Kreskówki

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2933
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 16
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

A w 2016 roku do Cartoon Network wracają "Atomówki" :wink: Ja osobiście średnio je lubiłem :P
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wr ... ork-w-2016
Awatar użytkownika
Marcin1
Posty: 732
Rejestracja: 07 paź 2012, 15:15
Lokalizacja: Bytom
x 2

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcin1 »

"Atomowki" są świetne. Teraz te bajki są nic nie warte. .. Zawsze lubiłem bajki na Fox Kids. Obecnie Boomerang puszcza stare bajki: "Kocia ferajna", "Scooby-Doo, "Jetsonowie", "Flinstonowie", "Tom i Jerry", "Miś Yogi, "Hong Kong Fui".
Ostatnio zmieniony 28 cze 2014, 23:00 przez Marcin1, łącznie zmieniany 1 raz.
sharkinator
Posty: 610
Rejestracja: 26 lut 2010, 21:13
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sharkinator »

Bardzo dziwne, że wiedzą co będzie za 2 lata
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

W nowym sezonie "Pokemonów", który jeszcze w Polsce nie jest emitowany, ostatnio Ash został w końcu największym mistrzem Pokemonów.
https://pl.ign.com/pokemon/53072/news/a ... -pokemonow

Jeśli chodzi o to anime, to czasem odpalam z sentymentu przed snem klasyczne odcinki na "Netflixie" i nawet fajnie z sentymentem się to ogląda, chociaż dzieci to teraz wolą np. "Psi patrol".

Szkoda, że ciągle nie są dostępne nigdzie klasyczne kreskówki z CN, jak np. "Krowa i kurczak". Myślałem, że na HBO MAX będą, ale póki co się przeliczyłem.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości