Programy rozrywkowe

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Artur
Posty: 412
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka
x 1

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

Pewnie liczba została zmniejszona ze względu na gaże, które TTV musiał wypłacić swoim "gwiazdom". Do tego noclegi w hotelach i transport. Nie zapominajmy także o sytuacji pandemicznej.

Sam program jest dobry na odstresowanie się. Fajny taki reunion wszystkich celebrytów TTV. Program pokazał też jaka Polska jest różnorodna, ale może się dogadać ze sobą i wzajemnie szanować. Wystarczy chcieć.

Jacek z "Królowych życia" był najlepszy. Sylwia Bomba najbardziej irytująca.
Dawidek
Administrator
Posty: 9855
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 21
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Ogromne kontrowersje budzi decyzja władz Polsatu, w tym E. Miszczaka o odsunięciu Katarzyny Dowbor od prowadzenia programu "Nasz nowy dom". Nie oglądałem tej produkcji, ale zawsze ten program mi sie kojarzył z ta wieloletnią dziennikarką. Można zastosować takie porównanie:

"Nasz nowy dom" = Katarzyna Dowbor

Nikt chyba sobie nie wyobrażał innej osoby w roli prowadzącego/prowadzącej ten program. Aż do teraz. Wirtualne Media sugerują, że nową gospodynią programu zostanie Elżbieta Romanowska: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/e ... -zwolniona .

Decyzja o zmianie prowadzącej dosyć ryzykowna, może się odbić na oglądalności programu.
Awatar użytkownika
MateuszH95
Posty: 72
Rejestracja: 21 paź 2023, 16:35
Lokalizacja: Ciechocinek
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 28

Re: Programy rozrywkowe

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MateuszH95 »

Tymczasem po 8 latach powraca "Must Be the Music. Tylko Muzyka". Nie wiadomo kto jeszcze zasiądzie w jury. Mam nadzieję, że prowadzący będą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Maciej Rock :)
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/m ... sting-jury
Oglądam Modę na sukces, Kuchenne Rewolucje, Odcinki youtuberki Pauli Rodak :serce:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości