Seriale Player Original

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

Seriale Player Original

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Od jakiegoś czasu Player tworzy swoje ekskluzywne mini seriale z cyklu Player Original, które zanim trafiają do telewizji, przez długi czas są dostępne tylko online. Wiele z nich jest wartych uwagi. Myślę, że nie ma sensu zakładać osobnego tematu o każdym z nim, bo wątpię, by cieszyły się wielką popularnością.

Ostatnią nowością, która przypadła mi do gustu i trzyma w napięciu jest ośmioodcinkowy serial "Skazana" z Agatą Kuleszą w roli głównej. Grana przez nią Alicja jest srogą sędzią i z dnia na dzień wszystko traci, jak zostaje wrobiona w morderstwo. Trafia do więzienia, gdzie jest kobieta, którą sama skazała i która uprzykrza ją życie. Już jutro finał tej historii, ktoś oglądał? Serial inspirowany prawdziwą historią opublikowaną w książce Ewy Ornackiej „Skazane na potępienie”.

Opowiedzcie o swoich ulubionych mini serialach Playera.

Dziś za to w TVN o godz. 22:30 ma premierę serial "Nieobecni", który od niemal roku jest na Playerze. Polecam, bo ta historia bardzo wciąga i jest zaskakująca. :D

Wirtualne Media tak pisały o tym serialu: "Bohaterką „Nieobecnych” jest Mila Gajda (w tej roli Justyna Wasilewska), ciesząca się uznaniem tancerka i performerka, która wraca do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. Na miejscu młoda kobieta odkrywa, że jej najbliżsi zniknęli w tajemniczych okolicznościach.Mili z pomocą przychodzi podkomisarz z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Filip Zachara (Piotr Głowacki). Ekscentryczny - cierpiący na zespół Aspergera - funkcjonariusz rozpoczyna śledztwo w sprawie zaginięcia rodziny Gajdów. Zagadka rodziny Gajdów łączy w sobie elementy obyczajowe z wątkiem śledczym. Twórcy najnowszej produkcji Player Original „Nieobecni” inspirowali się prawdziwymi historiami najgłośniejszych zaginięć ostatnich lat w Polsce".
Ostatnio zmieniony 18 paź 2021, 18:57 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Artur
Posty: 410
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

"Skazana", to świetny serial trzymający w napięciu. Jest jakąś nowością od tradycyjnych polskich seriali obyczajowych czy kryminalnych.

Jestem też ciekawy jutrzejszej premiery serialu "Pajęczyna", który będzie się dzial w dwóch liniach czasowych. W głębokim PRL-u oraz w 2010 roku.

Oferta Playera jest coraz lepsza. Platforma rozwija się zgodnie z dzisiejszymi trendami. To nie tylko produkcje Original, ale też produkcje całej grupy TVN, TTV i Discovery. Poszerzana też jest oferta filmowa. Wczoraj chociażby obejrzałem Johna Wicka 3.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Oglądam Skazaną, jak na polski serial super. Świetni aktorzy.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Artur pisze:"Skazana", to świetny serial trzymający w napięciu. Jest jakąś nowością od tradycyjnych polskich seriali obyczajowych czy kryminalnych.
Adex-fan Brooke pisze:Oglądam Skazaną, jak na polski serial super. Świetni aktorzy.
Ja już po finale, ostatnia scena bardzo zaskakująca. I co ciekawe na końcu pojawia się napis, że dalszy ciąg tej historii w 2022 roku na Playerze. Chyba zrobi się nam z tego trochę "Prison Break" :)
Ostatnio zmieniony 19 paź 2021, 10:25 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Player potwierdził, że będzie 2 sezon serialu: https://www.press.pl/tresc/67719,w-2022 ... w-playerze .

Zastanawiam się, by z tytułu wątku usunąć słowo "seriale", by poszerzyć zakres tematyczny tematu, bo - z tego co widzę - Player Original to nie tylko seriale. Pod tym szyldem są także programy rozrywkowe, czy wielokrotnie nagradzany film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Z drugiej strony o rozrywce czy filmach można pisać w przeznaczonych im wątkach.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Dawidku, filmy mają swoje tematy plus film o którym piszesz, był w wersji serialowej w Player Original. Ciekawi mnie też jaki program rozrywkowy widziałeś przed premierą w TVN spod tego szyldu?! :shock: Prince Charming? :lol: Przypominam, że o reality show też mamy temat.

I popatrz na produkcje HBO i Netflixa plus na to jak nazywają się ich tematy. Tamte serwisy nie mają też tylko seriali.
Player potwierdził, że będzie 2 sezon serialu: https://www.press.pl/tres...esza-w-playerze .
Trudno by nie potwierdził, skoro jak pisałem po ostatniej scenie pierwszego sezonu serialu, a przed napisami pojawił się w serialu komunikat o kontynuacji. :lol:
Ostatnio zmieniony 19 paź 2021, 23:42 przez B@r, łącznie zmieniany 3 razy.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Odnośnie linka, to kolejne potwierdzenie zamiarów nadawcy. Świadczy to też o tym, że Player się rozwija i będzie wzbogacał swoją ofertę autorskich treści.

W kwestii zmiany nazwy wątku, przedstawiłem luźną propozycję, którą mógłbym zastosować także w przypadku wątków o Netflixie czy HBO. Zmiany nazwy tematu (i jego zakresu tematycznego) nie będzie. Pozostałych, wyżej wspomnianych wątków tez nie ruszam.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

A w czym problem aby w ogóle był osobny temat na Skazaną? Świetny serial i jak widać oglądamy go.
Już mnie ciekawi co wymyślą w drugim sezonie, może naiwna Hania pójdzie do więzienia? Pati super postać :mrgreen:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adex-fan Brooke pisze:Już mnie ciekawi co wymyślą w drugim sezonie, może naiwna Hania pójdzie do więzienia?
Podejrzewam, że Alicja weźmie całą winę na siebie w ochronie córki. ::kwasny:: Mało prawdopodobne, że Hania za to odpowie.

Nie zdziwi mnie też, jak ktoś całą akcję widział przez okno i w połowie sezonu się ujawni.

Pati i Kosa są tu najlepsze, ale niestety mało wykorzystane.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Czas wrócić po roku do tego tematu. 2 sezon „Skazanej” już ruszył na Playerze - był 1 odcinek, a 2 będzie od 12 listopada od północy.

Spełniły się moje przewidywania co do Hanki, ale by nie było za pięknie, to musiała na koniec odcinka namieszać.
Serial dalej trzyma poziom, polecam. Teraz powstaje też spin-off o losach Pati sprzed więzienia, który dobrze wytłumaczy czemu tam trafiła.

Mam nadzieję, że korzystacie jeszcze z Playera, mimo że zniknęła z niego „Moda…”?
Ostatnio zmieniony 11 lis 2022, 14:46 przez B@r, łącznie zmieniany 2 razy.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 1196
Rejestracja: 25 sie 2005, 22:05
Lokalizacja: mazownieckie
Płeć: Kobieta
x 6
Wiek: 47

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cynthia »

Mam jeszcze pakiet bo kupiłam na rok, ale skończy się za chwilę. Kupię na miesiąc jak będą wszystkie odcinki Skazanej. Kolejny raz na kolejną okazję, może dla Pati.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Bardzo dobry ten sezon, chociaż wszystko głównie kręci się teraz wokół Hanki - najbardziej irytującej postaci w tym serialu.

Z nowych bohaterów ciekawa ta stręczycielka Pola, która handluje kobietami. Tak jak i nowy dyrektor więzienia, grany przez Adama Woronowicza. Zaskoczyłem się, że ma z nią powiązania. Paweł myślał, że głupia Hanka będzie bezpieczniejsza w więzieniu niż na wolności, a tu się okazuje, że to tam jest oko cyklonu i najciemniej pod latarnią. :twisted: Pati dobrze podsumowała ją, że jest rozwydrzona i ma jej dość. Ja też. Ostatnio niby w izolatce odpukała matce ich znak miłości, ale ta laska co chwile się pogrąża i zaraz pewnie znowu będzie miała na nią jakieś dąsy.

Jedynie denerwuje mnie to, że Alicja przeciąga swoje wyjście na wolność i już kolejny raz się to nie udało. Jak widać bycie obok Hanki nie sprawia, że ją uchroni od jej głupoty, bo była obok i co? Haneczka wdała się w sztamę z Kosą i oberwała, a jeszcze na drugim biegunie prześladuje ją dyrektor psychopata.

Szkoda mi też Pati, że jej nie wyszedł ślub. Smutna to była scena, jak stała w tej sukni ślubnej na Milagros ze "Zbuntowanego anioła". :lol: :( Ciekawy czy z tym księżulkiem to się jakiś romansik wykluje?

Kto nie ogląda jeszcze niech nadrabia, albo żałuje! :twisted:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Wracając do "Skazanej" dobry cliffhanger na koniec ostatniego odcinka, gdy Alicja dostaje gryps, że Hanka nie żyje. :twisted:

Podejrzewam jednak, że to podpucha, tym bardziej, że zmontowano to tak, że w tym samym momencie do kaplicy w szpitalu, w której modlił się Serafin wszedł lekarz, więc bardzo możliwe, że wszedł powiedzieć, że Hanka się obudziła, a ten gryps to zemsta na Alicji. Jeszcze trzy odcinki, więc co by się działo bez Hanki, tym bardziej że Alicja lada moment ma wyjść na wolność, a wątek Pawła, który dostał nową tożsamość też jakby dobiegł końca, choć mam nadzieję nie. \

Dobrze, że Marika wyzwoliła się z burdelu, wzruszające jak chce się w końcu spotkać z synkiem, a rodzina myśli, że jest wyrodną matką, nie wiedząc, że ją porwali po wyjściu z więzienia.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości