Temat seksu w serialu

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
SallyFan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SallyFan »

Boldfanko, piękny post :mrgreen:

Zgadzam się - każdy spał z każdym.. :?
Wyobraźcie sobie Brooke i Clarke'a razem 8)
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 2006-08-08, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

A ja uważam, że Thorne pasuje najlepiej do Brooke. Dla niektórych seksowna jest szpara między jedynkami, Thorne też ją ma i może Brooke to podnieca dodatkowo, chociaż wątpię. Ciało Thorna zasługuje na większą uwagę niż jego zęby. ;p
SallyFan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SallyFan »

LoLex pisze:A ja uważam, że Thorne pasuje najlepiej do Brooke. Dla niektórych seksowna jest szpara między jedynkami, Thorne też ją ma i może Brooke to podnieca dodatkowo, chociaż wątpię. Ciało Thorna zasługuje na większą uwagę niż jego zęby. ;p
Haha ::cojest:: :mrgreen:

A Ricka nie podniecają tzw. przez niektórych końskie zęby Amber tylko woli proste zęby przecudownej Kimberly Fairchild :roll:
fan_tom

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fan_tom »

Ja tam powiem tylko tak Thorn moim zdaniem pasuje najbardziej do brokee nie tak jak (sorka nie iwem jak to sie pisze ale napisze to poswojemu) nie tak jak ridż
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 2006-08-08, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

SallyFan pisze: A Ricka nie podniecają tzw. przez niektórych końskie zęby Amber tylko woli proste zęby przecudownej Kimberly Fairchild :roll:
Kimberly też nie ma takich idealnie prostych, ale wypowiadając się w temacie seksu, to dla mnie jest bardziej pociągająca niż Amber, która kompletnie nie wiem jak może działać na Ricka. On chyba sobie wmusza na siłę konieczność czułości z Amber.

[ Dodano: 2006-09-03, 22:02 ]
fan_tom pisze:Ja tam powiem tylko tak Thorn moim zdaniem pasuje najbardziej do brokee nie tak jak (sorka nie iwem jak to sie pisze ale napisze to poswojemu) nie tak jak ridż
Prawda, prawda. Ja też wolę oglądać sceny erotyczne z udziałem Brooke i Thorne niż Brooke i Ridge'a. lol
SallyFan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SallyFan »

LoLex pisze:
SallyFan pisze: A Ricka nie podniecają tzw. przez niektórych końskie zęby Amber tylko woli proste zęby przecudownej Kimberly Fairchild :roll:
Kimberly też nie ma takich idealnie prostych, ale wypowiadając się w temacie seksu, to dla mnie jest bardziej pociągająca niż Amber, która kompletnie nie wiem jak może działać na Ricka. On chyba sobie wmusza na siłę konieczność czułości z Amber.
Kimberly moim zdaniem jest... uwaga! - brzydka! :mrgreen: Amber jest od niej ładniejsza.
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 2006-08-08, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

SallyFan pisze: Kimberly moim zdaniem jest... uwaga! - brzydka! :mrgreen: Amber jest od niej ładniejsza.
No, a ja mam odwrotnie. ;p Wolałbym widzieć nagą Kimberly w scenach erotycznych, a Amber ciuchów lepiej niech nie zdejmuje. ;p
SallyFan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SallyFan »

Kolejny błąd na forum i po raz trzeci zdarzyła się sytuacja gdy dodano 2 posty (wiwi, Gabra-Sheila) !!!! :mrgreen: :mrgreen:
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 2006-08-08, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

SallyFan pisze:Kolejny błąd na forum i po raz trzeci zdarzyła się sytuacja gdy dodano 2 posty (wiwi, Gabra-Sheila) !!!! :mrgreen: :mrgreen:
Czuje się zaliczony do grona wybranych. ::loll:: Dzisiaj forum się wiesza, a my tu akurat pikantne dyskusje mamy.
fanka mns
Posty: 254
Rejestracja: 2006-02-19, 15:49
Lokalizacja: Bayern

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fanka mns »

Boldfanka pisze: Ostatnio bardzo mnie rozśmieszył post Gwiazdy69 z dn.31.08. godz.17.16 w temacie "Ostatni odcinek", w którym napisała, cytuję:

"Brooke znowu napalona tak samo jak i Thorne. Opanowaliby się, ludziom w ich wieku to już nie wypada".

A komu wypada????? :?: Czy Brooke mająca w trakcie kręcenia tej sceny 38 lat, Thorne w podobnym wieku to już staruszki? Czy seks jest tylko dla nastolatków i to na koszt rodziców gdy coś się wydarzy?
Mam dodatkową uwagę. Często nastoletnie dziewczyny są brzydsze i z gorszą figurą i mniej estetycznie wyglądają w takich scenach, niż piękna i zgrabna KKL oraz świetnie zbudowany WH.
Poza tym w tych czasach ludzie po 30-tce dopiero decydują się na dziecko więc jak mogą to zrobić bez seksu ::cojest::
Wiem, że młodość jest okrutna i myśli, że tylko do niej świat należy, ale warto się zastanowić i przewidzieć, że za kilka latek następne małolaty będą was chciały wymieść ze sceny zwanej .... życiem. :cry:

Pięknie to ujęłaś Boldfanko :)


A Thorn obecny jest najseksowniejszy i już :) jego ciało mnie powala...cóż zrobić...jestem w koncu jego fanką :) I faktycznie z Brooke najbardziej realistycznie wyglądają te sceny :)
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Jeżeli kobieta lub mężczyzna ma 38 lat to już nie może uprawiać sexu? Oczywiście że może i nikt tego im nie zabroni. Sex jest dla ludzi i to ludzie decydują jak go będą uprawiać i kiedy.




http://www.forummns.pl/viewtopic.php?t= ... &start=105 sondaż polityczny
jahek
Posty: 278
Rejestracja: 2005-09-29, 23:38
Lokalizacja: Poznan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jahek »

fanka mns pisze: A Thorn obecny jest najseksowniejszy i już :) jego ciało mnie powala...cóż zrobić...jestem w koncu jego fanką :) I faktycznie z Brooke najbardziej realistycznie wyglądają te sceny :)
Niestety, największy przystojniak Mns - Jacob Young odszedł i teraz wszystkim fankom Mns pozostało napalanie się na Thorna
Tim
Posty: 2227
Rejestracja: 2006-06-30, 16:32
Lokalizacja: woj. Śląskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tim »

LoLex pisze:
SallyFan pisze: Kimberly moim zdaniem jest... uwaga! - brzydka! :mrgreen: Amber jest od niej ładniejsza.
No, a ja mam odwrotnie. ;p Wolałbym widzieć nagą Kimberly w scenach erotycznych, a Amber ciuchów lepiej niech nie zdejmuje. ;p
No ja podzielam zdanie LoLexa sporo bym dał żeby widzie nagą Kim :D
bethy
Posty: 58
Rejestracja: 2006-05-15, 17:12
Lokalizacja: Posen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bethy »

Zgodze sie bo choc nie lubie Brook to sceny z KKL sa najbardziej naturalne i seksowne.

Zastanawiam sie tez jak reaguja partnerzy aktorow i sami aktorzy na takie sceny? Na przyklad maz KKL czy aktorzy ktorzy graja Clarka i Sally ciekawe czy ciezko im sie bylo "przelamac" ?
niektorzy lubia innych bardziej, niz inni niektorych
Tim
Posty: 2227
Rejestracja: 2006-06-30, 16:32
Lokalizacja: woj. Śląskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tim »

To jest dobre pytanie . Może aktorzy /aktorki już miali/ly tylu partnerów/ek są przyzwyczajeni i nie podnieca ich to chociaz kto wie 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość