. Dla niego to jest nieprawdopodobne. Nie zmienia zdania po tym, jak Flo opowiada o kulisach podmiany dzieci i adopcji. Brat Steffy domyśla się tego, że to ona została matką córki Hope.
Brooke uważa, że unieważnienie małżeństwa jej córki było niepotrzebne. Hope jest innego zdania - sądzi, że wraz ze śmiercią jej córeczki, skończył się jej związek. Przyznaje, że kocha Liama, ale nie chce mieć wyrzutów sumienia z powodu odciągania chłopaka od rodziny, którą już posiada.
Xander mówi Zoe, że nie powiedział Hope i Liamowi o tym, że Beth żyje. Chciał to zrobić i chce powtórzyć, to co wie. Nie mógł zrobić tego z powodu alarmu w samochodzie. Potem Thomas go straszył, więc spasował. Zoe próbuje wymóc na nim, by niczego nie mówił, inaczej wszyscy trafią za kratki. Chłopak nie zmienia zdania, uważa że jedynym winowajcą jest tutaj Reese. Chce powiedzieć całą prawdę i sądzi, że jego dziewczyna nie powinna ukrywać swojej wiedzy. Zapewnia ją o swoim wsparciu.


15.4.2022 (odc. 8109)

Thomas jest zszokowany wyznaniem Flo i oskarża ja o milczenie. Dziewczyna przyznaje się do błędu i deklaruje, że wielokrotnie chciała ujawnić prawdę. Thomas uważa, że wszyscy powinni poznać prawdę. Nie zmienia zdania po sugestii, że po tym Hope i Liam zejdą się a on straci szansę na zbudowanie czegoś z Hope i Douglasem.
Liam i Steffy spędzają czas w towarzystwie dziewczynek. Mężczyzna wyznaje byłej żonie, że podpisali z Hope dokumenty unieważniające małżeństwo. Dziewczynie jest przykro z tego powodu i proponuje chłopakowi, by wprowadził się do domku na klifie, gdzie jest przygotowany pokój. Spencer przyjmuje te propozycję, dzięki temu będzie bliżej córek.
Xander uważa, że Hope powinna poznać prawdę i nie zgadza się ze swoją partnerką, która chce to ukrywać, między innymi ze względu na jej ojca. Chłopak zapewnia ją, że ją kocha, dlatego chce powiedzieć młodej Logan, że Zoe także jest ofiarą całej sytuacji. Im później prawda wyjdzie na jaw, tym sytuacja stanie się bardziej skomplikowana.
Flo zaprasza Zoe i Xandera do rezydencji, ponieważ ma dla nich ważną informację, że Thomas wie o wszystkim. Córka Reese'go ma do niej pretensje, że powiedziała Thomasowi całą prawdę.
 
 
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9172
Wysłany: 2022-04-25, 22:24   

18.4.2022 (odc. 8110)

Thomas sugeruje, że musi coś powiedzieć Steffy, co odmieni żyje jej, Hope i Phoebe. Kiedy ma zamiar zdradzić swoja wiedzę na temat Beth, przerywa mu Liam, który już wie, po co przyszedł brat Steffy - napawać się swoim szczęściem, bo Hope podpisała dokumenty. Potem Thomas obserwuje, jak Liam i Steffy opiekują się dziewczynkami i przypomina sobie rozmowę z Flo. Zastanawia się, czy ujawnić prawdę. Po wyjściu Liama z córkami na spacer, Steffy przypomina sobie, że jej brat miał powiedzieć jej coś ważnego.
Zoe jest przerażona wizją ujawnienia prawdy o Beth. Uważa, że więzienie będzie czymś gorszym, niż świadomość trzymania w sobie tajemnicy. Obawia się o ojca, swój los. Xander uspokaja ją, że będzie jej bronił i przedstawi sytuację w odpowiednim świetle. Mimo tego, jego dziewczyna ma nadzieję, że Thomas - ze względu na swoje uczucia wobec Hope - nie ujawni swojej wiedzy. Flo zaś uważa, że wreszcie sekret wyjdzie na jaw i nie ma to teraz znaczenia, kto ją ujawni. Mówi swoim rozmówcom, że brat Steffy wydawał się być zdeterminowany ujawnić prawdę o Beth.


20.4.2022 (odc. 8111)

Hope wyjaśnia Douglasowi, czemu Liam nie mieszka już z nią. Jest z córeczkami. Brooke chwali córkę, że wybrnęła z kłopotliwej sytuacji, jednocześnie dalej uważa, że Hope źle zrobiła, rozstając się z Liamem. Hope uważa, że to była jedyna słuszna decyzja.
Thomas sugeruje siostrze, że ma jej coś ważnego do powiedzenia. Ponownie przerywa im Liam, przychodząc z Phoebe, która nie może spać. Brat Steffy widzi szczęśliwą rodzinkę, więc wycofuje się i nie zdradza swojej wiedzy. Jego zachowanie budzi zdziwienie u Steffy i Liama.
Flo i Xander próbują przekonać Zoe, że ujawnienie tajemnicy o Beth wszystkim wyjdzie na dobre. Pojawia się Wyatt, który słyszy końcówkę rozmowy. Zoe i Xander korzystają z okazji i wymykają się, zostawiając Spencera i młodą Logan samych. Fuller zauważa, że dziewczyna jest roztrzęsiona, ale Flo niczego mu nie zdradza.
Douglas przynosi Hope kwiatki, widzi to Thomas, który ma ochotę jej coś powiedzieć. Dziewczyna mówi mu, że każdego dnia będzie robić krok naprzód by zbliżyć się do niego i chłopca. Chłopakowi taki układ nie przeszkadza.


22.4.2022 (odc. 8112)

Ridge informuje Brooke, że Liam wprowadził się do Steffy. Jego żona obawia się, że Hope będzie żałować rozstania z mężem. Ma także złe przeczucia wobec Thomasa. W ich obecności, Hope prosi Liama, by przysyłał jej zdjęcia jego i dziewczynek. Ona twierdzi, że to ją uszczęśliwia.
Thomas namawia Hope, by poszła do przodu z nim, tak jak Liam zrobił to ze Steffy. Potem mężczyzna spotyka się w firmie z Zoe, Flo i Xanderem i szantażuje ich. Dopilnuje tego, by cała trójka odniosła sukces, w zamian za milczenie na temat Beth. Później chłopak wraca do domku dla gości w rezydencji Loganów i dowiaduje się o zdjęciach, które wysyła córce Brooke Liam. Kiedy Hope się oddala na chwilę, syn Ridge'a usuwa z telefonu zdjęcia, które otrzymała dziewczyna.
 
 
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9172
Wysłany: 2022-05-02, 22:12   

25.4.2022 (odc. 8113)

Ridge zauważa, że Thomas myśli o Hope. Chłopak uważa, że ona jest mu przeznaczona. Ojciec mu mówi, że może się nieraz zdarzyć, że jakieś wydarzenie zniweczy plany. Później chłopak wyobraża sobie, jak Hope przyjmuje jego oświadczyny i ma nadzieję, że faktycznie już wkrótce to nastąpi.
Hope nie może odnaleźć w telefonie zdjęć, które wysłał jej Liam. Brooke ostrzega ją przed Thomasem, mówiąc, że jeśli ktoś usilnie chce kogoś wspierać, to może wpakować go w jeszcze większe tarapaty. Logan prosi córkę, żeby uważała na siebie.
Xander mówi Zoe, że Hope powinna poznać prawdę i nie zmienia zdania po groźbach Thomasa. Ich rozmowę nagle słyszy Emma, jednak ona mówi, że treści nie zna, tylko usłyszała ich głosy i chciała się przywitać.
Steffy i Liam chcą zabrać dziewczynki na plażę. Z niezapowiedzianą wizytą wpadają Katie i Bill. Otrzymują gratulacje z powodu ponownego zejścia się. Ojciec pyta syna, jak się czuje z tym, że jest w swoim dawnym domu. Wyznaje wszystkim, że przez miniony rok mocno się zmienił, co pokazało, że Katie mu wybaczyła. Spencer wyznaje synowi, że go kocha.


27.4.2022 (odc. 8114)

Ridge mówi Brooke, że Thomas jest gotowy rozpocząć nowy etap w życiu, także na niwie zawodowej, widzi jego starania. Logan jest sceptyczna, ponieważ wie, jakie on żywi uczucia wobec Hope, która - jej zdaniem - nadal kocha Liama. Ma obawy, co do szczerych intencji chłopaka.
Wyatt zaskakuje Flo informacją, że idą na piknik do Steffy. Dziewczyna mówi, że nie jest jeszcze gotowa na spotkanie z Phoebe. Ostatecznie dziewczyna zgadza się pójść z Wyattem do domku na klifie. Także Liam zaskakuje Steffy wiadomością o zaproszeniu Flo i brata. Jego była żona trochę obawia się tego spotkania.
Thomas wspomina rozmowę z Flo i Hope. Dzwoni do drugiej z nich, prosząc o przybycie do firmy. Na miejscu dziewczyna poznaje najnowszy projekt chłopaka - suknię, którą chwilę później sama zakłada. Komplementuje jego pracę, on korzysta z okazji, by namówić ją na zmianę w życiu. Dziewczyna odpowiada mu, że nie jest jeszcze gotowa i nie wie czy i kiedy będzie. Zauważa, że Thomas jest spięty, więc prosi go, by podzielił się z nią tym, co go trapi.


29.4.2022 (odc. 8115)

Thomas zapewnia Hope, że ją kocha. Ona mu sugeruje, że nie powinien liczyć na wiele. Wkrótce potem pojawiają się Xander i Zoe. Kuzyn Mayi pyta Hope, czy widziała się z Phoebe, co budzi niepokój u Thomasa i Zoe. Po wyjściu Logan, by się przebrać. Xander okazuje wrogość Thomasowi. Forrester jest zdeterminowany, by zapewnić Hope szczęście, ale ujawnienie prawdy tego nie sprawi.
Flo jest wzruszona po tym, jak zobaczyła Phoebe. Steffy i Liam to zauważają. Wyatt uważa siebie za najlepszego wujka. Z powodu dziewczynek, wyjście na plażę nie dochodzi do skutku. Liam jeszcze raz dziękuje Flo za poświęcenie i oddanie dziecka do adopcji. Później młoda Fulton spędza miłe chwile z Wyattem
Emma wspomina Xandera i wspólną pracę z Hope nad kolekcją. Podczas inwentaryzacji sukienek, jest świadkiem rozmowy między Xanderem a Zoe na temat Beth. Chłopak nie chce już ukrywać prawdy, uważa, że tajemnice na temat Beth powinien wyjawić ojciec Zoe. W ten sposób Emma dowiaduje się, że Beth żyje, ujawnia się i zmusza byłego chłopaka do potwierdzenia tego, co usłyszała. Kuzyn Mayi potwierdza, że Beth żyje.
 
 
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9172
Wysłany: 2022-05-11, 15:37   

2.5.2022 (odc. 8116)

Zoe próbuje uratować sytuację, kiedy Emma dowiaduje się o Beth, ale jej się to nie udaje, ponieważ Xander potwierdza jej, że córka Hope żyje. Oboje opowiadają Barber o tym, co stało się na Catalinie. Emma uważa, że prawda powinna wyjść na jaw, dziwi się, że jej rozmówcy nie powiedzieli Hope tego, o czym wiedzą. Chce iść do Hope, szuka jej w biurze. Tymczasem Zoe ostrzega Thomasa o tym, że Emma wie, więc Forrester zatrzymuje Barber. W trakcie rozmowy wychodzi na jaw, że on wie i zaczyna argumentować, że Hope nie powinna poznać prawdy. Emma jest zdecydowana, więc mężczyzna grozi jej, że ma z nim nie zadzierać.
Wcześniej Thomas dyskutował z Brooke na temat Hope. wyznaje jej matce, że kocha dziewczynę i chce by ona została matką Douglasa. Brooke cieszy się z tego, że chłopiec ma tak dobry kontakt z jej córką, ale prosi chłopaka by dał Hope więcej swobody, ponieważ ona niedawno straciła męża i dziecko.
Hope odwiedza Liama i Steffy, chce sprawdzić, jak układa się rodzince, którą ona zaaranżowała. Dziewczyna jest spokojna, po tym, co zobaczyła. Przez chwilę ma na rękach Phoebe. Tuż przed jej wyjściem, Liam ostrzega ją przed Thomasem, który ma nieczyste intencje. Ona odpowiada mu, że każde z nich powinno pójść w swoją stronę.


4.5.2022 (odc. 8117)

Thomas próbuje przekonać Emmę, że Beth jest szczęśliwa ze swoją nową matką, a wyjawienie prawdy zrujnuje jej szczęście. Jego argumentacja nie przekonuje dziewczyny, która chce udać się do Hope, by powiedzieć jej prawdę. Chłopak grozi jej, ale jej to nie rusza. Emma korzysta z okazji i ucieka, kiedy Pamela zagaduje Thomasa. W trakcie jazdy do domu Hope, Thomas dogania ją i jedzie za nią "zderzak w zderzak". Dochodzi do wypadku samochodowego, wóz Emmy wpada do głębokiego rowu. Chłopak wysiada ze swojego pojazdu i obserwuje, co się stało. Emma traci przytomność.
Hope spotyka Ridge'a, który sugeruje jej, że ona jeszcze znajdzie szczęście z Thomasem. Dziewczyna nie jest do niego przekonana, ale on uważa, że ona i jego syn utworzą udany związek, mimo wad chłopaka.
Zoe jest zaniepokojona tym, że Emma zna sekret i liczy na to, że Thomas przekona dziewczynę. Xander uważa jednak, że dobrze, że kolejna osoba wie, dzięki temu Hope pozna prawdę. Zoe martwi się głównie o swojego ojca, chłopak zapewnia ją, że będzie ją wspierał. Żeby dowiedzieć się, czy Emma dotarła do Hope, Zoe dzwoni do niej z pytaniem czy może poprosić młodą Barber o pomoc.


6.5.2022 (odc. 8118)

Thomas patrzy na miejsce wypadku. Nie udziela pomocy ofierze. Udaje się do Hope, która jest zaskoczona jego obecnością. Mężczyzna komplementuje ją, pozytywnie oceniając zmiany, jakie dokonują się w jej życiu.
Brooke spotyka Billa i skarży mu się na zachowanie Thomasa. Mężczyzna uważa, że chłopak zniszczył szczęście jego syna, więc trzeba interweniować. Logan przyznaje się, że ostrożnie rozmawia z mężem o synu. Nagle do szefa dzwoni Justin, który informuje go o śmierci Emmy w wypadku. Spencer udaje się do swojego przyjaciela, a Brooke zawiadamia Hope o zdarzeniu.
Flo otrzymuje wiadomość od Zoe i Xandera, że Emma wie o wszystkim i jest zdeterminowana, by powiedzieć prawdę. Zoe ma nadzieję, że Thomasowi udało się powstrzymać Barber przed ujawnieniem sekretu. Wkrótce potem przybywa przybita Pamela, która informuje całą trójkę o śmierci Emmy. Wszyscy są wstrząśnięci, a Xander ma podejrzenia, że Thomas mógł przyczynić się do śmierci dziewczyny.
 
 
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9172
Wysłany: 2022-05-17, 22:12   

9.5.2022 (odc. 8119)

Thomas udaje zaskoczonego informacją o śmierci Emmy. Hope jest załamana, jednocześnie próbuje dociec, co tak naprawdę stało się z dziewczyną. Chłopak pociesza ją i mówi jej, że zrobi wszystko, bo ją kocha.
Brooke informuje męża o śmierci Emmy. Forrester jest przerażony tą sytuacją, także zastanawia się nad tym, co się stało. Rozmowa schodzi na osobę Thomasa - Ridge w niego wierzy, uważa że syn zmienił się po tym, co działo się w przeszłości oraz odkąd został samotnym ojcem.
Zoe, Xander i Flo zastanawiają się nad wypadkiem Emmy. Xander i Flo podejrzewają, że za tą śmiercią może stać Thomas. Zoe próbuje od siebie odsunąć te podejrzenia. Po pojawieniu się w biurze syna Ridge'a, Xander pyta go o Emmę, na co chłopak reaguje nerwowo, oczekując, by jego rozmówca uważał, jakie zadaje pytania. Mężczyzna nie zmienia zdania, nadal nie chce, by Hope poznała prawdę na temat Beth. Sądzi, że jeśli prawda wyjdzie na jaw, to wszyscy jego rozmówcy na tym stracą.
Pamela przynosi do domu Loganów pudło z rzeczami po Emmie i relacjonuje przebieg swojej rozmowy z Thomasem. Mówi, że on jako ostatni przed śmiercią z młodą Barber rozmawiał syn Ridge'a, który po chwili wzburzony wyszedł szukać dziewczyny. Hope mówi ciotce, że chłopak wydawał się być spokojny. Wszystkie te okoliczności sprawiają, że Brooke zaczyna nabierać podejrzeń.


11.5.2022 (odc. 8120)

W FC trwa pożegnalne spotkanie ku czci Emmy, która zginęła w wypadku. Z retrospekcji Thomasa wynika, że nie przyczynił się on bezpośrednio do śmierci dziewczyny. Justin ujawnia Hope i innym osobom, że jego siostrzenica pisała do młodej Logan wiadomość, że jedzie do niej - ale nie zdążyła go wysłać. Chwilę później Hope i Brooke pytają Thomasa, dlaczego nie powiedział, że przed wypadkiem kłócił się on z dziewczyną. Mężczyzna tego tak nie odbiera i zmyśla historyjkę o planach dziewczyny dotyczących pokazu i to miał być cel jej wizyty u młodej Logan. Thomas zapewnia Hope o swoim wsparciu, z ukrycia widzi to Xander, który ma wątpliwości, co do czystych intencji syna Ridge'a.
Na zaproszenie Wyatta, do domku dla gości przybywa Sally. Przeprasza ona chłopaka za swoje postępowanie i za bliskie relacje z Thomasem. Przyznaje, że nie była idealna i zastanawia się, czy ich związek był wystarczająco trwały. Nie najlepiej reaguje na sugestię chłopaka, że związał się on z Flo. Młoda Spectra sugeruje, że jego nowa partnerka nie będzie idealna - tak samo jak ona.


13.5.2022 (odc. 8121)

Steffy i Liam organizują małe przyjęcie na plaży, podczas którego będzie okazja do poznania się małych kuzynów. Liam cały czas krytykuje Thomasa, który zbytnio zbliżył się do Hope. Steffy apeluje do niego, by odpuścił.
Brooke pyta córkę, jakie ma odczucia wobec przyjęcia u Liama. Dziewczyna nie chce iść, ale też twierdzi, że poradzi sobie, tym bardziej, że do wyjścia motywuje ja Douglas, który wcześniej został poinstruowany przez ojca, jak ma się wobec niej zachowywać. Także Ridge uważa, że dziewczyna powinna spróbować z jego synem. Tuż przed wyjściem, do Thomasa przychodzi jego kolega Vinny i przynosi mu torebeczkę z pastylkami, za które chłopak płaci.
Hope i Liam docierają do domku na klifie. Liam korzysta z okazji, by ponownie skrytykować brata Steffy. Douglas nie może doczekać się spotkania z kuzynkami, więc Steffy prowadzi go do nich. Przed posiłkiem, Liam pyta Thomasa o jego kłótnię z Emmą. Thomas bagatelizuje aprzeczkę z dziewczyną i kieruje rozmowę na temat Beth. Sugeruje, że Hope nie powinna tak często spotykać się z Phoebe, bo to będzie przypominać jej córkę. Liam kontruje mu, że jego była żona jest mile widziana w jego domu i może w każdej chwili spotkać się z dziewczynkami. Po tych słowach, Thomas odpuszcza. Steffy przynosi Phoebe, po chwili Hope nazywa ją Beth.
Brooke i Ridge spędzają miłe popołudnie przed basenem, ale Logan nie potrafi przestać myśleć o swojej córce. Jej zdaniem Hope nie jest jeszcze gotowa na nowy etap w życiu. Ridge stara się ją uspokoić i prosi ją, by odpuściła Thomasowi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe fixing Sklep internetowy
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group