Deacon Sharpe

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

Deacon Sharpe

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Co uważacie o ojcu Małego Eryka, Deaconie? :wink:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
kimberly1990
Posty: 1358
Rejestracja: 18 lip 2006, 11:27
Lokalizacja: Działdowo

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kimberly1990 »

Jak na razie jest strasznie chamski (np. sposob w jaki wypowiedzial sie o Becky) ::kwasny:: I źle mu z oczu patrzy ::jezyk:: Ale za to przystojny ::jezyk::
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Deacon zapowiada się na prawdziwy czarny charakter :twisted: ::jezyk::
I bardzo dobrze, bo w MNS właśnie takiego kogoś brakuje...
Szczerze mówiąc, to spodziewałem się, że to będzie jakiś biedny niechluj, a tu nawet miła niespodzianka, ma własny klub, dziewczynę- która wygląda równie podle jak on- oj, zapowiada się ciekawie... ::chytry:: ::jezyk::
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

W końcu prawdziwy facet w Modzie . Ciekawie się zapowiada , poczekajmy na dalszy ciąg wydarzeń ::rad:: :zeby: .
Kamil
Posty: 564
Rejestracja: 21 sty 2006, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Mimo, że Deacon jest wielką wredotą, to zrobił na mnie ogromne wrażenie ;) Kogoś takiego brakowało MNS, przynajmniej coś się będzie działo. Tak przynajmniej czuję. Patrząc na plastikowego Kena (czyt. Ricka), sierotkę CJ-kę, "napakowanego" Ridga i Connora prosto z solarium, można odetchnąć ::krzyw::
Piotrek16
Posty: 104
Rejestracja: 27 sty 2007, 16:29
Lokalizacja: Mława

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotrek16 »

Deacon ma na nazwiko Sharpe ( przecierz jest to dział Niespoilerowy ) :|
Kamil
Posty: 564
Rejestracja: 21 sty 2006, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Piotrek16 pisze:Deacon ma na nazwiko Sharpe ( przecierz jest to dział Niespoilerowy ) :|
::cojest::

Sorry ::krzyw:: ale to mnie rozwaliło. I co z tego, że ma na nazwisko Sharpe.. ^^
SallyFan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SallyFan »

Też miałem zamiar założyć ten temat, ale po tym jak nazwisko zostanie wyjawione.

Deacon jest fajny. Nareszcie jakaś nowa postać - w końcu pozbyli się Macy i Becky, oraz Giovanni'ego, Adama i Tawny, a doszła tylko Morgan :| Wreszcie jakiś nie-Forrester ::jezyk:: I fakt - otoczka super ::rad::
Przypadła mi do gustu dziewczyna Deacona :mrgreen: Plastikowa ::rad::
Kamil
Posty: 564
Rejestracja: 21 sty 2006, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

SallyFan, chyba pomyliłeś terminy ::chytry:: Bo jeśli ona jest plastikowa, to boję się pisać jaka jest Kimberly :mrgreen: Ona jest ... rockandrollowa ^^ Dangerous Girl ::krzyw::
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Ale dajcie spokój. Przecież nazwisko to nie spoiler.

Jeśli chodzi o Deacona, to na razie nie mam jeszcze zdania o nim. Musiałbym go trochę poobserwować. Na razie rzuciło mi się w oczy takie psychodeliczne spojrzenie.
GL Forever
Posty: 1815
Rejestracja: 16 sty 2007, 15:27
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GL Forever »

Jego tekst o Becky był rozwalający. Nie wiedział, że Becky nie żyje :(
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

To prawda że kogoś takiego brakowało w B&B :twisted: Zapowiada się ciekawie, na pewno zawsze was ciekawiło kim jest prawdziwy ojciec EricaIII
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Szogunka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 wrz 2006, 20:31
Lokalizacja: Warmia

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szogunka »

Ciekawiło, oj ciekawiło :)
Ale nie w moim typie (urody), bo na jego "pobyt" w modzie już się cieszę. Namiesza. Cieszyłam się z Morgan, ale ona jakaś :ugrzeczniona". Na razie. Natomiast chyba jeszcze nie był tak chamski i obcesowy jak nasz Deacon, Zatkało mnie na "dziwkę babilońską". Ale kurde on namiesza. Musi.
Chwila która trwa, może być najlepszą z wszystkich chwil...
Electra

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Electra »

Deacon mnie poprostu rozwala....
To taki typ faceta, który najbardziej lubie (usidlaćxD). Psychodeliczne (lub jak kto woli => przyjarane) spojrzenie, super ciuchy, intrygujące usposobienie, cięty język. Taki niby macho, nikt mu nie podskoczy itd itp a jak pozna laske ktora go powali na kolana, to potulny jak baranek. Zakładam się, że Deacon właśnie taki będzie (wiem to z własnego doświadczenia :wink:). No w każdym razie Rickuś się próbuje stawiać, ale z Deaconem szans nie ma i chyba sam to wie :zeby:. Jestem totalnie ciekawa, co będzie dalej....
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Deacon ma super teksty. Nareszcie takie jak sie rzeczywiście używa w życiu. No bo np. ździra to takie naciągane. Nikt z moich znajomych tak nie mówi. A wogóle pojawienie się Deacona mam wrażenie jakby coraz bardziej przybliżało TVP1 do tych nowszych odcinków (chodzi mi o lata 2003, 2004) ::chytry::
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości