Bieżące odcinki cz. 1

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 2005-08-24, 20:07
Lokalizacja: Police

Post autor: wiwi »

Alexander, ale gdzie było powiedziane, że Brooke wie coś o prywatnym życiu Morgan? To tylko my widzieliśmy, że Morgan i Ridge się znali...
Ashlar
Posty: 180
Rejestracja: 2006-07-02, 23:29
Lokalizacja: Bajlandia

Post autor: Ashlar »

Pani doktor po raz kolejny daje wyraz swojej kompetencji - napada na mężą że może swoim poczynaniem mogli tylko "wszystkim zaszkodzić". Takiej horągiewki świat nie widział... teraz będzie starała wybrnąć z tej sytuacji i miec przy tym czyściutki rączki

Morgan jest niesamowita... kobieta magnez
Ostatnio zmieniony 2006-09-28, 16:47 przez Ashlar, łącznie zmieniany 2 razy.
Marisa
Posty: 1512
Rejestracja: 2005-10-31, 21:58
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Marisa »

Przcież Brooke mówiła, że ma swoje tajnie źródła informacji ::chytry::
bethy
Posty: 58
Rejestracja: 2006-05-15, 17:12
Lokalizacja: Posen

Post autor: bethy »

W ostatniej scenie dzisiaj juz mi sie zaczelo robic zal Brook, myslalam, ze zrozumiala w jakiej sytuacji jest Thorne i Macy, a ona wciaz swoje: musisz ja rzucic, musisz jej powiedziec, dzisiaj,etc. Straszna egoistka tylko jej wlasne szczescie sie dla niej liczy, za grosz wrazliwosci, nie zasluguje na Thorna.
niektorzy lubia innych bardziej, niz inni niektorych
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 2006-08-12, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

Post autor: Goku »

Dzisiaj zrobiło mi się trochę żal Macy...Ale dobrze jej tak...Skończona Egoistka myśli tylko o sobie...I jeszcze specjalnie gadała do Thorne'a te głupoty...
ana
Posty: 801
Rejestracja: 2006-04-21, 21:26
Lokalizacja: wrocław

Post autor: ana »

Po dzisiejszych odcinkach współczuje Thornowi i gratuluję głupoty ::plask wczolo: Po co on sie żenił z Macy tak szybko??I po co mówił że ją kocha skoro tak nie jest?Chociaż dziś powiedział że ją niby kocha,ale Brook też.............ech........

Zauważyliście że dziś kiedy pokazywali Dom Mody SPECTRA to po schodach znów wchodził ten sam dziadek co ostatnim razem?? :zeby: czyżby to kolejna mała wpadka B&B?? ::jezyk:: ::chytry::
Szogunka
Posty: 2071
Rejestracja: 2006-09-13, 20:31
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Szogunka »

Nie zauważyłam dziadka. Ale jak Macy powiedziała Thornowi, że wie, że jej nigdy nie zawiedzie plus to wspomnienie z Wenecji (nie oglądałam tego wcześniej), nawt mój mąż wykrzyknął znad zupy: ale mu zabiła ćwieka. Nie sądzę, że Macy manipuluję Thornem, tylko co będzie z uroczą Brooke?
Chwila która trwa, może być najlepszą z wszystkich chwil...
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

Post autor: Damians »

Stefa jaki ma gabinet :shock: :mrgreen:
Nigdy wcześniej nie widziałem tego gabinetu i wogóle po raz pierwszy chyba zobaczyłem Stefe w pracy przy biurku jak udaje, że coś robi :mrgreen: (bo zawsze tylko chodzi i myśli jak pozbyć się Brooke)
Morgan jak na razie mi się podoba....... :mrgreen:
Macy jest tragiczna..........każdy by zauważył, że Thorne jej nie kocha ale ona jest chyba ślepa i tago nie widzi :nie:
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 2006-04-28, 13:32
Lokalizacja: opoczno

Post autor: paulincia »

Taylor to miała niedawno krótkie włosy...dziwne, że tak szybko jej urosły :mrgreen:
Szogunka
Posty: 2071
Rejestracja: 2006-09-13, 20:31
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Szogunka »

A propos Stephanie. Czyż nie jest budujący widok Stephanie i Sally razem, w dobrych nastrojach, plotkujących. Rozkoszujmy się tym jakże rzadkim widokiem! Świetne. Ciut nie Oskar :!:
Chwila która trwa, może być najlepszą z wszystkich chwil...
ana
Posty: 801
Rejestracja: 2006-04-21, 21:26
Lokalizacja: wrocław

Post autor: ana »

To prawda,Stefa i Sally-rzadki widok tak szczęśliwych i mile gawędzących starszych pań ::jezyk::
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 2005-08-24, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thorne »

Jestem wpatrzony w Morgan jak w obrazek. To jest rewelacyjna kobieta : z oczu wypływa taka inteligencja,silna osobowość,niezależność,a jej twarz i uroda nie pozostawiają nic do życzenia :mrgreen: ,a i barwa głosu-taka delikatna :serce: . Sweet :serce:
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 2005-08-24, 20:07
Lokalizacja: Police

Post autor: wiwi »

Ale Eric znów mnie dzisiaj wkurzył. Już się chce pozbyć Morgan :roll: Zapomniał chyba kto w tej firmie rządzi ::jezyk:: Taylor dzisiaj zabrakło argumentów w rozmowie z Brooke i co ciekawe po powrocie do domu w rozmowie z Ridgem zajęła przeciwne stanowisko niż w rozmowie z Brooke... W ogóle to Taylor dalej pracuje jako psychiatra? Ciągle ją widzimy w Forrester Creations, może powinna więcej czasu poświęcić dzieciom, do których tak ją ciągnęło w Wenecji a nie zajmować się sprawami Brooke i Thorne'a. Stephanie i Sally w takiej komitywie to rzeczywiście rzadki widok ;)
Tęczowy
Posty: 2113
Rejestracja: 2006-03-23, 22:30
Lokalizacja: daleko

Post autor: Tęczowy »

Widok Stefci i Sally razem to mój ulubiony widok :D Stefcia miała dzisiaj ciągle uśmiechnięta minę - taką ją lubię :wink: Sally zresztą też ::jezyk:: Dzisiejsze odcinki były dla mnie nudne i w sumie nic nie wniosły. Brooke ukazała mi się pierwszy raz jako egoistka, która myśli tylko o swoim szczęściu, w ogóle nie obchodzi ją odpowiedzialność Thorne'a oraz Macy, która przecież też zasługuje na szczęście. Nie wiem, może ostatnio jestem trochę za bardzo uprzedzony do Brooke... ::jezyk:: Thorne popełnił głupotę biorąc ślub bez miłości ::kwasny:: A Morgan zapowiada się super :D Dzisiaj w sumie tylko czekałem na sceny z jej udziałem :d
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 2006-04-28, 13:32
Lokalizacja: opoczno

Post autor: paulincia »

OOO tak, też uważam, że sceny z Morgan będą ciekawe ::rad:: ::ok::
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość