Bieżące odcinki cz. 1

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
delll
Posty: 110
Rejestracja: 2006-01-10, 17:26
Lokalizacja: chox

Post autor: delll »

Nie wiem, czy to ją usprawiedliwia, ale myślę, że Tawny działała w dobrej wierze. Życie jej nie rozpieszczało. Zobaczyła okazję, żeby jej córka miała wszystko to, czego ona sama nigdy nie potrafiła jej zapewnic i wykorzystała ją. Dla osób takich jak Tawny nie ma większego szczęscia niż stabilizacja finansowa, życie w luksusie, a kto by nie chciał, aby jego dziecko było szczęsliwe... Za wszelką cenę chciała oszczędzic córce ciężkiego, beznadziejnego życia samotnej matki bez pracy i grosza przy duszy. Skazanej na łaskę kolejnych, niewiele wartych facetów. Widziała, że Amber może życ inaczej i to próbowała dla niej załatwic. Można ją zrozumiec.
Klaudusia
Posty: 495
Rejestracja: 2006-05-16, 20:33
Lokalizacja: Celtic Dream :)

Post autor: Klaudusia »

Biedna Amber :cry: Strasznie mi jej żal :cry: Ale może to nawet lepiej dla jej sumienia,że się przyznała...Świetnie załatwiła Tawny.O to chodziło :: bow ::
Aktor grający Ricka nie bardzo umie przekazać jakiekolwiek uczucia na ekranie...ale to mały szczegół...
Brooke też same problemy :cry: Współczuję jej :( Mam nadzieje,że szybko wszystko jej się ułoży :mrgreen:
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 2006-04-28, 13:32
Lokalizacja: opoczno

Post autor: paulincia »

Misia pisze:Nie lubie Tawny ale Amber w dzisiejszym odcinku przesadziła.Powiedziała matce.że nią gardzi,że jej nienawidzi i że to jej wina.Przecież Tawny nie zmusiła Amber aby wzieła dziecko i kłamała.Amber na wszystko się zgodziła ,okłamywała całą rodzinę a teraz lamentuje.Dobrze wiedziała co robi i gdyby Becky nie przycisneła jej to dalej wszystkich by oszukiwała.
No jakby się tak dobrze zastanowić to Tawny ją zmusiła :!: I wyszło na jaw jaką matką jest Tawny :!: Zależy jeje tylko na kasie, już samo to jak gadała z Amber o tym, że Forresterowie muszą im dać kasę, żeby się jakoś urządzili ::plask wczolo: żenujące :x
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

Tawny to bardzo fajna postać, dużo śmiechu z nią. Także chciałbym aby Rick pogodził się z Amber :wink: zwłaszcza że ona już zrozumiała dokładnie swój błąd i wygląda na to że będzie inną osobą. Brooke także szkoda -wraca z Wenecji całkiem smutna. Rick z tekstem o diable to tylko z tego szoku, w końcu bywały takie postacie jak jego opiekunka Sheila :zeby:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 2006-08-12, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

Post autor: Goku »

mucha331 pisze:Bardzo, ale to bardzo szkoda mi Amber... Niestety, za grzechy trzeba płacić :cry: Teraz słodziutka Kim będzie strzelała swoje dumne minki i triumfowała ::kwasny:: Ehhhh ::kwasny:: Mam nadzieję, że Rick wybaczy Amber, pokocha ją i będą razem!
A ja mam nadzieję że Tawny wyciągnie z torebki swój "nienaładowany" Rewoler i tym swoim "nienaładowanym" rewolwerem strzeli prosto w tą pustą głowę Rickowi(wtedy się okaże czy rewolwer był nienaładowany :mrgreen:) :D...
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Robi »

Dzisiaj Rick powiedział że widzi przed oczami diabła , czyli Amber , później Amber powiedziała do matki aby wsiadła w samolot i poleciała prosto do diabła , czyli do Amber ::loll:: ::loll::

Niestety Amber będzie musiała odcierpieć za to co zrobiła . Ja bym tu nie obwiniał Twany za to ,że kazała okłamywać Amber , poniewaz Amber ma swój rozum i gdyby chciała to już dawno by powiedziała wszystkim prawde. Dopiero Bacy musiała interweniować żeby Amber powiedziała prawde.

Brooke nie była spostrzegawcza o co chodzi , ponieważ ona ma inne zmartwienie -> Thorne , tak więc Kim musi sama działać w sprawie kłamstw Amber .
Szogunka
Posty: 2071
Rejestracja: 2006-09-13, 20:31
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Szogunka »

Jak Rich oglądał swoje zdjęcie z Małym, to miałam wrażenie że to był "wcześniejszy" Rick, tzn. niestety nie pamiętam jak nazywał się ten aktor. Ktoś może zauważył kto tam naprawdę był na tym zdjęciu?
Chwila która trwa, może być najlepszą z wszystkich chwil...
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

Nowy Rick był na zdjęciu -takich gaf twórcy nie robią o zdjęcia dbają -nawet w ramkach natychimast stoją na meblach nowe zdjęcia jak aktora zmienią.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9890
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 25
Wiek: 42

Post autor: Dawidek »

Amber powiedziała matce co dawno miała już powiedzieć.
Rick moim zdaniem nie przyjmował do wiadomości, że stracił syna (mówił, że stracił 2) dlatego nie chciał się zgodzić na oddanie Erica III Becky. (Nie wiem czemu nazywacie ją Bacy)
Kimberly wreszcie ruszyła swoją główką, ale nadal uważam, że ona niepotrzebnie wycofała się z pracy u Forrestera mimo, że rozumiem jej intencje.
MNS od poniedziałku do czwartku, chyba jeszcze nie w tym tygodniu, ale zobaczymy.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

W ogóle dziś lektor chyba źle przetłumaczył imie matki Becky jako Jill a nie Till bo mówią na nią Tilly!
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8458
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 35

Post autor: B@r »

Amber chyba dzisiaj po raz pierwszy w życiu mówiła mądrze w rozmowie z matką.
Świetnie jej wszystko wygarnęła. 8) Świetny był tekst, jak Amber jej wykrzyczała, że ją nienawidzi jak nikogo na świecie, a bardziej to już tylko siebie.
Ricka mi szkoda. I tak był opanowany jak na taką wieść.... Ja bym Amber rozszarpał... ::chytry:: A na koniec, zaśpiewałbym jej piosenkę. ::rad::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

Przecież Amber wycierpiała już swoje -przeżyła śmierć dziecka.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
bethy
Posty: 58
Rejestracja: 2006-05-15, 17:12
Lokalizacja: Posen

Post autor: bethy »

Chociaż nie lubie Amber za jej kłamstwa i za to jaka była, ale denerwuje mnie jeden fakt, czy Rick już nie pamięta że Amber oddała mu nerke, Brook też zdaje się zapomniała, mimo wszystko mogliby zobaczyć w niej coś pozytywnego, i ciekwe czy Stephanie bedzie pamiętać, że Amber uratowała ją podczas ataku Shieli gdy bedzie się dowiadywać o taemnicy Amber ??
niektorzy lubia innych bardziej, niz inni niektorych
FanStefci
Posty: 1654
Rejestracja: 2006-07-19, 21:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: FanStefci »

A Rick teraz dzięki niej przeżył utratę 2 dzieci naraz. Bo panienka bez zasad postanowiła na siłę zostać panią Forrester.

BTW, ciekaw jestem reakcji Brooke na całą prawdę i jaką pozycję wtedy niektóre osoby przyjmą. ::rad::

[ Dodano: 2006-09-18, 22:29 ]
bethy pisze:Chociaż nie lubie Amber za jej kłamstwa i za to jaka była, ale denerwuje mnie jeden fakt, czy Rick już nie pamięta że Amber oddała mu nerke, Brook też zdaje się zapomniała, mimo wszystko mogliby zobaczyć w niej coś pozytywnego, i ciekwe czy Stephanie bedzie pamiętać, że Amber uratowała ją podczas ataku Shieli gdy bedzie się dowiadywać o taemnicy Amber ??
Czyli jej dobre czyny mają wymazać podłości jakich się dopuściła? ::plask wczolo:
Steph is da gangsta!! 8) Spoiler: http://www.youtube.com/watch?v=YdSNyGA2Gn8 8)
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Robi »

O skleroza nie boli , Amber oddała nerke Rickowi , ponieważ to ona namówiła Ricka i CJ aby się ścigali , oni tego nie chcieli . Po wypadku Amber czuła się winna , słusznie , i postanowiła że odda nerke.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość