Różne osobowości jednej postaci

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Brooklyn
Posty: 1351
Rejestracja: 23 maja 2006, 11:48
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooklyn »

Moim zdaniem Sally ma wiele twarzy. Z jedej strony jest mściwą oszustką, użalająca się nad sobą, wiecznie pokrzywdzoną. A zdrugiej strony widzi swoje błędy, potrafi być uczciwa, patrzy dalekosiężnym wzrokiem, jest realistką.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5109
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 7

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Ostatnio Stephanie pokazała swoją nowa twarz - modrerczyni :twisted: :twisted: :twisted:
Roxi
Posty: 302
Rejestracja: 05 wrz 2005, 00:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Roxi »

Kingsajz pisze:Ale to też przez Stefcie matka Brooke tak często znikała. A co do Sly'a to byłem w szoku, jak z niego zrobili gwałciciela!
Gwałciciela, a potem sadystę - mordercę.
A przecież na początku był kreowany na wrażliwego faceta.
Zbieraj me gesty, przyklejaj do papieru, powstanie z nich osobowosc, dla Ciebie - przyjacielu. Zadumaj się nad nią, odczytaj ją "inaczej" - zabacz jak wiele może mieć ona znaczeń.
belcia13

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: belcia13 »

Ja uważam, ze taką osobą jest z pewnością Amber: z jednej strony taka słodziutka i niewinna dla Ricka, ale jak np. rozmawia z Kimberly albo (ostatnio) z Becky, to juz nie była taka święta, a tak właściwie, to całe swoje życie zbudowała na kłamstwie. Wiem, że mogę mieć wielu przeciwników, jeżeli chodzi o Amber (bo chyba większość ją lubi), ale nie obchodzi mnie to, napisałam co wiedziałam, a teraz z tego tematu wychodzę, nara!
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17535
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 8
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Spokojnie :wink: Ja lubie Amber a przyznaje Ci rację, z tym że podsumowując Amber to dobra osoba.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Becky też jest dwulicowa. Najpierw jest taka uczuciowa - tęskni za synkiem, och! oby tam miał dobrze u Amber. Nagle zmienia się i zaczyna knuć "kuzynko". W rozmowie z Kimberly było najlepiej widać jakie ona ma huśtawki. Raz tak, raz tak.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17535
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 8
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

LoLex pisze:Becky też jest dwulicowa. Najpierw jest taka uczuciowa - tęskni za synkiem, och! oby tam miał dobrze u Amber. Nagle zmienia się i zaczyna knuć "kuzynko". W rozmowie z Kimberly było najlepiej widać jakie ona ma huśtawki. Raz tak, raz tak.
Zgadzam się!
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Jeżeli ktoś uważa że Amber jest dobra to się myli . Zaczynając od tego jak Shilą przyjechałą do Los Angeles i pocichu spotykały się z dzieckiem a na koncu pomagała porwać dziecko. Natepnie ukradła biżuterie Brooke , zaszła wciąże z Rickiem dla kasy , później wypadek samochodowy, zdrada Ricka i zatajenie prawdy kto może być ojcem. Dalej idąc nie powiedziała Rickowi o śmierci jego własnego dziecka no i kradzież dziecka własnej kuzynce to chyba wystarczy i nie trzeba nic dodawać .
Brooklyn
Posty: 1351
Rejestracja: 23 maja 2006, 11:48
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooklyn »

LoLex pisze:Becky też jest dwulicowa. Najpierw jest taka uczuciowa - tęskni za synkiem, och! oby tam miał dobrze u Amber. Nagle zmienia się i zaczyna knuć "kuzynko". W rozmowie z Kimberly było najlepiej widać jakie ona ma huśtawki. Raz tak, raz tak.
Ona wie, że prośbami nic nie wskura u zakłamanej Amber. Poza tym ona ma prawo traktować ją z wyższością. To, że Becky nie ryczy cały czas, nie znaczy, że jest dwulicowa :!: Becky jest uczciwa, miła, spontaniczna, inteligentna, wielkoduszna, pokorna. :)
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 28 kwie 2006, 13:32
Lokalizacja: opoczno

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paulincia »

Robi pisze:Jeżeli ktoś uważa że Amber jest dobra to się myli . Zaczynając od tego jak Shilą przyjechałą do Los Angeles i pocichu spotykały się z dzieckiem a na koncu pomagała porwać dziecko. Natepnie ukradła biżuterie Brooke , zaszła wciąże z Rickiem dla kasy , później wypadek samochodowy, zdrada Ricka i zatajenie prawdy kto może być ojcem. Dalej idąc nie powiedziała Rickowi o śmierci jego własnego dziecka no i kradzież dziecka własnej kuzynce to chyba wystarczy i nie trzeba nic dodawać .
::loll:: ::loll:: ::loll:: Amber zaszła z Rickiem w ciąże dla kasy? Hm....nie wiem, czy pamiętasz, ale chciała usunąć ciążę, więc się mylisz...
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Brooklyn pisze: Ona wie, że prośbami nic nie wskura u zakłamanej Amber. Poza tym ona ma prawo traktować ją z wyższością. To, że Becky nie ryczy cały czas, nie znaczy, że jest dwulicowa :!: Becky jest uczciwa, miła, spontaniczna, inteligentna, wielkoduszna, pokorna. :)
Becky nie jest wcale uczciwa, wielkoduszna ani pokorna. Jakby była pokorna, to Amber już by z nią nie miała żadnych problemów. Natomiast dla małego Erica wolę jako matkę Becky niż Amber.
Brooklyn
Posty: 1351
Rejestracja: 23 maja 2006, 11:48
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooklyn »

LoLex pisze:
Brooklyn pisze: Ona wie, że prośbami nic nie wskura u zakłamanej Amber. Poza tym ona ma prawo traktować ją z wyższością. To, że Becky nie ryczy cały czas, nie znaczy, że jest dwulicowa :!: Becky jest uczciwa, miła, spontaniczna, inteligentna, wielkoduszna, pokorna. :)
Becky nie jest wcale uczciwa, wielkoduszna ani pokorna. Jakby była pokorna, to Amber już by z nią nie miała żadnych problemów. Natomiast dla małego Erica wolę jako matkę Becky niż Amber.
O czywiście, że jest pokorna. I jest uczciwa. Pokora nie oznacza zgadzanie się na każde wykorzystywanie i upokorzenia.
karolciaQ

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolciaQ »

Według mnie w tym filmie każdy ma 2 twarze...
Goku
Posty: 4692
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Wczoraj Macy pokazała nową twarz-Erotomanka :mrgreen:
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 28 kwie 2006, 13:32
Lokalizacja: opoczno

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paulincia »

Goku pisze:Wczoraj Macy pokazała nową twarz-Erotomanka :mrgreen:
Ooo tak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to było niezłe ::rad::
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości