Bridget i Dominick

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2884
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Bridget i Nick to świetna para :) Widać, że pasują do siebie, różnica wieku nic nie znaczy ^^ Nawet Ridge zauważył, że powinni być razem. A Eryk dał swoje błogosławieństwo :mrgreen: Czyżby zbliżał się kolejny ślub? :wink:
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Jak na razie to ta para całkiem mi się podoba :D
Widać że Bridget i Dominic pasują do siebie, Eric'owi się podoba że jego córka miałaby się związać z Nickiem, nawet Ridge powiedział że do siebie pasują.
Trzymam za nich kciuki :P
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Jeżeli po dzisiejszym odcinku jeszcze ktoś wierzy w miłość tego pseudo marynarzyka i Bridget, to zostaje mu tylko żal.pl ::loll:: ::loll:: ::loll::

Nick wyraźnie powiedział Brooke, że wszystkie kobiety go chcą, tylko nie ona, czyli jedno jej słowo i natychmiast jest nią. Bridget jest więc dla niego tylko namiastką Brooke, taką samą, jak Thorne był dla Brooke, żal mi Bridget. Z tego związku będzie tylko płacz i zgrzytanie zębami.
Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

Damians pisze:z tego związku będzie tylko płacz i zgrzytanie zębami.
Bardzo dobrze to ująłeś.
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
Beja
Posty: 1289
Rejestracja: 06 cze 2007, 17:59
Lokalizacja: Bełchatów

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beja »

Zawiodłam się na Nicku. Niby wszystko było fajnie i pięknie z nim i Bridget, ale tylko do momentu, kiedy Ridge nie przepadł. Ta jego wczorajsza aluzja w rozmowie z Brooke była delikatnie mówiąc nie fair w stosunku do Bridget (dziwne tylko, że nie podsłuchiwała ::jezyk::)
Mikiks
Posty: 1518
Rejestracja: 12 gru 2006, 17:08
Lokalizacja: Ruda Śląska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mikiks »

Nick jest beznadziejny. :shock:

Nie mógł mieć Brooke, to wziął córeczkę, a teraz jak jest szansa, to już puszcza żałuzje... I znów Bridget wychodzi na głupią, straszne, co zrobili z tą postacią :roll:
AgnesSs

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AgnesSs »

Przesadzacie ;)
Ja nadal wierze w Nicka i Bridget.
Beda razem, na pewno .
Logan
Posty: 360
Rejestracja: 30 gru 2005, 19:50
Lokalizacja: Dąbrówno

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Logan »

Dzisiejsze ich wepólne sceny były fajne, tylko te dialogi...scenarzyści mogli się lepiej postarać. Za to sceneria piękna - para w strugach deszczu.
"Moda..." jest jak narkotyk - uzależnia.
Beja
Posty: 1289
Rejestracja: 06 cze 2007, 17:59
Lokalizacja: Bełchatów

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beja »

Zgadzam się, pewnie Brooke się zdziwi, że Nick wyznał Bridget miłość.
A ten pocałunek w strugach deszczu to być może nawiązanie do filmu "Cztery wesela i pogrzeb". :D
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Wierzycie Nick'owi :?: Ja mam pewne wątpliwości , wie ,że Brooke nie może mieć , więc postanowił zadowolić się Bridget , córką Brooke . Oceniać jeszcze nie można, po patrzymy i obserwujmy :wink:
Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

Robi pisze: wie ,że Brooke nie może mieć , więc postanowił zadowolić się Bridget ,
On nawet niekoniecznie musi zdawać sobie z tego sprawę, może naprawdę wierzyć, że jest tak jak mówi.
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
Tim
Posty: 2227
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:32
Lokalizacja: woj. Śląskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tim »

To się wszystko dzieje tak szybko , że ciężko ocenić czy Nick postępuje zgodnie z sobą. Może on sobie tylko wmawia , że kocha Bridget.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Tiril pisze:On nawet niekoniecznie musi zdawać sobie z tego sprawę, może naprawdę wierzyć, że jest tak jak mówi.
Właśnie, on chce wierzyć w to co mówi, czyli że kocha Bridget. Rzeczywistość jest niestety brutalna i jak to ostatnio podkreślają, jeżeli jakiś facet raz miał Brooke, to już do końca życia będzie jej pragnął.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Robi pisze:Wierzycie Nick'owi :?: Ja mam pewne wątpliwości , wie ,że Brooke nie może mieć , więc postanowił zadowolić się Bridget , córką Brooke . Oceniać jeszcze nie można, po patrzymy i obserwujmy :wink:
Zgadzam się z Robim! :shock:

Doc by powiedziała, że Nick robi przeniesienie! Myślę, że nieświadomie, ale jednak... :wink:
Nicka połączyła z Bridget samotność i nieszczęśliwa miłość. Ze strony Bridget do Ridge'a, a ze strony Nicka do Brooke... Nie za dobry początek... :roll:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Mikiks
Posty: 1518
Rejestracja: 12 gru 2006, 17:08
Lokalizacja: Ruda Śląska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mikiks »

Też tak myśle. Ogólnie ten cały prostokąt (Bridget-Nick-Brooke-Ridge) jest meganudny i smutne, że takie ładne (ale niestety strasznie głupie, jak Bridget) babeczki uganiają się za takimi dziadami jak Nick i Ridge.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości