Bieżące odcinki cz. 1

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Dawidek
Administrator
Posty: 9890
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 25
Wiek: 42

Post autor: Dawidek »

FanStefci to dobrze, mojej jakoś to nie pasowało. Druga nawet stwierdziła, że MNS ma się ku końcowqi, wyprowadziłem ją z błędu oczywiście.
A co do Wenwcji to cieszę się, że MNS wyszła ze studiów filmowych w Los Angeles. Ciekaw jestem tylko czy sceny we wnętrzach tego weneckiego hotelu byłt robione w hotelu, czy w studiu filmowym. Nie chodzi mi o plenery.
bethy
Posty: 58
Rejestracja: 2006-05-15, 17:12
Lokalizacja: Posen

Post autor: bethy »

Pierwsze slysze o zlej numeracji, moglby mnie ktos z bledu wyprowadzic, bo szukam na forum ale jakos nie moge znalezc?? :roll: :roll: :roll: :roll:
niektorzy lubia innych bardziej, niz inni niektorych
FanStefci
Posty: 1654
Rejestracja: 2006-07-19, 21:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: FanStefci »

W Polsce MNS zaczęto emitować od odcinka 216 i nadano mu nr 1. ::kwasny:: A faktycznie, był to już odcinek 216. I tak już zostało. Dlatego, żeby uzyskać prawdziwy numer danego odcinka, trzeba do polskiej numeracji dodać 215.

Tak więc dzisiaj TVP wyemituje odcinki 3218 i 3219 (3003 i 3004). :roll:
Steph is da gangsta!! 8) Spoiler: http://www.youtube.com/watch?v=YdSNyGA2Gn8 8)
Majka21
Posty: 185
Rejestracja: 2006-08-07, 15:56
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: Majka21 »

Ahh czekalam tylko kiedy Brooke przywali Ridżowi i Taylor po twarzy! :x

A tak w ogole.. slyszeliscie jak lektor odczytal numer odcinka na koncu? Hehe :lol:
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 2006-08-12, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

Post autor: Goku »

Podsumowanie Odcinka:

Najgorsza Postać:Taylor("To przeniesienie uczuć...Wciąż Kochasz Ridge'a" Odezwała się nielepsza...Brooke powinna jej odpowiedzieć: "A ty wciąż kochasz księcia Omara")
Najlepsza Postać:Amber(Nawet zaczynam ją lubić...Dopuściła nawet Becky do dziecka...)

Specjalne wyróżnienie:Becky (Teraz tylko powiedz prawdę)
Specjalne wyróżnienie dla idioty:
1.Ridge(nie umiesz grać)
2.Thorne(Tylko dlatego że nie wiesz kiedy wracać ::jezyk::)
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Robi »

Ridge to świnia, aby tak oszukać Brooke , on zagrał na jej uczuciach, które ona gasiła przez wiele miesięcy , a teraz jej zaczął rozpalać na nowo. Także zachowanie Taylor wielkiej pani ,,psychiarta,, było kompromitujące i nie etyczne. Nie wiem jak tak można komuś zrobić !?! Brooke znalazła miłość i chciała zapomnieć o całej rodzinie Forresterów , chciała zapomnieć ile oni jej krzywdy wyrządzili, ale niestety oni musieli wszystko zniszczyć , zniszczyć wtedy kiedy Brooke odnalazła szczęście i zaczeła sobie układać życie, to jest potworne.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ridge dziś osiągnął szczyt kretyństwa, dobrze mu Brooke przygadała -szkoda że taylor powstrzymała przed spoliczkowaniem go, on siłą ją pchnął na łóżko i zagrał na uczuciach -bo prawda jest taka że Brooke ma te uczucia do niego, ale wie że Thorne jest lepszy i pokochałą go - z resztą wyjaśniła mu wszystko że nie musze nic dodawać kto oglądał. Oficjalnie mogę wreszcie tu napisać jaką intrygantką i oszustką potrafi być Taylor (przecież scena z Thorne'm była cała zagrana) może wreszcie kilka osób zobaczy ją we właściwym świetle dwulicowości.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
bethy
Posty: 58
Rejestracja: 2006-05-15, 17:12
Lokalizacja: Posen

Post autor: bethy »

Adex-fan Brooke pisze:Oficjalnie mogę wreszcie tu napisać jaką intrygantką i oszustką potrafi być Taylor (przecież scena z Thorne'm była cała zagrana) może wreszcie kilka osób zobaczy ją we właściwym świetle dwulicowości.
:nie: ja nic nie widze :shock:
niektorzy lubia innych bardziej, niz inni niektorych
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 2006-08-12, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

Post autor: Goku »

bethy pisze:
Adex-fan Brooke pisze:Oficjalnie mogę wreszcie tu napisać jaką intrygantką i oszustką potrafi być Taylor (przecież scena z Thorne'm była cała zagrana) może wreszcie kilka osób zobaczy ją we właściwym świetle dwulicowości.
:nie: ja nic nie widze :shock:
To chyba spałaś w czasie odcinków...Ja Nigdy nie znosiłem Taylor...
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 2006-04-28, 13:32
Lokalizacja: opoczno

Post autor: paulincia »

Też się zgadzam ::ok:: Lubiłam kiedyś Taylor, ale teraz zachowuje się jak jakaś wariatka... ::plask wczolo: Na miejscu Brooke bym jej i Ridgowi strzeliła po twarzy :!:
P.S: Goku, cieszę się , że zaczynasz lubiś Amber ::rad::
delll
Posty: 110
Rejestracja: 2006-01-10, 17:26
Lokalizacja: chox

Post autor: delll »

Straszna szuja z tego Ridga. Myślę, że po dzisiejszym odcinku śmiało można go już zaaliczyc do gatunku czarnych charakterów ::kwasny:: i nie uwierzę, że to wszystko z troski o zdrowie mamusi.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Robi »

Najgorsze jest to że Taylor uważa się za ,,psychiatre,, , to ona jako pierwsza powinna zaregowac na te głupie podstępy i intrygi , ale jak widać nic nie zrobiła aby temu przekszodzić , mało tego pomogła Ridgowi i Erockowi w tym spisku . Od dziś jak się będę wypowiadam na temat Taylor i będę używał stwierdzenia ,, psychiatra,, ono zawsze bedzię w cudzysłowiu.
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 2006-08-12, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

Post autor: Goku »

Robi pisze:Najgorsze jest to że Taylor uważa się za ,,psychiatre,, , to ona jako pierwsza powinna zaregowac na te głupie podstępy i intrygi , ale jak widać nic nie zrobiła aby temu przekszodzić , mało tego pomogła Ridgowi i Erockowi w tym spisku . Od dziś jak się będę wypowiadam na temat Taylor i będę używał stwierdzenia ,, psychiatra,, ono zawsze bedzię w cudzysłowiu.
Bo ona nie jest "Psychiatrą" to lektorowi się pomyliło...Ona jest "Psychiczna" ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll::
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 2006-04-28, 13:32
Lokalizacja: opoczno

Post autor: paulincia »

delll pisze:Straszna szuja z tego Ridga. Myślę, że po dzisiejszym odcinku śmiało można go już zaaliczyc do gatunku czarnych charakterów ::kwasny:: i nie uwierzę, że to wszystko z troski o zdrowie mamusi.
Ja też jestem pewna, że Ridgowi chodzi o coś więcej! Jest zazdrosny o Brooke i pewnie to mu sprawiło wielką satysfakcję, że mógł całować Brooke :!: Ależ ja go nie znoszę :zmiesz::
Gabra-Sheila
Posty: 2572
Rejestracja: 2006-06-30, 16:08
Lokalizacja: Jedlicze

Post autor: Gabra-Sheila »

Dzisiejsze odcinki były świetne :!: :mrgreen: Super, tyle się działo ::chytry:: Ridge zachował się jak dupek! Nienawidzę go!!! :evil: Taylor nieźle zwiodła Thorne'a :P Brooke- przekonałam się, że ona naprawdę kocha Ridżunia ::kwasny:: ::ysz:: Becky, ty nic takiego nie robiłaś, stałaś na tym moście, ale osiągnęłaś swój cel. Rick, ty byłeś dziś fajny :) Ambrosia wyglądała prześlicznie!!!! :zeby: I wrescie biedak Thorne :cry: Tak mi go szkoda było :( :( :( Biedaczysko :cry:
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość