W dniach 20-21 kwietnia (sobota i niedziela) planowane są prace techniczne. Forum będzie aktywne, aczkolwiek mogą pojawiać się informacje o błędach, bądź wyświetlać źle załadowane fragmenty strony.

Programy rozrywkowe

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5113
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

Programy rozrywkowe

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Ja bardzi lubię:) reality show. Ogladałem wszystkie edycje "Big Brothera", "Baru" i "Agenta". Oglądam głównie ze względów psychologicznych - obserwuję zachowania uczestników w różnych sytuacjiach. Nowy "Bar" powinien być niedługo bo Polsat wykupił chyba licencję na 12 edycji.
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2009, 22:12 przez mailo, łącznie zmieniany 1 raz.
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Eeee nie sądze... Licencje kupuje sie na góra 3 edycje. Masz jakieś błędne dane:P
Nobody does it better
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

nowy bar 7 od września i to jest potwierdzona informacja
tylko ciekawi mnie na jakim tym razem kanale na polsat polsat2 czy tv4
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

TV4 odpada bo tam emitowany będzie "Nowy kontrowersyjny reality show" o alkoholikach... Polsat2 to telewizja z powtórkami więc napewnio nie on a Polsat już nie chce Baru... :roll:
Nobody does it better
emeralda
Posty: 389
Rejestracja: 25 sie 2005, 09:17
Lokalizacja: Niemcy

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: emeralda »

Te wszytkie gwiazdy i gwiazdki - kto je teraz zna, kariery toto nie porobilo ...

moze jak zwykle najlepiej wyszli na tym prowadzacy - Krzysiek i Martyna
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

Alexander pisze:TV4 odpada bo tam emitowany będzie "Nowy kontrowersyjny reality show" o alkoholikach... Polsat2 to telewizja z powtórkami więc napewnio nie on a Polsat już nie chce Baru... :roll:
w czasie kiedy był Bar 6 były emitowane dodatkowo 2 reality show
tylko nie pamiętam jakie
mój wstrętny tłusty szef chyba drugi nie pamiętaj ::rad::
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Tak ale to były reality amerykańskie nie tworzone przez nas...

[ Dodano: 2006-06-25, 12:12 ]
Gdyby ktoś chciał zobaczyć czołówkę 6 edycji "Amercia's Next Top Model" to tutaj macie linka. Podoba mi się piosenka i oprawa graficzna, program ma już swoją 6 edycje w USA ale powstaje tez w innych krajach, tylko czekać kiedy nasze polskie dziewczyny wyjdą na wybieg programu :D

Download
Nobody does it better
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Wg mnie dziwne są te programy...Ale z punktu psychologicznego ciekawe,tylko komu starczy sił aby dla zaobserwowania jakiś zachowań oglądać jakiś masakryczny program :shock: .Niedawno leciała "Miriam"-nie widzialam ani jednego odcinka,ale rozmawialiśmy o tym programie na zajęciach :mrgreen: .
Ja oglądalam AGENTA,WYSPE ROBINSONA i te mi się podobały.Widziałam tylko fragment jednego odcinka tego programu gdzie się jadło jakieś świństwa itp.Ohyda,więcej nie chciałam tego widzieć.I edycja Big Brothera też i trzeba powiedzieć,że popularność tego programu byla niesamwoita,chyab wszyscy go oglądali :zeby: .Bar widziałam po kilka odcinkow z kilku edycji.Pamiętam jak byla Doda-pokazała swoje wulgarne i agresywne oblicze i to odkąd zobaczyłam jak się zachowuje względem wygrywającej program Dobrusi wyrobilam sobie o niej zdanie.
Teraz jest "chce być piękna",to też można nazwać reality show.Widziałam 2 odcinki,ale nie podoba mi się.Gdyby inaczej to urządzili-zmiany polegały bardziej na długotrwałych ćwiczeniach,diecie,zmianie sposobu patrzenia na świat i swoje ciało to byłoby ok.Ale tam chodzi głównie o operacje ::ysz:: .
B@r
Posty: 8439
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

W tych programach wszystko jest ustawione!
Bar to była jedna wielka manipulacja.
Rozmawiałem z jednym z uczestników Baru kilka raz nawet już o tym programie i np. Ewelina wiedziała 1,5 miesiaca wcześniej, że wygra! :?
Niektóre dziewczyny chodziły z facetami na szybkie numerki żeby tylko nie dali im minusa... :? ::kwasny::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

W zasadzie nigdy nie oglądałem tych programów. Szkoda mi było na nie zarówno czasu jak i oczu. To straszne co napisałeś B@r powyżej, co robiły te panienki. No ale cóż.. w taki sposób można zobaczyć wyłącznie desperację i głupotę ludzi, a także przekonać się jak nisko potrafią upaść. Bo dla mnie każdy kto decyduje się na udział w takim programie jest desperatem i nie waha się siebie sprzedawać (w dosłownym tego słowa znaczeniu).
Pamiętam swój pobyt w Wielkiej Brytanii. Tam była wręcz masowa obsesja na punkcie "Big Brothera". Wszystkie tabloidy miały ok.40-stronicowe dodatki o tym programie. W gazetach typu "Hello!", "OK!", "Now", "The Sun" czy też "Daily Star" publikowano wywiady z samymi uczestnikami, ich rodzinami, znajomymi, a nawet.... pracodawcami. Dla mnie ta obsesja urosła wręcz do kolosalnych rozmiarów. Ale najbardziej rozbroił mnie nagłówek pierwszej strony "The Sun" w dzień mojego wyjazdu, cytuję: "Britain in pain: Tomorrow's Big Brother's big finale" (Wielka Brytania w bólu: Jutro wielki finał "BB"). To już chore...

Obejrzałem jednak kilka odcinków meksykańskiego programu "Big Brother VIP" z aktor(k)ami i prezent(k)erami tv. Bardzo podobał mi się program. Był inny niż schematyczny Wielki Brat. Aktorzy wykonywali zabawne ćwiczenia i nie było żadnych nominacji itp...
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

B@r pisze:W tych programach wszystko jest ustawione!
Bar to była jedna wielka manipulacja.
Rozmawiałem z jednym z uczestników Baru kilka raz nawet już o tym programie i np. Ewelina wiedziała 1,5 miesiaca wcześniej, że wygra! :?
Niektóre dziewczyny chodziły z facetami na szybkie numerki żeby tylko nie dali im minusa... :? ::kwasny::
Szybkie numery to moja ulubiona Frytka
była w Big Brotherze 3 Barze 3 i Barze 4
a w tym roku zrobiła operacje nosa :!: jej sprawa co robiła ,ale ważne ,że zachodziła daleko (była czwarta w Barze 3) co o czymś świadczy,jedni chcieli się przypodobać publiczności inni uczestnikom no cóż ,przynajmniej było ciekawie zmiesz::
Ewelina wiedziała ,że wygra bo miała ponad 50% popularności gdy inni mieli po 5% :| i z kim by nie siadła do by wygrałą
to nie jest ustawiona gra :zmiesz::
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
B@r
Posty: 8439
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Nie dlatego wiedziała!
Reżyser jej powiedział... ::loll::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Tkk sally, ja jestem więcej niż pewien, że tam już doskonale wiedzą kto wygra jak tylko zbierają skład... To samo z tymi nominacjami - to jeden wielki kit! A Wy jak myślicie?
B@r
Posty: 8439
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Martin - fan Bree pisze:Tkk sally, ja jestem więcej niż pewien, że tam już doskonale wiedzą kto wygra jak tylko zbierają skład... To samo z tymi nominacjami - to jeden wielki kit! A Wy jak myślicie?
W Barze na pewno....
Zresztą okładka książki Jarka Mikulskiego o "Barze" mówi sama za siebie... 8)
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Bar ma rację, Polsat ustalał już wcześniej wszystko w programie "Bar". Program "Bar6 Europa wygrał Thomas tylko dlatego by pokazać jaka to Polska jest europejska i ,że u nas wygrał zagraniczny uczestnik. Jest dużo spekulacji na temat tego co jest ustalone a co nie. Mnie podobają się programy typu: Survivor czy Agent. Ale uwielbiam oglądać BB, sam kiedy osiągnę pełnoletność chętnie zgłosze się do jakiegoś reality! :)Chce na własne oczy zobaczyć jak to jest...
Nobody does it better
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości