Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet/Vidoc TV)

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.

Czy Finn powinien utrzymywać jakiś kontakt ze swoją biologiczną matką?

Czas głosowania minął 11 kwie 2024, 21:20

Tak
7
50%
Nie
5
36%
Trudno powiedzieć/nie mam zdania
2
14%
 
Liczba głosów: 14
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5131
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

Re: Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Ta rodzina Finna to chyba jakaś grubsza sprawa , bo już kilka razy niezadowolony z pomysłu zaproszenia ich na ślub. Ciekawe czy to chodzi o nich czy oni znają jakąś tajemnicę o nim? Coś jak Nicole znała tajemnice Mai i powiedzmy że nie była mile widziana .

PS @Dawidek u mnie w tym temacie ciągle wisi ankieta z listopada 2023 . Czy to tak ma być czy to u mnie coś się zawiesiło ?
Dawidek
Administrator
Posty: 9855
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 21
Wiek: 42

Re: Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

@mailo dzięki za przypomnienie. Ciągle zapominałem o usunięciu tej ankiety, ale teraz już to zostało zrobione. :D

Co do odcinków, ostatnie są dosyć nudne. Szczęśliwa Steffy, uradowana Paris, że ma dach nad głową. Tylko nienasyceni Quinn i Carter nadają kolorytu ostatnim odcinkom. Ta para jest tak nienasycona, że boję się, że kiedyś ich żądze zgubią tę parę. Wyatt świetnie podsumował swoją matkę, że ona ma dar autodestrukcji. Co do Quinn - rozumiem chęć Erica do całkowitego odcięcia się od byłej żony, ale Carter miał rację, że warto oddzielić antypatie od interesów. Co prawda, Walton jest tu stronniczy, bo związał się emocjonalnie z kochanką i wspiera ją. Mimo tego, rację mu trzeba przyznać.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

Re: Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Usunąłeś starą ankietę, ale przydałaby się jakaś nowa np. czy Quinn powinna być z Carterem lub czy Paris powinna mieszkać u Finna i Steffy.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9855
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 21
Wiek: 42

Re: Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Pomyślę nad nową ankietą. Ale muszę wymyślić pytanie, może wykorzystam Twoje pomysły. ::rad::
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5131
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

Re: Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Adex-fan Brooke pisze: 20 mar 2024, 23:55 Usunąłeś starą ankietę, ale przydałaby się jakaś nowa np. czy Quinn powinna być z Carterem lub czy Paris powinna mieszkać u Finna i Steffy.
A czemu Paris nie powinna tam mieszkac? Trochę dziwna ankieta by była nad taką mało ważną rzeczą.
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 1222
Rejestracja: 25 sie 2005, 22:05
Lokalizacja: mazownieckie
Płeć: Kobieta
x 13
Wiek: 47

Re: Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cynthia »

Chyba nikt już nie pamiętam, że Steffy ma większość udziałów w firmie i to ona może ewentualnie dać Brooke stanowisko. Rządzi Erik, bo taki jest zwyczaj i wszyscy mu tą władzę dają. Ale jakby Steffy był skłócona z rodziną, to ona mogłaby podejmować decyzje. A tak to mamy nudę.

Najlepsze co się teraz dzieje to związek Quinn i Cartera. Jest między nimi coś ciekawego. Poza tym może się jeszcze dużo dziać jak się wyda, że się nadal spotykają. Flo ma rację, Quinn potrzebowała uczuć a nie pogardy męża.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5131
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

Re: Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Jestem zaskoczony rodziną Finna. Tzn myślałem że będą gorzej nastawieni do Steffy. Jak widać sielanka trwa nadal.
Awatar użytkownika
Marcus
Posty: 862
Rejestracja: 10 sie 2007, 09:55
Lokalizacja: Niderlandia
Płeć: Mężczyzna
x 1
Wiek: 39

Re: Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcus »

Sielanka trwa nadal, ale chyba jednak kryje się za tym coś więcej. Ciekawe, jak to się rozwinie?
Trochę niezrozumiałe jest dla mnie, czemu Finn obawiał się przedstawić Steffy swoich rodziców i chciał szybkiego ślubu. To żaden powód do wstydu i obaw, że jest się adoptowanym. Zende też jest adoptowany i jest traktowany jako pełnoprawny Forrester. Ridge i jego potomkowie zresztą też. :wink:
Moje ulubione seriale: Moda na sukces, M jak miłość, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe, Smiley, Sex Education, Królowa
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5131
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

Re: Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Obejrzałem odcinek ze ślubem . Fajnie że Pam wróciła, ale myślałem że jednak Taylor, bo ostatnio sporo o niej mówią. Już kiedyś miała wejście w podobnym kapeluszu nie do poznania XD
cmk
Posty: 1091
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:44
Lokalizacja: Polska
x 3

Re: Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmk »

Miło widzieć Pamelę :) Tęsknię za jej poczuciem humoru i wszelkimi prankami wobec Quinn/Donny.

Czy Pam pojawiła się w ogóle w którymś z odcinków udostępnionych wcześniej na Red Go?
Dawidek
Administrator
Posty: 9855
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 21
Wiek: 42

Re: Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Dzisiejszy ślub fajny, nawet bardzo. Wielkie teatralne wejście Pam było hitem. Cieszę się, że ona wróciła, brakowało jej.

Cała otoczka tego ślubu nie zachwycała. Stroje nie powalały. Hope wyglądała, jakby przed chwilą wstała z łózka. Brooke, Li i Paris poprawnie. Suknia Steffy bez szału, miała za długi welon. Najlepiej z pań - zdecydowanie Pamela - przypomniał mi się dawny szyk i luksus, jaki nieraz w serialu pokazywano. Panów oceniać nie będę.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

Re: Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

mailo pisze: 28 mar 2024, 12:45 Obejrzałem odcinek ze ślubem . Fajnie że Pam wróciła, ale myślałem że jednak Taylor, bo ostatnio sporo o niej mówią. Już kiedyś miała wejście w podobnym kapeluszu nie do poznania XD
Mi też ten ślub skojarzył się z tamtym Bridget i Nicka, zakłóconym przez krzyk Taylor. W USA były spoilery, że pojawi się tajemnicza postać i ludzie obstawiali Taylor a to jednak Pamela.
Nie zgadzam się Dawidku, że Pamela wyglądała lepiej niż np. Brooke, wg mnie nie ma porównania. Brooke pięknie, elegancko a Pamela jak abażur od lampy... Miło widzieć ponownie aktorkę w roli Pam bo to chyba jej pierwsze sceny po tragicznej śmierci męża. Do tego obraz Stephanie ponownie godnie na ścianie. :)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5131
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

Re: Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Ten cały "abażur" miał na celu ukryć twarz :lol: Jej myślicie kogo spodziewał się Jack? Może to np być biologiczna matka Finna, chociaż czemu wtedy by tak chciał ją odizolować?
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

Re: Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

I jak wrażenia po dzisiejszym zwrocie akcji? ::chytry:: :twisted: Pamela to tylko zmyłka, prawdziwa matka Finna to dopiero wstrząs...
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5131
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

Re: Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Dostałem zawału na dzisiejszym odcinku. Tak zgadywałem tylko, że chodzi o biologiczną matkę, bo ta adopcja trochę zaskoczyła. Ale tego bym się nigdy nie spodziewał. A wy niespoilerowcy siedzieliście o tym ? @Dawidek @Cynthia @Marcus ? Największy szok od lat.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości