Bieżące odcinki cz. 1

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Kitty
Posty: 868
Rejestracja: 2006-07-30, 16:26
Lokalizacja: ...

Post autor: Kitty »

Cieszę się, że wyszło na jaw kłamstwo Amber. Jej czyn był naprawdę podły i w żaden sposób nie można go usprawiedliwić. Rick miał rację, że zareagował tak konkretnie. Wiele poświęcił dla dziecka, a okazało się że to nie jego syn.
Wkurza mnie zachowanie Thorne'a. Rozumiem że poczuł się zraniony, gdy zobaczył Brooke z Ridgem, ale nie musiał od razu brac ślubu z Macy. A jeżeli już się z nią ożenił, to nie powinien zachowywać sie tak dziwnie wobec niej i rodziny, tzn. być wielce obrażonym, milczeć, być jakby "nieobecnym" podczas wizyty rodziny. W końcu podjął decyzję, niesłuszną, ale podjął- poślubił Macy. Zaś podczas spotkania z rodziną chciał publicznie rozmawiać o wydarzeniach z Wenecji.
Poza tym nie chciał słuchać wyjaśnień Brooke, tak jakby nie wierzył w tę całą intrygę, a potem wymawiał Ericowi, że wraz z Ridgem uknuł spisek przeciwko niemu i Brooke. Według mnie brak konsekwencji w jego zachowaniu. Bardzo mi żal Brooke- to jedna z moich ulubionych postaci w tym serialu. Trochę współczuję też Macy, bo widać że kocha Thorne'a, a on tymczasem podjął decyzję o małżeństwie z nią pod wpływem chwili.
Klaudusia
Posty: 495
Rejestracja: 2006-05-16, 20:33
Lokalizacja: Celtic Dream :)

Post autor: Klaudusia »

wiwi pisze: Dodam tylko, że Ridge w swej nowej kruczoczarnej, farbowanej fryzurze wygląda jak w hełmie .
Stephanie pokazała kolejną cyrkową sztuczkę - wstanie z wózka. Dobrze, że zawołali Thorne'a, bo by przegapił ;) Dowiedziała się o ślubie parę minut przed pokazem i ją nagle uzdrowiło, na pewno nie miała w tym udziału rehabilitacja... Nic a nic... Mimo, że miła pani rehabilitantka co chwilę chwaliła Stefcię, że tak ciężko pracuje ;)
Tak zgadzam się te jego włosy są jeszcze bardziej okropne niż poprzednia fryzura.Ridge proponuję zmianę fryzjera na lepszego bo ten cię oszukuje ::plask wczolo: ::cojest::

Racja Stefa nadawałaby się do cyrku ::ok:: Jako clown...albo nie...najlepiej jako najbardziej "zobsesowana" i symulująca mamuśka :twisted: ...Teraz to chyba tańczyć zacznie z radości ::plask wczolo: A ja z przyjemnością będę czekać aż noga jej się podwinie ::chytry::
Dawidek
Administrator
Posty: 9890
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 25
Wiek: 42

Post autor: Dawidek »

Komentuję wczorajsze odcinki dziś, bo wczoraj przez półtorej godziny nie mogłem się zalogować.
Thorne ożenił się z Macy myślę, że pod wpływem chwili i na złość Brooke. Pószcze dalej. On tak naprawdę kocha dwie kobiety: Brooke i Macy, i tak naprawdę mu obojętnie z kim się zwiąże. Jest w tym wszystkim bardzo podobny do swojego starszego braciszka. Po rozmowie z Eric'em pewnie żałował, że tak szybko odrzucił Brooke. Stąd te jego niewyraźne miny. Na końcu drugiego odcinka Stephanie go "spacyfikowała". Chyba miał ochotę coś powiedzieć. Wydaje mi się, że Macy, nieświadomie jednak, też jest ofiarą całego tego cyrku Thorne'a, choć w mniejszym stopniu niż Brooke.
A co do samej Stephanie, to jakoś nie wierzę w te jej szybkie powstanie. Podejrzewam, że już kilka dni wcześniej potrafiła wstawaćz wózka. Postanowiła jednak, moim zdaniem, poudawać cierpiętnicę, by wszyscy koło niej skakali. Ona już potrafi rozgrywać swoją partię.
Rick jakoś szybko zapomniał o dziecku. Zastanawiam się, czy on w ogóle wybierze się na grób synka. Amber jest odważna, chcąc powiedzieć wszystko Forresterom.
Mam wrażenie, że Ridge ma trochę skrupułów odnośnie tego całego zdarzenia w Wenwcji, w odróżnieniu od Eric'a.
Mailo, dzięki za poparcie mojego pomysłu, Twój temat z maglem też jest świetny. :D
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 2006-04-28, 13:32
Lokalizacja: opoczno

Post autor: paulincia »

Dawidek pisze:Rick jakoś szybko zapomniał o dziecku. Zastanawiam się, czy on w ogóle wybierze się na grób synka.
::ok:: Też się nad tym właśnie zastanawiałam...Bo według mnie to pierwsze miejsce, gdzie powinien pojechać :cry:
Tęczowy
Posty: 2113
Rejestracja: 2006-03-23, 22:30
Lokalizacja: daleko

Post autor: Tęczowy »

paulincia pisze:
Dawidek pisze:Rick jakoś szybko zapomniał o dziecku. Zastanawiam się, czy on w ogóle wybierze się na grób synka.
::ok:: Też się nad tym właśnie zastanawiałam...Bo według mnie to pierwsze miejsce, gdzie powinien pojechać :cry:
Dokładnie. Jeśli tego nie zrobi, to prawdziwy z niego drań i egoista ::kwasny::
ana
Posty: 801
Rejestracja: 2006-04-21, 21:26
Lokalizacja: wrocław

Post autor: ana »

Nie wiem co się dzieje, ale od rana nie moge wejść na stronę :evil: :evil: to samo było w piatek :evil: :evil:
Czytając Wasze posty sama zastanawiam się, co zrobi Rick i myślę że narazie chyba nie ma głowy do odwiedzin grobu syna,bo czeka go ciężka rozmowa z rodzinką ::kwasny::
Co do tego dlaczego nie powiedział nic Brook,ani do niej od razu nie zadzwonił,tylko wyżalił się Taylor-przecież kiedy odwiedziła go Kim to sama sugerowała żeby zawiadomił od razu Brook,a on stwierdził że narazie nie chce,widocznie rozmowa z Taylor i Kim narazie mu wystarczyła.
Kitty
Posty: 868
Rejestracja: 2006-07-30, 16:26
Lokalizacja: ...

Post autor: Kitty »

Dawidek pisze:Rick jakoś szybko zapomniał o dziecku. Zastanawiam się, czy on w ogóle wybierze się na grób synka. Amber jest odważna, chcąc powiedzieć wszystko Forresterom.
Nie można Ricka tak pochopnie oceniać. Na razie chłopak jest w szoku, bo dowiedział się że dziecko, dla którego tak wiele poświęcił, nie jest jego. Rozwaliło się całe jego życie i musi się trochę pozbierać. Przecież wspominał, że jest załamany śmiercią synka i tym, że straci również Erica, którego pokochał.
Co do Amber, rzeczywiście dobrze że chce sama powiedzieć Forresterom o swym kłamstwie. Jednak według mnie to nie jest jakiś wielki akt odwagi, po prostu w przeszłości zachowała się podle i zostały jej resztki godności. Chce mimo wszystko zachować twarz. Tak jak kiedyś namówiła Ricka żeby prowadził samochód, on miał wypadek. Wtedy Amber zdała sobie sprawę, że przez nią chłopak może stracić życie, więc oddała mu swoją nerkę. Takie postępowanie potwierdza, że Amber nie jest taka najgorsza, skoro jest świadoma swych błędów, czuje się za nie odpowiedzialna.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5167
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Post autor: mailo »

Fryzura ridge'a naprawde cool :lol: przeciez widac ze ma farbowane wlosy! co za gość! Rick nie ma czasu rozmawiać z matką, bo jest zajety Kimberly:) Kimberly nawet go namawiała na rozmowę z Brooke ale on odmówił (juz nie pamiętam dlaczego).
kimberly1990
Posty: 1358
Rejestracja: 2006-07-18, 11:27
Lokalizacja: Działdowo

Post autor: kimberly1990 »

mailo pisze:Fryzura ridge'a naprawde cool :lol: przeciez widac ze ma farbowane wlosy!
Gdyby nie farbowal to pewnie bylby siwy ::loll:: i wydaloby sie, jaki jest stary ::jezyk::
Dawidek
Administrator
Posty: 9890
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 25
Wiek: 42

Post autor: Dawidek »

Co do Rick'a to zobaczymy jakie będą jego kolejne kroki, może zdecyduje się odwiedzić grób, ale z drugiej strony nie chciałby pewnie spotkać Tawny - matkę Amber. Racja, co do tego, że Amber pozostała resztka godności, ale powiedziała ona też, że chce oszczędzić Rick'owi kłopotu z wyznaniem prawdy rodzince. Ona go szczerze kocha i to moim zdaniem się nie zmieni.
ana
Posty: 801
Rejestracja: 2006-04-21, 21:26
Lokalizacja: wrocław

Post autor: ana »

mailo pisze:Rick nie ma czasu rozmawiać z matką, bo jest zajety Kimberly:) Kimberly nawet go namawiała na rozmowę z Brooke ale on odmówił (juz nie pamiętam dlaczego).
No własnie o tym wyżej pisałam,poprostu nie chciał,wyżalenie sie Taylor i Kim widocznie wystarczyło -jak na jeden wieczór i tak pełen wrażeń ::krzyw::
bethy
Posty: 58
Rejestracja: 2006-05-15, 17:12
Lokalizacja: Posen

Post autor: bethy »

Ależ ten pierwszy odcinek sie wlókł jak flaki z olejem, mam nadzieje ze drugi bedzie bardziej konkretny :)
niektorzy lubia innych bardziej, niz inni niektorych
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Robi »

Może mi ktoś powiedzieć po co to beztalencie jaką jest Taylor w dziedzinie psychiatrii pojechało do Rick , no jeszcze bym się nie czepiał gdyby ona na psychiatrii się znała , ale ona nawet na tym się nie zna .

Dzisiaj zostanie wykonana egzekucja na Amber ::loll::
bethy
Posty: 58
Rejestracja: 2006-05-15, 17:12
Lokalizacja: Posen

Post autor: bethy »

A Ty Robi widze jesteś ekspertem w tej dziedzinie i umiesz oceniać innych?? Jeśli wszyscy mówią że jest dobrym psychiatrą(psychologiem) t o pewnie tak jest, tak jest skonstruowany ten film.
niektorzy lubia innych bardziej, niz inni niektorych
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Robi »

Widze bethy , że nie oglądasz dokładnie Mody , ale to nie mój problem .

A po drugie jeżeli wszyscy coś mówią to ty też to powtarzasz :?: Szkoda , że nie masz własnego zdania.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość