W dniach 20-21 kwietnia (sobota i niedziela) planowane są prace techniczne. Forum będzie aktywne, aczkolwiek mogą pojawiać się informacje o błędach, bądź wyświetlać źle załadowane fragmenty strony.

Bridget i Dominick

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

Bridget i Dominick

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Chyba zanosi się na nową parę w B&B - Bridget Forrester i Nick Marone.
Dzisiaj już się pocałowali, jak widziałem jak ona na niego patrzyła to już się można domyślać co z tego wyniknie ::chytry::
Jak na razie mam mieszane uczucia co do tej pary :roll:
Ale coż, zobaczymy co z tego wyniknie ::jezyk::
Ostatnio zmieniony 17 lip 2014, 14:02 przez Mareczek, łącznie zmieniany 2 razy.
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Nie lubie Nicka i lubię Bridget. Nie podoba mi się ,że tak miła dziewczyna zakochała się w takim typku który kozakuje na każdym kroku.
Nobody does it better
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Sam nie wiem co myśleć o tej parze.
Z jednej strony Nick bardzo dobrze rozumie Bridget, rozwesela ją, pomógł jej podnieść się z dołka.
A z drugiej strony był związany z jej matką i jest od niej dużo starszy. Chyba jednak wolałbym Bridget z jakimś młodym, przystojnym facetem a nie ze "starym, zrzędliwym marynarzem" :wink:
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Żenująca para. Gorsza może być tylko kombinacja Bridget i Ridge.

Oni kompletnie do siebie nie pasują, jak napisał Marek, fajna, miła, ładna dziewczyna, a zakochała w takim kimś ::kwasny:: :|

:/
Dawidek
Administrator
Posty: 9835
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 16
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Zapowiada się ciekawie. Na razie nie wiadomo, co z tego wyjdzie. Ciekawe teraz, czy Wasze głosy będą podzielone w wynikach 24-godzinnej ankiety. Pytanie brzmi "Czy Bridget i Nick pasują do siebie"? Zapraszam do głosowania.
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Nawet nie chce myśleć o pocałunku Bridget i Nicka. Dziewczyna nie powinna być z kimś kto ma siebie za mistrza i pana świata. Nie wierzę w to ,że Bridget kocha Nicka czy wogule może zakochać się w kimś takim... Dlaczego dla niej nie ma faceta który odpowiada jej urodzie i jej charakterze czyli ułożonego, przystojnego faceta. Napewno nie jest to Nick.
Nobody does it better
Beja
Posty: 1289
Rejestracja: 06 cze 2007, 17:59
Lokalizacja: Bełchatów

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beja »

Marek Forrester pisze:Dlaczego dla niej nie ma faceta który odpowiada jej urodzie i jej charakterze czyli ułożonego, przystojnego faceta.
Przecież był taki - Oscar. Ale Bridget źle czuła się w związku z nim i zerwała.
Ja zagłosowałam na tak, bo wydaje mi się, że Bridget potrzebuje właśnie kogoś starszego, a nie swojego rówieśnika. Poza tym lubię i Bridget - jak większość z was - i Nicka - praktycznie od początku przypadł mi do gustu swoją beztroskością i odmiennością od innych postaci. Jedynym minusem tej pary jest to, że Nick był wcześniej związany z Brooke, ale to nie powinno stanowić większego problemu, bo przecież Brooke nie była związana z Nickiem przez niemal całe swoje dorosłe życie, tak jak w przypadku Ridge'a.
Mikiks
Posty: 1518
Rejestracja: 12 gru 2006, 17:08
Lokalizacja: Ruda Śląska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mikiks »

Nie, Bridget jest młoda, piękna, szczera i inteligentna. Nie pasują do siebie, On jest stary i brzydki, a w dodatku kocha Brooke :roll: Jak sie całowali to sie zastawiałem, czy Bridget nie straszą te rowy mariańskie tak blisko jej twarzy :P
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Pasują do siebie i pod względem wizualnym i charakteru , tylko mam pewne wątpliwości czy Bridget nie przeniosła przypadkiem swoich uczuć na Nick'a ponieważ chciała zapomnieć o Ridge i odwrotnie , czy Nick nie zrobił tego samego po stracie Brooke.
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

A jak dla mnie to pod względem wizualnym wogóle do siebie nie pasują. Wizualnie to pasowali do siebie Nick i Felicia :wink:
On jest za stary i za brzydki dla młodej ładnej Bridget. Myśląc przyszłościowo, to gdyby się ze sobą związali to Bridget młodo by owdowiała :|
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Ktoś musi to powiedzieć wprost:
Nick kocha Brooke, a Bridget stanowi dla niego tylko namiastkę.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

To dopiero się okaże :wink: A głosy jak widać się podzieliły .
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Ja jednak zaznaczyłem TAK :twisted:
Chociaż jeszcze nic nie wiadmomo, to jakoś nawet mi sie podobają.
Nick rozśmiesza Bridget, ona go poucza. Na pewno bardziej mi się oni razem podobają niż para Bridget i Ridge :P
Dawidek
Administrator
Posty: 9835
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 16
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

W ankiecie zagłosowało 20 osób. 8 respondentów (40%) uznało, że Bridget i Nick pasują do siebie. 6 osób (30%) jest przeciwnego zdania. Również 6 nie ma zdania. Faktycznie, sprawa jednak wcale nie jest taka jednoznaczna. :wink:
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Jestem wielkim przeciwnikiem tej pary, ale dzisiaj, kiedy Nick wspominał Bridget, a ona resztkami sił mówiła, że Nick był dla niej taki dobry, to coś się zmieniło.
Zrozumiałem, że między nimi faktycznie coś jest, coś wiecej, niż porządanie...

Ale z drugiej strony cały czas pamiętam, jak ona romansowała z jego bratem, a on z jej matką, także patologia na całego ::kwasny::
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości