Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet/Vidoc TV)

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.

Czy Finn powinien utrzymywać jakiś kontakt ze swoją biologiczną matką?

Czas głosowania minął 11 kwie 2024, 21:20

Tak
7
50%
Nie
5
36%
Trudno powiedzieć/nie mam zdania
2
14%
 
Liczba głosów: 14
Dawidek
Administrator
Posty: 9846
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 18
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Nie poznałem aktora. Dziś sprawdziłem w napisach końcowych, że to faktycznie Joe Lando. Aktor wygląda całkiem inaczej, poważniej, stateczniej.

Jeśli chodzi o wątek z walką o prawa do opieki nad Willem, to nie mam jednoznacznego zdania. Zarówno Katie, jak i Brooke mają rację. Bill nie straci kontaktu z synem, ale wydaje mi się, że tutaj może być potrzebny i jakiś kompromis i refleksja spencera, że nie może mieć wszystkiego, czego chce. Zawsze lepiej dla dziecka jest, jeśli rodzice dogadują się poza salą sądową, ale czy tutaj da się inaczej? Katie chce tez pokazać, że umie poskromić byłego męża.
Ślub Katie i Thorne'a jest zbyt szybki.
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Dawidek pisze:Aktor wygląda całkiem inaczej, poważniej, stateczniej.
W końcu od zakończenia "Doktor Quinn" minęło w tych scenach z 2018 roku 20 lat. :lol:

Super było go zobaczyć w innym wcieleniu, bo raczej to rzadka okazja, nie miałbym nic przeciwko, by został na stałe.

Polecam jak Joe nagrał w objęciach Jane Seymour filmik zapraszający na oglądanie go w "Modzie..." :D
https://www.youtube.com/watch?v=WYnAU_aFnQ8
Ostatnio zmieniony 19 paź 2021, 10:31 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Jaka patola dziś w sądzie :lol: Sędzia Craig nasłuchał się jak to wszyscy ze wszystkimi w tej rodzinie :lol:
Ciekawa natomiast rozmowa Steffy z Hope jak wspomniała a wypadku sprzed lat gdy Hope omal nie utonęła w jacuzzi, mniej udany tekst że piękno ich matek to brzemię :lol: Współcześnie widzowie za mało urodziwą uznają Taylor, chociaż wg mnie nie ma tragedii aż.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9846
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 18
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Parę dni temu była kolejna bójka w serialu. Forresterowie kontra Spencer. Wizualnie wyglądało to bardzo dobrze. :wink: Panom się nie dziwię, bo Bill nie szanował ich decyzji i wyborów, ale sam Spencer mógł tak ich nie prowokować. Jeśli chodzi o Brooke - to Bill po raz kolejny pokazuje, że skacze z kwiatka na kwiatek. Jeszcze niedawno była Steffy. :D Logan popełniła tu parę błędów - powinna być bardziej stanowcza wobec byłego partnera, dzięki temu nie przeżyłaby chwilowego kryzysu małżeńskiego.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Fajny i wyjątkowo bez przeszkód pokaz dziś. Kto by pomyślał, że Steffy i Sally Juniorka będą teraz w takiej przyjaznej relacji. Shirley pojawiła się w krótkich włosach, lepiej wyglądała w dłuższych bo bardziej przypominała Sally. Uważam, że zmarnowali potencjał tej świetnej aktorki, to ona była świetnym zastępstwem za Sally. Wątek Xandera, Zoe i Emmy sflaczał do reszty, teraz już ewidentnie widać, że Xander pasuje bardziej do Zoe niż nadąsanego bobasa Emmy. Brooke i Ridge pokazują, że miłość zawsze pokonuje ich spory, piękne to dla mnie. Cieszę się, że KKL ma chemię z nowym Ridge'm.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9846
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 18
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Adex-fan Brooke pisze:Kto by pomyślał, że Steffy i Sally Juniorka będą teraz w takiej przyjaznej relacji.
Nie mają wspólnego wroga. Liam jest zajęty, więc kość niezgody im odpadła.
Początkowo nie poznałem Sally, z powodu jej prostych włosów. Myślałem, że to jakaś modelka, dopiero po chwili domyśliłem się, że to wnuczka Shirley. Nowa fryzura (być może tylko na czas pokazu) niezbyt pasuje do niej.

Jeśli chodzi o Shirley, zgadzam się z Tobą - potencjał aktorki został zmarnowany.

Jeśli chodzi o trójkąt Zoe - Xander - Emma, to bardziej jestem po stronie Xandera i Emmy. Zoe robi wszystko, by odzyskać byłego chłopaka, zapominając o tym, dlaczego on przed nią uciekł. Odnoszę wrażenie, że dla Zoe najważniejsze jest to, by ona miała się dobrze, a inni schodzą na dalszy plan.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2021, 22:45 przez Dawidek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Dawidek pisze:dla Zoe najważniejsze jest to, by ona miała się dobrze, a inni schodzą na dalszy plan.
Coś w tym jest, ale w sumie skoro kocha Xandera to dlaczego ma patrzeć jak ten bobas Emma robi z niego maskotkę.
Dziś za dużo ględzili, praktycznie streścili wątek Billa jak ktoś go przegapił ::rad::
Ostatnio zmieniony 26 lis 2021, 01:06 przez Adex-fan Brooke, łącznie zmieniany 1 raz.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
Marcus
Posty: 859
Rejestracja: 10 sie 2007, 09:55
Lokalizacja: Niderlandia
Płeć: Mężczyzna
x 1
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcus »

Nie wierzę w tę całą przemianę Billa. To wszystko ma na celu jeszcze bardziej zjednanie sobie Brooke i odbicie jej Ridge'owi. Znów odgrzewany kotlet, a mogliby np. połączyć go z Donną. Mogłoby być ciekawie :) tym bardziej, że ładnych parę lat temu mieli już wspólny wątek.
Ostatnio zmieniony 28 lis 2021, 22:17 przez Marcus, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje ulubione seriale: Moda na sukces, M jak miłość, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe, Smiley, Sex Education, Królowa
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Świetnie dziś Brooke przygadała wariatce Taylor - totalnie zrujnowanej moralnie postaci.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9846
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 18
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Kiedyś bardziej kibicowałem Brooke, dzisiaj obie są bardziej siebie warte. Taylor ma swoje racje - broni interesów swojej rodziny, ale mam wątpliwości czy właściwym adresatkami żali są Brooke i Hope. Kobieta nie przyjmuje do wiadomości, że Steffy ma inne zdanie na temat swojego romansu z Billem.

Wydaje mi się, że wątkowi sędziego McMullena "ukręcono łeb". Był to znakomity pomysł na pociągnięcie wątku, z nagłymi i interesującymi zwrotami akcji, a tutaj chyba sprawa się zakończyła. Bill pokazał się z lepszej strony, choć w jego przemianę nie wierzę. Mam tylko nadzieję, że on wyciągnął wnioski z całej sprawy i przestanie odpychać najmłodszego syna.
A sam Ridge jest w niełatwej sytuacji, Spencer miał dwie okazje, by go oskarżyć - nie zrobił tego.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Taylor dziś dosłownie upadła na dno :lol: Totalne poniżenie na kolanach przed Brooke a jeszcze kilka minut wcześniej taka pewna w gębie :lol: Najzabawniejsze, że ona chyba nadal uważa się za dobrego psychiatrę :lol: Powinna się leczyć w zakładzie zamkniętym od dawna, Brooke słusznie przeszukała torebkę i boi się ją zostawić z dzieckiem, bo takiej w każdej chwili może coś szalonego przyjść do głowy. Brooke jednak może okazać litość dawnej rywalce, w końcu jej brat też oszalał i chciał zabić Stephanie swego czasu. Już myślałem kiedyś, że może Hope przerwie szarpaninę Taylor i Brooke i straci przez Taylor dziecko, to już by całkiem skreśliło Taylor w oczach Liama i Loganek.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9846
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 18
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Gdyby Brooke do niej nie przyszła, to Taylor nie musiałaby błagać o litość. Uważam, że Hope pośpieszyła się, mówiąc o wszystkim matce. Dziewczyna musiała liczyć się z tym, że napięte relacje między Brooke a Taylor się jeszcze bardziej skomplikują. Hope źle zrobiła.

Taylor jest w rozsypce, wydaje mi się, że dla niej największą karą za postrzelenie Billa nie jest więzienie, tylko obawa, że zostanie aresztowana oraz fakt, że jest na łasce Billa i Brooke. Ona żyje ze świadomością tego co zrobiła i już ponosi konsekwencje. Nie mam wątpliwości, że powinna chodzić na terapię. Powrót do pracy jako psychiatra? To bardzo zły pomysł. Taylor powinno zostać odebrane prawo do wykonywania zawodu. Ewentualnie mogłaby po jakimś czasie wrócić do onkologii (przecież leczyła chorą na białaczkę Caroline). Na miejscu Liama czy Brooke nie ograniczałbym jej kontaktu z rodziną - teraz to jedyne, co jej pozostało i pozwala na jakie takie funkcjonowanie.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

A wg mnie bardzo dobrze, że Hope ostrzegła Brooke, muszą się chronić przed Taylor więc trzeba było ją trochę utemperować. Być ma łasce Billa i Brooke to zasłużona kara. W zasadzie to nawet nie kara a nagroda bo inaczej gniłaby w więzieniu lub zakładzie psychiatrycznym gdzie jej miejsce.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9846
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 18
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Smutny był ten jubileuszowy 8000 odcinek. Hope i Liam stracili swoje dziecko. Annika świetnie odegrała tę dramatyczną rolę.

Święta 2018 mi się podobały. To nie jest to co kiedyś, ale klimat został zachowany. :wink: Taylor bardzo dobrze zrobiła, że odsunęła się na bok - uważam, że sama wcześniej powinna była to ogłosić, dzięki temu Hope nie musiałaby stawiać żądań dotyczących nieobecności Hamilton na rodzinnym świętowaniu.

Na facebookowym polskim profilu "Mody..." jest bonusowa scena z Ericem tańczącym breakdance. :zeby: :serce: To było genialne, szkoda, że tej sceny nie było we właściwym odcinku.

Czym dokładnie w serialu zajmował się Scha Jani? Bo w bodajże środowym odcinku pojawiła się o nim wzmianka.
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 1217
Rejestracja: 25 sie 2005, 22:05
Lokalizacja: mazownieckie
Płeć: Kobieta
x 11
Wiek: 47

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cynthia »

Straszne i okrutne jest to co się dzieje z Beth. Zabrana od rodziców jest przechowywana u obcych ludzi, żeby trafić do innej matki. Hope mnie mało wzrusza, bo do tej pory była zarozumiała wobec wielu osób. Ale jak Sally przez nią płakała, to jej współczułam, bo Saly to dobra osoba. Mam nadzieję, że ta akcja z podrzuceniem Steffy dziecka Hope szybko się skończy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość