Bieżące odcinki cz. 1

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Brooklyn
Posty: 1351
Rejestracja: 2006-05-23, 11:48
Lokalizacja: Polska

Post autor: Brooklyn »

Szogunka pisze:Tylko czemu Rick nie jest smutny z powodu straty dziecka? Tak szybko się pocieszył. Jest zły na Amber, ale o co? Dziecka mu widocznie nie szkoda, a tylko dzięki kłamstwu Amber może się teraz migdalić z Kim. Ależ przewrotne to wszystko!!!!!
Uwielbiam Modę :P
Gdyby nie było żadnych kłamstw, mógłby się 'migdalić' już dawno temu.
Misia
Posty: 1558
Rejestracja: 2006-09-10, 23:05
Lokalizacja: małopolska

Post autor: Misia »

Kim i tak w miare była spokojna ,w końcu nie zrobiła Amber dzikiej awantury mimo,że ta czesto jej dogryzała.Nie przepadam za Amber ale było mi jej szkoda jak Rick wyrzucił jej rzeczy przed dom.Rick szybko znalazł pocieszenie,nie rozpacza po utracie dziecka.Żal mi Macy bo Torn po tych wszystkich latach potraktował ją jak rzecz,chciał się tylko odegrać na Brooke i zapomnieć.
Szogunka
Posty: 2071
Rejestracja: 2006-09-13, 20:31
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Szogunka »

A więc temu się wścieka na Amber. No tak, a niektórzy myśleli, że z tęsknoty za Ericiem. A tu o zwykłą żądzę chodzi :P

Teoretycznie jest lepiej teraz, bo lepiej smakuje to, na co się tyle czekało...
Chwila która trwa, może być najlepszą z wszystkich chwil...
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5167
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Post autor: mailo »

Jesli Brooke poczuje ulge, to z powodu, ze jej syn nie bedzie zyl z kobieta ktorej nie kocha i nie bedzie oszukiwany. To chyba dobrze.
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 2006-01-15, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Tkk_Bolly »

Wczoraj podobała mi się konfrontacja Thorna Brooke i Macy i i muzyka jak Brooke zobaczyla obrączkę
Swoją drogą to nie dziwie się ,Thornowi ,że ożenił się z Macy,skoro Brooke kocha Ridga..
i odziwio Kimberly była do zniesienia,szkoda natomiast mi Amber :cry:
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 2006-08-12, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

Post autor: Goku »

Sally fajnie powiedziała "Pakuj swoją żonę, wózek i sole trzeźwiące" a Macy zaraz po raz setny opowie tę samą historyjkę...

[ Dodano: 2006-09-22, 16:42 ]
Amber fajnie wygląda...Dłuższe włosy ma jakieś...A po co ta Taylor tą ręką tak na boki macha jak gada?? ::loll::
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 2006-05-22, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Abec »

Fajnie dziś Ridge pocieszał Ricka. "Zrobiłem w życiu więcej błędów niż jesteś sobie w stanie wyobrazić, a każdy z nich był gorszy niż twój. Co gorsza ja wiedziałem, że robię źle". Super to zabrzmiało.

Becky pół roku już pracuje u Forresterów i nie stać jej na hotel w LA przez tydzień :?:
Dwudziesty sezon "Klanu" wystartował, bynajmniej nie jest źle :) Zapraszam do dyskusji w temacie poświęconym temu serialowi :D
bethy
Posty: 58
Rejestracja: 2006-05-15, 17:12
Lokalizacja: Posen

Post autor: bethy »

Ojejq co Ridge ma na szyji ::ke:: ::ke:: ::plask wczolo:
niektorzy lubia innych bardziej, niz inni niektorych
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

Wyszła dziś czysta manipulacja Stephanie jak szepnęła do ucha Thorne'a że cudu by nie było gdyby wrócił z inną i dobry tekst że wie iż Wenecja pełna pokus ::plask wczolo: ::loll:: To manipulatorka! Czuje co się święci i ma gdzieś prawdziwe uczucia Thorne'a, Macy tez nigdy nie lubiła! Dopiero teraz uważa ją za taką cudowną, trzeba być ślepym aby tego nie widzieć dlaczego ją doceniła :wink: Ale sam Thorne nie jest bez winy -to karygodne wziąć tak nagle ślub z Macy to nie fair w sosunku do Macy, po mału Thorne zaczyna rozumieć że się wkopał. Amber chyba coraz lepsza prawda? Bierze odpowiedzialność na siebie, jakoś nie widać by rozpaczała za majątkiem, czyżby jednak oszukiwała Ricka i Forresterów z miłości? ::chytry:: W ogóle rzeczywiście ma już coraz dłuższe włosy, fryzurke mozna też docenić u Ridge'a bo nie zawsze ma tak dobrze ścięte włosy. Tylko Adam na przyjęciu u Thorne'a okazał jakiś sceptycyzm, Sally strzelała jakieś głupie miny (ale taki urok tej aktorki). Brooke stała się bardziej waleczna, źle jednak sie stało że ten związek z Thorne'm nie mógł się normalnie rozwijać, skoro był taki zły mogli im wszyscy dac spokój i by się rozpadło a oni próbując ich rozdzielić tylko pobudzili Brooke do działania, wkrótce więc pewnie pożałują. 8)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
olusia.b

Post autor: olusia.b »

Własnie tez mi sie to wydaje dziwne. Becky pracuje u Frresterow i nie ma na hotel. :roll:
Ciekawe co Ridge mial na mysli z tymi błedami popelnionymi w zyciu. Moze slub z Taylor? ::plask wczolo: zart ,,,
Marisa
Posty: 1512
Rejestracja: 2005-10-31, 21:58
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Marisa »

Amber i Macy ślicznie wyglądały :) "Jesteśmy dla siebie stworzeni, ty jej nie kochasz, prędzej czy później wrócisz do mnie" ja już to gdzieś słyszałam... a własnie jeszcze nie dawno Brooke latała z tymi samymi słowami do Ridge'a :? :evil: :shock: ::loll::
kimberly1990
Posty: 1358
Rejestracja: 2006-07-18, 11:27
Lokalizacja: Działdowo

Post autor: kimberly1990 »

Ja widzialam dzis tylko 2 odcinek :P

Ridge mnie rozsmieszyl z tymi swoimi tekstami do Ricka w stylu: "jesli bedziesz potrzebowal pomocy, mozesz na mnie liczyc" ::loll:: Taaa, ciekawe jak mu pomoze :P Pewnie duchowo go wesprze ::plask wczolo:

Thorne mnie zaczal wkurzac, bo nie wierze, aby przestal kochac Brooke, a tak okropnie ja traktuje ::kwasny:: Ogólnie mysle, ze upadl na łeb zeniac sie z Macy ::plask wczolo: Porażka totalna ::kwasny::

Podoba mi sie decyzja Amber o tym, aby sama powiedziala Forresterom prawde :wink: Ogolnie to zal mi jej troche teraz ::jezyk:: no ale musi odpokutowac za to, co zrobila ::jezyk:: Jednak przyznam, ze z odcinka na odcinek coraz bardziej ja lubie :wink:
Tęczowy
Posty: 2113
Rejestracja: 2006-03-23, 22:30
Lokalizacja: daleko

Post autor: Tęczowy »

Ja zawsze lubiłem Amber i wierzyłem, że będzie stawała się lepsza. Nie pomyliłem się :D
Marisa
Posty: 1512
Rejestracja: 2005-10-31, 21:58
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Marisa »

Najlepsze było jak Ridge powiedział Witaj do Ricka ::loll:: ::loll:: ::loll:: Ale sie wysilił ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll::
andain

Post autor: andain »

A mi się śmiać chciało, bo przyjrzałam się dobrze Ridgowi i mam wrażenie że jego włosy maja jakby troche wyraźniejszy kolor... hmm czyżby farbował ? :P ::cojest::
A po za tym to Amber rzeczywiście włosy ma jakby dłuższe i wogóle fajnie wyglądała.

P.s. Jestem nowa, wogóle nie wiem jakim cudem nie znalazłam tego forum szybciej, no ale cóż słabo szukałam coś chyba :P B&B oglądam od małego, kiedyś babcia mnie zmuszała, teraz ja zmuszam babcie. :mrgreen:
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość