Najlepsza Postać Miesiąca - styczeń 2024

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.

Najlepsza postać miesiąca - luty 2024

Czas głosowania minął 16 mar 2024, 21:20

Quinn
4
13%
Shauna
2
7%
Carter
2
7%
Paris
1
3%
Zoe
0
Brak głosów
Eric
0
Brak głosów
Liam
0
Brak głosów
Thomas
2
7%
Wyatt
0
Brak głosów
Flo
2
7%
Ridge
0
Brak głosów
Hope
4
13%
Steffy
2
7%
Finn
2
7%
Brooke
2
7%
Justin
0
Brak głosów
Zende
1
3%
komisarz Baker
2
7%
Vinny
1
3%
Katie
0
Brak głosów
Donna
2
7%
Joan - położna
1
3%
 
Liczba głosów: 30
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 1196
Rejestracja: 25 sie 2005, 22:05
Lokalizacja: mazownieckie
Płeć: Kobieta
x 6
Wiek: 47

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cynthia »

Ja na niego nie głosuję. Jedna z nudniejszych postaci.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Dzięki Adex za zwrócenie uwagi. Nie zauważyłem tego podczas wczorajszego sprawdzania, czy dobrze przygotowałem ankietę. Więc przepraszam i naprawiam swój błąd. :wink:

Bez uszczerbku dla trwającego głosowania, usuwam zbędną opcję i teraz już tylko raz można zagłosować na Liama.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

A jak ktoś oddał głos na Liama, którego usunąłeś? :roll:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 1196
Rejestracja: 25 sie 2005, 22:05
Lokalizacja: mazownieckie
Płeć: Kobieta
x 6
Wiek: 47

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cynthia »

B@r pisze:A jak ktoś oddał głos na Liama, którego usunąłeś? :roll:
Zakładasz, że głosowały na niego przynajmniej 2 osoby. :D
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Nawet w czasie trwania głosowania, mam w Panelu Admina wgląd kto i jak głosował. Na tej podstawie mogłem zdecydować, czy usunąć zdublowanego Liama, czy nie. Jeśli okazałoby się, że usunięcie byłoby zbyt ryzykowne, to miałbym dwa rozwiązania: 1. zalogować się do bazy danych i dokładniej przyjrzeć się, która opcja została wybrana (widać tam więcej szczegółów) lub 2. nie robić nic, czyli nie zmieniać listy opcji ankiety. Nie było potrzeby stosowania któregoś z wyżej przedstawionych rozwiązań, mogłem bezpiecznie usunąć zbędną opcję. Widziałbym też to, że jedna osoba oddała dwa głosy na Liama. W takim przypadku tej osobie unieważniłbym jeden głos - ten na dodatkowego młodego Spencera. Nie było takiej sytuacji.

Cynthio, Twoje założenie byłoby słuszne, gdyby zagłosowały dwie osoby na dwie różne opcje z Liamem. Tutaj nie miałbym wyjścia i głosowanie musiałoby zostać w niezmienionej formie.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2023, 17:09 przez Dawidek, łącznie zmieniany 1 raz.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11904
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Oddałem głosy na Sally, Penny - pożegnalnie, fajne postacie.

Poza tym na dra Finnegana - dobry debiut i na Shaunę, dzięki której się dzieje wreszcie.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Za trzy dni skończy się głosowanie na najlepszą postać kwietnia. Zachęcam do licznego udziału w zabawie i do decydowania o tym, kto powinien otrzymać laur ulubionej postaci w minionym miesiącu.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

W zakończonym głosowaniu swoje głosy oddało ośmioro forumowiczów. Oddano w sumie 31 głosów. wyniki przedstawiają się następująco:


Bill - 0
Wyatt - 0
Penny Escobar - 6
Sally - 4
Flo - 1
Katie - 0
Donna - 2
Steffy - 2
Liam - 0
Amelia - 1
dr Finnegan - 4
Ridge - 0
Zoe - 0
Brooke - 2
detektyw Sanchez - 1
Hope - 1
Thomas - 0
Shauna - 4
Quinn - 3
Carter - 0
Eric - 0

Najwięcej głosów zdobyła Penny Escobar - 6. Na drugim miejscu podium zmieścili się Sally, Finn i Shauna - po cztery głosy. Najniższe "pudło" zajmuje Quinn, która otrzymała trzy głosy.

Dziękuję za udział w zabawie i zapraszam do udziału w kolejnych, w tym organizowanych w dziale spoilerowym.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Rozpoczęło się głosowanie na najlepszą niespoilerową postać maja. Mam nadzieję, że nikt nie został pominięty, nikt nie został zdublowany :) . Mała zmiana - mimo, że do wyboru jest 18 opcji, to wybieramy cztery z nich, a nie trzy. Zmniejszona ilość będzie dopiero przy 15 opcjach lub mniej (obawiam się, że kiedyś taki moment nastąpi, że w jednym miesiącu będzie niewielki wybór). Nie zmienia się czas trwania - 10 dni. Zapraszam do licznego udziału w zabawie.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Jeszcze przez trzy dni możecie oddawać swoje głosy na najlepszą postać maja. Zapraszam do licznego udziału w zabawie.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Tylko 6 osób zagłosowało na najlepszą postać maja. Oddano łącznie 23 głowy. Wyniki przedstawiają się następująco:


Quinn - 3
Shauna - 2
Ridge - 0
Brooke - 2
Steffy - 3
Thomas - 2
Finn - 5
Flo - 1
Bill - 0
Liam - 0
Justin - 0
Zoe - 0
Carter - 0
Katie - 0
Hope - 2
Eric - 0
Wyatt - 0
Donna - 3

Najwięcej głosów - pięć - zdobył Finn. Na drugim miejscu z trzema głosami znalazły się Quinn, Steffy i Donna. Dziękuję za udział w głosowaniu i zapraszam na kolejne.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Rozpoczęło się głosowanie na najlepszą niespoilerową postać czerwca. Zasady głosowania nie uległy zmianie, choć - z racji planowanej zmiany skryptu - rozważałem skrócenie czasu trwania plebiscytu, ale ostatecznie stanęło na 10 dniach. Każdy z Was ma do dyspozycji 4 głosy. Mam nadzieję, że nikt nie został pominięty. Zapraszam do licznego udziału w głosowaniu.
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 1196
Rejestracja: 25 sie 2005, 22:05
Lokalizacja: mazownieckie
Płeć: Kobieta
x 6
Wiek: 47

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cynthia »

Pierwszy raz nie głosuję na Steffy, to rola uzależnionej to porażka, ona się do tego nie nadaje.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Ja tym razem zagłosowałem na Steffy, mimo że wątek uzależnienia był słaby i zbyt szybko zakończony.

Trwa głosowanie na najlepszą postać czerwca. Ankieta zakończy się we wtorek. Kto z Was jeszcze nie zagłosował - może jeszcze zmienić losy plebiscytu. Zapraszam do licznego udziału w zabawie.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

W zakończonym głosowaniu na najlepszą postać czerwca wzięło udział siedmiu forumowiczów i oddano łącznie 25 głosów. Wyniki przedstawiają się następująco:


Hope - 2
Thomas - 0
Liam - 0
Steffy - 3
Brooke - 4
Ridge - 0
Zoe - 1
Quinn - 1
Finn - 4
Donna - 2
Shauna - 0
Carter - 1
Eric - 1
Flo - 1
Wyatt - 1
Katie - 0
Zende - 3
Bill - 1
Justin - 0
Charlie - 0
terapeuta/pacjent (postać zbiorowa) - 0

Najwięcej głosów zdobyli ez aequo - Brooke i Finn, którzy otrzymali po cztery głosy. Na drugim miejscu, z trzema głosami, znalazł się powracający Zende. Po dwa głosy otrzymały Hope i Donna. Dziękuję za udział w głosowaniu i zapraszam do udziału w kolejnych.

Następne niespoilerowe głosowanie odbędzie się we wrześniu, będzie to połączenie odcinków z lipca i sierpnia. I wtedy wrócimy do comiesięcznych głosowań. Powodem dłuższej przerwy jest nie tylko okres wakacyjny, ale także przejście ze starego skryptu forum na nowy, co będzie się wiązało ze skierowaniem uwagi na nieco inne obszary działania forum.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości